PDA

View Full Version : Пускам тема, а заглавието е без значение



bulgarche
01-08-2008, 13:09
Не само заглавието е без значение. Темата също :)

Гледам че ника на Ина (fake) става на една годинка днес. Това не е ли рекорд? Още няма банан с него :)
От години е във форума, но този ник май най-много оцеля 8-)

bboy_bunker
01-08-2008, 14:04
и...?

mumiikataa
01-08-2008, 14:40
да и е честита годинката.ще стискам палци да издържи още

VerryBerry
01-08-2008, 15:34
браво :) ,то и аз след няколко месеца ще правя годинка :-D

bulgarche
01-08-2008, 16:03
BТия сериозно ли говорят двете? Таз тема що още е жива е :) Никой да не я бара ей :-s

fake
01-08-2008, 16:15
пфахахахах смяяяятай, верно, с тоя ник още не са ме баннали!!!! :-)

всъщност с Murderdoll мисля, че съм изкарала повече. и още си го искам оня ник, мама ви стара![/i]

Madness
01-08-2008, 16:20
ем,че честито ;D

sexy_ebliva_15
01-08-2008, 16:22
КУРабия ли файк има форумен рожден ден?
А аз се чудих,защо днес няма тежки катастрофи из България,защо времето е по-меко,защо хората са усмихнато-пияни по улиците,а то ето каква била причината..фейк има годишнина.Ами да й е честито!

shadow4e
01-08-2008, 21:33
То правилата в този форум бая се промениха. Преди теми като тази за хрупанките и мусаката бяха затваряни, а сега в тази за баничките на Форнети дори модове пишат :) И никой не е банван за 10 коментара в темата със снимките. За разлика от преди сега е разхайтена работа :D machoka не е влизал скоро да ни строи набързо.

fake
01-09-2008, 09:11
ае, мен не са ме банвали точно заради някви банички... :twisted: :D

ЕPu
01-09-2008, 09:31
честисо на ника на фейк, да изкара още една година без бан 8-)

Morning
01-09-2008, 10:03
Айде честито фейк.. да ти кажа тоя ник по ме кефи от мърдър кукличката :oops:

brain_stew
01-09-2008, 12:48
То правилата в този форум бая се промениха. Преди теми като тази за хрупанките и мусаката бяха затваряни, а сега в тази за баничките на Форнети дори модове пишат :) И никой не е банван за 10 коментара в темата със снимките. За разлика от преди сега е разхайтена работа :D machoka не е влизал скоро да ни строи набързо.

Мдааа!А темата за Мусаката беше толкова яка!Даже постнах снимки на домашно приготвената от мен мусака, която ядох вечерта преди да заключат темата ...и помня че даже някои ми завиждаха!
Или темата за лютеницата...май за лютеница беше...или за шкембе беше...не зная!еба му майката....темите бяха яки, а те ги заключиха.... :x

Saymon90
01-09-2008, 13:26
Поне да я беше пуснал в Кофата, където е мястото за такива теми.

Mitio_man
01-09-2008, 15:54
Еми честито :D :D

bulgarche
01-13-2008, 00:05
То правилата в този форум бая се промениха. Преди теми като тази за хрупанките и мусаката бяха затваряни, а сега в тази за баничките на Форнети дори модове пишат :) И никой не е банван за 10 коментара в темата със снимките. За разлика от преди сега е разхайтена работа :D machoka не е влизал скоро да ни строи набързо.

Мдааа!А темата за Мусаката беше толкова яка!Даже постнах снимки на домашно приготвената от мен мусака, която ядох вечерта преди да заключат темата ...и помня че даже някои ми завиждаха!
Или темата за лютеницата...май за лютеница беше...или за шкембе беше...не зная!еба му майката....темите бяха яки, а те ги заключиха.... :x
Мачока няма да заключи или изтрие тема за лютеницата :-D


Поне да я беше пуснал в Кофата, където е мястото за такива теми.
Продължава да не е там, където си мислиш че трябва => грешиш