PDA

View Full Version : Как да съм сигурна, че това е правилният човек?



zarry
01-07-2008, 15:14
az ne s1m na 13 14 ili 15 kakto pi6e edno momi4e.ne 4e e mn pove4e no s1m na 18 god.kogato bqh na 15 mi se slu4i ne6to koeto promeni kakto jivote mi taka i men.ve4e ne vqrvam v ni6to,zatova se dopitvam do razli4ni mneniq.imala s1m edna golqma mn golqma liubov koqto prod1lji 2 godini.sega ot godina si imam seriozen priqtel no onzi ostavi golqm beleg.ve4e nqmam doverie v nikoi,dori v sebe si.vijdam 4e sega toi me obi4a i pravi vs za men,az s16to imam 4uvstva no mn 4esto si mislq za onzi koito me narani stra6no mn.nz kak da s1m sigurna 4e tova e pravilniqt 4ovek,4e tova e 4oveka koito 6te me obi4a istinski i 6te e smen v dobro i zlo........mn me e trudno,nz dali me razbirate.trqbva da ste bili na moe mqsto za da znaete kakvo se e slu4valo i za6to sega s1m taka negativno nastroena k1m vsi4ko


Нарушение на т.7 от правилата на форума! (от Ruthless)

LofYou
01-07-2008, 15:19
Ам не съм изжиляла точно същото като еб .. но нещо подобно .. Моя съвет е гледаи напред .. Не се обръщаи назад .. каквото е било е било преди .. сега си с човек които ти каза че обичаш и тои теб също .. затова не му мисли продължи напред .. Това е моя съвет ;-)

marmalad4e
01-07-2008, 15:58
не можеш да си сигурна в нищо :neutral:
щом на себе си не вярваш, как о4акваш да вярваш на някой друг??

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
01-07-2008, 16:33
И на мен ми се е случвало такова нещо.. То на кой ли не е, като се замислиш.. :? Форума , като погледнеш, е пълен с такива теми и хора с разбити сърца, но искам да ти кажа: въпреки всичко, това не е края на света :!: Това, че не си сигурна дали си срещнала подходящия човек е просто знак, че не си се оттърсила от травмата, но съвсем не значи, че няма да срещнеш точния човек, който да заобичаш истински и той теб :!: Дори този, с който си сега да не е истинската ти любов, замисли се - животът е пред теб! И тепърва ти предстои да срещнеш идеалната любов! Искрено ти го желая :mrgreen: Дано слънцето по - скоро изгрее и за теб! :---) =P~

BeBsItO
01-07-2008, 16:43
:-D nqma recepta za tova,spored men prosto se ose6ta...... no naistina mn pati ( mn 4esto ) nie podminavame to4noq 4ovek..... i v kraina smetka....ti zn kvo sledva...... :cry: no da ti kaja si4ko zavisi ot teb, ako go 4ustva6 taka zn e taka :)