PDA

View Full Version : Тя ми даде прекалено много шансове,а аз ги пропилях..



Fallen`Angel
01-07-2008, 14:58
Здравейте..ще разкажа съвсем накратко какво стана.. Преди време се разделих с момичето, което съм обичал най много досега..Останахме си приятели, но всеки знае, че от любов приятелство - трудно може да има. Освен ако чувствата не са изчезнали и от двете страни.. Много ми беше трудно, но се примирих с това. Бяхме много, ама много близки приятели. Почти като гаджета.. Аз исках пак да сме заедно, но тя не искаше, заради някой мои постъпки (не съм изневерявал, лъгал или нещо от сорта..). Та примирих се и с това.. Лека полека нещата започнаха да се нареждат като приятели..опитвах лека полека да притъпя чувствата си..донякъде успявах, донякъде не.. Много се трудех за да я оставя намира и да продължа напред.. Не знам с какъв акъл съм след толкова много неща още да имам чувства към нея. Явно съм мазохист на тема чувства.. Много пъти съм я наранявал, много пъти и тя ме е наранявала, но всичко е било когато сме били ядосани и двамата..нещата които сме ги казали не сме ги мислели и после съжаляваме за това.. Нашата връзка с нея както като нещо повече от приятели, както и като приятели изтърпя всичко. От всяко едно нещо сме преживели, което може да съществува в една връзка. Малко по малко това почна да ни писва и така със голяма мъка си давахме компромис за тея неща..Вчера вечерта се изпокарахме за глупости с нея..аз бях виновен..Психиката ми се срина тотално и бях супер изморен, объркан и изтощен. Казах й, че (ЗНАМ, ЧЕ Е БИЛО ГЛУПАВО, ЗА КОЕТО СЪЖАЛЯВАМ, НО НЕ МЕ ОБВИНЯВАЙТЕ :( ) мисля да си тегля ножа (беше просто недомислено, глупаво и нещо което не съм го мислел, а просто го казах така..) тя супер много се стресна и се разтрои много..Ако бях на нейно място щях да постъпя както тя сега с мен..Тя реши да ме остави и да продължим напред със най прости комуникаций помежду ни. Не знам защо, но хората са казали, че когато страдаш от любов е най добре да послушаш разума си..слушам го и той ми казва, че е най добре да я оставя и да продължа напред, но сърцето и явно чувствата ме спират, не мога да я оставя. Кофти ми е, че така стана, защото не съм ги мислил тея неща сериозно и обикновенно с една друга приятелка се базикаме така, но след разговора който имахме с това момиче явно просто не е било на място да го кажа..Сега тя не иска да ми прости, за което я разбирам, но кажете ми как вие бихте постъпили? Бихте оставили тея отношения, продължили напред и да страдаме няколко дни, или да се опитате да оправите нещата, защото това, което се е случило между вас е много силно дори и като приятели и съжалявате искренно за всичко.

Много ви моля да го изчетете и да ми дадете съвет, за това какво да направя, защото не знам къде ми е акъла и защо още се занимавам с тея работи, но явно има причина и искам да я разбера..много ви моля :?

megi_sweet
01-07-2008, 15:07
na kolko si ? :D :-D

Fallen`Angel
01-07-2008, 15:09
17 ако има някакво значение..

megi_sweet
01-07-2008, 15:18
sry no mai nemoga ti pomogna :(

LofYou
01-07-2008, 15:27
Имам един приятел които беше в същото положение и накрая се примири и прдължи напред .. С разликаа че те с момичето дори не поддържат никаква връзка .. дори не си говоря .. За това моя съвет е да оставиш нещата както са няма смисъл да се бориш за изгубена кауза .. Опитаи се поне да си останете приятели а не да се правите на непознати ;-)

fafla
01-07-2008, 15:41
Имам един приятел които беше в същото положение и накрая се примири и прдължи напред .. С разликаа че те с момичето дори не поддържат никаква връзка .. дори не си говоря .. За това моя съвет е да оставиш нещата както са няма смисъл да се бориш за изгубена кауза .. Опитаи се поне да си останете приятели а не да се правите на непознати ;-)

Az pyk ne mislq taka...ako yse6ta6 4e naistina q obi4a6 i 4e tova e moje bi istinskata ti lubov-BORI SE! Bori se dokato ne vidi6 4e ve4e nqma nikakvi 6ansove...Kaji i 4e si kazal 4e 6te si tegli6 noja 6toto si bil qdosan,izmoren i ne si go mislil naistina,kaji i 4e ne iska6 takava gre6ka davi razdelq!
Emi dano sym pomognala i yspeh! :neutral: :)

Alabalaportokala
01-07-2008, 15:46
Блокирваш я в скайп и и казваш че няма да се занимаваш повече с нея. Търсиш друга и си готов.

GavvD
01-07-2008, 15:53
Ако искаш искрата да пламне наново има само 1 начин. Промени се. Докато сте били заедно, тя със сигурност ти е казвала какво харесва/не харесва в теб. Наблегни на нещата, които харесва и елиминирай нещата, които не харесва. Стани нов човек, захвани се с ново хоби, покажи й какво изпуска, завърти й главата както си го направил първия път, само че от нов ъгъл. Докато се опитваш да я свалиш пак, забрави че я обичаш, защото чувствата само биха ти попречили.

УСПЕХ!

zvezdi4ka_su
01-07-2008, 16:06
Az pyk ne mislq taka...ako yse6ta6 4e naistina q obi4a6 i 4e tova e moje bi istinskata ti lubov-BORI SE! Bori se dokato ne vidi6 4e ve4e nqma nikakvi 6ansove...Kaji i 4e si kazal 4e 6te si tegli6 noja 6toto si bil qdosan,izmoren i ne si go mislil naistina,kaji i 4e ne iska6 takava gre6ka davi razdelq!
Emi dano sym pomognala i yspeh! :neutral: :)[/quote]




+ 1 !!!

marmalad4e
01-07-2008, 16:07
на твое място бих опитала за последен път да й покажа какво изпитвам..пък ако тя все така се 'стряска' явно няма смисъл..трябва да се гледа напред

Fallen`Angel
01-08-2008, 11:07
Няма вече какво да опитвам..защо трябва да е толкова трудно всичко, защо трябва да сме нещастни, макар и да знаем как да бъдем щастливи? Защо когато искаме да бъдем щастливи всичко се обръща срещу нас..защо трябва да е толкова шибано всичко ма**а му :( Не може ли веднъж да бъда щастлив..Не мога ли да я оставя и да продължа напред..какво толкова ме влече към нея бе да е*а..каква част от мен иска след толкова мн болка да бъде още с нея..бахти глупака съм.. пф :-x :-x :-x :-x

mumiikataa
01-08-2008, 11:58
виж,спри да мислиш за нея.опитай се.ще намериш някоя,която да обичаш още повече.най-добре си останете приятели и толко.след време ще видиш че няма да е толкова невъзможно.айде успех!живота е пред теб така или иначе.а и когато една връзка веднъж се прекрати,ако има 2ри път не е същото.(мое мнение)
един пример-вчера един човек ме заряза,по-точно не той а неговото гадже.това се случи за 2ри път.беше ми малко гадно щото ме е лъгал известно време,но около половин час след това като ми се качи една усмивка на лицето,още не мога да я сваля.

Crichton
01-08-2008, 12:08
Keep Walking ...

Fallen`Angel
01-09-2008, 08:42
И да искам нещо друго освен да продължа, не мога, защото нямам избор.. :( Живота е гаден понякога.. :-k

desert_eagle
01-09-2008, 10:33
Изпадал съм в нещо подобно но не точно! Знаеш ли Терминатор 3 е голяма излагация само че там Арнолд каза нещо което запомних, гледах филма преди 1 седмица. Той каза "Гнева е по-полезен от отчаянието". За да се стигне до това положение значи си имал поне 1% основание, в противен случай си побъркан хейтър който само търси проблема което ме съмнява.
Не е болка за умиране. Това с хобито е добра идея, но вероятно живееш в голям град и има други момичета освен нея. Знам че сте имали спомени и тн.. но такива работи стават- няма да се жените нали? Така че по-добре игнор !!! и не се занимавай колкото и трудно да ти е в началото. Всичко което започва, Все някога свършва

coteto
01-09-2008, 13:55
Ако искаш искрата да пламне наново има само 1 начин. Промени се. Докато сте били заедно, тя със сигурност ти е казвала какво харесва/не харесва в теб. Наблегни на нещата, които харесва и елиминирай нещата, които не харесва. Стани нов човек, захвани се с ново хоби, покажи й какво изпуска, завърти й главата както си го направил първия път, само че от нов ъгъл. Докато се опитваш да я свалиш пак, забрави че я обичаш, защото чувствата само биха ти попречили.

УСПЕХ!
i ot men yspex =D>

Krem4eto
01-09-2008, 16:37
Незнам какво да те посъветвам..Ако продължиш да общуваш с нея,ще ти е гадно,пък ако спреш ще ти е още по-гадно.
Може би ти трябва да се оправите и да и дадеш известно време,дай и ултиматом или гаджета или нищо и с времето,тя ще ти каже.

koalka
01-09-2008, 16:56
Аз бих си прекъснала отношенията, ако бях на твое място.За известно време да не се виждаме, да не си говорим, за да се опитам да я забравя, защото това може да продължи доста дълго.Опитай се, колкото се може повече да не се сещаш за нея, да притъпяваш и да я забравиш.Да се надяваме, че ще успееш.
А това, което каза за приятелството - прав си.От личен опит знам, че не може да има такова приятелство, ако от едната страна има чувства.

slun4evo
01-09-2008, 17:05
Явно много силно я обичаш.Поговори с нея, спомени и какво е тя за теб, направи енщо мило, подари и подарък.Това няма да я накара да се влюби, но поне ще се почувства по-добре.Бори се за нея или поне за нейното приятелство, мисля, че тя е склонна да прости, просто трябва да и докажеш, че за теб тя е всичко.Надявам се ти помогнах.Успех!

mami_qmi
01-10-2008, 08:28
Блокирваш я в скайп и и казваш че няма да се занимаваш повече с нея. Търсиш друга и си готов. ](*,) ](*,) ](*,)
6TO ZA GLUPOST e tova koeto kaza!kato mom4eto naistina q obi4a po dobre da se bori za neq!se pak spored mene neinite 4uvstfa o6te ne sa iztinali kum nego!apa za tova koeto sa se skarali e prostooo nz kfoo (az nikoga ne bih se razsurdila za takofa ne6ty)a tq 6tom se e razsurdila i e zaplakala zna4i go obi4a!!!
BORI SE SAMO TOVA 6tE Ti kaja! :oops: