PDA

View Full Version : Какво те прави щастлив ;P



Madness
01-07-2008, 13:42
Аналогично на"Къв ти е проблема" (:
...щото като гледам какво са се изпосдухали сички...хах...
Ако сте щастливи,какво ви прави?Ако не сте,...какво би ви направило?И какво още ви трябва за да сте наистина щастливи хора
;D
Дано сте ме разбрали (:
...нещо ме избива да пускам теми
ляля
Айде давайте :P

bungle
01-07-2008, 13:55
Първо, поздравления за хубавата тема. :)

Какво ме прави щастлива?
Когато виждам позитивно настроени хора.
Емир Кустурица.
Горан Брегович.
Парченце шоколад.
Прегръдка от любим човек.
Блага дума от приятел.
Синьото небе. Заедно със слънцето по възможност.
Птичките. Обичам пернати животинки. Толкова пухкави, невинни и глупавички са..
Щастлива съм когато снимам.
Щастлива съм когато напиша дъъълъъъъъг мейл на някой познат, а после той не отговори. Така проблемът ми остава някъде там, прочетен от някой друг и оставен да прашасва, защото му се е сторил незначителен.


Имам определени хора в живота си, които с 1 дума могат да ме накарат да летя от щастие, дори това да е най-скапаният ми ден в живота ми. :smt003

HexGirl
01-07-2008, 14:01
6tastliva 6tastliva me pravqt priqtelite.Sa6to 6tastliva me pravi da imam za kakvo da jiveq . Abe az sam si 6tastliv 4ovek :)

Callyer
01-07-2008, 14:16
щастлив ме правят приятелите, мечтите и усмивките на хората :)

dshiznit
01-07-2008, 14:20
Щаслив ме правят кинтите кат немам кинти ми е здухано

Madness
01-07-2008, 14:22
bungle,благодаря ти.
Всъщност съм съгласна със списъка ти,моя е много по-дълъг де..хах


щастлив ме правят приятелите, мечтите и усмивките на хората :)
И защо тогава е тоя подпис :P

---
Точно на ето такива неща се дразня,всъщност.Живота е болка,живота е тъга,живота е гаден...бляяябляяя....
Глупости с(:

HexGirl
01-07-2008, 14:27
Точно на ето такива неща се дразня,всъщност.Живота е болка,живота е тъга,живота е гаден...бляяябляяя....
Глупости с(:
abe q se stegnete jivota e kupon pone az taka jiveq stiga s tig depresarski istorii :grin: :smt006

FelisDirus
01-07-2008, 14:37
Щастлив по принцип или щастлив за момента?

Моментно щастие изпитвам с приятелите си, когато си се събираме.
Обичам ги до болка тия хора и всичко, свързано с тях, ме кара да летя от радост. А най-забавното е, че в компанията сме 2 момичета само (през ваканциите 3, защото 3тата учи в Англия) и другата част е мъжка и понякога се усещам какво собственическо чувство изпитвам към тях.. те са просто... моите момчета и ничии други. 8-)


А по принцип парите биха ме направили много щастлива. Сегашната ми връзка + много пари е моята идилия. Искам да си живея добре и да се глезя много и по всякакъв начин.

Seducti0n
01-07-2008, 14:43
:arrow: Положително настроени хора с ведри лица и усмивки. :)

:arrow: Приятни хора с които да общувам независимо дали на живо или чрез скайп, да речем.(П.С-с доста стойностни хора се запознах именно тук във форума,което само по себе си ме прави щастлива). :)


:arrow: Щастието се крие във всеки едни миг,важното е да можем да му се наслаждаваме пълноценно.

:arrow: Не на последно място-любовта,от нея по-хубаво нещо няма.Пеперудките в корема,трепета,блясъкът в очите и ускореният пулс,аууу че хубавко. :---)

mulgore
01-07-2008, 14:47
Мен и простички неща ме правят щастлива...
Усмивките на хората
Приятелите
Семейството
Музиката
Слънцето и доброто време
Парите
Скейта
Големи и пухкави облаци
Наситено синьо небе
Красиво цвете
Зелено,голямо,разцъфнало дърво
Пръгръдка от близък
Целувка

Засега е това.. :)

Callyer
01-07-2008, 14:47
Точно на ето такива неща се дразня,всъщност.Живота е болка,живота е тъга,живота е гаден...бляяябляяя....
Глупости с(:

а не е ли така :) всичко зависи от момента :)

FelisDirus
01-07-2008, 14:58
arrow: Не на последно място-любовта,от нея по-хубаво нещо няма.Пеперудките в корема,трепета,блясъкът в очите и ускореният пулс,аууу че хубавко. :---)


Не, че искам да те разочаровам, но това е само първия месец... за жалост.

mulgore
01-07-2008, 15:02
arrow: Не на последно място-любовта,от нея по-хубаво нещо няма.Пеперудките в корема,трепета,блясъкът в очите и ускореният пулс,аууу че хубавко. :---)


Не, че искам да те разочаровам, но това е само първия месец... за жалост.

Така е.. :neutral:

Pedigree
01-07-2008, 15:44
Радвам се и на най-дребното...просто си се радвам на всичко :)
Щастлива съм,когато:

•някой ми подари значка
•когато някой ми подари нещо като цяло,обичам подаръци и няма да крия...Кой не обича?
•обичам,когато имам шоколад и дори да ми е тъпо,ми става яко.
•щастлива съм,когато се разкарвам някъде из улиците с приятели,пием бира и се хилим като идиоти.
•щастлива ме прави факта,че има хора,които все още държат на мен
•кефя се,че винаги има с кого да споделя,но е тъпо,че не мога да споделям.
•кефя се,когато в края на месеца си направя сметка и забележа,че не съм похарчила всичко.
•усмихвам се всеки път,като се замисля за миналото
•и МУЗИКАТА.Поставих я последна,но реално погледнато тя ми действа най-добре.



:)

marmalad4e
01-07-2008, 16:01
то4но сега щастлива ме правят единствено срещите с приятеля ми :smt007

Madness
01-07-2008, 16:37
arrow: Не на последно място-любовта,от нея по-хубаво нещо няма.Пеперудките в корема,трепета,блясъкът в очите и ускореният пулс,аууу че хубавко. :---)


Не, че искам да те разочаровам, но това е само първия месец... за жалост.

Така е.. :neutral:
:smt067
Не е,пък!

---

Аз к`во да кажа....
Последно време се радвам на такива неща,дето...не знам някой друг забелязва ли ги хах
Като се прибера вкъщи и си видя плюшените играчки няня,като си пусна нещо хубаво за слушане...музиката сякаш най-много ме надъхва напоследък...що пък не за гледане...
Като се зазяпам в снега/дъжда/слънцето/водата/небето/звездите... :smt003
Като видя някой близък човечец...
И ми е щастливо дори докато си пиша домашното по математика...
...и се заливам да се смея на..всичко
:lol: ... и после що хората си мислят,че съм пияна/напушена ;D

---

Life is beautiful ;P

kPuCkA
01-07-2008, 17:23
•когато някой ми подари нещо като цяло,обичам подаръци и няма да крия...Кой не обича? Аз... ;-)
Щ стлива ме прави чувството,че живея,а така се чувствам,когато съм доволна от това,което имам,не говоря за материални принадлежностти,а за хората,които правят всичко за мен да се чувствам щастлива,както и аз правя същото за тях :-)

HopeLesss
01-07-2008, 17:31
Едва ли има нещо по-прекрасно от това кучето ми да си стовари 30 килиграмия задник върху мен в 7 и половина сутринта и да почне да ме ближе по лицето с единствената надежда да се надигна и да го изкарам да пикае... Живота е прекрасен :grin:

bungle
01-07-2008, 17:35
Madness, така е. \:D/ :smt003

Животът е супер красиво нещо, трябва само да си отворим очите...

Blacklisted
01-07-2008, 17:47
Може ли да се изсмея над наивността ви? Разбира се: АХАХАХХАХАХАА :)

Canis_Dirus
01-07-2008, 17:53
Сам се правя щастлив.

ТО според едно запитване процента на доволните от сегашния си живот една година след събитието е еднакъв при
1. Хора спечелили милиони от лотария
2. Хора останали инвалиди за цял живот

Щастието е относително. Едни успяват да се качат на градки транспорт, други си купуват ферарита.

А парите не правят щастлив. Не, че съм особено имащ в момента, ама съм бил особено нямащ та - НЕ е от парите.

BioX
01-07-2008, 18:07
teq ne6ta koito sa napisani v profila mi me pravqt 6tastliv
+si4kite mi verni priqteli da sa okolo men :) tova mi stiga

bungle
01-07-2008, 18:08
Може ли да се изсмея над наивността ви? Разбира се: АХАХАХХАХАХАА :)

Смехът е полезен. :grin:

Не знам кое ни е наивното. :-|

LaDy_DaQnA
01-07-2008, 18:14
azzz naposledyk nqma kakvo da me zaradva osvben miloto kato go vidq i ......... poznata vi istoriq vliuben puber.. whatever mii nqmam priqteli po4ti syyvsem malko sa ama pone sa priqteli zaobikolena sym ot zlobni otricatelnonastroeni hora.... polovin den tqh ii mi vliqe na psihikata no az se radvam na malkite jestove porodeni ot iskreni emocii po princip sym mnogo polojitelno nastorena i malko me4tatelka ama .... radostna bi me napravila pregrydka celuvka no porodena ot iskrenni 4ustva ne liubov ami radost ili voob6te emociq e na takiva prestoreni kakvito imam vseki den sy6to i edno zvezdno nebe edna ulica zatrypana ot snqh ne6to krasivo.... malkite ne6ta me trogvat do sylzi prosto... gadno e... ;-)

Blacklisted
01-07-2008, 18:17
Подобни твърдения " Животът е прекрасен, блабла"
с неизказаната си претенция за универсална валидност,
са ми смешнички :) с емотата сте на една монета,
от различни страни ;p

AliceSw
01-07-2008, 18:19
Имам определени хора в живота си, които с 1 дума могат да ме накарат да летя от щастие, дори това да е най-скапаният ми ден в живота ми. :smt003

обожавам тези си състояния...нямам равна в щастието си, когато знам че ще видя някои от тях...и в нещастието си преди да се разделим...за съжаление повечето са ми прекалено далеч (:

иначе според зависи от настроението през деня :)

Canis_Dirus
01-07-2008, 18:34
Подобни твърдения " Животът е прекрасен, блабла"
с неизказаната си претенция за универсална валидност,
са ми смешнички :) с емотата сте на една монета,
от различни страни ;p
Животът е какъвто си го направиш. Аз моя си го правя прекрасен. Щото нямам нужда да изпадна в клинична смърт и да се събудя "нов човек" и да се сетя, че трябва да се наслаждавам на всеки ден.

Всеки ден ми е по-хубав от предния.

Madness
01-07-2008, 19:16
Fuckin'Hostile,за другите не знам...
Аз съм наивно,щастливо лапе с адски шарен и весел живот.Смей се колкото си искаш (:

Canis_Dirus,съгласна.Всъщност и аз исках да го кажа тва за парите...
...че наистина ми се иска да вярвам,че не те са движещата сила...
Въпреки,че е малко относително...

Decu
01-07-2008, 20:02
Щастлива..много знам аз какво е щастие :D
Помня, че в детската градина ми беше добре-никакви ангажименти, игри, ядене и спане ;D
В първи клас също си ми беше добре..
И сега не ми е зле като изключим ученето..какво ли се оплаквам..хората мечтаят да се върнат в седми клас :D Абеее, добре съм си ;D

Canis_Dirus
01-07-2008, 20:26
Canis_Dirus,съгласна.Всъщност и аз исках да го кажа тва за парите...
...че наистина ми се иска да вярвам,че не те са движещата сила...
Въпреки,че е малко относително...
Богатството не е порок и бедността не е добродетел. Няма лошо да имаш пари.

tuka6na
01-07-2008, 20:28
Мъжът
Свободата...
Приятели
Мечти
Приказки
Лято
Форография
Плажове
Секс
Музика
Дълги пътувания
Събота вечер
Неделя сутрин
Добрият сън ...определено :D
Събития и места предсназначени за голяма маса хора
Drugs! :shock: безброй моменти на еуфория и тук-таме неадекватност.
'Гумени' мечета
Мусака и бира :-D
......

:smt003

Blacklisted
01-07-2008, 21:06
Изобщо не искам да се връщам в 7ми клас... най - готино си беше от 4 до 7 преди да почне даскалото :)

fake
01-07-2008, 21:12
сама си се правя щастлива.

Devilsplaymate
01-07-2008, 23:49
Музиката
Семейството
Приятелите
Усмивките
Прегръдките
Пернатите животинки
Фотографията
Филмите
И още много, много нещица.
Нещата се припокриват с останалите писали в темата... :).

find_m3
01-08-2008, 06:49
щастието на близките ми!

Saymon90
01-08-2008, 07:16
В момента едно кафе би ме направило много щастлив 8-)

psychopath
01-08-2008, 08:45
Ракията

CrazyWitch
01-08-2008, 09:07
Музиката, приятелите ми, някой нови знания които складирам :smt001.
Ае почти всичко е ТОК :) !

mumiikataa
01-08-2008, 10:49
мм вече всичко :grin:

Special K
01-08-2008, 11:24
миналото....... :-D

SINDEL
01-08-2008, 11:24
Щастлива ме правят малките победи, които успявам да си извоювам, любимите ми хора.. Шоколад :) мдам, шоколадът ми действа добре.. Също така щастлива може да ме направи хубава книга или филм... и смс :oops: Понякога един смс може да ми скапе целия ден, или обратното

Sarabi
01-08-2008, 14:31
В момента ми липсва само една биричка и да мога да си кача краката на масата ^^

Sarabi
01-08-2008, 14:32
В момента ми липсва само една биричка и да мога да си кача краката на масата ^^

Sarabi
01-08-2008, 14:34
В момента ми липсва само една биричка и да мога да си кача краката на масата ^^

rauchen
01-09-2008, 21:40
екскурзиите и пътуванията из различни интересни места
любимите ми песни
спортните танци
крем карамел :P
лятото
за това се сещам

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-09-2008, 21:43
Щастлива съм когато виждам, че успявам, развивам се и съм добре и са добре и хорта около мен :)

B3B0K
01-09-2008, 22:16
kat si hvana avtobusa na vreme kato sedna da piq kafe s golqma kompanie v nakraq na vselanata , kato vida nahileno bebe po ulicite ili nqkoi drg nahilen 4ovek kato se sabuda v 3 sledobqd 6tot do predi nqkolko 4asa sam densila s frz i est celuva i pregrdka ot nqkoi lubim 4ovek a kato si vluben vs ti e tolkova qko kvot i a ti se slu4i i4 ti nee zor

HardlyAwakened
01-10-2008, 07:01
Биби

Ice_Queen_
01-10-2008, 09:53
когато хората който обичам са щастливи..и аз ставам щастлива..

RAWRRR
01-10-2008, 12:59
храната .. :oops:

st1ka
01-10-2008, 14:01
Мен обикновено малките неща ме правят най-щастлива-мил поглед,прегръдка и хубави думи от скъп приятел...Най-щастлива ме правят приятелите ми и малкия ми братовчед като го гледам как расте...

`Death`Whore``
01-10-2008, 14:06
Ива...
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Не че имам нещо против...но внимавай занапред какво ще става, защото твоите истории са ми ясни...

Мен ме прави щастлива музиката, прави ме щастлива това, че работя, правят ме щастлива срещите с хората, които обичам. Гушкам ви!

psychopath
01-10-2008, 14:09
металургията :D

01-10-2008, 17:21
сила ;(

Special K
01-10-2008, 17:35
Мен ме прави щастлива музиката, прави ме щастлива това, че работя, правят ме щастлива срещите с хората, които обичам. Гушкам ви!
Прави те щастлива това че работиш ? :shock: :shock:

Canis_Dirus
01-10-2008, 18:02
Прави те щастлива това че работиш ? :shock: :shock:
Трудът е направил от маймуните хора! питай чичо Маркс!

Ти знаеш ли кво е, да висиш без работа? не е работа- скука! Друго си е да бачкаш на две места - 15-16 часов работен ден и да учиш по градския транспорт и в почивките докато прешивяш някаква манджа.
Това е драмата на Вапцаров!

Аз не си харесвам много сегашната работа, но парите са добри, пък и колегите са готини и има редовни почивки. Зер не е като да те впрегнат 12 часа смяна и една почивка 20 минути.

Special K
01-10-2008, 18:11
Трудът е направил от маймуните хора и от хората маймуни......
Да вися без работа е най-приятното занимание за мен и една от крайните цели в живота ми.

Boot
01-10-2008, 18:33
Ива...
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Не че имам нещо против...но внимавай занапред какво ще става, защото твоите истории са ми ясни...

Той може да няма предвид точно тази Ива :-D


Аз съм щастлива, ако грее слънчице и ми е топло на телцето и сърчицето. И когато се наспя.
И общо взето искрени мили думички ме правят много щастлива
:---)

UnaBletoLoVeU
01-10-2008, 18:58
Радва ме природата...
Изпопадалите есенни листа
Пролетта,сутрин рано да пия кафе на терасата
Дунава и да се разхождам по алеите долу
Градината с розите-да си кисна на някоя пейка с приятелка/и и да си говорим с часове
Летния дъжд
Радват ме приятелите ми...
Усмивката им като ме видят
Когато ме гушнат
Начина, по който ме успокояват
Начина, по който се радват за мен
Лицата им, когато им помогна
Радва ме.....добре де, храната, и к'во...
Шоколад
Пица
Сладолед
Чипс
Спагети
Дюнер
............
Радват ме подаръците и изненадите(положителните).. ..
Обичам калите и слънчогледите
Обичам и ценя подаръци, направени от човека

И много ме радва фотографията, защото с нея мога да запечатам всички онези моменти, лица, та дори и чувства, които ме правят щастлива (=

teenkopele
01-11-2008, 06:40
...
Имам определени хора в живота си, които с 1 дума могат да ме накарат да летя от щастие, дори това да е най-скапаният ми ден в живота ми. :smt003

...и при мен е така. Гадното е, че на този етап те няма как да са до мен.
Другото нещо, което ме прави едва ли не неземно щастлив са споделените чувства.

Дано да дойдат по-добри времена, в които да бъда истински щастлив отново.

gluhar4e
01-12-2008, 00:50
Слънцето,морето,лятото,мил думи от скъп човек,това да правя подаръци също,танците...хубавата музика и още хиляди са нещата,които ме правях по-хепи от всякога =) но за съжаление доста хора не ги забелязват и ги приемат някак си като даденост... :?

kelcie
01-12-2008, 19:35
ми аз винаги съм щастлива дори и да няма кой да ме прави щастлива иначе човек акойто ме прави щастлив е аджето ми и самата аз :-D но кагот съм сама ми е някФо мн тъпо и скучно но аз никога не стоя сама така че...

InitialD
01-12-2008, 21:52
Приятелите,семейството и най-вече разни радостни новини от първа ръка!!!

an11999
05-27-2014, 16:34
БУРИТЕ ....наистина силните бури , пороен дъжд, грамотевици, светкавици
малките лични победи ... когато учителката зададе въпрос и само ти знаеш отговора, дори да не отговориш и никой да не разбере, че го знаеш...това са малките лични победи без които живота би бил тъй тъжен
слънчевият ден след поройна седмица
дъйдовният мрачен ден след гореща седмица
плаченето ...това е нещо което ме прави наистина много щастлива, сякаш съм се прочистила от всичко лошо през деня, сякаш съм го изплакала :)

sl1nceetoo
05-29-2014, 18:47
Прочетох доста мнения от типа "Живота е прекрасен - да бе да!" Вярно, че не всичко в живота е радост, всеки от нас си има някакви проблеми, ама сме млади още, бе, мамка му, не се садвайте за няма нищо! Та, какво ме прави щастлива:
~Мързелуването
~Прегръдките!
~Целувките
~Хубавите филми и книги
~Да пътувам с кола на дълги разстояния с отворен прозорец и усилена музика
~Хубавата храна
~Да се смея със сълзи, докато ме заболи коремът
~Морето и басейните
~Милите жестове
~Да усещам загрижеността на хората
~Да виждам майка ми усмихната
~Когато си купувам нови неща

ani2900
06-01-2014, 11:14
Единственото нещо, което ме прави щастлива е да виждам любимите ми хора щастливи .. :)

tamira2010
06-11-2014, 12:46
Музиката,хубавите филми,книгите,мързелуванет о като цяло.Летните вечери,прекарани навън,летните бури също.Миговете с приятели,но повече тези,в които съм насаме с мислите си,колкото и идиотски да са те.