PDA

View Full Version : Кога и как трябва да тренирам?



chipi_kaoo
01-08-2008, 15:02
Тренирам в къщи, понеже нямам достатъчно време да ходя на фитнес, пък и е много далечко от нас. Значи аз си правя коремни преси, лицеви опори, и т.н. но ги правя вечерно време към 22:30-23:30. Искам да Ви попитам правилно ли е това, и дали има някъкви други упражнения, които да практикувам в къщи. Аз съм момче, и в момента нямам гири или някъкви уреди в къщи, просто си тренирам вечер. Е мисля, и със сигурност ще си взема гири, но след седмица две.
Благодаря за отделеното време :-P

NSDAP
01-08-2008, 15:23
Стягаш тялото?какъв ефект търсиш?
Няма значение кога ще тренираш,лошото е че от адреналина има възможност да не можеш да заспиш...........

dshiznit
01-08-2008, 15:30
Аве има си значение кога ше тренира, когато е време за сън не е време за тренировки.
Едвали търси ефект на отпускане на тялото умник.

eli03
01-08-2008, 15:32
Определено няма никакво значение кага тренирашефекта е един и същ по всяко време само трябва да е малко след или преди хранене не веднага!!! :-D :-D :-D

dshiznit
01-08-2008, 15:35
:shock: :shock: :shock:
Как да няма значение ве вие тъпи ли сте.

NSDAP
01-08-2008, 15:40
Аве има си значение кога ше тренира, когато е време за сън не е време за тренировки.
Едвали търси ефект на отпускане на тялото умник.
Тъп си та чак и нагъл!
Човека можа да редуцира теглото си,може да търси релеф,може да търси маса,аз да не съм ванга бе травеститче?

Ruthless
01-08-2008, 15:54
Хубаво си решил. Ако си сериозен и т.н., много полезна информация, можеш да намериш: тук (http://ggbit.info/forum/index.php?showforum=247) (изисква регистрация). В раздела "Фитнес и Бодибилдинг", ZzoOoMeR е дал изключително полезна информация, заедно със снимки.

chipi_kaoo
01-08-2008, 16:45
Хубаво си решил. Ако си сериозен и т.н., много полезна информация, можеш да намериш: тук (http://ggbit.info/forum/index.php?showforum=247) (изисква регистрация). В раздела "Фитнес и Бодибилдинг", ZzoOoMeR е дал изключително полезна информация, заедно със снимки.
Мерси много.
А за адреналина, наистина аз си лягам към 2-2:30 така че не ме притеснява... есутрин ставам в 6:50, но на обяд спя за час два. И аз съм много объркан дали има значение часът или не, но и да изкам сутрин не мога да трнирам, а на обяд изключено. Разбира се мога да си разместя графика, и да тренирам по-рано, но вечер си ми е много добре.

А относно защо го правя- искам малко да си подобря формата за това лято, и искам да изглеждам добре, като всеки нормален човек.

пп. Забравих да спомена, че не съм пълен, а напротив, малко съм слабичък :-P е не съм хърба, но трябва да кача 8-10кг. Мерси на всички за отговорите, и на Ruthless за инфото. :-D :-P

NSDAP
01-08-2008, 17:16
Ядене през два часа.Ориз и картофи задължително!Силова тренировка през ден щом имаш дъмбели!

chipi_kaoo
01-08-2008, 17:42
Ядене през два часа.Ориз и картофи задължително!Силова тренировка през ден щом имаш дъмбели!
Тва за яденето, вече четох, и два дена си изготвях хранителния режим, и от вчера съм на него. Нали трябва да ми е разнообразно, но въглехидратно и с много белтъци храни, та падна едно изчисляване на калорий (тък намерих един списък с това коя храна колко калорий съдържа), та за храненето нямам проблем, надявам се да постигна някакъви резултати, и мисля, че ще постигна :-P

NSDAP
01-08-2008, 17:53
Ядене през два часа.Ориз и картофи задължително!Силова тренировка през ден щом имаш дъмбели!
Тва за яденето, вече четох, и два дена си изготвях хранителния режим, и от вчера съм на него. Нали трябва да ми е разнообразно, но въглехидратно и с много белтъци храни, та падна едно изчисляване на калорий (тък намерих един списък с това коя храна колко калорий съдържа), та за храненето нямам проблем, надявам се да постигна някакъви резултати, и мисля, че ще постигна :-P
Заеби калориите ти няма да сваляш...........Минимум 400-500гр въглехидрати и 100грама белтък!Ядеш 2-3 яйца на ден,месо и млечен продукт..........Яди на 2-3 дена по мин 50гр