PDA

View Full Version : преди една седмица правихме секс



duxcho
01-08-2008, 19:08
здравейте!преди една седмица правихме секс с приятелката ми...
преди да започнем нашият акт (с капут ест) ние се натискахме и тя ми пипаше на голо половият ми орган от него беше излезнала малко предеякулационна течност (съвсем малко)но тя докато си е "играла " с него я е размазала по половият ми орган.След някакво време и сложих капута ,но ме е страх понеже и го пъхах докрай да не е станал някой каф със предеякулационна теност?да е останала по края??Иначе не свърших в нея.(чекия)

има ли някаква опасност ? :?:

sLaDkA_GrEsHkA
01-08-2008, 19:26
veroqtnostta mn malka ;)

martoo
01-08-2008, 19:43
Sa imalo e mnogo absolutni ednakvi temi kato tazi no specialno na tvoqta 6te otgovorq kato i na drugite:tazi te4nost e ne ozrqla semenna te4nost i spermata v neq ne stava za zabremenqvane :)

alex
01-08-2008, 19:57
martoo

tazi te4nost e ne ozrqla semenna te4nost i spermata v neq ne stava za zabremenqvane Smile

Не мога да се съглася с това... в тази течност има макар и много малък брой сперматозоиди. Разбира се при попадането на няколко сперматозоида вероятността е почти нулева но дори и един може да направи белята.

Относно твоя случай - спокойно, вероятността е толкова малка че почти не съществува.

aLakaZam
01-08-2008, 20:23
Да и тези сперматозоиди колко време са преседяли в кислородна среда? Повече от 1 минута, значи няма опасност. Споко ;)

lithium4e
01-08-2008, 20:28
спокойно..мисля,че всичко е наред :)

VilleBaby
01-08-2008, 20:31
ami ne mislq 4e e stanal gaf....spox :wink: :wink: :wink:

sexnaeks
01-08-2008, 20:45
Sa imalo e mnogo absolutni ednakvi temi kato tazi no specialno na tvoqta 6te otgovorq kato i na drugite:tazi te4nost e ne ozrqla semenna te4nost i spermata v neq ne stava za zabremenqvane :)

мистър компетенция по всички въпроси , може ли да те попитам нещо и ми кажи дали още си държиш на изписаното мнение - значи я си представи следната ситуация: мастурбираш си,сичко точно - след 2 часа отиваш на купон за който разбираш в последния момент - там прелъгваш няква пияна мацка да правите секс-тя започва да ти лъска бастуна и после го яхва - излиза въпросанта течност обаче някое едничко (може и повече)сперматозоидче ти е останало некаде по пътищата в хуя , от мастурбирането по рано и с тази течност то излиза по случайност - значи е 100 % сигурно че не може да се забременее от нея така ли ?!!?!?!

rLzZz
01-08-2008, 22:23
Спокойно, мисля че не си направил фала :) щом си слойил и кондом
едва ли :? :? :?

alex
01-09-2008, 06:20
Какво трябва да знаем за спермата?

• Всеки сперматогон от вътрешната страна на семенните каналчета се дели толкова бързо, че един тестис може да произвежда за една секунда между 300 и 600 сперматозоида на 1 грам тестикурална тъкан.

• Средната скорост на производство на сперматозоиди е 1500 в секунда за тестис.

• Сперматозоидите се образуват за 74 дни и за още 26 узряват и преминават през епидидима и семепровода.

• Спермата плува със скорост 3 мм в час.

800 удара на опашката на сперматозоида са необходими, за да измине той 1 см.

• Сперматозоидът трябва да измине 30-40 см път в „тръбопроводите" на мъжа и жената, докато стигне фалопиевата тръба.

• С помощта на вихрите спермата достига фалопиевата тръба за 30 до 60 минути след еякулация във влагалището.

• Спермата живее във влагалището най-много 6 часа, тъй като киселинната вагинална секреция я убива, веднъж стигнала до алкалната лигавица на шийката на матката, тя може да просъществува няколко дни.

• Средната продължителност на живота на сперматозоидите в женските полови органи е 3 до 4 дни, но живи сперматозоиди са намирани там и 7 дни след еякулацията, без да е известно дали са запазили оплодителната си способност.

Atula
01-09-2008, 08:53
Sa imalo e mnogo absolutni ednakvi temi kato tazi no specialno na tvoqta 6te otgovorq kato i na drugite:tazi te4nost e ne ozrqla semenna te4nost i spermata v neq ne stava za zabremenqvane :)

Глупости... Може и още как.
Ама в този случай, надали. 8-[

duxcho
01-09-2008, 12:38
ами ние се натискахме и някаде 10-15 мин след това сложих капута... течността беше изсъхнала..

благодаря ви :)

maackata
01-09-2008, 12:53
ima veroqtnost , no e malko spored men nqa za kakvo da se pritesnqva6 :P

aanitogb
01-27-2008, 14:55
ako iska6 mi se vkly4i v skaip i 6teti razkara podrobno za parviq pat men li4no neme bole6e pleiboikata1 mi e skaipa

emviii
01-27-2008, 15:28
spoks be ne e bremenna parvo na parvo spermatozoidite izmirat barzo v kislorodna sreda ... pak i da vleze 1 spermatozoid shansa da se zabremenee ot nego e mnoooo malak :) horata predi cql jivot ne sa izpolzvali prezervativi i sa imali po 5 deca nqkade che moje i po malko a vie sq ot nqkolko si iskate veche deca ... ne se filmiraite :)

aanitogb
01-27-2008, 15:32
[sladka gre6ka 6to ne galta6 ti veeeeeeee a

TH33N
01-27-2008, 15:37
преди седмица сте правили секс.. и от седем дни охкаш и се вайкаш.. "ами ако стана тати на млади години.."
пич ходи пак прави секс.. той господ си знае работата.. ако ти е писано да станеш баща на 16.. ще се случи.. без значение дали ти си бил с презерватив или девойката е на противозачатъчни.. така, че недей охка и пъшка - ами ходи повтори инициативата.. седмица си е дълъг период от време...

amatorium
01-27-2008, 15:39
Dori da si imal preeqkulacionna technost ako si bil s kaput nqma ot kakvo da se pritesnqvash. 8)

vaniLL
01-27-2008, 15:51
edva li e bremenna

wasntme_
01-27-2008, 17:12
ako iska6 mi se vkly4i v skaip i 6teti razkara podrobno za parviq pat men li4no neme bole6e pleiboikata1 mi e skaipa

am ko da kaja drygo... zabavna si :D

po temata: veroqtnostta e tolkova ni6tojna, 4e napray q nqma

Anna5339
01-27-2008, 17:57
здравейте!преди една седмица правихме секс с приятелката ми...
преди да започнем нашият акт (с капут ест) ние се натискахме и тя ми пипаше на голо половият ми орган от него беше излезнала малко предеякулационна течност (съвсем малко)но тя докато си е "играла " с него я е размазала по половият ми орган.След някакво време и сложих капута ,но ме е страх понеже и го пъхах докрай да не е станал някой каф със предеякулационна теност?да е останала по края??Иначе не свърших в нея.(чекия)

има ли някаква опасност ? :?:
И аз си мисля,че вероятността е малка. . . . .според мен почти незначителна. . . .Спокс ;)

Dragomir
01-27-2008, 23:14
Вероятността не е малка, а нулева! :)