PDA

View Full Version : Някакси не 4уствам ни6то



жижи
01-07-2008, 12:18
ами проблема ми е там 4е ве4е някакси не 4увствам ни6то :neutral: ...става въпрос за това 4е каквото и да стане съм пулен непокист и не ми пука се едно нямам 4увства (така го усе6там) ... например скъсах с бив6ия ми и не ми пука6е ... ам скарах се окон4ателно с така наре4ената си най-добра фр ... #-o и пак ни6то ... едно мом4е ми каза 4е ме харесва а то е много сладко и тн :-k и пак ни6то не усетих ... ааа карам се със у4ителите и пак се едно са лапета и не ми пука #-o нямам конкретен вупрос но ако имате някакви мнения или предложения пи6ете :cry:

MaLty
01-07-2008, 12:22
по добре е така отколкото като мен....прекалено съм чувствителна #-o :-#

Fallen`Angel
01-07-2008, 12:36
Същата раута и при мен..прекалено съм чувствителен и някой път ми стаа тъпо за тва че съм такъв..

жижи
01-07-2008, 12:39
да много се мраза за това защото найстина ми влияе зле ииии нз ... :cry:

Fallen`Angel
01-07-2008, 12:42
Напротив радвай се, защото малко хора го умеят това..

CrazyWitch
01-07-2008, 13:03
Еми това с времето ще се промени, но за сега щом не се харесваш такава намери си някакво занимание, хоби... Така де. Някаква творческа изява. Ем то и аз съм като теб в момента и гледам с глупости да се занимавам, че да не мисля толкова за това какъв човек ставам. Търси развитие в живота си и така. Аз това правя. По-малко гледам да си сядам на гъзиту. :grin:

Weary
01-07-2008, 13:19
така е, откакто се помниш или от по-скоро?

какви може да се причините според теб самата?

Danielkaaaa
01-07-2008, 13:32
Според мен това е преходно,не се безпокой.Както казаха преди мене, намери си хоби и прави неща,които те вълнуват и наистина ти харесват

Danielkaaaa
01-07-2008, 13:33
Според мен това е преходно,не се безпокой.Както казаха преди мене, намери си хоби и прави неща,които те вълнуват и наистина ти харесват.

жижи
01-08-2008, 12:06
Weary Пуснато на: Пон Яну 07, 2008 5:19 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

така е, откакто се помниш или от по-скоро?

какви може да се причините според теб самата?

ами значи така е от около месец и полвина ... 4уствам само и единствено гнаяв и ярост в себе си и мисля 4е е от това 4е едно мом4е малко или много ми разби сърцето без да иска....и за това 4е една приятелка така наре4ената ми най-добра фр ... се оказа много голяма използва4ка и предателка .... :cry: и аз се го тая в себе си някъде дълбоко толкова на дълбоко 4е не го и усе6там ... и мисля 4е е от си4ките гадни работи който преживявам на скоро ... :cry:

Weary
01-08-2008, 17:44
Нечувствителна си само към болка или и към удоволствие?
Чувстваш ли се добре, когато правиш нещо, което обичаш, или си с хора, които обичаш?

Извинявай, че само въпроси задавам, ама ми се ще да съм сигурна, че става въпрос за това, което си мисля, преди да започна с приказките. :)

жижи
01-09-2008, 12:21
ми г/д за6тото в компанята която съм фр-тата ми не ми обръ6тат много внимание ... не кой зн кво и за тва но не винаги е така де ... :neutral:

LitTlE_BeBsIiI
01-09-2008, 12:47
Е,щом се усещаш значи все пак чувстваш нещо :grin:

sexy kiss
01-09-2008, 19:47
да много се мраза за това защото найстина ми влияе зле ииии нз ... :cry:

emi zna4i v momenta 4yvstfa6 qvno tuga i oteg4itelnost koeto ot dryga strana moje da ti povdigne dyha za6toto sega 4yvstfa6 ne6to

blaaaa
01-09-2008, 23:43
И аз скоро имах такъв период,но отмина(за жалост).По-добре ми е като не ми дреме за нищо,защото по принцип съм много чувствителна и прекалено много ми пука за всичко и за всички.

kroasandvi4
01-10-2008, 07:20
Минавал съм и през двете крайности (абсолютен непукизъм и крайностно пречувстване) и мога да ти кажа, че си в по-добрата.

Кефи се.Естествено мисли малко какво правиш.

жижи
01-10-2008, 12:24
амии зна4и 4уствам само накакви остатъци но ни6то пове4е и то за малко не6та за които и попринцип не ми пука кой зн колко ... както и да е ... 4уствам се изгубена ... не мога тва напира в мене и освен гняв в себе си не тая ни6то друго... :cry:

Weary
01-10-2008, 15:31
амии зна4и 4уствам само накакви остатъци но ни6то пове4е и то за малко не6та за които и попринцип не ми пука кой зн колко
кои са тези неща?

според мен имаш нужда от време. ако си се впрегнала твърде много в 'гадните работи', ако, както каза, не се чувстваш уважавана в приятелската среда, ако все ти се въртят мрачни мисли, е обяснимо да се чувстваш зле. организмът ти обаче, в опит да се предпази от силния стрес и лошите емоции, ти е забранил въобще да чувстваш (най-простичко казано, но всъщност си има научни термини и обяснения за това). тази безчувственост ти дава възможността да използваш разума си максимално, без да го замъгляват емоции, да премислиш, да си починеш от емоционалното натоварване. след това постепенно ще се нормализират емоциите ти.
как ти се струва идеята да поговориш с психолог? мисля си, че би ти било полезно.

между другото, към кого толкова този гняв? нали знаеш, че е не само безполезен, ами и вреден? я ги остави тия бивши приятелки, гаджета и другите, към които изпитваш гняв, не си заслужава да се тормозиш, защото ако тях до няколко години ще си ги забравила, психическите травми си дълбаят и дълбаят цяял живот.

пробвай как ще ти подейства следното: вечер преди лягане си пусни успокояващата музика (най-добре без текст, защото той предизвиква мисълта), загаси лампата, легни в леглото и опитай да се средоточиш напълно и само в мелодията. като се усетиш, че мислиш за нещо друго, пак се съсредоточи в мелодията. трудничко е в началото, ама хем е отпускащо, хем се учиш да контролираш мисълта си, хем чудесно приспива. =)

аз много се разписах, ама в общи линии тва исках да кажа - не се гневи, не обвинявай, успокой се, отпусни се, помисли.

жижи, аз мога много да пиша, но не знам доколко напипвам проблема и доколко съм ти полезна, затова спирам засега. пък, ако прецениш, пиши лично да си поговорим с повече подробности. ;-)

ice_cream_f
01-11-2008, 13:13
Ex...i az ne 4uvstvam ni6to!Prosto nemi puka i az nz 6to taka :cry:

Anarion
01-11-2008, 13:33
Значи сега си в период на омраза, отегчение и ти идва да мяташ предмети сигурно и да чупиш порцелан.. Може би в момента си ядосана на себе си, страдаш от липса на внимание или е заради момчето. Не се затваряй в себе си, само ще се замисляш все повече и повече над това, колко ти е кофти и така няма да ти мине. Ангажирай си мислите с нещо хубаво, запиши се на спорт, намери си нови приятели или се постарай сегашните да ти обръщат повече внимание, придобий повече самочувствие

kelcie
01-12-2008, 05:20
ами е знам, аз по едно бях изгубила интерес кън всичко освен да спа и да говроя по телефона, нищо друго не правех, то беше една лятна ваканция и нищо др не правех освен това да спа и да говоря по телефона, ама после пак започнахй да си възвръщам интересие, ами не знам кво да кажа за теб, не съм се чуствала така никога и не мога да те посъветвам нещо или да коментирам