PDA

View Full Version : Как да махна косъмчетата по ръцете :?



Abigoria
01-08-2008, 10:03
Здрасти. Тъй като косата ми е естествено черна, и косъмчетата по ръцете ми са тъмни :-s А кожата ми е спр бяла :-# Супер е грозно, не мога да се понасям... Не съм пробвала да ги махам, за да не стане по- зле, обаче вече ми писна :cry: Плс, кажете как да ги разкарам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mumiikataa
01-08-2008, 10:06
аз лично действам с епилатор.първия път мноогоо ме боля.ама сега само когато са по-дълги ме боли...

chipi_kaoo
01-08-2008, 10:08
Епилация, кола маска, тези крамове които премахват окосмяването (не знам как се казват), всичко това ще ти свърши работа, но НЕ ГИ БРЪСНИ, защото ще станат по дебели и по черни :-P

bungle
01-08-2008, 10:14
Аз имам същия проблем : черна коса, много бяла кожа.
Махам ги с епилатор. Много боли първият път, но после е ОК.
Така че, ако издържиш сега си герой и после не би трябвало да имаш грижи.

Можеш и с депилатоар. Но лично аз смятам, че тия кремчета не вършат никаква свястна работа. Но, както си решиш.

Можеш и на козметик да отидеш с кола-маска да ги махне.

Hot_Chocolate
01-08-2008, 10:16
Според мен с епилатора е най-добре.Тея депилирщи кремове миришат страшно гадно :?

one_love
01-08-2008, 10:36
Само и единствено епилатор.От него стават по редки и тънки и растът много бавно.

indecent
01-08-2008, 10:41
:cry: az ve4e nqmam epilator :-#

mumiikataa
01-08-2008, 10:54
:cry: az ve4e nqmam epilator :-#
кво му се случи?

Liar
01-08-2008, 10:59
Изгори ги едно по едно със запалка.






























Що за тъп въпрос е това -как да си премахна окосмяването :-s

sweer_sisi
01-08-2008, 11:03
az лично си ги махам с епилатор или кола маска . така стават редки и бо-бавно растат и лично мен не ме боли освен първия пат , но с каквото и да ги махнеш първият пат ще те боли :P

dan4ety
01-08-2008, 11:05
Уфф и аз съм така. Тъмна коса, светла кожа. Ужас. Обаче аз като се бръсна, косъмчетата ми не стават по-дебели и по-черни, ами по-светли :shock: :grin: И веднъж ги обръснах на ръцете (нямаше какво да правя :oops: ) и станаха по-светлички :) То по принцип навсякъде като се обръсна така става :) Ама ти пробвай с крем, ако не стане-с епилатор или кола маска (не ти го препоръчвам, може доста да боли първия път). Ама недей да пробваш като мен, освен, ако нямаш намерение да откачаш :-D

sunshine0107
01-08-2008, 11:19
Еми с лентички е най-удачно според мен! С епилатор мен поне ме боли повече отколкото с лентички!

indecent
01-08-2008, 11:27
kakvi sa tezi lenti4ki ? :oops:

GaBiIi__
01-08-2008, 14:40
a macka ot koi lenti4ki polzva6 6oto az si zimam samo na veet ama ne sam dovolna :(

VilleBaby
01-08-2008, 20:24
ami deistvai s epilatora!!!!!!! mene parviq pat dosta me bole6e,no se svikva! i s kola maska stava,no az li4no predpo4itam epilatora...no nedei da probva6 s depilira6ti kremove! efekta e vse edno se brasne6...po4ti de...nooo 6tom sa ti tolkova tamni kosam4etata zadaljitelno gi mahai...ne e hubavo s kosmi po racete :? :? :?

kalpazanka
01-09-2008, 07:18
Махам ги само през пролетта и лятото, защото само тогава нося потничета и блузки с къс ръкав. Доволна съм доста от кремовете- държи 2 седмици :) А сега като имам и епилатор мисля да се престраша да пробвам :) Поне на краката ми харесва ефекта, а и косъмчетата растат по-бавно :)
Някога се занимавах с лентите на Вийт, но май са пълен провал. :D

bebeto0o
01-12-2008, 17:54
Em na4i purvo gi mahni sas samobrasna4a (ta da ne boli s epilatora) i posle deistvai s nego ako ima6 :-P Ako ne po dobre ubedei va6te da si zeme6 6toto s nego 6te ti e po eftino e n etolkova bolezneno kato s kola :)

glupacheE
01-12-2008, 18:36
nikakvi brasna4ki ako ne iskash da imash brada po racete si

az sashto sam v podobno polojenie i reshenieto e--kolamaska ;) ne boli hi4 ako tova te pritesnqva;) kojata stava super( pone pri moita kozmeti4ka),
,no zimata nqma smisal --hodish s dalag rakav ( i ne se li4at mn--pone pri men )
ina4e mi se struva 4e malko oredqvat

•._.•No_NaMe•._.•
01-12-2008, 19:49
mi macka az ti prepora4vam kola maska ako ne probvai s epilator no mn boli :-|

gLoRiOuS_aNGeL
01-12-2008, 22:37
Кола маска или фото епилация

Imaginar4e
01-13-2008, 08:28
Аз си махам косъмчетата по ръцете с епилатор, почти не ме боли и мисля че това е много добро средство, за да се оттървеш от тях..чувствам се много по-добре като ги няма и наистина не усещам такава нетърпима болка.Няма ги за дълго време, да не говорим, че след всеки път са все по-малко.Не е нужно и да ги чакаш много да пораснат, за да да ги махнеш отново, епилаторите хващат доста къси косъмчета.Можеш и с кола маска да пробваш, но трябва да чакаш да пораснат повечко, за да ги махнеш пак...епилатора за мен е най-добрия вариант

JuS7^YourS
01-13-2008, 19:33
моят съвет е да отидеш на козметик - не е никак скъпо, ще ти ги махнат с кола маска, ще привикнеш към болката, ще го направи професионално и бързо. Аз го правя с епилатор, но вече съжалявам защо не съм го направила с кола маска, излизат подкожни косъмчета и кожата не е така нежна както от кола маската.

N0_feAR
01-14-2008, 16:58
Здрасти. Тъй като косата ми е естествено черна, и косъмчетата по ръцете ми са тъмни :-s А кожата ми е спр бяла :-# Супер е грозно, не мога да се понасям... Не съм пробвала да ги махам, за да не стане по- зле, обаче вече ми писна :cry: Плс, кажете как да ги разкарам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
пробвай с кола маска при козметик като за начало. Аз така направих лятото. Зимата не съм ги епилирала и да ти кажа космите не са станали нито по-дълги, нито по-тъмни, нито по-груби, абсолютно същите са както в началото. По нататък вече можеш да пробваш и у вас с кола маска, лентички или епилатор, но в НИКАКЪВ случй не пробвай с бръсначка. Тогава вече ще съжаляваш.

Undying
01-15-2008, 08:54
Ами аз едно лято си ги минах с кола маска,за цялото лято само 2 пъти съм я правила тази процедура,порастваха косъмчета,ама бяха супер редки и руси и не се забелязваха.Иначе сега с епилатора-бързо,лесно,ефикасно. =;

indecent
01-15-2008, 11:50
tezi lenti4ki na veet mai naistina sa golqm bokluk ? :-x

GerSity
02-16-2008, 22:35
с кола маска става 6++ :)
няма смисъл от козметички, и сама можеш и ще ти излезе супер евтинко така и със супер резултат ;)

wasntme_
02-17-2008, 01:40
epilatora my e maikata... ama parvo gi podreji s nojica ili ne6ty takova.. kolkoto sa po dalgi tolkova pove4e 6te te boli se6ta6 sa...

sweatkiss
02-17-2008, 05:59
Аз попринцип използвам епилатор ,ама съм пробвала кажи - речи всичко.Най-добре е с епилатор.С депилиращ крем е гадно щото порастват след 2-3 дена.НЕ ГИ БРЪСНИ.Епилатора само първия път боли и после ако си ги махаш редовно няма да те боли толкоз ,обаче колкото по-дълги са толкова повече боли.

BeboP
02-17-2008, 06:30
Като начало можеш да ги махнеш с кола маска, ако са по-дългички, както казаха, с епилатора ще те боли повече. А след това вече можеш да караш само с него. Аз така действам и не ми излизат подкожни косъмчета - правя си пилинг и нямам проблеми. С епилатора е важно само да не ги оставяш да пораснат прекалено дълги. http://www.cheesebuerger.de/images/midi/liebe/a086.gif

elitututu
02-17-2008, 10:11
с епилатор :)

radito
02-17-2008, 12:18
епилатор ;)