PDA

View Full Version : Доста объркана история...



vesinceto_1989
01-07-2008, 18:25
Незнам от къде да започна...значи с въпросното момче повече от 2 месеца излизаме и се държим така все едно сме гаджета,но така и никога не го изяснихме това.Излизаме,целуваме се,гушкаме се и после се разделяме и така 2 месеца вече.Когато съм с него забравям за всичко,много ми е приятно с него,знам че и той изпитва същото.Много често ми е казвал как аз съм неговото момиче,че само мен иска и всякакви такива работи.Но никога неповдигнахме въпроса за връзка,просто този момент винаги го пропускаме,и аз незнам защо.Преди няколко дена му казах,че е време вече да си изясним нещата,защото това неможе да продължава вечно и той ми каза,че ще излезем и ще се оправим наистина.Но колкото повече наближава този ден,аз толкова повече започвам да изпитвам страх.Страх ме е да бъда с него,защото много отдавна не съм имала никой до себе си и имам чувството,че просто няма да се получи.Той е човек който обича адски много нощния живот,дискотеки,барове,а аз не чак толкова много.Това не е проблем,просто ако сме пък и прекалено еднакви пак няма да стане знам.Той е много харесвано момче и винаги като излиза му казвам:уманата :D а той все си ми казва,споко аз съм си твой :smt008 когато е до мен неискам да го пускам да си ходи,неискам да се разделяме,а когато дойде време пак да се видим започвам да се притеснявам,неискам да го виждам,и немога да си обясня защо става така? :neutral: Имам нужда от някого до себе си,но толкова съм наранявана,че неискам и той да ме прецака.Незнам вече какво да правя :?: Аз съм на 18 години,а той е на 20

Sharpay
01-07-2008, 18:40
имаш нужда от някой и сега този някой се е появил Защо те е страх ? Не гледай миналото той може да е различен и наистина е добре да се изясните, но както го обясняваш не мисля че ще чуеш нещщо различно от това до сега ;-) и аз в момента излизам с едно момче затрупва ми телефона с мили смс ( и аз неговия) излизаме гледаме филми у тях, закачаме се,но нащо не е тлкова сериозно "все още се опознаваме" И при мен го има същото той постоянно излиза по кръчми с приятели, по дискотеки, но мисля че това не пречи

:arrow: Няма защо да се притесняваш =;

vesinceto_1989
01-07-2008, 18:51
имаш нужда от някой и сега този някой се е появил Защо те е страх ? Не гледай миналото той може да е различен и наистина е добре да се изясните, но както го обясняваш не мисля че ще чуеш нещщо различно от това до сега ;-) и аз в момента излизам с едно момче затрупва ми телефона с мили смс ( и аз неговия) излизаме гледаме филми у тях, закачаме се,но нащо не е тлкова сериозно "все още се опознаваме" И при мен го има същото той постоянно излиза по кръчми с приятели, по дискотеки, но мисля че това не пречи

:arrow: Няма защо да се притесняваш =;
може би ме е страх от това че може и аз да съм щастлива и че за 1ви път ми предстои нещо сериозно

fafla
01-07-2008, 18:59
Spored men nqma za kakvo da te e strah prosto za teb tova e ne6to naistina golqmo i zna4itelno i mai imenno za tova si pritisnena ;-)
Emi az moga samo da ti pojelaq yspeh i mnogo 6tastie i dano vsi4ko e ok! ;-)

`Death`Whore``
01-07-2008, 19:01
Вашите отношения се наричат връзка.

maackata
01-07-2008, 19:01
spored men opaseniqta ti sa bezpo4veni nqma ot kakvo da se pritesnqva6 ne biva da slaga6 vsi4ki mom4eta pod ob6t znamenatal.Nasladi se na vrazikata vi pak kakvo 6te stane 6te pokaje vremeto.... 8)

Sharpay
01-07-2008, 19:07
е какво по-хубаво от това да си щастлива , а ако е не6то голямо 6те си още по-щастлива

vesinceto_1989
01-11-2008, 14:39
случайно днес попаднах на снимки,където той е с бившата си на кафе и са от скоро тези снимки.Знам че нетрябва да се сърдя за такива работи но просто немога да го приема това да излиза с мен и с нея.И за това просто ще си прекъсна отношенията с него,даже мисля да не му казвам нищо,тъпо е така но за мен ще е по-добре :cry: :cry: просто явно между тях има още нещо,а аз нямам правото да се меся в техните отношения,така че ще е по-добре да да забравим за нещата които си казахме и преживяхме :cry: :cry:

BeBsItO
01-11-2008, 16:23
:shock: e tva ne moga da go razbera, izlizate govorite si,celuvate se vse edno hodite...... e kvo e tva ne6to...... trqbva li nqkoi da ti kaje ei iska6 li da hodime???? da ne si v deckata gradina. za men vie ste dvoika ili sam mn staromodna

vesinceto_1989
01-11-2008, 18:37
:shock: e tva ne moga da go razbera, izlizate govorite si,celuvate se vse edno hodite...... e kvo e tva ne6to...... trqbva li nqkoi da ti kaje ei iska6 li da hodime???? da ne si v deckata gradina. za men vie ste dvoika ili sam mn staromodna
не си старомодна :) нито пък аз искам да ми каже "искаш ли да ходим?"
просто мисля че трябва да чуя поне едно: "ние сме заедно", а не всеки да излиза с други и накрая пак да се връщаме един при друг.Според мен е така,защото ако някой ме пита ти ли си приятелката на Ангел и аз кажа "да",а утре срещне него и му каже аз видях приятелката ти вчера и той каже "ама аз нямам приятелка" тогава кво става? :neutral:
Това исках да кажа...

kifla
01-11-2008, 18:46
Много добре те разбирам.Явно виждаш дори и подсъзнателно ,че това момче е нещо повече от предишните и те е страх да не развалите всичко и да съжаляваш,да те боли както преди се е случило.И аз сега съм в подобно полужение ...много си харесвам момчето обаче в същото време ме е толкова страх да не сгафя някаде ,че не е си истина.И аз като тебе като дойде момента да излзиаме много се притеснявам ...обаче я вдигни главата горе и не се спичай толкова .Може пък това да е момчето с което ще си наистина повече от щастлива :-| ;-) :wink: