PDA

View Full Version : Откъсна ми се ципата........



asdfghjkkk
01-08-2008, 07:32
Снощи правих секс с приятелката си и незнам точно как се случи, но ми се откъсна ципата, която свързва кожата със пениса ми. Много съм оплашен, какво ще ми стане, ПОмогнете ми дайте съвет какво да правя.
Снощи малко ме болеше сега вече не, но кожичката ми вече не е свързана, ПОМОЩ !!!
МНого ще съм ви благодарен ако не ми пишете гадни коментари, моля да ми пишат тези който могат да ми кажат нещо полезно в случая.
............................


т.7
krem4et0

`Death`Whore``
01-08-2008, 07:39
Като за начало - ти баща нямаш ли?

ghostwisper
01-08-2008, 07:42
може да го е срам момчето,но наистина по-добре питай някой с повечко опит,тука във форума според мен си губиш времето..нз

asdfghjkkk
01-08-2008, 07:42
имам, но не искам да се обръщам към никой от роднините ми, затова питам ВАС, моля помогнете ми !

`Death`Whore``
01-08-2008, 07:46
Тук най-малкото няма хора с достатъчно опит. Ако не се посъветваш с някой по-голям, алтернативата е лекар.

asdfghjkkk
01-08-2008, 07:48
кажете ми, каква роля точно играе тази ципа и какво би ми станало след като вече не е свързана?

pitan4icata
01-08-2008, 07:48
misslq 4e to4no v tozi forum bqh 4ela 4e na edin sa mu q raznali(ne 4e rqzan a to4no tova z akoeto govori6 gem4e li kvo se vika6e) operativno .. i ostanah s vpe4atlenie 4e e normalno ne e tolkova star6no

HardlyAwakened
01-08-2008, 07:48
Нарича се Късо Гемче ..в повечето случаи се къса при полов акт ..или Хирург го премахва :) Всичко ще ти е наред..просто сега ще е по-лесно при секс и мастурбация :P

`Death`Whore``
01-08-2008, 07:52
То не се къса и премахва.

HardlyAwakened
01-08-2008, 07:56
о не бе.. #-o

WaKo
01-08-2008, 08:23
Иди на лекар - уролог, дерматолог и те ще те препратят към някой специалист хирург най-вероятно. Ама като начало най-добре направи консултация с баща ти, няма от какво да те е срам

batkodoki
01-08-2008, 08:30
да, имал си точно "късо гемче".

за съжаление си го скъсал и вече няма кой знае какво да правиш.

ако ръбцува, появи се възпаление, или е само частично скъсано - иди да те види хирург

SandForGaara
01-08-2008, 10:02
Абе май лъжеш...
Всеки случай това не се къса лесно. :-s

Atula
01-08-2008, 10:18
Знам за какво говориш, но по-добре иди на уролог. С тия неща-там долу-шега не бива 8)

mackata90
01-08-2008, 10:27
Тази ципа се реже при мюсюлманите или се извършва така нар. сунет (обрязване) и тава се прави най-вече за по-голяма хигиена. До колкото знам в нея се задържа марко орина и когато я няма е по-хигиенично! Това само мога да ти кажа. Все пак съм момичее! :oops:

BlackMan
01-08-2008, 11:20
Толкова отговори и нито един съществен..отиди на уролог и ще ти я зашият..съвсем безболезнено е,защото го правят със упойка.Няма за какво да се притесняваш толкова :)

asdfghjkkk
01-08-2008, 19:45
no toi izglejda ujasno ? !!!

HardlyAwakened
01-08-2008, 20:08
КАК НИТО ЕДИН СЪЩЕСТВЕН БЕ ИДИОТ !!!!!! >>>>> БАТКОДОКИ МУ КАЗА И АЗ В НАЧАЛОТО !! КВО ЩЕ МУ ШИЯТ БЕ ...фофофоф леле ОМГ ...

rLzZz
01-08-2008, 23:05
Абе пич това което ти се е случило не е за притеснение и аз бях така.
Това е нормално и няма никаква нъйда да ходиш на лекар 8) спокойно

BlackMan
01-09-2008, 00:27
КАК НИТО ЕДИН СЪЩЕСТВЕН БЕ ИДИОТ !!!!!! >>>>> БАТКОДОКИ МУ КАЗА И АЗ В НАЧАЛОТО !! КВО ЩЕ МУ ШИЯТ БЕ ...фофофоф леле ОМГ ...

абе калъф недъгав..ти дето си много в час имал ли си такъв случей,че много си знае устата.Аз щом му казвам значи е от личен опит и не си говоря така да има...тук все келеши и видни ебачи се изказвате,а кви сте ми ръбове и дупки не е истина..Добре,че тук там се намират и нормални хора да обеснят за какво става дума..Аман от компетенти във всяка една сфера особено за секса и футбола,много ги разбирате бе..и все пак по въпроса..може и да не му се наложи някой друг шев,което е малко вероятно след като има разкъсване,той доктора си знае работата..лично мен ми теглиха и сега е по здрав от преди :grin:

HardlyAwakened
01-09-2008, 06:24
идиот аз лично ходих на операция бе НЕДЪГАВ :evil: :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Щом баткодоки му каза..ае трай калъф малък :lol: :lol: :lol:

PK*ЛК
01-09-2008, 06:42
:shock: kak stana we? ami na4i mi provali celiq den!ta otiva6 v bolnicata i kara6 plasti4niq hirurg da pribere faflata v opakovkata :-D

BlackMan
01-09-2008, 11:41
идиот аз лично ходих на операция бе НЕДЪГАВ :evil: :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Щом баткодоки му каза..ае трай калъф малък :lol: :lol: :lol:

Хахахаха абе келеш..като незнаеш на кого говориш недей така смело да се изкарваш батко.. казах ти..аман от такива ръбове като тебе с големи усти и малки пишки най-вече..
](*,) :razz:

soulfly
01-09-2008, 21:14
taq cipa ti darji huq da e po malak tei 4e se radvai she porasne oshte malko 1-2 santa :smt006

EJI4eTy
01-09-2008, 21:17
абе най-добре иди на уролог да ти каже дали е проблем или не е :D едни казват че е ногу зле други да не се притесняваш ... 8-[

JoE
01-09-2008, 23:07
offf kato 4eta takiva mneniq i saveti ne se o4udvam 4e bolnizite sa palni s hora deto si nqmat predstava za kvo hodqt tam.
Ta po vaprosa-BEEN THERE,DONE THAT!!! Nqma se pla6i6,ni6to stra6no ne e stanalo. V sledva6tite 2-3 sedmizi se vazdarjai ot sex(pone takav v koito polzva6 instrumenta), poddarjai higienata na po visoko nivo-sapun4e (ot tiq deto uni6tojavat 99.9% ot bakteriite) sled vsqka hodene do WC-to. dryj go zatvoren i si4ko 6te zarastne. Nabludavai vse pak za infekziq-otozi pove4e ot parvi4niq(ako si imal takav), te4eniq, razli4en zvqt.

Za tozi deto kaza da se 6ie- Qvno govori6 za ne6to razli4no 6toto nenzam kakto4no nqkoi 6te ti go za6ie-parvo nqma kade da sloji6 i edin 6ev(to e kato suhojilie) vtoro dori i da moje ne e prepora4itelno da se 6ie za6toto kato ni6to moje da se nategne pove4e ot kolkoto trqbva i pak 6te se skasa. Organizma na horata e prisposoben da se regenerira,zazdravqva i naglasq po na4ina po koito da raboti nai dobre. Zemi 4eti pove4e literatura .

HardlyAwakened
01-10-2008, 05:57
идиот аз лично ходих на операция бе НЕДЪГАВ :evil: :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Щом баткодоки му каза..ае трай калъф малък :lol: :lol: :lol:

Хахахаха абе келеш..като незнаеш на кого говориш недей така смело да се изкарваш батко.. казах ти..аман от такива ръбове като тебе с големи усти и малки пишки най-вече..
](*,) :razz:
ти па да не си ми я виждал че да говориш :lol: ела да ти я запълня и после говори..аман от идиоти :D :lol:

BlackMan
01-10-2008, 10:06
offf kato 4eta takiva mneniq i saveti ne se o4udvam 4e bolnizite sa palni s hora deto si nqmat predstava za kvo hodqt tam.
Ta po vaprosa-BEEN THERE,DONE THAT!!! Nqma se pla6i6,ni6to stra6no ne e stanalo. V sledva6tite 2-3 sedmizi se vazdarjai ot sex(pone takav v koito polzva6 instrumenta), poddarjai higienata na po visoko nivo-sapun4e (ot tiq deto uni6tojavat 99.9% ot bakteriite) sled vsqka hodene do WC-to. dryj go zatvoren i si4ko 6te zarastne. Nabludavai vse pak za infekziq-otozi pove4e ot parvi4niq(ako si imal takav), te4eniq, razli4en zvqt.

Za tozi deto kaza da se 6ie- Qvno govori6 za ne6to razli4no 6toto nenzam kakto4no nqkoi 6te ti go za6ie-parvo nqma kade da sloji6 i edin 6ev(to e kato suhojilie) vtoro dori i da moje ne e prepora4itelno da se 6ie za6toto kato ni6to moje da se nategne pove4e ot kolkoto trqbva i pak 6te se skasa. Organizma na horata e prisposoben da se regenerira,zazdravqva i naglasq po na4ina po koito da raboti nai dobre. Zemi 4eti pove4e literatura .

Така така пак бързаме като теле пред майка си...ми сигурно ще да ми се е случвало и му го казвам от личен опит,а ти веднага компетента ме прати и литература да чета..нищо,както казах особенно тук компетенти колко искаш..как щяло да стане..бъра бъра 2 чадъра..като почнете така с това ще си мине от самосебеси..то ако беше така,лекарите за къв хуй ги има тогава..стига само изказвахте некви хипотези,колкото да се направите на разбиращи и знаещи..а за тоя смешко hardly няма да коментирам,защото той си е достатачно наказан от живота,такива като него с лопата да ги ринеш ](*,) ](*,) ](*,)

п.с и едва ли ще гововя за нещо друго след като ми се случи точно по време на полов акт,но аз несъм чакал някой да реши вместу мен какво да правя,отидох си на уролог и вече споделих каква интервенция ми беше направена...

.:БаЛъК:.
01-10-2008, 11:23
хах не съм много компетентен , но направо ми уби желанието за секс