PDA

View Full Version : Беэраэличие



Kettty
01-08-2008, 08:15
Эдравейте эа пореден път днес.Нещо ми дойде муэата да пускам теми.А и това нещо ме мъчи от иэвестно време.Надявам се да има хора,които ще дадат някакви коментари,эащото имам нужда.
От доста време -насам,ме е подгонило едно тотално беэраъличие към всичко.Не мога да си го обясня.Преди бях доста емоционален и чувствителен човек.Можех да се раэвълнувам дори и ако видя някое малко детенце да падне в градинката.А сега далеч не е така.От едната крайност,та в другата.Доста странна и ряэка промяна настъпи в мен и това няма как да не ми направи впечетление.Променх се осеэаемо,а не е умишлено.Раэбира се не стана эа едно денонощие,а постепенно.Лошото е ,че не можах да спра промяната ,колкото и странно да эвучи.Усетих,че ставам непокист,но не можех да спра.Може би това се получи,эащото преживях доста эагуби,не леки.Пролях много сълэи.И в един момент,когато отново ме раэтърси някаква трагедия ,просто нямах сълэи,не можех да се раэплача.Приемам эагубите с тъга,но я чувствам някъде много навътре в мен.Не мога да я иэраэя и явно да покажа дори пред себе си ,когато съм сама,че ме боли.Не энам дали е раэбирате,эащото май май доста объркано се иэкаэах,но се надавям,че раэбрахте.
Е ,имате ли какво да кажете ?ще се радвам да чуя мненията на раэлични хора.А може би има хора с подобен проблем :?:
Вие сте!
мерси :smt008

tuka6na
01-08-2008, 09:23
То да си тийн си е...диагноза.Ама някаква с непостоянен характер:D.Ми току виж утре станеш от ония прекалено емоционалните .А може и да излизаш от розовия ти свят защото реалността далеч не е такава.И може би е по-добре да си непукист и да не очакваш много-тогава разочарованията няма да са толкова големи.Повярвай-далеч по-добре от наивник,който животът 'подхвърля'.Сигурното е че всичко минава. И няма понятие като пълен непукист.Всеки го вълнува нещо и ако каже обратното или лъже или е полудял :smt003

Madness
01-08-2008, 12:28
Няма лошо в непукизма,аз не виждам.
В много случай и аз съм...
Хубаво е...просто не ти пука...Но все пак зависи от нещата...
А тва за сълзите беше адски тъпо.И аз плача рядко,което нищо не значи...

HexGirl
01-08-2008, 13:44
ti strada6 ot tipi4niq problem na gradskite hora v na6eta epoha bezrazli4ieto

Seducti0n
01-08-2008, 13:49
Здравей.Четейки постта ти,останах с впечатлението,че се притисняваш повече от самата промяна, а не от това,че си изгубила част от ствоята чувствителност и силно изразена емоционалност. :)

Може би има моменти в които се чувстваш безкрайно виновна поради факта,че си се променила и търсиш вината в себе си,а не бива така.Замисли се,чи именно преживяните трудности,загуби и разочарования са всъщтност първоизточника на твоите проблеми.

Колкото и да ти се иска няма как да върнеш времето назад, а нищо не би могло да бъде както преди.Просто приеми себе си такава каквото си и се концентрирай върху настоящето си,от което зависи и бъдещето ти.Ще завърша постта си с една моя много любима мисъл. :)


:arrow: "Недей тъжи за времето отминало не го зваръщай даже и в съня.Нима се връща някога невъзвратимото с предишния си блясък,смисъл и цена." :wink:

bboy_bunker
01-08-2008, 15:12
ti strada6 ot tipi4niq problem na gradskite hora v na6eta epoha bezrazli4ieto

Бъди герой пословичен и чуден,

разбивай спънките в живота труден,

от камък имай воля в тоя час,

от стомана обятията,

но тебе пак ще те разбий у нас

апатията.



:D

Liz
01-08-2008, 21:12
Честно да ти кажа и аз съм така.. Все едно си ме описала.. Не съм плакала от 9-10 месеца някъде, последно помна като си тръгвах от БГ и от тогава просто няма какво да плача, можеби 1-2 сълзи едвам едвам.. Сега покрай празниците се чувствах странно, емоционална, самотна, но сега минава и честно да ти кажа предпочитам да чувствам безразличие и да нямам никакви емоции отколкото да съм отчаяна и да се чувствам ужасно...Предпочитам да не чувсвам нищо..