PDA

View Full Version : hlp!!! Много е важно, колкото повече, толкова по-добре



sexy kiss
01-07-2008, 17:07
hi.az sum na 15 godini is um vliybena v 1 mom4e.ama problema e 4e toi si ima gaje i vseki put kato go vidq s neq i napravo mi ide da ymra :-# mu4a sa da ne mislq za tfa no ne se poy4ava i ponqkoga sum mn rastroena.molq vi kajete mi kfo da prva 6toto tfa sa otrazqva ne sumo na nasttroenieto mi a i sum mn raseqna naposleduk i v y4ili6te su6to zagazvam 8-[ i ne se smeite

P.S>>iskam otgovori ot li4en opit a ne:MOJE BI,SIGYRNO,NAI VEROQTNO ...

tuzaro
01-07-2008, 17:14
Режи вените и ставай емо 8-) 8-)

sweet15
01-07-2008, 17:18
oh.. mnogo e gadno taka znam..Az sy6to haresvam edin ma nz dali ima gaje :D:D:D..
iii moq syvet e da si digne6 glavata nagore,da se opita6(znam 4e e trudno) da go zabravi6....Za6toto samo nie momi4etata stradame tolkova mnogo..Opitai da ne misli6 za nego,haresai nqkoe drugo mom4e a ako ne moje6 da si haresa6(za6toto i tova ne e lesno) ..prosto se opitai da ne jivee6 s misylta za tova mom4e..Nadui muzikata,kefi se na jivota..Az pone tova se opitvam da pravq ;)

jarod
01-07-2008, 17:19
Режи вените и ставай емо 8-) 8-)

стига спам!!!!!

значи според мене си вземи бележка примерно(някаква) за седмица и си постой у вас, гледай тв,играй си нещо,чети книга такива неща
всмисъл прави неща за които да можеш да не мислиш за него

tuzaro
01-07-2008, 17:26
oh.. mnogo e gadno taka znam..Az sy6to haresvam edin ma nz dali ima gaje :D:D:D..
iii moq syvet e da si digne6 glavata nagore,da se opita6(znam 4e e trudno) da go zabravi6....Za6toto samo nie momi4etata stradame tolkova mnogo..Opitai da ne misli6 za nego,haresai nqkoe drugo mom4e a ako ne moje6 da si haresa6(za6toto i tova ne e lesno) ..prosto se opitai da ne jivee6 s misylta za tova mom4e..Nadui muzikata,kefi se na jivota..Az pone tova se opitvam da pravq ;)Как пък реши че само момичетата страдате.... :evil:

sweet15
01-07-2008, 17:29
mi za6to taka re6ih..za6toto v momenta sym v takova systoqnie-revah kato luda,za6toto qko sym hlytnala po edno mom4e..Gadno mi e v momenta 6toto ni6to ne stava m-u nas..I momi4etata sa tezi deto revat i stradat pove4e...Mom4etata ne go priemat tolkova navytre spored mene..

gorska
01-07-2008, 17:35
Режи вените и ставай емо 8-) 8-)

стига спам!!!!!

значи според мене си вземи бележка примерно(някаква) за седмица и си постой у вас, гледай тв,играй си нещо,чети книга такива неща
всмисъл прави неща за които да можеш да не мислиш за него

Глупости! Като седи вкъщи няма да има за какво да мисли, а само за него. Ако искаш да се разсеяш... започни да тренираш много усилено някакъв спот например, или залегни яко над ученето.
А ако не искаш да го забравяш и мислиш, че още има шанс за вас двамата, му го кажи и виж как ще реагира. Що па да не те харесва тайничко? :smt007 А после изчакай да се появи тема в тийнпроблема: Тя ме харесва, но аз съм с друга. Какво да правя? :-D И му отговори със съвет:тръгвай с другата! :-D

jarod
01-07-2008, 17:38
Режи вените и ставай емо 8-) 8-)

стига спам!!!!!

значи според мене си вземи бележка примерно(някаква) за седмица и си постой у вас, гледай тв,играй си нещо,чети книга такива неща
всмисъл прави неща за които да можеш да не мислиш за него

Глупости! Като седи вкъщи няма да има за какво да мисли, а само за него. Ако искаш да се разсеяш... започни да тренираш много усилено някакъв спот например, или залегни яко над ученето.
А ако не искаш да го забравяш и мислиш, че още има шанс за вас двамата, му го кажи и виж как ще реагира. Що па да не те харесва тайничко? :smt007 А после изчакай да се появи тема в тийнпроблема: Тя ме харесва, но аз съм с друга. Какво да правя? :-D И му отговори със съвет:тръгвай с другата! :-D

и така може 8)

LofYou
01-07-2008, 17:39
Ам можеше да дадеш малко повече информация .. Познавате ли се .. Имала ли си нещо с него .. Аз така не мога да преценя .. И наче и аз била в такова положение .. Даже по-зле беше гадже на приятелка ... Ама го преживях :P

sexy kiss
01-07-2008, 17:48
Ам можеше да дадеш малко повече информация .. Познавате ли се .. Имала ли си нещо с него .. Аз така не мога да преценя .. И наче и аз била в такова положение .. Даже по-зле беше гадже на приятелка ... Ама го преживях :P

0o0o0ff emii mn e slojno.az go poznavam a toi men ne :-# no ina4e me e vijdaal aa sig ma e zabravil :-# :-# :-# :-#

tuzaro
01-07-2008, 17:54
Ам можеше да дадеш малко повече информация .. Познавате ли се .. Имала ли си нещо с него .. Аз така не мога да преценя .. И наче и аз била в такова положение .. Даже по-зле беше гадже на приятелка ... Ама го преживях :P

0o0o0ff emii mn e slojno.az go poznavam a toi men ne :-# no ina4e me e vijdaal aa sig ma e zabravil :-# :-# :-# :-#Начи си влюбена в момче което не те познава, а ти как го познаваш?? само си го виждала явно и някои приятелки са ти казали нещо за него...браво браво =D>

sexy kiss
01-07-2008, 18:26
Ам можеше да дадеш малко повече информация .. Познавате ли се .. Имала ли си нещо с него .. Аз така не мога да преценя .. И наче и аз била в такова положение .. Даже по-зле беше гадже на приятелка ... Ама го преживях :P

0o0o0ff emii mn e slojno.az go poznavam a toi men ne :-# no ina4e me e vijdaal aa sig ma e zabravil :-# :-# :-# :-#Начи си влюбена в момче което не те познава, а ти как го познаваш?? само си го виждала явно и някои приятелки са ти казали нещо за него...браво браво =D>
0o0o00offf izob6to ne mi pomaga6!!!basiii postavi sa na moito mqsto weee

slun4evo
01-07-2008, 18:29
Нормално е в пубертета да имаш такива "сериозни" проблеми, всеки от нас ги има.Не позволявай несподелената любов да промени начина ти на живот.Стегни се малко, от теб зависи всичко, забрави го и толкова. Знам че е трудно ама няма как.

Take1nlov3
01-07-2008, 18:30
Не четох мненията прочетох само от авторката еми аз скоро изпаднах в подобно състояние ... момиче с 1 годинка по малко от мен на 15 мноу красива всичко перфектен характер добричка много капризна (любимата ми част от неиния характер) и случаино се влубих в нея обаче ние бяхме наи добри приятели и тя ми каза че не искала да се ходим защото ме има за нещо като брат и знаеше както и аз че връзката няма да е дълготраина затова си казах дигам главата приемам това защото е вярно което каза и продължавам да търся същевремено изцепих половината дърварник понеже бях на вила за нова година а деиствието се разви тогава ;) спокоино за всичко си има време живота е пред нас Dont worry be happy =) :-)

tuzaro
01-07-2008, 18:36
Ам можеше да дадеш малко повече информация .. Познавате ли се .. Имала ли си нещо с него .. Аз така не мога да преценя .. И наче и аз била в такова положение .. Даже по-зле беше гадже на приятелка ... Ама го преживях :P

0o0o0ff emii mn e slojno.az go poznavam a toi men ne :-# no ina4e me e vijdaal aa sig ma e zabravil :-# :-# :-# :-#Начи си влюбена в момче което не те познава, а ти как го познаваш?? само си го виждала явно и някои приятелки са ти казали нещо за него...браво браво =D>
0o0o00offf izob6to ne mi pomaga6!!!basiii postavi sa na moito mqsto weeeКво да се поставя на твое място...Може ли да казваш че си влюбена в човек който не познаваш...Може да изпитваш някви чувства ама любов, далече си от тия работи :-P

sexy kiss
01-08-2008, 17:04
Ам можеше да дадеш малко повече информация .. Познавате ли се .. Имала ли си нещо с него .. Аз така не мога да преценя .. И наче и аз била в такова положение .. Даже по-зле беше гадже на приятелка ... Ама го преживях :P

0o0o0ff emii mn e slojno.az go poznavam a toi men ne :-# no ina4e me e vijdaal aa sig ma e zabravil :-# :-# :-# :-#Начи си влюбена в момче което не те познава, а ти как го познаваш?? само си го виждала явно и някои приятелки са ти казали нещо за него...браво браво =D>
0o0o00offf izob6to ne mi pomaga6!!!basiii postavi sa na moito mqsto weeeКво да се поставя на твое място...Може ли да казваш че си влюбена в човек който не познаваш...Може да изпитваш някви чувства ама любов, далече си от тия работи :-P

0o0o0o0o0offfff awee ti nqa li da napi6e6 o6te 1000000000 mneniq i da ma iskritikyva6 o6te 1000000000000 puti weee!?az mom4eto go poznavam ama toi men mn mn ne smisal...0o0o0o0o0f slojno e za obesnenie!!!ako 6a mi pomaga6 pomagai!!!dano nikoga da ne ispadne6 v moita sityaciq 4e da ne vidi6 kfo i togava az 6a ti napi6a 1000000000000000 komntara i vuv vsi4kite 6a pi6e emi da tfa si e tfoi problem;kak moje6b da sa vliybi6 taka;mn si zle i t.n

TheNewReligion
01-08-2008, 18:09
i az iam h takuf problem no ne sum vijdala mom4eto koeto si har s gajeto si nikoga samo sa mi podmqtali 4e si ima takova az vqrvah na tova no posle sprqh da mnislq za tova i nai-nakraq sprqh da haresvam tova tupo k***** tui kato razbrah 4e e bokluk ! :cry: :cry: :cry:

ihopeulikepain
01-08-2008, 19:28
Хора ... как така се влюбвате в хора дето не познавате бе .. ??!!? тва не е влюбване .. силна симпатия, привличане да .. ама не е влюбване ... Тая дума любов за нищо я нямате май а ?

aLakaZam
01-08-2008, 20:45
Ам можеше да дадеш малко повече информация .. Познавате ли се .. Имала ли си нещо с него .. Аз така не мога да преценя .. И наче и аз била в такова положение .. Даже по-зле беше гадже на приятелка ... Ама го преживях :P

0o0o0ff emii mn e slojno.az go poznavam a toi men ne :-# no ina4e me e vijdaal aa sig ma e zabravil :-# :-# :-# :-#

Поредната детска пиклива история, как може да се влюбиш в някой, който не познаваш. Глупости...

rLzZz
01-08-2008, 20:46
Не е толкова трудно да го забравиш, колкото да спреш да си спомняш за него!!
Знам го, защото аз сега сам в такава ситуация, само че с момиче, и е мн кофти като искаш да кайеш "обичам те" а знаеш че вече е заета или зает ,както е в случая ти.
ТАКА чЕ ИЛИ СЕ ОТКАЖИ ИЛИ СЕ БОРИ СЪС ВСИчКИ СИЛИ -това е което мога да ти кажа [/b]

die_die_my_darling_
01-09-2008, 11:09
Режи вените и ставай емо 8-) 8-)
Точно така :D

жижи
01-09-2008, 12:13
Режи вените и ставай емо 8-) 8-)

стига спам!!!!!

значи според мене си вземи бележка примерно(някаква) за седмица и си постой у вас, гледай тв,играй си нещо,чети книга такива неща
всмисъл прави неща за които да можеш да не мислиш за него и аз мисля така дай си по4ивка и 6те ти стане по добре :) успех :)

Iv4eTy
01-09-2008, 13:57
Нормално е в пубертета да имаш такива "сериозни" проблеми, всеки от нас ги има.Не позволявай несподелената любов да промени начина ти на живот.Стегни се малко, от теб зависи всичко, забрави го и толкова. Знам че е трудно ама няма как.

Абсолютно, просто нямаш друг избор освен да го забравиш. Има си приятелка момчето,щом е с нея сигурно се обичат,затова не се опитвай да ги разделяш... нищо няма да постигнеш най-много момчето да те намрази. Затова опитай се да го преживееш, не е лесно, но с времето ще стане. ИЗлизай с приятели, весели се, а когато ги видиш заедно просто си помисли,че не е единствен и можеш да си намериш друг...

tuzaro
01-09-2008, 14:41
Ам можеше да дадеш малко повече информация .. Познавате ли се .. Имала ли си нещо с него .. Аз така не мога да преценя .. И наче и аз била в такова положение .. Даже по-зле беше гадже на приятелка ... Ама го преживях :P

0o0o0ff emii mn e slojno.az go poznavam a toi men ne :-# no ina4e me e vijdaal aa sig ma e zabravil :-# :-# :-# :-#Начи си влюбена в момче което не те познава, а ти как го познаваш?? само си го виждала явно и някои приятелки са ти казали нещо за него...браво браво =D>
0o0o00offf izob6to ne mi pomaga6!!!basiii postavi sa na moito mqsto weeeКво да се поставя на твое място...Може ли да казваш че си влюбена в човек който не познаваш...Може да изпитваш някви чувства ама любов, далече си от тия работи :-P

0o0o0o0o0offfff awee ti nqa li da napi6e6 o6te 1000000000 mneniq i da ma iskritikyva6 o6te 1000000000000 puti weee!?az mom4eto go poznavam ama toi men mn mn ne smisal...0o0o0o0o0f slojno e za obesnenie!!!ako 6a mi pomaga6 pomagai!!!dano nikoga da ne ispadne6 v moita sityaciq 4e da ne vidi6 kfo i togava az 6a ti napi6a 1000000000000000 komntara i vuv vsi4kite 6a pi6e emi da tfa si e tfoi problem;kak moje6b da sa vliybi6 taka;mn si zle i t.nЯвно си доста ама доста тъпа овса... :lol:
Прочети мненията на Човекът_с_въпроса и aLakaZam не само аз те опреквам явно... И пак да кажа ти си мега тъпа :-P

sexy kiss
01-09-2008, 16:51
Ам можеше да дадеш малко повече информация .. Познавате ли се .. Имала ли си нещо с него .. Аз така не мога да преценя .. И наче и аз била в такова положение .. Даже по-зле беше гадже на приятелка ... Ама го преживях :P

0o0o0ff emii mn e slojno.az go poznavam a toi men ne :-# no ina4e me e vijdaal aa sig ma e zabravil :-# :-# :-# :-#

Поредната детска пиклива история, как може да се влюбиш в някой, който не познаваш. Глупости...

0o0o0o0FFF MN STE ZLE WEEE MOJETE LI DA 4ETETE!!!!!!PI6E MNOGO QSNO S EI TAKIVA BYKVI 4E AZ GO POZNAVAM!!!!!!NO TOI KEN NE 4AK TOLKOVAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AKO NE MA RAZBIRATE VA6 SI PROBLEM AZ NQKOLKO PUTI KAZAH 4E OTNO6ENIQTA NI SA MN SLOJI AMA KOI DA 4ETE!!!???POZNAVAM G00O0O0O!!!ZNAM 6TO ZA 4OVEK EEE NO TOI MEN NE ME E OPOZNAL DO TAKVA STEPEN!!SQ KFO 6A MA KLEETITE LIIII?????BASI 4OVEK DA NE VI POTURSI POMO6TTA!I VI MOLQ POMOGNETE MII

8-[ 8-[

sexy kiss
01-09-2008, 16:54
Нормално е в пубертета да имаш такива "сериозни" проблеми, всеки от нас ги има.Не позволявай несподелената любов да промени начина ти на живот.Стегни се малко, от теб зависи всичко, забрави го и толкова. Знам че е трудно ама няма как.

Абсолютно, просто нямаш друг избор освен да го забравиш. Има си приятелка момчето,щом е с нея сигурно се обичат,затова не се опитвай да ги разделяш... нищо няма да постигнеш най-много момчето да те намрази. Затова опитай се да го преживееш, не е лесно, но с времето ще стане. ИЗлизай с приятели, весели се, а когато ги видиш заедно просто си помисли,че не е единствен и можеш да си намериш друг...

az ne siakam da gi razdelqm proto vi pitam kfo da prava

tuzaro
01-09-2008, 16:57
Ам можеше да дадеш малко повече информация .. Познавате ли се .. Имала ли си нещо с него .. Аз така не мога да преценя .. И наче и аз била в такова положение .. Даже по-зле беше гадже на приятелка ... Ама го преживях :P

0o0o0ff emii mn e slojno.az go poznavam a toi men ne :-# no ina4e me e vijdaal aa sig ma e zabravil :-# :-# :-# :-#

Поредната детска пиклива история, как може да се влюбиш в някой, който не познаваш. Глупости...

0o0o0o0FFF MN STE ZLE WEEE MOJETE LI DA 4ETETE!!!!!!PI6E MNOGO QSNO S EI TAKIVA BYKVI 4E AZ GO POZNAVAM!!!!!!NO TOI KEN NE 4AK TOLKOVAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AKO NE MA RAZBIRATE VA6 SI PROBLEM AZ NQKOLKO PUTI KAZAH 4E OTNO6ENIQTA NI SA MN SLOJI AMA KOI DA 4ETE!!!???POZNAVAM G00O0O0O!!!ZNAM 6TO ZA 4OVEK EEE NO TOI MEN NE ME E OPOZNAL DO TAKVA STEPEN!!SQ KFO 6A MA KLEETITE LIIII?????BASI 4OVEK DA NE VI POTURSI POMO6TTA!I VI MOLQ POMOGNETE MII

8-[ 8-[Не искам да се заяждам с тебе, ама ти ми даваш много поводи.Как ти го познаваш добре, а той не те познава (явно ти знае само името и от кой клас си)...Ние може да не можем да четем, ама тва е заради твойто писане WEEE, и не се обиждай някой като ти каже че е поредната пиклива история, щото е такава :-P

twix_91
01-09-2008, 17:26
Ами в много гадна ситуация си попаднала.Като искаш да сте заедно се постарай да се опознаете повече и като видиш,че няма да се получи се отръпни и си харесай друг

krisscho
01-09-2008, 18:37
mi za6to taka re6ih..za6toto v momenta sym v takova systoqnie-revah kato luda,za6toto qko sym hlytnala po edno mom4e..Gadno mi e v momenta 6toto ni6to ne stava m-u nas..I momi4etata sa tezi deto revat i stradat pove4e...Mom4etata ne go priemat tolkova navytre spored mene..тва че не ревеме не означава, че не страдаме
иначе си права, момчетата го приемаме "по мъжки" :D

Yanichka
01-09-2008, 18:57
Нормално е в пубертета да имаш такива "сериозни" проблеми, всеки от нас ги има.Не позволявай несподелената любов да промени начина ти на живот.Стегни се малко, от теб зависи всичко, забрави го и толкова. Знам че е трудно ама няма как.

Абсолютно, просто нямаш друг избор освен да го забравиш. Има си приятелка момчето,щом е с нея сигурно се обичат,затова не се опитвай да ги разделяш... нищо няма да постигнеш най-много момчето да те намрази. Затова опитай се да го преживееш, не е лесно, но с времето ще стане. ИЗлизай с приятели, весели се, а когато ги видиш заедно просто си помисли,че не е единствен и можеш да си намериш друг...

az ne siakam da gi razdelqm proto vi pitam kfo da prava
Никой не може да ти каже какво точно да правиш всички се опитаха да те насочат...няма рецепта за това как да забравиш някой така че всичко си зависи от теб никой не може да ти помогне

Sevt
01-09-2008, 19:03
Е хуу те тузаро е прав, та прав кво повече искаш ?

П.П. Да бе поставям се на твое място...и аз бях в подобна ситуация...преди десетина години ^^