PDA

View Full Version : Страшно съм здухан :S



Van4y
01-08-2008, 13:09
Харесвам едно момиче от моя клас ,ама съм много здухан 8-[ 8-[ 8-[ Като си чатим се се стига до ''кажи нещо'' незнам какво да и кажа.От скоро се запознахме (се пак съм Заяк :-P )
Тя знае и смятам да и предлагам.Обаче има един малък проблем не можем да си кажем нищо. 8-[ 8-[ и не съм сигурен дали и тя ме харесва.Помощ! #-o

djeini
01-08-2008, 13:17
E ne vi razbiram kak moje6 ni6to da ne moje6 da kaje6 az sum si burborana ot kakto se pomnq nikoga ne mlukvam :oops: .I s mom4etata sum taka.Ako ne mi se kaje milinko pospri malko est . ....Ptosto govori za ne6to razkaji i ne6ta deto si e slu4ilo nqkoi film nqkoq statiq primerno tuk nqkoi be6e pusnal edna jestoka statiq za polojitelnata i oticatelnata enrgiq i vliqnieto i sprqmo izto4nika i .....Be 6te nameri6 za kakvo posle pitai tq kvo misli govori govori .No ne da prekali6 de, s mqrka :D

punkrock
01-08-2008, 13:20
Еми разпитвай я за нея, интересувай се какво прави, дали тренира нещо, все ще намерите някаква обща тема и ще се заговорите :)

Presley
01-08-2008, 13:42
Не раэбирам как така харесваш някого ,с когото нямаш какво да си кажеш.Освен ако тая любов ,която иэпитваш не е баэирана на фиэическо привличане.Както и да е де,това си е твоя работа.Само,че щом нямате какво да си кажете,няма и да имате :D
Питай я това,онова.Покажи и ,че се интересуваш от нея,от интересите и ала,бала...не,че това е гаранция,че раэговорът ще потъргне,но пробвай.

Van4y
01-08-2008, 14:03
Не не ,че няма какво да си кажим,просто много съм срамлив #-o и ме е страх да не се изложа 8-[ .Благодаря на всички за съветите.

angellove
01-08-2008, 14:25
Абе щом имаш какво да й кажеш - казвай й! Според мен е по-лошо пък въобще да няма комуникация. Говорете, опознайте се. Какво като сте на различни мнения за нещо? И аз съм имала моменти, в които си викам "ама ако се изложа, като кажа нещо...", обаче му тегля майната, казвам каквото си казвам и разговора си продължава пре-спокойно. Тъй че, не си мисли, че може да се изложиш. По-тъпо ще е да не си говорите въобще. ;-)

sasha_90
01-08-2008, 15:07
Харесваш я,а не знаеш за какво да говориш с нея?!Доста странно.Иначе за решението ти да й признаеш,браво.

Sashky
01-08-2008, 15:13
щом нямате за кво да си говорите има ли смисъл ? :? вие с писане пред компютрите нямате обща тема.. ами кво става като излезнете.. нз нз пробвай пак може да излезне нещо :-P

amadeuskb
01-08-2008, 17:11
Ем батка и аз така бях преди.Сега като првя чат-че с някое моиче като се изчерпват хубавите теми.Почвам ква мзуиак слушаш,обичаш ли мотори/коли,кой филм те е любим ама безмислени тема ама да има лафче :-P

Lav40
01-08-2008, 17:42
Ей...как няма теми за разговор? :D
Питай я нещо за приятелите и?Сега тамън след ваканцията...Питай я какво е правила по празниците...какво и е донесъл дядо Мраз и дали го е харесало :-P ... Питай я дали е постила?Какво е правила през времето когато не е била на масата...питай я какво обича да хапва?По колко?Закусва ли сутрин?Как се чувства ако не е яла...теми бол =D>
Питай я за даскалите...Подявалолите...н яма такова нещо като "няма за какво да говорим"...с 1 моя фр 1 път говорихме 2 часа за сирене :D ....мене това си ми е като коз :oops: ...ако се омълчим с някоя...веднага изстрелвам "Обичаш ли сирене?" :D :oops: ...ако не разговор то поне ще получиш усмивка :-P
Ае успех с мацката :wink:

rauchen
01-08-2008, 19:37
щом в чата няма какво да си кажете какво остава ако излезнете
а за предлагането облечи се с костюм и вратовръзка и не забравяй пръстена да и е по мярка :razz: :razz: :razz:

Van4y
01-08-2008, 19:42
:grin: :grin: Да мерси много на последните 3 поста :-D :D :-P Картите мифки лепите плочки :Д
Поздрави!

omfg_tapi_keleshi
01-09-2008, 08:26
Искаш помощ а? Пиши ми на ЛС и ще ти помогна... Натам накдето си трагнал аз отдавна се върнах...

Sevt
01-09-2008, 08:35
Ей...как няма теми за разговор? :D
Питай я нещо за приятелите и?Сега тамън след ваканцията...Питай я какво е правила по празниците...какво и е донесъл дядо Мраз и дали го е харесало :-P ... Питай я дали е постила?Какво е правила през времето когато не е била на масата...питай я какво обича да хапва?По колко?Закусва ли сутрин?Как се чувства ако не е яла...теми бол =D>
Питай я за даскалите...Подявалолите...н яма такова нещо като "няма за какво да говорим"...с 1 моя фр 1 път говорихме 2 часа за сирене :D ....мене това си ми е като коз :oops: ...ако се омълчим с някоя...веднага изстрелвам "Обичаш ли сирене?" :D :oops: ...ако не разговор то поне ще получиш усмивка :-P
Ае успех с мацката :wink:

Е пич чакай че много ме заинтригува. Я разясни тоя филм със сиренето, кво толко се обеснявате за него
:smt006

Lav40
01-09-2008, 19:55
Ей...как няма теми за разговор? :D
Питай я нещо за приятелите и?Сега тамън след ваканцията...Питай я какво е правила по празниците...какво и е донесъл дядо Мраз и дали го е харесало :-P ... Питай я дали е постила?Какво е правила през времето когато не е била на масата...питай я какво обича да хапва?По колко?Закусва ли сутрин?Как се чувства ако не е яла...теми бол =D>
Питай я за даскалите...Подявалолите...н яма такова нещо като "няма за какво да говорим"...с 1 моя фр 1 път говорихме 2 часа за сирене :D ....мене това си ми е като коз :oops: ...ако се омълчим с някоя...веднага изстрелвам "Обичаш ли сирене?" :D :oops: ...ако не разговор то поне ще получиш усмивка :-P
Ае успех с мацката :wink:

Е пич чакай че много ме заинтригува. Я разясни тоя филм със сиренето, кво толко се обеснявате за него
:smt006
Ми просто говорим бе :D Нищо особенно... :)