PDA

View Full Version : Приэнание



Kettty
01-08-2008, 06:41
Эдравейте! :)
Ами седя си ,ровя иэ форума и реших да пусна една темичка,эащото се эамислих над това още от снощи.
Има едно момче,в което като че ли се влюбих :D Каэах го,всеедно,че каэах,че съм купила домати,ама.. :D Та искам да му кажа.Не ми е проблемът да събера сили,эащото вече съм ги събрала.Дори мисля,че чувствата може да се окажат споделени.Дано,дано!Та искам да ви попитам какви думи според вас биха раэтопили сърцето на едно момче.Е ,да не е нещо прекалено романтично или да проэвучи всеедно све в някаква теленовела,но да е нещо мило.Энам,че ще кажете,че трябва да мви дойде отвътре.Еми да,може да ми дойде,мога да му го кажа,но просто ми се иска да чуя някакви отговори от вас.Инетересно ми е.Има ли някакви универсални ваши фраэички :D Ох как се иэкаэвам само...но нищо,предполагам,че ме раэбрахте.
Мерси ,хора :)

asi_basi
01-08-2008, 06:45
Az li4no samo vednaj priznah 4uvstvata si na mom4e i znae6 li kakvo? Ne izpolzvah nikakvi frazi i gluposti. Prosto si mu priznah kakvo 4uvstvam kam nego...

!SamarA!
01-08-2008, 06:48
Az li4no samo vednaj priznah 4uvstvata si na mom4e i znae6 li kakvo? Ne izpolzvah nikakvi frazi i gluposti. Prosto si mu priznah kakvo 4uvstvam kam nego...

и той избяга...или не?нетипично... ](*,)

asi_basi
01-08-2008, 06:51
Az li4no samo vednaj priznah 4uvstvata si na mom4e i znae6 li kakvo? Ne izpolzvah nikakvi frazi i gluposti. Prosto si mu priznah kakvo 4uvstvam kam nego...

и той избяга...или не?нетипично... ](*,)

4e za6to trqbva da e izbqgal ??? Ne, mom4eto ne izbqga, daje mu haresa 4e imah smelosta da mu priznaq (az li4no o6te pove4e se radvah 4e sabrah smelost da si priznaq). i samo da kaja 4e ne be6e nqkakava lape6ka rabota...

`Death`Whore``
01-08-2008, 07:04
И какво, като му е харесало? Явно не е желаел да бъде с теб.

А за авторката - сърцето му трябва да е разтопено по теб преди твоето признание. С две думи няма да те хареса. Просто му го кажи или го целуни.

asi_basi
01-08-2008, 07:08
И какво, като му е харесало? Явно не е желаел да бъде с теб.

ot kade znae6 4e ne e jelael da e s men ? obstoqtelstvata bqha takiva 4e i az samata nemojeh da sam s nego...vsi4ki e dalga istoriq

`Death`Whore``
01-08-2008, 07:11
От това, че каза, че "му е харесало, че си признала" го разбрах. :) Да, да, сложна история. Все едно.

bungle
01-08-2008, 07:23
Просто го целуни. Би трябвало да схване идеята. :-D

ani4ka_bani4ka
01-08-2008, 07:34
http://www.youtube.com/watch?v=viQWJUoRG50&feature=related


Saying I love you
Is not the words I want to hear from you
Its not that I want you
Not to say, but if you only knew
How easy it would be to show me how you feel
More than words is all you have to do to make it real
Then you wouldnt have to say that you love me
Cos I'd already know


да кажеш обичам те
не са думите, които искам да чуя от теб
не, че искам
да не ми ги казваш, но само, ако знаеше
колко е лесно да ми покажеш как се чувстваш
повече от думи е това, което трябва да направиш, за да бъде истинско
тогава няма да трябва да ми казваш, че ме обичаш
защото аз вече, ще го знам

____________________________________

мен не ме бива да се изразявам с думи :)

ghostwisper
01-08-2008, 07:51
мъжете много обичат да им галиш егото,така че каквито и думи да използваш направи поне 1 изречение,за да го накараш да се почувства по-специален.Нещо от сорта:Ти знаеш ли,че си първият,който успя да ме привлече толкова бързо...или...не знам как другите момичета устояват на чара ти..(аз съм леко цапната в устата и за това не мога да ти измисля хубави думи :oops: )

01-08-2008, 09:13
Мъжете не са ли хора? :shock: Какви думи могат да "разтопят" мъжкото сърце? Е ако го псуваш, няма да сполучиш. Пробвай с нещо хубаво. :D

Presley
01-08-2008, 09:31
И мъжете и жените са хора.Именно това ни свърэва,нали :shock: Надали ще тръгнеш да се обясняваш в любов ня накое куче (въпреки,че энае ли човек.. :D ).Така,че не мисли,че при човек от мъжки пол нещата стоят доста по-раэлично.Кажи му нещо,което например би раэтопило твоето сърце.Както каэа човекът преди мен-ако го псуваш,няма да сполучиш.

w0sh
01-08-2008, 09:35
Думи разтопили сърцето на 1 момче.... хмм...... Ела у нас наще ги няма?

Presley
01-08-2008, 09:50
Ей,модераторчета мили,не ми триите мненията.

w0sh
01-08-2008, 09:53
Ей,модераторчета мили,не ми триите мненията.

Добре дошла в клуб "недолюбен от Админите"

w0sh
01-08-2008, 09:57
Явно не съм разбрал. Щот предимно съм зает да плюя хората...

Presley
01-08-2008, 09:59
Думи разтопили сърцето на 1 момче.... хмм...... Ела у нас наще ги няма?
:D

(аэ пак да си го напиша)

Beb1tY
01-08-2008, 10:05
Отиваш и му казваш просто..кфо толкоз...

Kettty
01-09-2008, 07:09
Още? :D

slun4evo
01-09-2008, 07:23
Здравей!
Ами аз за универсални фразички не се сещам. Обаче смятам, че дори и някой да ти каже какво да му говориш, в момента, в който се изправиш срещу него от главата ти всичко ще изкочи.Няма смисъл от много подготовка, защото на живо ще е много по различно.Най-добр е да си естествена и искренна, говори това което ти идва от вътре и така той ще разбере, че наистина го чувстваш. Успех! :)

kifla
01-09-2008, 08:07
Просто го целуни. Би трябвало да схване идеята. :-D
хаххаа опредлеено ще я схване! :grin:

sweet15
01-09-2008, 08:31
Мии ако не се познавате не можеш да отидеш ей така и да кажеш-Ей здрасти кефиш ме :smt018 ... Трябва да се запознаеш с него и вече като се опознаете да му кажеш примерно че много те кефи и е много готин...И такова...Той ще се досети,просто да кажеш ХАРЕСВАМ ТЕ ще го накараш ей така да се вкамени за няколко минути щото е много рязко... На мене скоро ми се слущи едно момче така ми го каза и аз останах без думи...Нямаше никакви намеци,а просто ми го изтърси...

sayer
01-09-2008, 11:13
луда ли си да му признаваш с думи, момчетата мразят подобни любовни лиготии...просто отиди при него и ако има креват го помоли да легне до теб :D гушни се в него, подготви го и го целуни...тва е.

sweet15
01-09-2008, 17:10
mi ne sa glezotii.. Zavisi kak go kaje6 estestveno..Mom4etata sa otkroveni sy6to pove4eto pyti no ne e lo6o i momi4etata da sa otkroveni..Typoto e da hodi6 i ei taka da go celuva6 ili gu6ka6....Toi 6te e blagodaren ako mu kaje6,nqma da ti se smee ili da ti se podigrava.Minahme detskata gradina ve4e...Svikvaite za6toto i az se opitvam da byda 4estna s mom4etata