PDA

View Full Version : Как да го забравя?



enola
01-07-2008, 15:52
Ami az sym v 7 klas i sym si haresla edno momche.Toi e v 11 klas,pushi treva,pie mnogo abe vaubshte ne e stoka ama me kefi :) Ta zapochah da si pisha s nego predi okolo 3 sedmici i toi mi kazvashe "sladkish" "sladurana" v edin sms mi beshe napisal "mishlence".Ta iskam ne iskam mng go haresvam v momenta,postoqnno mislq za nego,dori sega kato zapochnahme uchilishte.Az si napravih nov skype i tam se predstavih za momiche,koeto go e haresalo i mu pisah che sym chula che ima neshto obshto s men (enola) i toi kaza che prosto si e pisal s men v skype,nqmal nishto kym men,pisal mi tezi raboti za da se "radvam" i taka :cry: I az mu napisah che e glupak,che momicheto na koeto kazal taka mi e priqtelka i mi e kopirala kvo sa si pisali.I sega neznam kak da go zabravq..i me e qd na sebe si che go iskam tolkova mnogo ](*,) :cry: Kajete kak moga da go zabravq..nqma koi drug da si hvana


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)

chefzz
01-07-2008, 16:02
що да няма? да не свършиха момчетата на тоя свят :D

Намери си хоби :-o

dshiznit
01-07-2008, 16:08
Първо ако приемем че наистина си копирала тва дето сте си писали на някоя си тфоя приятелка тфа нарушава конституционите права на момчето тревоман и мой тъ ебе в гъзъ след туй колкото си иска. Второ ти кфо очакваш като си 7-ми клас да са влюби в теб ли кво. цели са макс до 9-ти клас не съ излагай. Щот някой по-голям батко саму едно мой да му е в главата(чук чук чао) за да се занимава с някоя от 7-ми клас. Знам го от личен опит.

marmalad4e
01-07-2008, 16:12
що да няма? да не свършиха момчетата на тоя свят :D

Намери си хоби :-o


напълно съгласна съм..нима допускаш, 4е той е мъжа на живота ти??? :D след месец няма да се сещаш за него..7 клас си все пак!

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-07-2008, 16:19
А защо трябва да има момче до теб, за да се радваш на живота? Я стига, първия си приятел хванах точно като завърших 9-и клас, месец преди да навърша 16. Преди това какво, за срам и позор ли съм била? Не съм заслужавала щастие? Ами не, заслужавах си го като всеки свободен човек в демократична държава... Нито пък съм ревала за момчета - за всичко си има време. На 13-годишните не мисля, че им е дошло ;-)

tedinci_
01-07-2008, 16:24
Според мен трябва да си доволна от това,че си разбрала какво изпитва към теб навреме,а не да се задълбочиш повече... :)

koalka
01-07-2008, 17:11
Най-добре се опитай да го забравиш.Все пак не се сещай и колкото по-малко се сещаш за него, толкова по-бързо ще го забравиш.

enola
01-07-2008, 17:15
Blagodarq vi za komentarite,no az vi pitam kak da go zabravq a ne dali shte,zashto znam che shte go zabravq,no tochno v momenta,v 7 klas,shte kandidatstvam,a az prez cqloto vreme mislq za nego!Taka che pls daite mi syveti :idea:

sweet15
01-07-2008, 17:34
mi trudno se zabravq..i az sym taka v momenta-v proces na zabravqne no ne e uspe6no.
Az se opitvam da ne msilq za nego i prosto ima i drugi ne6ta v jivota osven tova mom4e..Obyrni pove4e vnimanie na priqtelite i ako iska6 i na u4eneto :D..Misli za si4ko drugo(znam 4e e trudno) no ne i za nego

gorska
01-07-2008, 18:05
Предлагам ти един вариант:
Взимаш няколко приятелки у вас(по възможност да рисуват много, много грозно) и взимате някъв стар, много намачкан лист, и почвате да го изобразявате тоя със всичко възможно познато на света, най, най-гротесково... Въобще можете да го направите дебел, грозен, как потъва в море от цигари и как се запалва, да му направите едно балонче като по комиксите, съдържащо речта му: Скъъъъпа, защо ми причиняваш товааааааааааааааааааа
После излизате пред блока или нещу такова, намирате си подходящо място, запалваш листа, хвърляш го на земята, смачкваш го с крак и започваш да се кискаш на толкова висок глас, та чак той да те чуе...
Може така да успееш да си излееш мъката. :grin:

gorska
01-07-2008, 18:14
Също искам да добавя нещо.
Не е чак такъв злобар, щом ти е казал онези неща, за да се радваш, а не за да ти се подиграва.
И не можеш да очакваш като е 11 клас да тръгне със седмокласничка.

П.П. Ако не ти се прави чак онова нещо, което ти предложих, просто си помисли за всичките му отрицателни черти и ще видиш, че не си струва да му отделяш и 1 секунда от скъпоценното си време. :)

Beb1tY
01-07-2008, 19:02
Забрави го...Ехо има хиляди други момчета :)