PDA

View Full Version : Искам съвет



vesela_bull
01-08-2008, 15:22
Здравейте!Незнам дали е имало или има такава тема,но моля ви не я трийте,защото се нуждая от съвет.
Аз съм на 13г. и харесвам едно момче от моя клас.Той е много луд.Готин е или поне според мен.Значи проблема е че той ме харесва или поне така говори,но е влюбен в едно друго момиче от другия клас.Аз съм му казала какво чувствам и той каза,че ме разбира отлично.Всички му казват да тръгне с мен,защото с нея няма да стане,но той както казва "Да,може" така след малко вече не мисли така и се сдухва заради нея нз защо.Сподели ми,че тя не му обръща никакво внимание и действително е така.Има и още нещо.Значи примерно вчера.Седяхме заедно и друг път се е случвало да седя в него,после едно друго момче ни накара два пъти да се гушнем,въпреки,че той малко се дърпаше,и през тези моменти виждах,че той не е безразличен към мен.Днес все едно нищо не беше станало. :cry: Нз защо всеки път го праи тва.Даже нз защо го направи,но при положение,че не само до мен имаше свободно място той седна до другото момиче,което го харесва,въпреки че се кълне че няма да тръгне с нея.Един друг от моя клас(негов добър френд) видя че ми се насълзиха очите,щото тва беше в края на часовете вече и не издържах и май му каза,но не съм сигурна.Знам че не трябва така да показвам чувствата си при положение че и др момиче го харесва,но не издържах. ](*,) Мисля си,че не иска да тръгнем заради това,че може би ще забрави онова момиче от другия клас.Той отдавна е влюбен в нея и е свикнал с тази мисъл,а и даже и сега все още й тича по гъза.Незнам това е което си мсиля.Та искам да ви помоля как да го накарам да се влюби в мен без да му се натискам и някви такива.Казаха ми засега да не го поздравявам даже,да не му пиша и т.н.Или пък ако той нещо ме погледне аз да си сваля погледа и да се усмихна-било помагало.Нз и аз какво да правя :cry: :oops: :oops:

Sashky
01-08-2008, 15:26
ах.. гадно ми кво.. остави го той ако иска нещо да стане ще ти каже:)

vesela_bull
01-08-2008, 15:36
ах.. гадно ми кво.. остави го той ако иска нещо да стане ще ти каже:)
Да ама той ще се сети когато вече е късно,а искам поне веднъж да съм с момчето което харесвам и мисля,че не е невъзможно просто незнам как да стане :)

mumiikataa
01-08-2008, 15:38
еми наистина изчакай.а и така е кофти да тръгне с теб,за да забрави другата...и на теб ще ти е по-кофти.изчакай малко и мисли оптимистично. :)

Josefinne
01-08-2008, 16:06
Еми , сори, мъниче, не може да накараш някой да те обича, ако той не те обича. Просто не те харесва по начина, по който ти се иска. Откажи се. Бъдете приятели.

twix_91
01-08-2008, 16:13
Ами моето мнение е да го оставиш.Той май само си играе с теб.Не ти трябва такъв нерешителен и като неиска да е с теб,само ще загуби. Пък и нали знаеш:"Любов на сила не става"