PDA

View Full Version : Дерматологичен проблем



Povlekan
01-07-2008, 23:58
Такам поеви ми се това:

http://i.data.bg/08/01/08/747380_orig.jpg
http://i.data.bg/08/01/08/747381_orig.jpg

Нещо като обрив ама не точно.... поеви ми се някаде декември месец... мазах го с някакъв мехлем за противогъбични.....мина ми,но... сега пак се появи....... незнам от кво е а и друго
Много се изпотявам между тестисите и краката.. няма значение дали е зима или лято.... като спа сутрин 4ак някой път са ми мокри самите боксерки..... а за картинките горе не съм имал полов акт за да хвана някоя венерическа болест..... на дерматолог ли да отида или на оролог..??? а и все пак някой знае ли какво е това

mumiikataa
01-08-2008, 09:35
Уролог,но първо иди до личния

bungle
01-08-2008, 10:09
Това си е точно за дерматолог..


Моят приятел има нещо подобно на гърба и му бяха изписали с какво да се маже. Не го чопли, че става още по-голямо.
Но изобщо не знам какво точно е. Интересно ми е да разбера..

Seducti0n
01-08-2008, 12:10
Здравей,ти добре си пуснал снимки,но поне да беше споменал,каква част от кожата на тялото ти е обхваната от въпросните образования...

Между другото това лято баща ми си прави временна татуировка на дясната ръка.Стоя татуса 9 дни и на 10-тия кожата заприличи на твоята в момента...Доста неприятно беше, но отиде на лекар и му изписиха едно лилаво на цвят мазили или нещо подобно.


:arrow: П.С-Час по-скоро отиди на преглед,според мен си за дерматолог,но нека и другите да се изкажат по въпроса.

:arrow: П.С-.2-Имайки предвид факта,че автора е поставил снимки ще се постарая да контролирам темата,моля не му предписвайте лекарства и не извземайте лекарските функции. :wink:

Povlekan
01-08-2008, 20:23
Преди като ми изчезна се мазах с MYCODERMIN®

П.С. Да знам че не трябва да се чопли то няма коричка....

Сега пак се намазах с него и пак почна да повяхва,но ме притеснява че се появява... местото е на двата ми крака от ляво и дясно на тестисите не точно на згъвката то се вижда малко по нагоре