PDA

View Full Version : Усташите



Eрнст Баркман
01-07-2008, 14:13
какво мислите за тях ?

Valentin123
01-07-2008, 16:39
Естесвените ни съюзници, аз съм им голем фен, даже съм хъратофил, колкото сърби и евреи са избили те ниеникога не можемда избием :shock: Големи пичове са съратници на ВМРО :D Въобще Балкан Парти срещу скапаната славено-циганска измет =;

Съгласен!
http://youtube.com/watch?v=QgkPRLT27yk

tankistabg
02-09-2008, 10:24
Избили са доста сган! Някои казват към два милиона! Големи приятели на ВМРО! Българите са ги обучавали през 30те години в лагера Янка Пуста в Унгария.
Велики хора! Усташи-ВМРО - пак трябва да освободят босна от сърбите, и Македония от сърбите!

InitialD
02-09-2008, 20:11
Избили са доста сган! Някои казват към два милиона! Големи приятели на ВМРО! Българите са ги обучавали през 30те години в лагера Янка Пуста в Унгария.
Велики хора! Усташи-ВМРО - пак трябва да освободят босна от сърбите, и Македония от сърбите!

Да освободят Босна от сърбите!?!? Какво по ... !?!?!? :shock:

Я се стегнете бе хора ! Босна е била и е сборище на муджахедините в Европа .. това което е правила Сърбия е просто да защити родината си от тази сган и да не и позволи да поведе война срещу всички нас!

Какво ще стане когато турчолягите в Родопите решат че е време за независимост!?!? Ще им я подарите на турците!?!?

Тук ще кажете "аз няма да им дам повод" .. ох ще им даваш та ще ти пукат ушите!!! Тогава (стига да попадна на вас на живо) ще ви се смея с автомат в ръце или в по-лошият за вас случай ще ви разстрелям като предатели!

ВМРО ли!?!? Пффф кои са тия бе!?!? :lol:

tankistabg
02-09-2008, 20:24
Първо - Босна е ХЪРВАТСКА ЗЕМЯ! А не сръбска! А Босняците са точно като българите помаци.
Родината на Сърбия е в областа Рашка. Всичко останало са заграбени земи от България Унгария Хърватия и Албания

И последно - ВМРО преди 80 години са били много по серионзи отколкото сега! За 10 години бяха извършили 30 000 терористични акции! Производителност, по голяма от тази на Хамас! Но после през 1934 тъпото правителство РАЗПУСКА ВМРО!

InitialD
02-09-2008, 20:50
Първо - Босна е ХЪРВАТСКА ЗЕМЯ! А не сръбска! А Босняците са точно като българите помаци.
Родината на Сърбия е в областа Рашка. Всичко останало са заграбени земи от България Унгария Хърватия и Албания

И последно - ВМРО преди 80 години са били много по серионзи отколкото сега! За 10 години бяха извършили 30 000 терористични акции! Производителност, по голяма от тази на Хамас! Но после през 1934 тъпото правителство РАЗПУСКА ВМРО!

Българите сме помаци!?!? Лелеле аз съм резняк!?! Ще се самоубия!!!

Не "босняци" .. а "бошняци"!

tankistabg
02-09-2008, 21:21
нещо не си ме разбрал. Но ако ще се самоубиваш няма да те спирам за да правя уточнение!


---
шега.

Помаците са българи, както Босняците са Хървати.

tankistabg
02-10-2008, 06:28
Мате, за СС Ханджар, не си ли чувал.

tankistabg
02-10-2008, 14:17
http://tn3-1.deviantart.com/fs19/300W/i/2007/272/8/4/Handschar_Mountain_Division_by_mkrz.jpg

Операциите им са били брутални! По брутални дори от СС Скендербег

InitialD
02-10-2008, 18:17
http://tn3-1.deviantart.com/fs19/300W/i/2007/272/8/4/Handschar_Mountain_Division_by_mkrz.jpg

Операциите им са били брутални! По брутални дори от СС Скендербег
връщат си го на шумадийските четници!! :grin:

Не забравяйте че и ние сме имали четници!
Направо ви се чудя какво им се кефите толкова на тия нацита и ислямисти?!!? Убивали са наши воиници по време на войната!
Осъзнайте се и разберете кои наистина са нашите братя!

tankistabg
02-10-2008, 21:59
абе инитиал, не може "нацита" да са колили българи, зашото тогава всички българи са били "нацита" - освен комунистите де! А комунистите са най долната сган на земята!

InitialD
02-15-2008, 20:43
абе инитиал, не може "нацита" да са колили българи, зашото тогава всички българи са били "нацита" - освен комунистите де! А комунистите са най долната сган на земята!

Говоря за тая историческа гавра наречена "ислямисти-нацисти".
Ебаси гаврата .. дори свастиката са махнали ! Абе гадни типове са .. забравете ги .. по-добре си бъдете Българи и толкова!!!
Не ви трябва да сте нацисти за да бъдете расисти или родолюбци! :?

tankistabg
02-16-2008, 12:57
Не ви трябва да сте нацисти за да бъдете расисти или родолюбци!
така е. Напълно съм съглесен с това.

demons_of_my_soul
02-16-2008, 13:06
Какво сте тръгнали да ми ги хвалите тия смотани нацисти...
Бълагария е била съюзник на германия по принуда и след като наближават руските войски веднага се прехвърлят на тяхна старан...!
Вярно е, че сме имали и изгода от съюзничеството с Германия, все пак хитлер е признал доста земи за български, а и да не забравяме тогавашният ни цар от какъв произхот е...
Едно нещо ме яд на нас българите, все чакаме помощ като безсилни, а всъщнос притежаваме сила, но не вярваме на себеси!
И нещо да кажа за помаците... За мен те не заслужават да живеят в България, те са по долни от циганите!

ANTI
02-20-2008, 23:10
Само не мога разбера едно нещо - кво се силите към нацизма и хитлер и подобни, вие шваби или българи сте бе .

България над всичко.
А я кажете колко от вас беха на преклонение на паметника на най-великия българин - Васил Левски

tankistabg
02-21-2008, 09:32
Аз бях!