PDA

View Full Version : Вярно ли е това,че с какъвто се събереш такъв ставаш?



LitTlE_BeBsIiI
01-08-2008, 09:52
Моето гадже има един приятел който е чист курварин....постоянно се зарибява със всяка срещната,говори само за жени...прави им комплименти постоянно в присъствието на гаждето ми.Те всеки ден се виждат.Мислите ли,че моя приятел може да прихване това от него? :cry: :cry: :cry:

miloto_girl_4e
01-08-2008, 09:55
Нито познавам гаджето ти, нито знама характера му..
Има хора, които лесно прихващат... даам..
Но ако си те обича, ако не се влияе толкова от другите няма начин да стане и той курвар.. :)

bungle
01-08-2008, 09:57
Така като ти гледам подписа.. 2 години сте заедно..., би трябвало да си го опознала до една голяма степен..

Presley
01-08-2008, 10:02
Не важи эа всички.Има хора,които лесно се подвеждат по нечий акъл,има и такива ,които са тяхна противоположност.Не поэнавам въпросното момче,така че дори не мога да предполагам.Но както каэа bungle - эа 2 години вероятно си го опоэнала.

LitTlE_BeBsIiI
01-08-2008, 10:06
Еми да чесно да си кажа изобщо не прихваща,но това е мое мнение.Знам ли кфо прай с онова момче там в неговия град??Пък и въпросния го нямаше няколко месеца сега си дойде и...просто ми се струва,че фр ми може да е по-уязвим.Но най-вече ми се струва,че това е поредното ми глупаво внушение.Незнам как да си го истръгна от главата :cry:

nikinkaa
01-08-2008, 10:17
Според мен ще стане такъв,ако е със слаб характер... :wink:

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-08-2008, 10:38
Според мен не би прихванал нищо, освен ако наистина няма собствено мнение за нещата...