PDA

View Full Version : oригинални начини за преписване



lilit_666
01-08-2008, 18:04
Не мисля,че това е мн. достоен начин да блеснеш и обереш овациите,
но си мисля,че темата ще е забавна. :evil:
(и все пак всеки го е правил)
Тук може да пускате интересни начини за подсказване,преписване, пищови и ваши случки,или на ваши познати.Интересни са ми и последиците-хайде де,все ще има 1 карък , когото са го хванали :-k
Дайте да вкараме и малко черен хумор :evil:

Моля без спам,безкрайни цитати и обсъждане др. неща,че така се развалят мн от темите!
БЛАГОДАРЯ

BluE_s
01-08-2008, 18:33
Ами мен веднъж в 7 клас ме хванаха...беше многооо тъпо.....значи в час по история и правихме тест и аз имах отговорите, обаче те бяха написани на един лист от тетрадка малък формат, а за пищов това си е глямо, и нали аз преписах сичко и ставам да си предам работата и изпуснах листа и даскала ме видя и веднага дойде (а не бях обрнал внимание че е на 3 метра зад мен) и той ми каза "Давай листа" и аз се бях спекъл нещо и му го дадох :Д:Д:Д и той със телбот за теста ми и после 2кааа :-P :lol: :lol: :lol: :grin: и така с моя тъп опит за преписване... :Д

ThunderGoddess
01-08-2008, 18:39
Обичам да преписвам от чиновете. Поринцип всичко си пиша там. Около драсканиците и графитите никой не ги вижда. Освен това на тъмните чинове с молив също е готино - вижда се само от определен ъгъл. И през цялото време не те подозират, защото си мислят, че си гледаш контролното. Друго ... по физика сядам на първия чин и отпред, до дъската има един шкаф, който може да се опише със формули без господина изобщо да забележи, защото няма да гледа там. Освен това - опиране на учебници върху катедрата на преподавателя (докато той стои на нея, не може да види учебника, защото катедрите в нашето училище за огромни). По физика и химия на дъските ни има лампи и там, където свършва дъската - между лампата и дъската дефакто има чудесно място да си напишеш формулите - хубаво, жълто дърво. В общи линии това са оригиналните неща, които ползваме в моя клас ;)

trg_ahmed
01-08-2008, 18:49
Аз бях видял от един филм,значи купувам си 2 дъвки орбит и 1вата опаковка с надписите я вземам и от бялата(отвътре) страна си пиша всичк0 най-важно,после в час отварям едната преписвам,кат0 препиша отивам и си мятам "боклуците" ,после 2рата дъвка и така... и до сега не са ма хващали :-({|= :smt003

trg_ahmed
01-08-2008, 18:52
Аз бях видял от един филм,значи купувам си 2 дъвки орбит и 1вата опаковка с надписите я вземам и от бялата(отвътре) страна си пиша всичк0 най-важно,после в час отварям едната преписвам,кат0 препиша отивам и си мятам "боклуците" ,после 2рата дъвка и така... и до сега не са ма хващали :-({|= :smt003

Mitio_man
01-08-2008, 20:23
Аз бях видял от един филм,значи купувам си 2 дъвки орбит и 1вата опаковка с надписите я вземам и от бялата(отвътре) страна си пиша всичк0 най-важно,после в час отварям едната преписвам,кат0 препиша отивам и си мятам "боклуците" ,после 2рата дъвка и така... и до сега не са ма хващали :-({|= :smt003
Знам го аз тоя филм :D Cheats май се казваше.Ама наистина ли става ?!?!?

Mitio_man
01-08-2008, 20:23
Аз бях видял от един филм,значи купувам си 2 дъвки орбит и 1вата опаковка с надписите я вземам и от бялата(отвътре) страна си пиша всичк0 най-важно,после в час отварям едната преписвам,кат0 препиша отивам и си мятам "боклуците" ,после 2рата дъвка и така... и до сега не са ма хващали :-({|= :smt003
Знам го аз тоя филм :D Cheats май се казваше.Ама наистина ли става ?!?!?

lLady_MooN_RaiN
01-09-2008, 08:46
Аз си слагам пищовите в несесера за моливи и химикали. Той е такъв по-голям и просто пускам пищова и си преписвам. Никога не са ме хващали.

mickelangelo
01-09-2008, 10:34
ами има много начини по 1 време в mirc-a ме бяха notice с един саит в който предлагаха .. писалки с лисче на пружинка издърпваш пишеш пишеш и в момента в който идва някои просто пускаш лисчето и то се прибира в химикала .. друг вариант например е на телефона .. обаче трябва да се поровичкате .. аз на пример съм с Sony Erricsson p990i той има възможността да 0тваря текстови файлове или пък защо не .. направо да не снимате учебника ( според зависи камерата ) и после приближавате и четете това което ви трябва ...

а пък в моето даскало няма смисъл да се мъча да препиша ... в час в който правим контролно вдигаме толкова много шум че даскалката прави постоянно забележки и всеки преписва от всеки и накрая целия клас имаме 1 и също контролно ... по отношение на тези неща нашия клас е много изобретателен .... 8) 8)

dan4ety
01-09-2008, 10:47
Ами миналия месец за малко да ме хванат по литература на контролно :oops: Правихме теза (не съм много добра в това) и съм си принтирала тезите на листчета. И нали изкарах си ги. Обаче не можех да гледам, защото съм на първия чин и госпожата не мръдна, пък то всичко се вижда :x :-D Ама листовете ми паднаха, че трябваше да ги дигам и да си изпускам химикала нарочно, за да ги вдигна :-D А единия беше паднал зад стола ми :-D Ама не ме хванаха и имам 3 :lol:

punkrock
01-09-2008, 11:34
Аз направо си пиша на лист от малък формат тетрадка всичко, което ми трябва и после направо си го изкарвам на чина и преписвам. Даже повечето пъти направо учебника изкарвам, ако е по-малък. И не са ме хващали досега :D
Ама все пак нашите даскали са много зле всичките и затова е лесно...

Бях гледала един клип, и в него бяха дали много добра идея за пищов. Начи взимаш си една малка бутилка Кока Кола (или друго..) и махаш етикета. Сканираш го и го качваш на компютъра, там изтривашбуквите, където го пише съдържанието и си написваш това което ти трябва. После си го печаташ и го лепиш на бутилката 8-) Много е яко

FatPanda
01-09-2008, 11:36
една фр си записваше на mp3-то кабела й беше под блузата,а слушалките ги скриваше с лента иии пуска го и пише :D други си пъхат пищовите в чорапа,лепят ги по краката,корема навсякъде :lol: измислили сме си система подобна на глухонемите

EJI4eTy
01-09-2008, 13:42
пишеш сичко на няколко гумички и целия клас си ги разменяте :D ама най-често пиша всичко на чина 8) от целия клас моя и на още едно момиче целия надраскан- рисунки надписи ...блаблабла и госпожата не обръща внимание :lol:

веднъж се получи така че едно момиче от нашия клас беше намерила отговорите на теста от някфа друга от Б клас ... ии така такааа целия клас накрая имаше отговорите , ама едно момче от класа ... госпожата застанала до него а той преписва госпожата взе листа и вика от каде го имаш тфа --- грациела ми го даде - грациела ти от къде го имаш - николай ми го даде - николай ти ? ми мария ми го даде - госпожата пита мария от каде го има а тя мълчи и гледа уплашено , госпожата пак я пита и тя каза от някфа си от вашия клас - ии това момиче от Б клас си отиде с една забележка :razz: а аз през това време така усърдно триех чинаа да се махне сичкоо 8-) а госпожата беше готова да напише на целия клас 2-ки :lol: :lol: :lol: :lol:

puppy
01-09-2008, 19:10
nie vinagi vzimame otgovorite ot b klas, kogato nie imame pyrvi 4as vinagi im gi pi6em. te vse imat po-visoki ocenki posle de :neutral:
ne6toto, koeto pravq po4ti vinagi e da si napi6a vsi4ko v edin tekstov dokument i da go vkaram v tela, tva e super. drug mnogo dobyr variant e 4oveka pred teb naprimer da si snima lista i da ti dade telefona si ili da ti prati snimkata s bluetooth-a, drugo, koeto polzvah tazi godina be6e da zapi6a otgovorite na edin test na 4ina, sled men kontrolna prave6e drugata grupa i taka,samo napisah 1a 2b 3d 4b.. ne6to takova :) utre imam kontrolna po literatura i si imam i txt document i snimki(toq pyt snimah monitora napravo za po-lesno) ami mai tva pravq nai-4esto... ako se setq drugo 6te pi6a.

Reed
01-09-2008, 19:40
И аз много често си ги слагам в несесера...стига да са по-малки де....
От моя клас преди късаха корицата примерно на учебника по гвография и пъхат учебника по физика/ако по т'ва имаме контролно/ в нея и слагат на чина...хах (: иначе аз най-обичам на джиесема да си ги пиша...

Cerealkiller
01-09-2008, 23:14
Мда на чина е оферта, те наще са толко хард, че може да не си го намериш после.Или заставаш на някое удобно място, в една от стаите имаме една греда ммм муцка.Ама то не се и налага много да преписваш.

Наскоро имахме контролно по информатика и госпожицата казва- Е, аз сега ще се направя ,че ми звъни телефона и ще изляза, wtf?~!?!
A ние седим и се пулим тъпо и никой няма тетрадка от която да препишем и после всички имчхме 4 - тъпанари!
Същото и с класното по математика, но там беше неспасяем случай.Просто някой трябва да реши тъпите задачи ,учебникаа...а госпожата само дето си яде баницата 30мин.

О и веднъж ме хванаха на контролното по география в 7ми клас.Страшно тъпо!А имах и 5.70 ,колко съм зле!Много се издразних на един въпрос и трябваше да погледна, а моя учебник се беше разпаднал и хвърчеше на листове.Поглаждам аз БАААааам една тлъста 2ка, а на всичкото отгоре даскалката си направи труда да ми го проверява тц тц.
После разбрах, че във всеки клас е хванала по един и това са все мои приятели...хахаха луузърс!