PDA

View Full Version : Срам от гинеколог



enola
01-07-2008, 17:21
Малии..имам бяло течение от година сигурно и мисля,че трябва да отида при гинеколог,но страшно много,ама много ме е срам.. 8-[ та кажете как да го преодолея...а ако някой ми даде съвет как да се справя сама с течението...ще е супер :wink:

sun_song
01-07-2008, 17:36
Душичке,не бой се да отидеш на преглед при гинеколог.Той може само да ти помогне.Мен също много ме беше срам.Но тези хора си знаят работата,всеки ден десетки пациенти идват при тях със всякакви проблеми.Той дори може и да не те прегледа а да ти препоръча нещо или да ти даде съвет.Прегледите също не хапят,на ултразвук е съвсем безобидно,на прегледа отдолу нама какво да му се стресираш.На мен също скоро ми предстои един такъв и честно казано ми е леко кофти,но си казвам това е за мое добро и нощо не губя.Всъщност може да изгубиш нещо-това е срамът от гинеколог, няма страшно :)
А относно течението, всеки го има или го е имал през един етап то живота, ти поразпитай и иди на лекар, не защото има нещо а за профилактика, както казах те са от полза.

dshiznit
01-07-2008, 17:43
Отиваш щот иначе ще стане лошо и щи ампутирата вагината.

sun_song
01-07-2008, 17:47
Мисля, че вече е спокойна ;)

kaulitzgirl
01-26-2008, 15:59
Добре де enola имаш ли цикъл?Ако все още нямаш е нормално а и има жени които през целия си живот имат бяло течение аз например съм от тези момичета(освен когато навлезнат в менопауза)

LadyCarameL
01-26-2008, 17:08
И кат имаш бяло течение кфо ? Мисля че не е причина за гинеколог.Е,освен,ако не настъпят усложнения..И не се притесняваи,гинекологът няма да види за първи път женски полов орган .. :-D

MaRiNkA_16
01-26-2008, 20:40
Отиваш щот иначе ще стане лошо и щи ампутирата вагината.
pravilno :lol:

IKisseDAGirL
01-27-2008, 09:09
Така или иначе все някога ще ти се наложи да отидеш. По-добре сега, отколкото да отлагаш.
Познавам момичета, които съжаляват, че не са преглътнали навреме този страх, тъй като при закъснелия им първи профилактичен преглед им откриват доста неприятни проблеми, за които дори не са подозирали :?

princesa_viki
01-27-2008, 10:50
Малии..имам бяло течение от година сигурно и мисля,че трябва да отида при гинеколог,но страшно много,ама много ме е срам.. 8-[ та кажете как да го преодолея...а ако някой ми даде съвет как да се справя сама с течението...ще е супер :wink:
аз днес бях за първи път и не е никак страшно. на мен ми изписа Jodasept.Каза да го използвам няколко дни сутрин и вечер,а след това само 1 път на ден.То е течно и се разтваря в 1 литър вода.Допълнително може да попиташ някой лекар.Успех :)

Baby_b
01-28-2008, 12:00
И аз след малко отивам на гинеколог. Мисля че имам раздразнение от превръзките. И ще видя какво ще ми каже. Чесно да си кажа малко се притеснявам щото ми е за първи път ама по-добре да не се отлага, че става лошо :(