PDA

View Full Version : родителите и гаджето



pepelq6kaaa
01-08-2008, 12:15
skoro tragnah s edno mom4e oba4e na6te znaqt skoro kato si pisahme v 4ata toi kaza 4e tehnite neznaqt a az mu kazah 4e na6te se dose6tat oba4e malko ostanah iznenadana kato mi kaza ''nqma da im kazvame '' hmmm ... kvo mislite vii damu kaja li 4e na6te znaqt ili da ostavq ne6tata taka da ne se skarame nz e too az ne moga da go zadalja da kazva na tehnite ama poneje ne jiveem blizo /na aokolo 20km/ i kato trqbva da idva nz i na nego 6te mu stane trudno da izmislq se ne6to daite nqkoe savet4e
a da i da vi pitam pris vas kak e znqt li va6te /tehnite 4e hodite

Harum_Scarum
01-08-2008, 12:24
Ми наще не знаеха че ходим.А пък замисляла ли си се защо ти не иска да знаят?????Иначе според мен недеи му казжаи няма да разбере,пък ако разбере му кажи че наскоро сами са си разбрали.Успех

iiirish
01-08-2008, 12:28
мисля, че е хубаво да му кажеш. нямам представа защо той не иска вашите да знаят. страх ли го е, свикнал ли е да се крие, това не мога да кажа, но причина има със сигурност. първо според мен го питай каква е тя и не се отказвай докато не разбереш истината. чак тогава му кажи, че вашите вече знаят и че ти не виждаш нищо лошо в това. обясни му, че е нещо нормално

Presley
01-08-2008, 12:40
Не виждам какъв е проблемът родителите ви да энаят,че сте эедно.Е,някои родители са особняци де.Ако неговите са такива,може би иска да си мълчи от съображения эа сигурност :D Но пък няма лошо да му кажеш,че твойте энаят.Ти решаваш дали да споделиш с ваще,а той дали да каже на техните-личен иэбор.

asi_basi
01-08-2008, 12:48
Ami to za kvo da znaqt va6te? golemiq kelipir kato znaqt. vij ti si znae6 roditelite, ako ne sa protiv da ima6 gadjeta, moje da im kaje6 ako iska6. No ako sa protiv..togava mai nai dobre da si mal4ite. No sa6to zavisi i na kolko godini ste

pepelq6kaaa
01-08-2008, 12:57
na 16 sme

asi_basi
01-08-2008, 13:11
E ne ste malki 4e da imate gadjeta. Ti si znae6 dali da kaje6 na roditelite ti, no moje bi e po-dobre da govori6 s priqtelq ti ako 6te kazva6 vaob6te na nqkoi. haide uspeh :)

asi_basi
01-08-2008, 13:14
E ne ste malki 4e da imate gadjeta. Ti si znae6 dali da kaje6 na roditelite ti, no moje bi e po-dobre da govori6 s priqtelq ti ako 6te kazva6 vaob6te na nqkoi. haide uspeh :)

asi_basi
01-08-2008, 13:14
E ne ste malki 4e da imate gadjeta. Ti si znae6 dali da kaje6 na roditelite ti, no moje bi e po-dobre da govori6 s priqtelq ti ako 6te kazva6 vaob6te na nqkoi. haide uspeh :)

LitTlE_BeBsIiI
01-08-2008, 13:15
И наще и техните си знаят,че ходим и след като го запознах с наще и той мен с техните всичко дори стана мн по-добре.Наще почнаха повече да ме пускат щот супер много си го харесаха и неговото семейство мн си ме хареса.(Познавам се с цялото му както и той с моето де,не само с родителите) :)

sasha_90
01-08-2008, 15:29
Не виждам защо иска да се криете(рано или късно ще се разбере,че ходите).Ти ако искаш кажи на вашите,а той да каже ако иска.

cokaina_
01-08-2008, 16:35
на никой нито дума!!! та аз дори не бях казал на мойта че ходя с нея. колкото по-малко хора знаят, толкова по-добре.

:lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :shock: :shock: :razz: :razz:

sexy kiss
01-08-2008, 17:14
skoro tragnah s edno mom4e oba4e na6te znaqt skoro kato si pisahme v 4ata toi kaza 4e tehnite neznaqt a az mu kazah 4e na6te se dose6tat oba4e malko ostanah iznenadana kato mi kaza ''nqma da im kazvame '' hmmm ... kvo mislite vii damu kaja li 4e na6te znaqt ili da ostavq ne6tata taka da ne se skarame nz e too az ne moga da go zadalja da kazva na tehnite ama poneje ne jiveem blizo /na aokolo 20km/ i kato trqbva da idva nz i na nego 6te mu stane trudno da izmislq se ne6to daite nqkoe savet4e
a da i da vi pitam pris vas kak e znqt li va6te /tehnite 4e hodite


abe po dobre my kaje 6toto ako vi zasekat nqkade i va6te ako ne6to ti kajat toi moje da razbere 4e znaqt apuk i ne e dobre da go luje6,ili si izmisli primerno 4e si sa istursila bez da iska6 pred tqh awee na6eto takova ama my kaji podobre

a po drygiq vupros:az v momenta nqmam gaje ama za prednoto mi na6te neznaeha

koalka
01-08-2008, 17:31
Твое си е решението дали ще кажеш на вашите, той така е предпочел...
Не е нужно да им казва, остави го сам да си измисля оправдания и дали ще е необходимо да ги дава.

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-08-2008, 17:36
Не виждам защо иска да се криете(рано или късно ще се разбере,че ходите).
Така става. Аз се чудех как да лъжа и мажа пред нашите, за да не призная, че имам приятел, ама накрая си стана ясно... Няма как да се крие, но все пак ако трябва да съм честна, доскоро родителите на приятеля ми не знаеха как се казвам... :? Макар че не го виня, сигурно за момче не е много приятно да го разискват. Особено и след като наскоро взеха да му се появяват идеи да ни запознава. :-) Обаче смятам още да спестя на нашите запознанство с моето момче, прекалено много си врат носа и без да са толкова навътре... :?

Rise_Against
01-09-2008, 17:46
ами виж,аз мн обичам приятеля си,но не искам наще да знаят,или по скоро майка ми.неговите родители знаят,че тои излиза с ''някакво момиче'' защото един ден се прибра целия осмукан :D но какво от това! аз не искам майка ми да знае,защото тя има изкривена представа за взаимоотношенията в нашата възраст. :( но все пак ти трябва да питаш него :)

lithium4e
01-09-2008, 19:55
ами аз запознах наште с приятеля ми..те много го харесват(дори тати,което е на практика невероятно :) ) .. аз също се запознах с техните..те също ме харесват :) след 1 седм ще направим 3 месеца..мисля,че това ще бъде най-сполучливата ми връзка:) и много се обичаме пропуснах :-D ако питаш мен много по-добре е да сподели с родителите си..в крайна сметка това е нещо нормално и не виждам някаква причина да го крие от тях..ще ви бъде много по-добре ;)