PDA

View Full Version : На горещия стол тази седмица е _Cuddly_



Pedigree
01-08-2008, 19:32
Здравейте!

Всички разбрахме,че тази седмица ще поизпържим _Cuddly_.




Ами,разпъвайте на воля! :-P

brain_stew
01-08-2008, 19:44
Муахахаха!

Айде ше питам...
Кога ше идеш пак у София да пием бири? :D

fake
01-08-2008, 19:57
Oткъде такова високо самочувствие?
(не се заяждам и мойто е огромно, просто искам да разбера)

Pedigree
01-08-2008, 20:08
1.Как се чувстваш на стола? :-D
2.Каква музика слушаш?Изброй няколко твои любими групи.
3.Имаш ли любим форумец?Кой е?
4.Кое от двете би си избрала:Да излъжеш или да премълчиш.
5.Коя е професията-мечта за теб?


Гледах да са нормални въпроси...после пак ще питам. 8-)

bulgarche
01-08-2008, 20:35
1. Изневерявала ли си?
2. Колко си висока?
3. Колко килограма си?
4. Коя е рожденната ти дата и зодия?
5. Колко цвята е косата ти?
6. Какво мислиш за семейството си?
7. Колко сексуални партньора/ки си имала?
8. Правила ли си и ако да харесва ли ти аналния секс?

Disrespect
01-08-2008, 20:48
истински ли са?
:D

LiveFlower
01-08-2008, 20:53
1.iska6 li da si izvestna?
2.misli6 li se za krasiva(ama 4estno)?
3.na kakvo se qdosva6 nai-4esto?
4.vlubena li si?

Apostola
01-08-2008, 20:54
Защо отговори на всичките тези въпроси :?: :mrgreen:



Ако отговори :P

bungle
01-08-2008, 20:56
Имам ли шанс да бъда твоята малка секс-робиня? 8-)

хъхъ, надявам се да няма цензура!

FelisDirus
01-08-2008, 20:57
брейн стю, на софия ще идвам февруари. Пак на изпит обаче, но този път по френски. Надявам се тогава да не съм отново детегледачка и да имам повече време.

фейк, винаги съм била на мнение, че човек трябва да се уважава и да обича себе си, за да го уважават и другите. Не може да си мекотело и да очакваш добро отношение от останалите.

Истината е, че аз съм едно отвратително себично същество. А самочувствието ми е на базата на това, което съм, това, което мога, това, което знам. Далеч съм от мисълта, че съм нещо велико, но съм много повече от хората, които ме заобикалят и в чиято среда съм попаднала случайно (съученици например).
Днес е така. Утре ще попадна в среда с хора, които може би са постигнали повече от мен, но това единствено ще ми дава стимул да драпам напред и нагоре, за да стигна тяхното ниво.

Не знам дали това отговаря напълно на въпроса ти, но понякога и на мен ми трудно да намеря точните думи, за да изразя неща, над които не съм се замисляла, неща, които съм ги приемала за даденост просто.

FelisDirus
01-08-2008, 21:12
1.Как се чувстваш на стола? :-D
Малко ми е притеснено, ако трябва да съм откровена. Знам ли какво ще питате, пък би ми било съвестно и гадно да лъжа.. хах

2.Каква музика слушаш?Изброй няколко твои любими групи.
Слушам почти всякаква музика - обожавам джаз (майлс дейвис например), класическа музика (чайковски ми е любим), народна (особено като се съберем и седнем на маса..), но истината е, че китарите са ми най-голяма слабост ( Deep Purple, Scorpions, Foreigner, Guns, Uriah Heep, Europe (имах късмета да гледам на живо последните 2) .. bon jovi, toto, обожавам и roxette, които са адски сладки!)

3.Имаш ли любим форумец?Кой е?
Доста хора са спечелили симпатията ми, а някои даже са ми близки приятели (куенч, българчето). Другите, които уважавам, но или не се познаваме, или не сме толкова близки засега, са RAWRRR, Death Whore, exploitedteen, boot, shadow4e, едно красиво девойче със сини очи, което ми е адашка (и точно в този момент изключих какъв й беше никът.. мамка му).. но е много умно и сладко момиче! Има и други, но не ми се изброява.. наистина са доста хора.

4.Кое от двете би си избрала:Да излъжеш или да премълчиш.
Зависи дали имам полза. Родителите си лъжа често, но ако се отнася до приятел, ще премълча със сигурност.

5.Коя е професията-мечта за теб?
искам да уча право иии после да работя като адвокат във фирмата на мой близък роднина. Ако имам късмет и ако не съм толкова мързелива, в рамките на 3 години ще осъществя тази мечта.


Гледах да са нормални въпроси...после пак ще питам. 8-)

FelisDirus
01-08-2008, 21:20
1. Изневерявала ли си?
Да

2. Колко си висока?
158см (по последни данни и от 4 години насам)

3. Колко килограма си?
Нали съм ти казвала, че си отвратителен? Е, ще те разочаровам може би, защото не знам. Не се качвам на кантара... да, напълнях последната половин година и откровено казано ме е страх какво ще покаже.

4. Коя е рожденната ти дата и зодия?
27 април, телец

5. Колко цвята е косата ти?
Пробваш ли ме? Кестеняво, черно и червеникаво.. не знам как става, не се боядисвам.

6. Какво мислиш за семейството си?
Добри хора са нашите, но се държат много зле с мен понякога, от което страдам. Може и аз да съм виновна, но все си мисля, че са прекалено консервативни и деспотични.
Трудно бих нарекла това "семейство", жалко, но това е истината.

7. Колко сексуални партньора/ки си имала?
6

8. Правила ли си и ако да харесва ли ти аналния секс?
Не съм правила. По едно време бях навита, но после се отказах.

FelisDirus
01-08-2008, 21:21
истински ли са?
:D

хаха, уби ме! да, разбира се

Briseis
01-08-2008, 21:25
Коя ти е любимата книга и защо?
Кое е твоето специално място?
Има ли нещо, което искаш да промениш у себе си?
Щастлива ли си?
Как обичаш да прекарваш свободното си време?

иии Какво мислиш за световния мир / :-)

FelisDirus
01-08-2008, 21:25
1.iska6 li da si izvestna?
Не.. не бих се чувствала добре.

2.misli6 li se za krasiva(ama 4estno)?
Мисля, че имам лице на кукла и тяло, което скапва картинката.. но работя по въпроса! хаха

3.na kakvo se qdosva6 nai-4esto?
на родителите си

4.vlubena li si?
даааа

FelisDirus
01-08-2008, 21:27
Защо отговори на всичките тези въпроси :?: :mrgreen:



Ако отговори :P


Забавно ми е. Пък и мисълта, че някой иска да знае нещо повече за мен, ме ласкае.

FelisDirus
01-08-2008, 21:29
Имам ли шанс да бъда твоята малка секс-робиня? 8-)

хъхъ, надявам се да няма цензура!

Ако ме хванеш в подходящо и палаво настроение.. :smt079

Saymon90
01-08-2008, 21:34
1. Вярваш ли, че няма да умреш сама? /Защо?/
2. Страхотен пич - идеалът ти за мъж. Не си обвързана. Иска да правите секс. Отказваш му. Защо?
3. Способна ли си да се самоубиеш? Какво мислиш, че би те накарало да го направиш?
4. А да убиеш друг?
5. Би ли спала с жена, която ти е приятелка?

Ох, за сега толкоз, писе.
После още. :mrgreen:

Едит: Ох, пропуснал съм няколко думи :-D

sladка_ягодка
01-08-2008, 21:37
пфффф какви са тези въпроси що не я питате и какъв размер сутиен носи хахаха

FelisDirus
01-08-2008, 21:38
Коя ти е любимата книга и защо?
Ужасно много са... последната, която най ме впечатли и настръхвам още като се сетя за нея, е "На изток от рая" - тази книга те учи толкова много неща, без да е натрапчива и досадна, има много мъдрост и смисъл в нея.. и не на последно място - начинът, по който пише стайнбек - адски оригинален, не може да не се впечатли човек.

Кое е твоето специално място?
май си нямам такова.. може би парк "кайлъка", тук, в плевен - струва ми се райско местенце понякога

Има ли нещо, което искаш да промениш у себе си?
Тялото и мързела си.. засега над това работя усилено.

Щастлива ли си?
И да, и не. Имам всичко, което би направило един нормален човек щастлив - живея добре, не се лишавам от нищо, имам страхотни приятели и мъжът-мечта до себе си, но аз съм алчна и искам още.

Как обичаш да прекарваш свободното си време?
Нямам много такова, но обикновено чета или цъкам на компютъра, ако е петък/събота - запой с приятели или гушкане и секс с мъжо. Зависи от настроението най-вече.

иии Какво мислиш за световния мир
хахаха.. не се ебавай..
/ :-)

Saymon90
01-08-2008, 21:38
пфффф какви са тези въпроси що не я питате и какъв размер сутиен носи хахаха
За това е "горещ" столът. Идеята не е да я питаш какво е времето при нея ;) :evil:

FelisDirus
01-08-2008, 21:44
1. Вярваш ли, че няма да умреш сама? /Защо?/
Надявам се... защото обичам и съм обичана.

2. Страхотен пич - идеалът ти за мъж. Не си обвързана. Иска да правите секс. Отказваш му. Защо?
Бих отказала само, ако приятелка е влюбена в него! При други обстоятелства ще легна с него.. дори няма да се замисля. хаха

3. Способна ли си да се самоубиеш? Какво мислиш, че би те накарало да го направиш?
Три пъти съм опитвала - 1 път хапчета и 2 пъти съм си рязала вените. Емотата ряпа да ядат... Бях хлапе и си мислех всички тия глупости, че животът е гаден, че нямам приятели, самотна съм и т.н. Беше грешка, повече от ясно е.

4. А да убиеш друг?
Не, не мога да причиня болка дори на противния си брат...

5. Би ли спала с жена, която ти е приятелка?
Почти съм го правила.. да кажем, че сме започвали, но не сме довършвали нещата докрай поради ред причини.

Ох, за сега толкоз, писе.
После още. :mrgreen:

Едит: Ох, пропуснал съм няколко думи :-D

Special K
01-08-2008, 21:46
Каква е любимата ти спирала ?
Чувстваш ли се по женствена когато пушиш ?
Защо пушиш ?
Кои е любимият ти коктеил ?
Какво е за теб мързела ?
Харесва ли ти че си българка ?
Какво мислиш за лицемерието ?
За наркотиците ?
Страх ли те е от смъртта ?

:D

Blab
01-08-2008, 21:52
Съгласна ли си с твърдението, че жената телец винаги се влюбва в подходящия? /дори оставяйки астрологията настрана/

FelisDirus
01-08-2008, 21:54
Каква е любимата ти спирала ?
L'oreal

Чувстваш ли се по женствена когато пушиш ?
Хах, не се бях замисляла, но сега като попита - да.

Защо пушиш ?
Харесва ми усещането как димът изпълва дробовете ми.. сладък, тежък.

Кои е любимият ти коктеил ?
Ммм, по принцип любимото ми питие е драй мартини, но имам и особена слабост към белия руснак.

Какво е за теб мързела ?
начин на живот

Харесва ли ти че си българка ?
да

Какво мислиш за лицемерието ?
част от живота ни е. Нямам навика да казвам на всеки, който ми е просто познат, какво мисля за него. Усмихвам се, държа се възпитано и лицемерно и гледам рядко да се засичам с него. В крайна сметка той не ми е никакъв, пък и не ми е искал мнение и оценка, нали?

За наркотиците ?
Те не са за слабохарактерни хора.

Страх ли те е от смъртта ?
Много

FelisDirus
01-08-2008, 21:57
Съгласна ли си с твърдението, че жената телец винаги се влюбва в подходящия? /дори оставяйки астрологията настрана/

Ако съдя по себе си - не, защото аз съм много влюбчива. Почти всеки може да ми завърти главата, но както лесно и бързо се пораждат чувствата у мен, така лесно и бързо изчезват, а аз се изнизвам тихичко с чувство за вина..

Blab
01-08-2008, 22:13
Моя грешка, въпросът ми трябваше да изглежда така: :)

Съгласна ли си с твърдението, че жената телец винаги се влюбва в подходящия? /дори оставяйки астрологията настрана/

*Коя е най-голямата ти сила?
*Кое кара краката ти да треперят?
*Най(след малко серия "любими" :-D ), та, най-красив спомен?
*"Живей за мига!" или "Планирай утре от днес."?
*"Две глави мислят по-добре от една" или playing solo?
*Думата(2-3:)), която те описва най(ужас)-добре?

Baby_b
01-08-2008, 22:13
Какво искаш да оставиш след себе си?
С какво искаш да те запомнят другите?
Мислиш ли, че животът ти е добър?(харесваш ли го ) :P :-P :twisted:

RAWRRR
01-09-2008, 04:58
Окей,аз имам един въпрос,който може да не го разбере никой освен теб ,но кажи си кое от тези предпочиташ:

a)bontage
b)insults/abuses
c)discipline

--

И кое от тези си submissive,dominant или switch?
Питам,защото аз бях подразбрала,че си ванила,а някой ми каза,че определено не си. :twisted:

quench
01-09-2008, 07:10
Окей,аз имам един въпрос,който може да не го разбере никой освен теб ,но кажи си кое от тези предпочиташ:

a)bontage
b)insults/abuses
c)discipline

--

И кое от тези си submissive,dominant или switch?
Питам,защото аз бях подразбрала,че си ванила,а някой ми каза,че определено не си. :twisted:

пише се bondage

баси хората! не развращавайте децата, ей!

и да не вземете да ме сложите на тоя стол и мене, ще ви убия! в смисъл, на такива въпроси ще трябва да отговарям, че си е таковало дроба ;)

Един психопатски (като че очаквахте друг?)
Имаш избор кой да оживее - приятеля ти или цялото човечество. Е?

Ice_Queen_
01-09-2008, 08:00
Кое е най-щурото нещо което си правила?
Има ли някой който мразиш?
На какво си готова за човека който обичаш?
Как си представяш най-романтичната вечер/нощ?

Bamfi
01-09-2008, 08:28
В какво вярваш?
Можеш ли да се доверяваш изцяло на много близък приятел/половинка/роднина, има ли човек, който да те познава напълно?
Съгласна ли си, че всяка следваща любов обезсмисля предишните?
Любимият ти начин на пътуване?
Какъв е любимият ти сандвич/филия?

FelisDirus
01-09-2008, 09:49
Моя грешка, въпросът ми трябваше да изглежда така: :)

Съгласна ли си с твърдението, че жената телец винаги се влюбва в подходящия? /дори оставяйки астрологията настрана/

*Коя е най-голямата ти сила?
Най-голямата ми сила е в това, че сама се оправям с проблемите си. Мразя да разчитам на други хора - самостоятелна съм и съм силна.

*Кое кара краката ти да треперят?
Уморителен секс.. хаха, не, шегувам се. Знам ли, кофти ситуация може би, която ме излага по някакъв начин, унижение.. нещо такова.

*Най(след малко серия "любими" :-D ), та, най-красив спомен?
Нощно къпане с приятели в Созопол, 2006г. - пияни и голи

*"Живей за мига!" или "Планирай утре от днес."?
Никога не правя планове, защото по законите на Мърфи всичко се преебава. Решавам нещата в последния момент и действам.

*"Две глави мислят по-добре от една" или playing solo?
Вече казах - не разчитам на никого за нищо... особено за неща, които се касаят до мен. Ако ще е грешка, предпочитам Аз да сгреша, а не после да се ядосвам, че съм послушала съветите на приятели или родители.

*Думата(2-3:)), която те описва най(ужас)-добре?
противоречива

RAWRRR
01-09-2008, 10:05
Окей,аз имам един въпрос,който може да не го разбере никой освен теб ,но кажи си кое от тези предпочиташ:

a)bontage
b)insults/abuses
c)discipline

--

И кое от тези си submissive,dominant или switch?
Питам,защото аз бях подразбрала,че си ванила,а някой ми каза,че определено не си. :twisted:

пише се bondage

баси хората! не развращавайте децата, ей!

и да не вземете да ме сложите на тоя стол и мене, ще ви убия! в смисъл, на такива въпроси ще трябва да отговарям, че си е таковало дроба ;)

Един психопатски (като че очаквахте друг?)
Имаш избор кой да оживее - приятеля ти или цялото човечество. Е?

Грр

FelisDirus
01-09-2008, 10:06
Какво искаш да оставиш след себе си?
Не съм мислила по този въпрос... всъщност искам само да живея добре, искам сега да се чувствам страхотно, а след мен какво ще остане, няма особено голямо значение. Така или иначе вече няма да ме има.

С какво искаш да те запомнят другите?
Не съм сигурна.. аз съм толкова противоречива, че трудно бих ти казала качество, типично за мен, защото винаги реагирам различно и най-вече според моментното настроение. Затова понякога обърквам много хората, които не ме познават.

Не знам с какво искам да ме запомнят, но никога няма да забравя как една добра приятелка (с лек страх в погледа) ме оприличи на ураган. Твърди, че помитам и обръщам надолу с главата всичко, през което мина.

Мислиш ли, че животът ти е добър?(харесваш ли го )
Абе, той, че е добър, добър е, живея нормално, но въпреки това (като споменах вече) искам още - алчна съм. Може и по-добре, на моменти съм общо взето.

:P :-P :twisted:

FelisDirus
01-09-2008, 10:12
Окей,аз имам един въпрос,който може да не го разбере никой освен теб ,но кажи си кое от тези предпочиташ:

a)bontage
b)insults/abuses
c)discipline

--

И кое от тези си submissive,dominant или switch?
Питам,защото аз бях подразбрала,че си ванила,а някой ми каза,че определено не си. :twisted:


Аз си мислех, че съм ванила.. и май се досещам кой е "някой".. хаха
Ще отговоря така - bondage и discipline и мнооого, много събмисив.

Имала съм случаи, в които ми се е приисквало да съм dom, но това се е случвало, когато съм била с глупави и слаби мъже, които ти се иска да смачкаш като червеи и да ги счупиш бой (меко казано). Нооо са били само няколко случая и не съм се проявявала.. приятелят ми веднъж поиска да съм дом., но това означава да спра да го уважавам, да започна да го третирам като "червей" и си мисля, че има реална опастност да го осакатя в злобата си. Затова идеята не е добра...

FelisDirus
01-09-2008, 10:21
Имаш избор кой да оживее - приятеля ти или цялото човечество. Е?


Доообре, ебати въпроса... кво искаш, всички да ме намразят и анатемосат ли?! :D

Ако той умре - умирам и аз, без него не си представям, че мога да живея - това съвсем сериозно го казвам.
А и не бих могла да живея с бремето, че от мен е зависел животът на цялото човечесто и съм ги "убила" всичките.
Кофти въпрос, куенч, кофти.


Вероятно ще избера да умра с него, въпреки че го няма като отговор.. тъй де, ще се самоубия след това вероятно.

ЕPu
01-09-2008, 10:26
Винаги ми е било много интересно каква музика слуша Къдли? :smt003

FelisDirus
01-09-2008, 10:28
Кое е най-щурото нещо което си правила?
О, много неща са.. нощното голо къпане с приятели, пътуване на стоп късно вечер, за да отида на концерт на europe, къпане във фонтаните с приятелка..

Има ли някой който мразиш?
Не, не съм такъв човек.

На какво си готова за човека който обичаш?
Всичко.. наистина всичко.

Как си представяш най-романтичната вечер/нощ?
По принцип не съм любител на романтиката, твърде бозава е за мен, ноооо.. пф.. планина, готина и лъскава хижа в нищото, много сняг, ски, приятни мнооого топли вечери край камината - нещо такова.

FelisDirus
01-09-2008, 10:31
В какво вярваш?
В себе си.

Можеш ли да се доверяваш изцяло на много близък приятел/половинка/роднина, има ли човек, който да те познава напълно?
Не

Съгласна ли си, че всяка следваща любов обезсмисля предишните?
Любовта е една, другото са просто влечения и по-обсебващи чувства.

Любимият ти начин на пътуване?
кола.. забавно е

Какъв е любимият ти сандвич/филия?
О, нямам такива любими неща.

FelisDirus
01-09-2008, 10:42
Винаги ми е било много интересно каква музика слуша Къдли? :smt003

Аз вече казах, но пак ще отговоря.. почти всичко в зависимост от повода и настроението - лигави ретро диско песнички (тип relight my fire, I'm so excited, you make me feel и т.н.), класическа музика, джаз, народна (особено, ако седнем на маса), куенч ми записа страхооооотен дръм ен бас, който много ме израдва и го слушам, въпреки че по принцип не харесвам този тип музика, разни латино ритми - създават много настроение, гръцка музика (като заместител на чалгата.. хаха), но огромната ми слабост са китарите.. пърпъл, форинър, скорпиънс, юрая хийп, гънс,мр Биг, тото, бон джоуви.. (сори, но ме мързи да пиша на лат).
Също ред хот ме радват, роксет, портисхед, джеймс браун, ерик клептън, депеш, синатра.. мога до утре да изброявам, но мисля, че доби представа. 8-)


Едит: забравих да спомена, че харесвам много и френска и италианска музика.. 8-)

FelisDirus
01-09-2008, 11:10
Как виждаш бъдещето си, ако не станеш адвокатка???
Хм, напоследък много започнах да се замислям за журналистика, но за това се иска доза талант и много, много акъл. Не ми се ще да се надценявам засега, но все пак мисля да се пробвам. Знае ли човек..


Кариера или Деца? Колко???
Много съм се чудила, защото и двете неща са адски важни, но някак си въобще не ми се става домакиня, която смърди на манджа и целият й живот е обсебен от някакви сополанковци. Е, да, ще са си моите сополанковци, но по-скоро се виждам като жена, която работи и се стреми да се издигне.

За мен идеалният вариант е да родя едно дете, да го гледам около година, да си наема бавачка и да ходя на работа, но всички твърдят, че трябва да прекарвам повече време с детето си.. може и да са прави. После още едно, отново бавачка и така.

Времето ще покаже какво ще ми се случи, защото понякога животът си прави невероятни шеги с хората.


Според теб каква е разликата между мъжете и жените?
Много ме заби с този въпрос, признавам. Толкова е обширен и може да се гледа от какви ли не ъгли, да се дъвче и размотава.

Разликата според мен е, че един мъж никога не разчита на доходите на приятелката/съпругата си, не е зависим в това отношение от нея. Всички други качества могат да бъдат присъщи и на двата пола, но според мен това е нещото, което няма да се промени. За един мъж би било унижение, ако жена му му купува дрехи, плаща сметките и т.н., докато обратното е нормално и напълно в реда на нещата за едно семейство.

Днес има много независими жени, но в повечето случай мъжът е този, който се грижи за половинката си и децата впоследствие, на него се крепи семейството.

HexGirl
01-09-2008, 12:11
Eto gi i moite vapros4eta:
1.Vqrva6 li v jivota
2.Kakuv e smisala na sveta spored teb
3.Vqrva6 li v sadbata
4.Za kakvo se budi6 sqka sutrin
5.Kakuv e za teb utre6nq den

FelisDirus
01-09-2008, 12:41
Eto gi i moite vapros4eta:
1.Vqrva6 li v jivota
Еми, щом съм жива..

2.Kakuv e smisala na sveta spored teb
Ъм, в какво точно имаш предвид с този въпрос?

3.Vqrva6 li v sadbata
не

4.Za kakvo se budi6 sqka sutrin
Обикновено, за да отида на училище... или щото съм се наспала. *леко иронична*

Трябва ли всичко да има причина? Де да знам за какво се будя.. за нищо..

5.Kakuv e za teb utre6nq den
Чакай днес да мине...

Pedigree
01-09-2008, 12:51
Бтв и аз тази професия съм си харесала.

Пак ще питаааам... :-P


1)Би ли умряла за приятел?
2)Какво би могло да те изкара от релси?
3)Лесно ли се нервирваш?
4)Колко време е траела най-дългата ти връзка?
5)Опиши се с три думи.
6)Какво прави преди 5 минути?
7)Какъв родител ще бъдеш?

HexGirl
01-09-2008, 13:10
Eto gi i moite vapros4eta:
1.Vqrva6 li v jivota
Еми, щом съм жива..

2.Kakuv e smisala na sveta spored teb
Ъм, в какво точно имаш предвид с този въпрос?

3.Vqrva6 li v sadbata
не

4.Za kakvo se budi6 sqka sutrin
Обикновено, за да отида на училище... или щото съм се наспала. *леко иронична*

Трябва ли всичко да има причина? Де да знам за какво се будя.. за нищо..

5.Kakuv e za teb utre6nq den
Чакай днес да мине...

iskah malko po seriozni otgovori

e_21.11
01-09-2008, 13:40
Съжалявам за оффтопика,но с Къдли сме на един ден =D> =D> :twisted: :twisted:

Seducti0n
01-09-2008, 14:45
Хей,здравей.Е след дълго умуване и стремеж към оригиналност,реших и аз да ти задам няколко въпросчета и така да започваме. :)

:arrow: Кой е най-големият успех и провал в живота ти до сега?

:arrow: Най-важен и полезен житейски урок.

:arrow: Най-голямия преживян страх.

:arrow: За теб парите са-средство/цел?

:arrow: С кое качество на бъдещето си дете би се гордяла най-много?

Надявам,се да са ти интересни въпросите ми. :)

air_J
01-09-2008, 15:51
К`ви са тези въпроси в стил "Хай клуб"? Опиши се с три думи, какво прави преди 5 минути, за какво се будиш сутрин, идва ли ти редовно мензиса, със секцио ли си се родила, правиш ли разлика между шумен и Шумен т.н.? Малко по-сериозно, това са супер пародийни въпроси! Аз към момента въпроси към тази потребителка нямам, защото изобщо не я знам коя е и все още нямам никакви впечатления от нея. :smt006

HopeLesss
01-09-2008, 15:52
Кой е най-щастливия миг в живота ти?
С коя твоя постъпка не се гордееш?
Колко истински приятели имаш?
Била ли си се заради момче (или заради нещо друго)? 8-)
Какво си пожела за новата година?

FelisDirus
01-09-2008, 17:22
Eto gi i moite vapros4eta:
1.Vqrva6 li v jivota
Еми, щом съм жива..

2.Kakuv e smisala na sveta spored teb
Ъм, в какво точно имаш предвид с този въпрос?

3.Vqrva6 li v sadbata
не

4.Za kakvo se budi6 sqka sutrin
Обикновено, за да отида на училище... или щото съм се наспала. *леко иронична*

Трябва ли всичко да има причина? Де да знам за какво се будя.. за нищо..

5.Kakuv e za teb utre6nq den
Чакай днес да мине...

iskah malko po seriozni otgovori


Съжалявам, че те разочаровам, но ти си задала въпроси, на които просто няма как да отговоря сериозно.

Какво значи вярваш ли в живота? Как един човек може да Не вярва в живота? Това е абсурдно.

А какво означава да вярваш в света? Сериозно питам, не се заяждам..

А за какво да се будя? Защо трябва да имам някаква причина? И от къде да знам какъв ще е утре?..

FelisDirus
01-09-2008, 17:34
Бтв и аз тази професия съм си харесала.

Пак ще питаааам... :-P


1)Би ли умряла за приятел?
едва ли..

2)Какво би могло да те изкара от релси?
почти всичко - агресивна и избухлива съм

3)Лесно ли се нервирваш?
да

4)Колко време е траела най-дългата ти връзка?
2 години и 10 месеца - сегашната ми връзка

5)Опиши се с три думи.
противоречива, мързелива, себична

6)Какво прави преди 5 минути?
писах и учих теми по история

7)Какъв родител ще бъдеш?
О, нямам ниииииикаква представа...

FelisDirus
01-09-2008, 17:41
Самозадоволяваш ли се?
О, мноого рядко - нали си имам приятел..


Кво е мнението ти за продажбата на Луис Саха в Манчестър Юнайтед?
хахахаха.. не, моля те, видя ли футбол по телевизора, сменям директно канала преди да съм изхвърлила телевизора през терасата. Това е спортът, който адски много Не харесвам, сори..

Обичаш ли да правиш свирки (като bungle примерно)?
обичам

:neutral:

FelisDirus
01-09-2008, 17:51
Хей,здравей.Е след дълго умуване и стремеж към оригиналност,реших и аз да ти задам няколко въпросчета и така да започваме. :)

:arrow: Кой е най-големият успех и провал в живота ти до сега?
Все още няма нищо толкова грандиозно в живота ми, което да нарека успех или провал.


:arrow: Най-важен и полезен житейски урок.
Не се сещам в момента. Ще помисля и ще кажа по-късно, ако се сетя за такъв.


:arrow: Най-голямия преживян страх.
Винаги се страхувам нашите да не ме хванат за мноооогото изречени лъжи.


:arrow: За теб парите са-средство/цел?
цел

:arrow: С кое качество на бъдещето си дете би се гордяла най-много?
държа да е умно - всичко друго бих преживяла, но не и ако имам тъпо дете

Надявам,се да са ти интересни въпросите ми. :)

FelisDirus
01-09-2008, 17:55
Кой е най-щастливия миг в живота ти?
Когато посрещнах приятеля си на летището след шибана бригада в щатите.

С коя твоя постъпка не се гордееш?
Веднъж бях отмъстителна и много преебах съученичка.. повече няма да се случи.

Колко истински приятели имаш?
5-6

Била ли си се заради момче (или заради нещо друго)?
да, веднъж скочих на бой на някъв, който се дърпаше на приятеля ми
8-)
Какво си пожела за новата година?
не помня, май нищо

FelisDirus
01-09-2008, 17:58
Ядеш ли боб? :-|


пхах, мразя 8-)

HexGirl
01-09-2008, 19:38
of se taq znam 4e ne se zaqjda6 a pod za6to se budi6 imam predvit kakvo te kara da stava6 sqka sutrin i kakvo te darpa napred v jivota prosto iskah nqkakvi po filosofski otgovori ama se taq

FelisDirus
01-09-2008, 19:45
of se taq znam 4e ne se zaqjda6 a pod za6to se budi6 imam predvit kakvo te kara da stava6 sqka sutrin i kakvo te darpa napred v jivota prosto iskah nqkakvi po filosofski otgovori ama se taq

Ясно де, но аз не правя нищо съществено, което да осмисля живота ми - ставам рано, пия кафе и кола, пуша, пуша, пуша, прибирам се, уча, излизам.. тва е. Не усложнявам живота си с разни глупости от рода на "днес ще направя едно добро дело" или нещо такова.

Всичко, което правя е за себе си и понякога услуга на някой приятел или мъжо. Дано сега отговорих донякъде на въпросите ти.

HopeLesss
01-10-2008, 10:38
Знаеш ли Питагоровата теорема?
Ами на Талес?
Обичаш ли историята, или просто я учиш, защото трябва да се явиш на изпит?
Какво мислиш за Инквизицията?
Ами за Кръстоносните походи?
Кой е любимия ти български писател и защо?
Харесваш ли Далчев?
Чела ли си Кисинджър? Ами Фрийдман?

Това е за сега 8-) Исках малко по-рзлични въпроси... дано не се сърдиш :wink:

Presley
01-10-2008, 11:05
Имаш ли несбъдната мечта ?Ако да,каква е тя ?

Вярваш ли в Бог ?

Кое е най-лошото нещо,което си правила на някого ?

А най-доброто?

Участвала ли си в някакви благотворителни мероприятия ?Какви ?Ако не,имаш ли желание ?

Какво ще направиш с 1 милион ,ако го спечелиш ?

Кое е нещото,в което те бива най-много ?

Вярваш ли в съдбата ?

Можеш ли да пееш ? :D

Девиэ ?

bungle
01-10-2008, 11:08
Чела ли си "Спасителят в ръжта"?

Ти срещу ти - добрата или лошата би спечелила?

Ако можеше да върнеш времето назад за какво би го използвала?

Можеш ли да танцуваш хоро? ( не дунавско и ръченица, а някое от по-сложните)

Интернет сплотява ли ни или ни отчуждава един от друг?

Вярваш ли в Бог? И ако да - в какво се изразява вярата ти?

Можеш ли да разпределяш времето си правилно?

Не ти ли е гадно като разпитваме всякакви глупости и те "чекнем" на "горещия стол"?

*дойде ми музата за тъпи въпроси, сори.


ха, изпреварили са ме с въпроса за Бог, но няма да го махна, защото аз имам и подвъпрос. 8-)

FelisDirus
01-10-2008, 18:30
Знаеш ли Питагоровата теорема?
Ами на Талес?
По математематика съм инвалид - признавам си най-чистосърдечно. На ниво квадратно уравнение съм. Даже днес правих класно и това беше най-наглото преписване за 12 години в училище.
И все пак си мисля, че не е голяма загуба... мразя този предмет.

Обичаш ли историята, или просто я учиш, защото трябва да се явиш на изпит?
Обичам я много. Лятото между 10 и 11 клас прочетох много исторически книги, които не са били нито в списъците ми, нито някой ме е карал, а защото ми беше адски интересно.

Ако трябва да съм откровена, тия теми много ми лазят по нервите, защото са големи локуми, но се дразня, защото знам, че трябва да ги наизустя, задължителни са. Макар че понякога толкова задълбавам и се увличам, че не ми се излиза, за да уча.. за жалост обаче се случва рядко.. хаха.

Какво мислиш за Инквизицията?
Ах, настръхвам само като си помисля. Това е отвратително. Колко народ е преследван избит заради разни църковни глупости. А и всички мъчения.. кххх, ужас! Винаги съм смятала, че човек има правото на избор, свободен е да решава сам за себе си. Е, тогава определено не е било така.

Ами за Кръстоносните походи?
Все още не съм учила нищо по тази тема, но доколкото знам, целта на кръстоносните походи е била завоевания под предлог, че освобождават светите земи или покръстват варварите. Относно религиозната част си мисля, че просто са били адски ограничени. А завземането на нови територии - нормално е за онова време.

Кой е любимия ти български писател и защо?
Димитър Талев. Пише адски увлекателно, не е досаден и скучен за разлика от други български писатели, темите на книгите му на пръв поглед изглеждат далечни и безинтересни, но всъщност зачетеш ли се малко, не можеш да се откъснеш. Той е от тези писатели, които те грабват, кара те да почувстваш това, което чувстват героите, да усетиш емоциите им, мислите.. не всеки го може.

Харесваш ли Далчев?
Да. Той е оригинален, уникален. Поезията му е предметна, той акцентира върху грозното, отблъскващото, дава на съвсем обикновени предмети друг смисъл - те вече не изпълняват обичайната си функция, а са символи, свързани с човешката екзистенция.
Той изпъква на фона на останалите - Яворов, Славейков, Дебелянов някак си се сливат и размиват. Същото е и при Йовков и Елин Пелин, при Вазов и Ботев, което ги прави по-обикновени и не чак толкова впечатляващи за разлика от Далчев.

Чела ли си Кисинджър? Ами Фрийдман?
Дипломацията? Хаха, не съм чела, но приятелят ми я е чел във връзка със специалността си - МО. И Фрийдман не съм.

Това е за сега 8-) Исках малко по-рзлични въпроси... дано не се сърдиш :wink:

FelisDirus
01-10-2008, 18:47
Имаш ли несбъдната мечта ?Ако да,каква е тя ?
Ами.. може би да отида до Франция. Толкова години го уча този език, литература, история и т.н. и ми се ще да се докосна до френската култура, да говоря с истински французи.. хаха


Вярваш ли в Бог ?
Вярвам.

Кое е най-лошото нещо,което си правила на някого ?
Ах, знам ли.. гаврила съм се много с чувствата на някои хора, но е било без да искам, просто съм непостоянна..

А най-доброто?
Да нахраня едно почти непознато момиче и да прекарам с нея нощта, защото няма къде да спи - беше се скарала с приятеля си.

Участвала ли си в някакви благотворителни мероприятия ?Какви ?Ако не,имаш ли желание ?
Освен да давам пари на просяци (което винаги правя, ако имам), не.. аа, веднъж давах и някакви дрехи за дом, но това са дреболии.
Ако имах повече пари, бих дарила. Но да се занимавам и да организирам разни неща - определено не, не е в мой стил. Аз собственото си време не мога да разпределя и да се оправя, камо ли с подобни сериозни задачи...

Какво ще направиш с 1 милион ,ако го спечелиш ?
Ще си купя хубава кола, всички безполезни предмети, за които съм мечтала, ще си взема хубав апартамент или вила някъде.. ей такива неща (не си мисли, че си противореча, защото казах, че ще даря пари, ако имах - просто това не са много пари и ще ги получа еднократно, не е постоянен доход и затова всичко ще похарча за себе си и приятеля си).

Кое е нещото,в което те бива най-много ?
Хм, рисуването.

Вярваш ли в съдбата ?
Не.

Можеш ли да пееш ? :D
Дааа, 6 или 7 години (не помня вече) съм пяла в хор. Звучи смешно, но беше приятно.

Девиэ ?
Нямам. Твърде клиширани са ми тия неща.

FelisDirus
01-10-2008, 19:01
Чела ли си "Спасителят в ръжта"?
Дам, даже на английски! хаха

Ти срещу ти - добрата или лошата би спечелила?
в 2/3 от случаите печели лошата

Ако можеше да върнеш времето назад за какво би го използвала?
Да уча и чета повече.

Можеш ли да танцуваш хоро? ( не дунавско и ръченица, а някое от по-сложните)
Хм, почвам с дунавско, това на "бяла роза" (така и не разбрах кво е), дайчово, пайдушко, еленино иии ситно влашко! Доволно? хах (:

Интернет сплотява ли ни или ни отчуждава един от друг?
Досега не ме е отчуждила от никого. Напротив, чрез форума се запознах или поне общувам по скайп със страхооотни хора! :)

Вярваш ли в Бог? И ако да - в какво се изразява вярата ти?
Вярвам, ходя си на църква и гледам да благодаря повече, отколкото искам.

Можеш ли да разпределяш времето си правилно?
Не.. животът ми е хаос и правя всичко в последния момент.

Не ти ли е гадно като разпитваме всякакви глупости и те "чекнем" на "горещия стол"?

Не, даже се чудя как не съм ви скучна, съвсем сериозно...

*дойде ми музата за тъпи въпроси, сори.


ха, изпреварили са ме с въпроса за Бог, но няма да го махна, защото аз имам и подвъпрос. 8-)

HopeLesss
01-10-2008, 19:30
Eксплойтед, престарал си се... :?

Кое е първо - яйцето, или кокошката 8-)

Decu
01-10-2008, 19:39
Егати изречениетооо :shock: :-o

FelisDirus
01-10-2008, 19:40
Смяташ ли, че процеса на децентрализиране на властта от национално към локално ниво е оправдана, взимайки предвид бенефициите като увеличаване на публично-общинската собственост, самофинансиране и по-висока ефикасност при реализиране на проекти от местно значение, изхождайки от смисъла, че местната власт има по-реална представа относно нуждите на обществото в дадената териториална единица, или е още не е времето за добиване на такава автономносто при положение, че различните общини се различават драстично по социални, демографски, инфраструктурни и природни показатели и ще се получи ситуация, в която териториални единици възползвайки се от вече придобитите или природни ресурси ще вървят нагоре, а другите ще западнат, заради вътрешно-националната миграция от една област в друга???


втори въпрос:
С коя ръка си бършеш дупето??? :-|


Вили, не злоупотребявай с факта, че имаш диплома от ВУЗ, а аз все още нямам за средно, моля те. :wink:

С дясната. 8-)

Куул гърл, ами петелът? Няма нито яйце, нито кокошка без петел. 8-) не, шегувам се

всъщност кокошката би трябвало да е първа, тъй като има еволюция, животните се променят, приспособяват (приииииимерно), докато едно яйце не може да се появи от нищото..
... дарвин ряпа да яде.. хаха

Canis_Dirus
01-10-2008, 19:53
Говориш ли на "даге", да го оба?

Вярно ли е, че отрицанието е нетипично за момите от вашия край?

Ти така мена както не ме познаваш много (да не кажа хич), мислиш ли, че съм добър човек?


П.П. Яйцето е преди кокошката. Влечугите са яйцеснасящи (също и рибите, само дето тяхното го викаме хайвер) и са съществували дълго преди птиците.

Сърдиш ли се, че така те контрирах по въпроса за яйцата?

и като заговорихем за яйца, зайграваш ли се с неговите?

P4ela
01-10-2008, 20:10
Ако кандидатстваш за някой университет и се наложи да пишеш есе на тема ,,Опишете събитие, което е спомогнало да се превърнете в личността, която сте", какво би написала в общи линии? :-|

ЕPu
01-10-2008, 20:16
аз ще се включа с малко сериозни въпроси :)

Какво дете беше като малка?Доволна ли беше от детството си или си се чувствала ощетена поради някаква причина (ограничения от родители, приятели, училище etc.)? Какво ти помогна да пораснеш като личност и да изградиш собствен характер?


това е засега :wink:

AliceSw
01-10-2008, 20:23
Към въпроса на Canis_Dirus...какво ще кажеш за девойките от твоето училище "моделките" както са по-известни на мен, от познати и приятели...присъединяваш се към маниера им, избягваш контакта с подобни или не обръщаш внимание?

иначе...имаш ли познати, които смятат да се занимават с рисуване (да видим имаме ли общи познати(: )

Джим бийм, Бижу или Анаконда :)

FelisDirus
01-10-2008, 21:11
Говориш ли на "даге", да го оба?
Мне


Вярно ли е, че отрицанието е нетипично за момите от вашия край?
За 2/3 от тях - абсолютно вярно!


Ти така мена както не ме познаваш много (да не кажа хич), мислиш ли, че съм добър човек?
Добър? Умен, язвителен, ироничен, но за добър - от къде да те знам?


П.П. Яйцето е преди кокошката. Влечугите са яйцеснасящи (също и рибите, само дето тяхното го викаме хайвер) и са съществували дълго преди птиците.

Сърдиш ли се, че така те контрирах по въпроса за яйцата?
Особено оскърбена се чувствам.. хлип. Хм, а едно време учех по биология...


и като заговорихем за яйца, зайграваш ли се с неговите?
Чии?

FelisDirus
01-10-2008, 21:21
аз ще се включа с малко сериозни въпроси :)

Какво дете беше като малка?
Опърничево и своенравно - на 2 години съм ревала и съм се влачила по улицата, защото съм искала "не тази йокла, а длугата йокла!" (рокля) - изрод! :-|
Бях мъжкарана.. около нас нямаше никакви момичета и аз бях принудена да си играя с момченцата, да се стреляме с пистолети, да играем с камиони и коли и т.н.
Научих се да псувам на 4 и половина за гордост на нашите.. хаха (а дори не знаех какво ме караха да казвам!).

Доволна ли беше от детството си или си се чувствала ощетена поради някаква причина (ограничения от родители, приятели, училище etc.)?
Никога не съм била ощетена без причина. Имах страхотно детство - безгрижно, щастливо, но често ме наказваха, защото вършех много бели.

Какво ти помогна да пораснеш като личност и да изградиш собствен характер?
Родителите ми на първо място, защото никога не са се занимавали с мен - не са ми оправяли проблемите в училище или с приятели, майка ми винаги е държала сама да поемам отговорността, ако правя издънки, научи ме на много неща - книги, театър, класическа музика (оперети, концерти и т.н.).

Много й мразя характера, но може би, ако не беше такава деспотична кучка, аз щях да съм тъпа лигла.

това е засега :wink:

FelisDirus
01-10-2008, 21:23
аз пак ще питам (този път се сдържам да говоря за работа)...

Ако трябва да избереш между мъжа ти и цигарите, кое ще зарежеш???

Ще пуша тайно. 8-)

Blacklisted
01-10-2008, 21:29
^Това е зло! :-D

Как се запозна с мъжа ти?
С какво те привлече?
Кой кого заби? 8-)

FelisDirus
01-10-2008, 21:32
Към въпроса на Canis_Dirus...какво ще кажеш за девойките от твоето училище "моделките" както са по-известни на мен, от познати и приятели...присъединяваш се към маниера им, избягваш контакта с подобни или не обръщаш внимание?

иначе...имаш ли познати, които смятат да се занимават с рисуване (да видим имаме ли общи познати(: )

Джим бийм, Бижу или Анаконда :)


Ще дам прост пример - когато кажеш на някого "езиковата" и на него веднага му светват очичките, защото знае, че е пълно с красиви девойки, които не подбират много.
Аз толкова съм свикнала да ги гледам, че вече не ми прави никакво впечатление. Трябва някоя да дойде гола на училище, за да я забележа.

Какво точно имаш предвид под маниера им, защото не схващам? :) Говориш за стил на обличане, поведение или просто пиене на кафе и клюкарене с тях? (:

FelisDirus
01-10-2008, 21:42
^Това е зло! :-D

Как се запозна с мъжа ти?
С какво те привлече?
Кой кого заби? 8-)


Бях на един роднински рожден ден и умирах от тъпотия. Тогава още чатех, но само с приятели..

В общия чат на канала на математическата гледам някъв, който само разпитва колко е косинус от еди колко си, колко е синус и т.н. и почнах да се ебавам с него яко.. цяла вечер ташаци и не знам защо, но явно съм му дала мейла си и съм забравила. След 2 дни получих писмо, в което ми честити празника (8 март), което много ме трогна, писахме си една седмица и най-накрая му се вбесих, защото само отлага срещата ни, заплаших го и го наритах да се видим.

В първия момент като го видях си казах "Ебати смотаняка.. що все на мен?!".. карахме колело, седнахме после да си говорим и почна да вали и той (естествеееено) си даде горнището (първи +), не ме прекъсна нито веднъж, въпреки че не млъкнах 3-4 часа (не се ебавам.. втори +), гледаше ме с такова възхищение (трети +), имаше хубаво тяло.. мяу (четвърти +).

Е, вие да не си мислите, че ще се оставя ей така на произвола... аз през тва време си имах още един.. беше ми резервен вариант и ходех около 2 седмици и с двамата, за да видя кой ще се окаже по-добра партия.

И така... добре, че съм оправно и нахално девойче!

AliceSw
01-10-2008, 21:57
амиии...маниерът им, как да го кажа...желанието за убиване на самочуствието на всичко, което мърда наоколо...фактът, че щом се види дори някой дори за 2 секунди трябва да се огледа от-до...и миличката физиономия, когато попаднат измежду "техни" хора, нищо, че с въпросните се виждат веднъж в годината случайно

всъщност няма значение...задавам въпроса, защото някои от споменатия вид си правят експерименти със самочуствието ми...бтв, иначе някои от тях са адските мацки - суупер яки и суупер милички (:

teenkopele
01-11-2008, 06:18
1. Пиене, пушене...абре какви пороци имаш?

Madness
01-11-2008, 11:57
От Ловеч си,нали (:

Мноооооооооого поздрави на града и на рекичката и на езиковатааа и на Дикисанаааааааа и на моста
уаааааааааа
Ебаси якия град е тва :smt003

FelisDirus
01-11-2008, 12:28
От Ловеч си,нали (:

Мноооооооооого поздрави на града и на рекичката и на езиковатааа и на Дикисанаааааааа и на моста
уаааааааааа
Ебаси якия град е тва :smt003


От Плевен съм :wink:

FelisDirus
01-11-2008, 12:40
амиии...маниерът им, как да го кажа...желанието за убиване на самочуствието на всичко, което мърда наоколо...фактът, че щом се види дори някой дори за 2 секунди трябва да се огледа от-до...и миличката физиономия, когато попаднат измежду "техни" хора, нищо, че с въпросните се виждат веднъж в годината случайно

всъщност няма значение...задавам въпроса, защото някои от споменатия вид си правят експерименти със самочуствието ми...бтв, иначе някои от тях са адските мацки - суупер яки и суупер милички (:


Ще ти разкажа една показателна случка..

Пиех в края на годината бирички с тогавашните дванайсетокласници и една от най-яките пичета слиза от ненормално БМВ.
Единия я поглежда - "бааа, тая пак е правила свирки", друг казва "Луд ли си бе, тва е колата на баща й!", и оня първия "Ба, човек, то езиковата я мина, строителния също.. сега и баща ли бе?"... гагагага... мноооооого грубо :evil:


На мен само няколко са ми смешни и противни - те са малки и се чукат с едни чичковци, които им купуват дрешки. Иначе другите девойки не са чак толкова лоши. Просто имат страшно много пари и се грижат добре за себе си.
От моя клас също си имам пичета и с тях се движа главно.
Но всичко това не влияе на самочувствието ми първо, защото е непоклатимо и второ, защото компанията от класа ми е най-най.. движа се с най-уважаваните хора. хаха

FelisDirus
01-11-2008, 12:42
1. Пиене, пушене...абре какви пороци имаш?

Хм, май са само пиенето и пушенето.. може би и любовта към шоколада! 8-)

Madness
01-11-2008, 12:58
От Ловеч си,нали (:

Мноооооооооого поздрави на града и на рекичката и на езиковатааа и на Дикисанаааааааа и на моста
уаааааааааа
Ебаси якия град е тва :smt003


От Плевен съм :wink:
което не пречи да ми пратиш поздравите
близко си :P

FelisDirus
01-11-2008, 13:09
От Ловеч си,нали (:

Мноооооооооого поздрави на града и на рекичката и на езиковатааа и на Дикисанаааааааа и на моста
уаааааааааа
Ебаси якия град е тва :smt003


От Плевен съм :wink:
което не пречи да ми пратиш поздравите
близко си :P

хаха, разбира се :D

Victorious One
01-11-2008, 13:53
Аз ще задам малко климатични въпроси:

Сбозва ли ти се настроението, когато навън е мрачно и вали?

Какво предпочиташ: кучешки студ или африканска жега? Говорим за крайности.

FelisDirus
01-11-2008, 14:00
Аз ще задам малко климатични въпроси:

Сбозва ли ти се настроението, когато навън е мрачно и вали?

Какво предпочиташ: кучешки студ или африканска жега? Говорим за крайности.


Понякога се скапвам, ако вън е пикливо и противно. Зависи с кого съм.. ако съм с приятели, пием бира и шляпаме белот, нищо не е в състояние да ми прецака настроението, но ако съм сама.. блях, гадно.


Май предпочитам жегата. Зиморничева съм.. а ако е горещо винаги мога да си пусна климатика, очаквайки нощта, когато температурите ще са нормални и ще изляза.

Presley
01-11-2008, 15:42
Какво най-много обичаш да ядеш?

Бял или кафяв шоколад? 8-)

Кое място,на което си била те е впечетлило най-много?Эащо ?

Ако трябва да определиш себе си с три думи,кои ще бъдат те?

Оптимистка ли си или песимистка ?А може би реалистка?

:D

FelisDirus
01-11-2008, 16:09
Какво най-много обичаш да ядеш?
сладко

Бял или кафяв шоколад? 8-)
кафяв

Кое място,на което си била те е впечетлило най-много?Эащо ?
Крушуна - местност близо до Плевен - райско кътче е. Такава природа не съм виждала никъде... пускала съм снимки във форума преди.

Ако трябва да определиш себе си с три думи,кои ще бъдат те?
питаха ме вече, но пак ще кажа - противоречива, себична и мързелива

Оптимистка ли си или песимистка ?А може би реалистка?
реалистка съм... май

:D

AliceSw
01-11-2008, 16:31
Madness, аз съм от Ловеч (:

Какво правиш към 3 часа в неделя следобед?

8-)

FelisDirus
01-11-2008, 16:38
Madness, аз съм от Ловеч (:

Какво правиш към 3 часа в неделя следобед?

8-)

уча :-k

AliceSw
01-11-2008, 16:43
poor little _Cuddly_ (:

Като се оправи времето си запазвам един неделя следобед за бири, може ли?

:)

FelisDirus
01-11-2008, 16:43
poor little _Cuddly_ (:

Като се оправи времето си запазвам един неделя следобед за бири, може ли?

:)

разбира се! :smt006

Freeminded
01-11-2008, 17:48
Интересна тема!
Ок!

та ето моите въпроси.

1. Чувстваш ли срането като полвин ебане?
2. Пееш ли докато си под душа?
3. Най-неловката ситуация, в която си изпадала е?

teenkopele
01-11-2008, 17:50
Форум номер 1?

FelisDirus
01-11-2008, 18:03
Интересна тема!
Ок!

та ето моите въпроси.

1. Чувстваш ли срането като полвин ебане?
хахаха, случвало се е да усетя подобно чувство

2. Пееш ли докато си под душа?
Нем, нямам такъв навик.

3. Най-неловката ситуация, в която си изпадала е?
Веднъж (след секс) с приятеля ми си лежахме голи и си говорихме, и аз залитнах от леглото, щото се разхилих яко и познай за КОЕ тръгнах да се хващам, за да не падна.

Той така ме изгледа.. е, усетих се на време де, но беше адски грубо от моя страна. И въобще не се замислих, в смисъл, не беше нарочно.. после се чувствах като олигофрен.

FelisDirus
01-11-2008, 18:03
Форум номер 1?

в други форуми не влизам

Canis_Dirus
01-11-2008, 20:13
Sмяташ ли се за решителна личност? Тоест взимаш решения без колебание и се лишаваш от нещо с цел - друго нещо?

FelisDirus
01-11-2008, 20:51
Sмяташ ли се за решителна личност? Тоест взимаш решения без колебание и се лишаваш от нещо с цел - друго нещо?


Много зависи от ситуацията и проблема. Понякога не се замислям много, но друг път ми е адски трудно да реша, особено ако се касае за нещо съществено.

NSDAP
01-11-2008, 21:15
Гълташ ли?

FelisDirus
01-11-2008, 23:51
Не и на двата въпроса.

FelisDirus
01-12-2008, 00:14
Не и на двата въпроса.

НЕ беше нужно да отговаряш на ткаива простотии , но иначе ти прави чест [-X

Е защо да не отговарям? Въпроси като въпроси. :-|

FelisDirus
01-12-2008, 09:48
научи ли нещо ново, докато отговаряше в тази тема??? За себе си или а питащите, което не си подозирала досега...


Има неща, за които не съм се замисляла никога (относно мен самата или живота ми) и сега ги откривам чрез въпросите.

А иначе за повечето хора си имам изградено мнение на базата на постовете им и сега само го затвърждавам. :)

brain_stew
01-12-2008, 21:15
Ще ми пишеш ли едно ЛС преид да дойдеш пак тук, за да разберем все пак дали ще се видим макар и за едно кафе? :)

InitialD
01-12-2008, 21:31
Като идваш към София .. ще доведеш ли русата си приятелка защото още не мога да си я избия от главата!? ](*,)

FelisDirus
01-13-2008, 00:12
Обещавам да се обадя за кафе, но вероятно пак ще бъда "детегледачка".. апф. :-k

Пич, дори не помня за коя руса приятелка говориш. Припомни ми, може и да дойде с мен. 8-)

Pedigree
01-13-2008, 17:42
Аз имам още няколко въпроса... :oops:


1)Представи си една ситуация:утре най най най любимата ти група е в града ти,но утре приятеля ти отива в чужбина.Там ще е 6 месеца.
Какво би избрала-да прекараш вечерта с него или да отидеш на концерта?
2)Лесно ли прощаваш чуждите грешки?
3)Често ли спориш с родителите си?
4)Много ли досаждам? :D

sh3_1s_7h3_0n3
01-13-2008, 18:21
Кои са въпросите, които до сега никой не ти е задал, а си очаквала да ти зададат или ти се е искало да ти бъдат зададени? :)

Кои са действията, които ти се е искало някой да направи за теб, но не ги е направил? Какво е направил вместо тях? :)

Как преодоляваш несигурността си? :)

Вярваш ли на 'шестото' си чувство?

Последно излъга за...? :)

FelisDirus
01-13-2008, 18:41
Аз имам още няколко въпроса... :oops:


1)Представи си една ситуация:утре най най най любимата ти група е в града ти,но утре приятеля ти отива в чужбина.Там ще е 6 месеца.
Какво би избрала-да прекараш вечерта с него или да отидеш на концерта?
Ще прекарам вечерта с него, разбира се. Но направо лошо ми става при подобна мисъл, вече ми се случи веднъж (беше 4 месеца в щатите) и беше ад. Повече няма да му позволявам подобен лукс - да пътува някъде без мен (максимум месец, ако е сам..).


2)Лесно ли прощаваш чуждите грешки?
Да. Много се ядосвам първоначално. Побеснявам, крещя, удрям и т.н. но ми дай няколко дни до седмица и съм забравила всичко.

3)Често ли спориш с родителите си?
Постоянно.

4)Много ли досаждам? :D
хаха, не, в никакъв случай... те така или иначе повечето изгубиха интерес

FelisDirus
01-13-2008, 18:44
Кои са въпросите, които до сега никой не ти е задал, а си очаквала да ти зададат или ти се е искало да ти бъдат зададени? :)

Не съм имала никакви очаквания относно въпроси.


Кои са действията, които ти се е искало някой да направи за теб, но не ги е направил? Какво е направил вместо тях? :)

Хм, искало ми се е нашите да проявяват повече разбиране, но те правят точно обратното и ми вгорчават живота.

Как преодоляваш несигурността си? :)

Като хвана бика за рогата. хаха, тъй де, когато усетя, че се притеснявам от нещо, директно отивам и го правя преди да съм спекла още повече.

Вярваш ли на 'шестото' си чувство?

Рядко ми се случва да повярвам, защото почти винаги ме лъже.

Последно излъга за...? :)

Пхх, че ще ходя на ледената пързалка... за да взема повече пари.

HopeLesss
01-14-2008, 08:16
Как си учиш темите по история? 8-)
Коя ти е най-лесна?
Коя най-трудно запомни?
Коя искаш да ти се падне?

FelisDirus
01-14-2008, 11:59
Как си учиш темите по история? 8-)
Коя ти е най-лесна?
Коя най-трудно запомни?
Коя искаш да ти се падне?

О, не ме питай, защото съм много много назад. Доскоро ги писах и разработвах, променях ги в зависимост от това как ми е най-лесно да ги запомня и така.

Направила съм си график, разпределила съм си задачите и ако го спазвам, няма да имам проблеми.

Иначе ги уча с писане (преписване на основното и най-важното) и после вмъквам "локумите" между това, което съм написала и го уча. Гледам да не зубря, а да вниквам в нещата. Забелязах, че когато съм назубрила тема, ако ме питаш нещо от средата на темата, няма да мога да го кажа, а ако почна от началото ще го разкажа, обясня и т.н. Затова повече никакво зубрене! От него яко се затъпява.

1921
01-14-2008, 19:26
От Ловеч си,нали (:

Мноооооооооого поздрави на града и на рекичката и на езиковатааа и на Дикисанаааааааа и на моста
уаааааааааа
Ебаси якия град е тва :smt003
:P :P :P :P :P :P :P :P
na ezikovata i na dikisana vinagi koagto kajesh shte prashtam ;-)

Pedigree
01-15-2008, 12:34
Днес е седмия ден,откакто Къдли е на стола,тоест времето изтече.

Та...предстои ни да изберем нов човек,принципно така щеше да бъде.
Ама,аз имам една така...малко ненормална идея. :P Та,виждала съм,че във форума има доста двойки.Примери няма да дам... 8-)
Навити ли сте да качим някоя двойка на стола?Мисля,че ще бъде забавно,ама вие избирате всъщност. :)


П.С.Този пост е,за да си кажа идеята просто.Кажете ми дали ви допада?Ако да,ще търсим кандидати,после анкета и стола. :)

HopeLesss
01-15-2008, 13:47
Стига с тая анкета и ЛС-та! :-x Първо, че отнема супер много време и второ че се спами допълнително!!! Според мен най-добре е последния да избере следващия!!! Естествено да се казват хора, които влизат често. А ако някой не иска да е на стола, ще си каже и ще се избере друг!

bungle
01-15-2008, 13:48
Стига с тая анкета и ЛС-та! :-x Първо, че отнема супер много време и второ че се спами допълнително!!! Според мен най-добре е последния да избере следващия!!! Естествено да се казват хора, които влизат често. А ако някой не иска да е на стола, ще си каже и ще се избере друг!

Съгласна. ;-)

SINDEL
01-15-2008, 16:04
Стига с тая анкета и ЛС-та! :-x Първо, че отнема супер много време и второ че се спами допълнително!!! Според мен най-добре е последния да избере следващия!!! Естествено да се казват хора, които влизат често. А ако някой не иска да е на стола, ще си каже и ще се избере друг!

Съгласна. ;-)


И аз, и аз. Така е най-добре

FelisDirus
01-15-2008, 16:12
Стигнахте ли до консенсус всички? Че трябва да обмисля коя ще е следващата жертва...

Pedigree
01-15-2008, 16:14
Окей,щом не искате.


Къдли,казвай кой даваш в жертва? :P

FelisDirus
01-15-2008, 16:28
Вили (exploitedteen)

FelisDirus
01-15-2008, 17:14
Canis_Dirus - да видим що за животно си
Do you accept the challenge? :evil:

Canis_Dirus
01-15-2008, 17:19
Canis_Dirus - да видим що за животно си
Do you accept the challenge? :evil:
Що аз? Аз съм нов потребител - нямам агитка симпатизанти. Какво ми е интересното?

FelisDirus
01-15-2008, 17:21
Canis_Dirus - да видим що за животно си
Do you accept the challenge? :evil:
Що аз? Аз съм нов потребител

Именно.

Бягаш ли?

Canis_Dirus
01-15-2008, 17:24
Canis_Dirus - да видим що за животно си
Do you accept the challenge? :evil:
Що аз? Аз съм нов потребител

Именно.

Бягаш ли?
Не би било честно спрямо заявилите желание. Обаче, ако има още желаещи - нямам против. Но имайте в предвид, че може да се чака за отговор. Напоследък сядам на PC само вечер.

FelisDirus
01-15-2008, 17:26
Тук идеята е Аз да избера кой ще седне на стола, тъй че не ми се обяснявай като девойка. 8-)
Ако си редовен всяка вечер какъв е проблемът?

Canis_Dirus
01-15-2008, 17:36
Тук идеята е Аз да избера кой ще седне на стола, тъй че не ми се обяснявай като девойка. 8-)
Ако си редовен всяка вечер какъв е проблемът?
Казах - ако има интерес. Мое да не съм интересен на членовете (понеже знам, че съм интересен за членките).

А големия проблем е - кого ще назова за наследник на стола?

bungle
01-15-2008, 17:38
Тук идеята е Аз да избера кой ще седне на стола, тъй че не ми се обяснявай като девойка. 8-)
Ако си редовен всяка вечер какъв е проблемът?
Казах - ако има интерес. Мое да не съм интересен на членовете (понеже знам, че съм интересен за членките).

А големия проблем е - кого ще назова за наследник на стола?

Мен, мен!
А аз, разбира се, ще отговарям като важна клечка : "ами, знаете как е... ". "знаете как е.." :-o :lol:

FelisDirus
01-15-2008, 17:45
Тук идеята е Аз да избера кой ще седне на стола, тъй че не ми се обяснявай като девойка. 8-)
Ако си редовен всяка вечер какъв е проблемът?
Казах - ако има интерес. Мое да не съм интересен на членовете (понеже знам, че съм интересен за членките).

А големия проблем е - кого ще назова за наследник на стола?

Твоя работа. Аз ли да ти казвам?

bungle
01-15-2008, 17:47
Тук идеята е Аз да избера кой ще седне на стола, тъй че не ми се обяснявай като девойка. 8-)
Ако си редовен всяка вечер какъв е проблемът?
Казах - ако има интерес. Мое да не съм интересен на членовете (понеже знам, че съм интересен за членките).

А големия проблем е - кого ще назова за наследник на стола?

Твоя работа. Аз ли да ти казвам?

Той може би обича властни жени, Къдли. 8-)

Canis_Dirus
01-15-2008, 17:51
Тук идеята е Аз да избера кой ще седне на стола, тъй че не ми се обяснявай като девойка. 8-)
Ако си редовен всяка вечер какъв е проблемът?
Казах - ако има интерес. Мое да не съм интересен на членовете (понеже знам, че съм интересен за членките).

А големия проблем е - кого ще назова за наследник на стола?

Твоя работа. Аз ли да ти казвам?

Той може би обича властни жени, Къдли. 8-)
Просто я подмамвам да ми каже нещо на въпреки, че да я спукам от бой!

FelisDirus
01-15-2008, 17:57
говори ми, не спирай.. нали разбра вече, че обичам предизвикателствата :evil:

е? качваш ли се последно?

Canis_Dirus
01-15-2008, 18:00
говори ми, не спирай.. нали разбра вече, че обичам предизвикателствата :evil:

е? качваш ли се последно?
качвам се! Айде правете ми столче.
Ще го навестя след час някъде.

FelisDirus
01-15-2008, 18:11
след малко те почвам.. само да поработя върху есето си за ЕС

FelisDirus
01-15-2008, 18:54
1. Умееш ли да преценяваш хората, верни ли са първите ти впечатления за някого или често грешиш?

2. Хайде сега ми кажи какво наистина мислиш за нас, жените. ;-)

3. Кое е първото нещо, което те впечатлява у даден човек?
А кое би те отблъснало много, за да спреш да общуваш с него?

4. Спонтанен или сдържан (макар че на този въпрос си мисля, че имам отговор, но все пак да питам) ?

5. Кое е най-малоумното нещо, което си правил (но толкова глупаво, че чак си се чудил сам на себе си как си могъл)?


Едит: Някой модератор няма ли да оправи заглавието?!

bungle
01-15-2008, 18:58
Амааа... айде да отворим нова тема, а тази да бъде изтрита.

FelisDirus
01-15-2008, 19:00
Ако някой мод се вясне, може и да се случи.. 8-)