PDA

View Full Version : Кога спираш да се бориш?



neemnogovajno
01-07-2008, 19:09
Според вас кога един човек спира да се бори за нещо, за което той е мечтаел от много време. Кога спира да се бори за някой, който обича адски много, но не получава отговор на чувствата си? Кога човек се предава, кога настъпва този момент според вас?

Insatiable
01-07-2008, 19:14
Когато не вижда смисъл, в това за което се е борил до сега и когато няма сили! :)

nencuHka
01-07-2008, 19:14
Дори когато няма надежда .. не спираме да се борим.. докато не реши сърцето спиране на болката няма.. :-#

sweet15
01-07-2008, 19:14
mi iskam da ti kaja 4e 4ovek moje da spre da se bori samo kogato znae 4e e napravil vsi4ko za da trygne(taka da s ekaje) s lyubimiq 4ovek,opital e vsi4ko oba4e ne polu4ava lubov ot negova strana...
Makar 4e iskam da kaja 4e 4ovek ne trqbva da spira da se bori nikoga za6toto vse pak kakto se kazva-nadejdata umira posledna :wink:

partychild
01-07-2008, 19:19
Аз бих се отказала когато видя че нищо няма да стане :-# ако обичам някой, който не ми отговаря на чувствата и ме нарани по някакъф начин бих спряла сякакъф контакт с него :( просто все някога трябва да се преборим с това и да помислим за себе си , да не се самонаказваме като се измачваме за някой , който не заслужава . засега не съм имала такива проблеми и се надявам да нямам

Sharpay
01-07-2008, 19:27
спирам да се боря когато видя че няма смисъл или човека отсреща не го оценява

led_i_ogyn
01-07-2008, 19:46
Спирам,когато усетя, че тази борба започва да ми отнема прекалено много.Когато,в стремежа си да спечеля някой, започвам да губя себе си...И най-вече когато погледна, в човека,за който съм се борила и видя някой,който не искам да съм...

CrazyWitch
01-07-2008, 19:51
Спираш да се бориш, когато разбереш че другия човек разглежда усилията ти за излишни. Когато осъзнаеш, че човека за който се бориш и изпадаш в неловки поронващи достойнството ти ситуации му е все тая и иска просто да се отърве от теб, за да не му досаждаш,защото вече ти е лепнал етикет г-ца|г-н "Ела ми досади" ... Ей тогава се отказваш да се бориш.

Fallen`Angel
01-07-2008, 20:22
Сега обединете всички отговори и ще получите моя

aLakaZam
01-07-2008, 20:26
Когато не вижда смисъл, в това за което се е борил до сега и когато няма сили! :)

+1

lithium4e
01-07-2008, 20:40
когато е безсмислено и е бил нараняван достатъчно...

Ch0c0la73
01-07-2008, 20:42
i az tva se pitam :( ve4e iskam da spra da se borq ama nemoga kogaty spra ne6ty pak me vle4e natatak ...super e kofti .. da propuska6 6ansove s dr mn po svqstni sig hora .. zaradi nqkav deto sig e nai golqmiq idiot no nali adski mn te vle4e i si misli6 4e e perfektniq i naprap si ubeden i se 4ude6 koga 6te doide denq v koito da svur6i vs i da ti mine meraka koga 6e go ima6 taje i za 1 min i vs 6te svur6i ili 6e po4ne ne6ty mn hubavo .. a we ujasno e .. nikoga ne moji se opredeli kraq..koeto e syper kofti..

Fallen`Angel
01-07-2008, 20:46
Ch0c0la7e в същото положение съм.. Минаха 5 месеца и не мога да я забравя и се чудя какво толкова ме влече в тази шибана история с нея и не мога да проумея как може да съм изгубил толкова много акъла си, че да не се осъзнавам.. Дано всичко това скоро свърши.. :roll:

kifla
01-07-2008, 21:04
НИКОГА

Blab
01-07-2008, 21:07
Когато е достатъчно силен.

01-07-2008, 21:49
Ако човек истински иска нещо и е всеотдаен към някого, няма да се спре, а ще продължи още по-настоятелно и борбено да се стреми към това нещо. :) ;-)

VerryBerry
01-08-2008, 09:44
когато ми омръзне :smt001

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-08-2008, 10:32
Ами аз например не спирах да се боря и надявам за поне капчица внимание от човека, когото лудо харесвах (не мога да кажа обичах, защото всъщност си бяхме само далечни приятели). Дори когато той ми каза, че ме приема само като приятел. Не се отказах и сега от 6 месеца сме заедно с това момче с перспективи да не се разделяме. Поне в близките 2-3-4 години... :smt001

Take1nlov3
01-08-2008, 10:35
Спирам когато не виждам смисал от това за което се боря макар и да съм готов да премина през всичко ;( :-#

indecent
01-08-2008, 10:57
Дори когато няма надежда .. не спираме да се борим.. докато не реши сърцето спиране на болката няма.. :-#
+ 1

neemnogovajno
01-08-2008, 13:13
Мерси на всички за отговорите. Най-много ми харесаха, и ме накараха да се замисля, тези 2 отговора.


Когато е достатъчно силен.

Спирам,когато усетя, че тази борба започва да ми отнема прекалено много.Когато,в стремежа си да спечеля някой, започвам да губя себе си...И най-вече когато погледна, в човека,за който съм се борила и видя някой,който не искам да съм...

Аз бих посъветвал всички - борете се до последно, но нека осъзнаете кога е това последно преди да сте направили нещо за което може да съжалявате дълго време след това ;-)

Sevt
01-08-2008, 13:54
Когато се разочарова от даденото нещо / някой .

Fallen`Angel
01-08-2008, 14:07
Това последно може да е всеки път. Ще си казваш ' айде и тоя път и повече си обещавам, че няма да се повторят нещата ' . Да ама нещата се повтарят, но се развиват по друг начин и накрая все оставаш разочарован. Това последно се се повтаря, докато накрая просто не ти писне толкова много, че не искаш нито да се занимаваш, нито да се виждаш с човека.. И знаеш кое е правилно, знаеш какво трябва д направиш за да си щастлив, но сърцето те съветва друго. То не те оставя да продължиш напред и ти все се питаш какво толкова ме привлича в нея.. И прави сте.. когато изгубите нещо и в стремежа си да го върнете обратно се превръщате в нещо, което не искате да бъдете..то ви променя завинаги..

Fallen`Angel
01-08-2008, 14:08
Това последно може да е всеки път. Ще си казваш ' айде и тоя път и повече си обещавам, че няма да се повторят нещата ' . Да ама нещата се повтарят, но се развиват по друг начин и накрая все оставаш разочарован. Това последно се се повтаря, докато накрая просто не ти писне толкова много, че не искаш нито да се занимаваш, нито да се виждаш с човека.. И знаеш кое е правилно, знаеш какво трябва д направиш за да си щастлив, но сърцето те съветва друго. То не те оставя да продължиш напред и ти все се питаш какво толкова ме привлича в нея.. И прави сте.. когато изгубите нещо и в стремежа си да го върнете обратно се превръщате в нещо, което не искате да бъдете..то ви променя завинаги..

Fallen`Angel
01-08-2008, 14:09
Това последно може да е всеки път. Ще си казваш ' айде и тоя път и повече си обещавам, че няма да се повторят нещата ' . Да ама нещата се повтарят, но се развиват по друг начин и накрая все оставаш разочарован. Това последно се се повтаря, докато накрая просто не ти писне толкова много, че не искаш нито да се занимаваш, нито да се виждаш с човека.. И знаеш кое е правилно, знаеш какво трябва д направиш за да си щастлив, но сърцето те съветва друго. То не те оставя да продължиш напред и ти все се питаш какво толкова ме привлича в нея.. И прави сте.. когато изгубите нещо и в стремежа си да го върнете обратно се превръщате в нещо, което не искате да бъдете..то ви променя завинаги..

slun4ice_90
01-08-2008, 14:33
Аз много лесно се отказвам,когато виждам,че няма смисъл :neutral:

JiMiTo
01-09-2008, 20:11
и аз от около 3-4 месеца се боря за едно момиче, което в началото ми показа ясно, че иска да е с мен. Но това беше един много кратък и ркасив период. След това доидоха някакви караници, сърдежи , сдобрявания, сега е наред "приятелството" , но немисля да се предам. Или поне не искам. Незнам дали ще ме разбере или ще ми обърне наистина внимание и няма да разбера, ако не опитам. Понякога в живота просто рискуваш, защото просто няма да разбереш какво е щяло да бъде след това, ако .... нали се сещате.

А кога трябва да се предадеш.... този отговор сам ще доиде при вас, отвътре, незнам кога ,незнам как, но се осеща. Просто не се предавайте лесно... или всичко или нищо !!!

desert_eagle
01-09-2008, 21:56
НИКОГА АКО ГО ЖЕЛАЯ МНОГО, ЗНАМ КАКВО ИСКАМ И КАК ДА ГО ПОЛУчА. А ПО-ПРИНЦИП - ПОНЯКОГА СЕ СДУХВАМ КОЕТО Е чОВЕшКО НО НЕ СЪМ СЕ ПРЕДАВАЛ ДО СЕГА И НЕ СМЯТАМ ДА ГО ПРАВЯ!

kofti_nick
01-09-2008, 22:22
Според вас кога един човек спира да се бори за нещо, за което той е мечтаел от много време. Кога спира да се бори за някой, който обича адски много, но не получава отговор на чувствата си? Кога човек се предава, кога настъпва този момент според вас?

Когато вече нямам сили ... когато виждам , че няма смисъл ... :-k

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-10-2008, 07:04
Аз спирам да се боря когато чуя, от човека който икам, че нямаме бъдеще заедно и той със сигурност не иска нищо с мен.

koalka
01-10-2008, 07:19
Спирам да се боря, когато виждам, че той няма чувства, когато едва ли не не му пука за мен и т.н.Особено последното може да ме отблъсне адски много.

hasaiko
01-10-2008, 10:39
Когато спечеля 8) :D :D :D

Kalista
01-12-2008, 21:15
Аз спирам да се боря когато чуя, от човека който икам, че нямаме бъдеще заедно и той със сигурност не иска нищо с мен.

Напълно поткрепям,само че в моя случай той дори не си направи труда да си вдигне шибания телефон и да ми каже че не иска да е с мен и тогава осъзнах че предавам себе си,казвах си че ще се боря винаги за него и че той е по-важен от достойнството ми само че не е ! Не знам за другите но аз не се отказвам лесно,просто ми трябва малко време за да осъзная нещата и да си припомня че имам себеуважение което трябва да съхраня.

HardlyAwakened
01-14-2008, 06:21
^ агрий

simba007
01-14-2008, 06:54
borq se dokato surceto nemoje da ponasq ve4e bolkite.bolkite na lubovta dokato to ne mi kaje da spra

psychopath
01-14-2008, 11:14
когато видя ,че няма смисъл...хаха

Vladkoy
01-14-2008, 11:39
Когато не става дума - НИКОГА, НИКОГА не спираш да се бориш ( естествено се придържаме към целта оправдава средствата ). Когато става дума за любовта - правиш това, което трябва и спираш. Когато не става - не става, явно проблема е в теб и ако не го разрешиш няма смисъл да продължаваш да се бориш - прехвърляш борбата в/у себе си.

Малкия Джихад е срещу врага ти.
Големият Джихад е срещу самия себе си.

sweet15
01-14-2008, 17:08
Ми за любовта специално когато той/тя ти каже че нямате шанс между вас мисля че тогава е единствения път когато спираш да се бориш.. А иначе докато той/тя не ти го каже независимо дали ходи с някой/я трябва да се бориш..Естествено зависи от начина,по който обичаш :)