PDA

View Full Version : Зърната :D



koman
01-07-2008, 12:04
хах абе да ви попитам защо ме болят така зърната от снощи :shock: някви супер чувствителни са :shock: и такива твърди ... ся са по добре ама като ми стане студено и ...

P.S темата не е ебавка !

trg_ahmed
01-07-2008, 12:07
На к0лк0 г0дини си ? :P

fuckfuck
01-07-2008, 13:08
Хаха ще ти дойди :lol: бази е :razz:
Аре ся по темата:В последно време някой да ти ги е извивал?

koman
01-07-2008, 16:32
Почти 17

ми никой не ми ги е пипал

MuTaKa05
01-11-2008, 10:29
незнам ама и на мен ми е така двардо и ме боли ама моито е че сам в бобертета на 13 години сам пак ти на 17 нз за тебе :neutral:

batkodoki
01-11-2008, 11:10
хормонално зависимо състояние е.

на 13 е абсолютно нормално да го има!

на 17 пак е нормално, но се получава понеже прекалено често източваш пишока.
може и невероятно да ти звучи, но ключов фактор в сперматогенезата е и един "женски" хормон присъстващ както всичко и в двата пола.

бурното източване на сперма естествено води до компенсаторно повишено производство т.е. и до по-високи нива на казания хормон. ефект от това е уплътняването и/или втвърдяването на мамилата до степен на болезненост при малки момчета. при поотрасли - "настръхва".
в общия случай е вариант на нормата, АКО няма други признаци на хормонален проблем.

случва се и на зрели мъже по същата причина ;)

не е причина да си сложиш катинарче на боксерките. нито на ръцете. :)

koman
01-11-2008, 12:22
хехе много знаеш бе ... браво :) засега не съм усетил нищо от тогава , каточели се оправих. Беше ме страх да не съм полуил гинекомастия :-k

batkodoki
01-11-2008, 12:47
хехе много знаеш бе ... браво :) засега не съм усетил нищо от тогава , каточели се оправих. Беше ме страх да не съм полуил гинекомастия :-k

че знам - знам!

а ти като си толкова курназ я ми кажи: каква е тая дивотия пращящи от младост и хубавост нонстоп да ходите с тези фесчета на главите като гьонсурат анадолци?!

и после на двайсетина+ години да идвате да ревете, че опешивявате.....

koman
01-11-2008, 13:00
ми неми харесва косата ми :( смисал винаги е няква бухнала и супер горзно ми седи :( А тука в сливен си е студено :)

foreverr
01-11-2008, 14:01
ми неми харесва косата ми :( смисал винаги е няква бухнала и супер горзно ми седи :( А тука в сливен си е студено :)Не ходи постоянно с шапка-ще пооплешивееш и още повече няма да ти харесва косата ти!За да ти харесва се пострижи много късо и няма да е бухнала и........... :wink: