PDA

View Full Version : kik box vupros pls help



earth wind and fire
01-08-2008, 13:17
vidqh edna tema za kik boxa no pulna s gluposti ob6to vzeto zatova pravq nova zna4i imam nqkolko vuprosa i pls otgovorete za6toto nqma kak da razbera nqkude opt neta zna4i ima li kik box trenirovki v koito ne te udrqt a samo te u4at za6toto na6te sa protiv da me udrqt :x pff ne mi kazvaite kude pls prosto pitam dali ima i su6to iskam da pitam za tae boto razbrah 4e se deli na nqkolko 4asti ili ne6to takova koq nai pomaga za stqgane i svalqne na kg pls otgovorete mi na vuprosite za6toto mislq da se zanimavam i s dvete :)

01-08-2008, 14:01
Няма никаде където да не те удрят.
В никое би.
Аз тренирам айкидо, което си е сорт грапплинг и дори там съм изяждал тупаници от заплес.
Няма да забравя, как казвам на укето "Удрай ле, кво ме пазиш" и точно на 2рия път, забравих да дигна ръка и изядох прав удър в зъбите. :lol:
И други пъти , са ме удряли тези който удрят бързо и като се заплесна :lol: .
Тъйче, забрави да се запишеш на БИ и да научиш и най-малкото без да те ударят, поне 100-200 пъти и да получиш контузи.

alenka
04-16-2008, 18:39
Първо се научи как се пише kick box от -->kick ритам.Така, аз не съм чувала някъде да се тренира без да те удрят :-D това е съшността на спорта- да се научиш да се защитаваш, а без да те удрят тфа няма как да стане. Ако преди да почнеш да играеш спаринг си по-трениран, което зависи от теб, защото треньора не може да те накара насила да играеш,ще си се научил по-добре да се пазиш и ще ядеш по-малко бой, ама без бой къв боксьор ще станеш ве брат? :-D

hamilcar
04-16-2008, 20:02
Ако тренираш само с треньора и на чувала, става. Но там ще можеш само да усъвършенстваш ударите си. Спаринг с каска няма да е толкова зле. Като се отидеш в накоя зала ще се разбереш с треньора и готово. Все пак не всеки иска да става професионалист, а просто да тренира за удоволствие.

nasko07
04-18-2008, 10:06
Не съм мн запознат с Китайските БИ но мисля че WT (Wing Tsun) което е китайско няма мн травми там няма спаринг както в Киокушина ;]

alex_devv
04-18-2008, 18:46
Нема как да не те удрят в кик бокса.
В началото няма да те удрят докато си заек и учиш техники, удари и т.н., но после като се ошлаифаш (ако не си ламер) и се понаучиш ще ви пускат по 2-ма да тренирате и да се упражнявата яко.
После ако те видят, че си добър ще те пускат и по състезания, ако не ше седиш и ше гледаш като идиот :grin:
Тренирам кик бокс от много време, имам бая медали и спечелени купи с отбора за клуба и е перфектен спорт.
Препоръчвам ти го!
Ако нещеш да те удрят къде си ми тръгнал да тренираш такива бойни спортове ?
Иди тренирай шах и нема да те удрят.