PDA

View Full Version : Нещо на окото



Kettty
01-08-2008, 07:06
Эдравейте! :)
Пиша ви,эащото имам малък проблем,който ме притеснява.Естествено,ако се эадълбочи ще посетя лекар,но ми се иска първо да чуя вашите мнения.
Ето ги и проблемът ми.таэи сутрин като се събудих усетих някаква пареща болка (най-точно така мога да я опиша) във вътрушният ъгъл на окото си отгоре (горният клепач).Сега эабеляэах,че се е появила и някаква червенина отново на клепача отвътре,откъв носът ми.намаэах го с крем Эдраве,но още ме боли и си седи.Надали ще мине с магическа пръчка,но се притеснявам да не е нещо по-сериоэни като например Ечемик или нещо подобно.На някого случвало ли му се е ?Нещо идва ли ви на ум.. :?
Мерси много,хора :mrgreen:

mumiikataa
01-08-2008, 09:30
Ами,може да си получила някакво възпаление,може да е попаднала бактерия,която дразни около,може и да е ечемик!
Не се притеснявай,ечемика се лекува и не е опасна болест :)
човека ти го каза :) но най-добре и за най-сигурно иди при личния.хем ще ти каже какво ти е,хем ще ти даде правилното лекарство и след няколко мазания ще си окей

Seducti0n
01-08-2008, 12:25
Здравей.Предполагам,че става въпрос за ечемик.Причините за появяването му могат да бъдат от най-различно естество,аз ще ти посоча 2 за които се сещам в момента...

:arrow: 1-во-Може да си замърсил окото,в следствие на което да се е развила инфекция...

:arrow: 2-ро-Недостатъчно силна имунна система,тоест организмът ти в цялост е по-податлив,няма достатъчно антитела.

Съветвм те да отидеш на очен лекар,който да прецени дали предположенията ни са верни.Ще ти изпише подходящото за случая медикаментозно лечение и всичко ще бъде наред. :wink:

Rally_Baby
01-09-2008, 08:59
На мен ми се е появявало нещо подобно но от външната част на окото,може да е от грим,може да е и от недоспиване,поне това беше при мен. #-o