PDA

View Full Version : Учители...



b0oM
01-08-2008, 19:26
Hi!Abe pi6a zaradi edin problem..v moito daskalo ima 2 - 3 svestni u4iteli drugite sa palni ne6tastnici ](*,) problema e takuf...zna4i 6ibanqcite iskat da im se podmaje6 i da gi slu6ka6 kat pale...pove4eto ot tqx si korespondirat s dadeni roditeli i sa v mnogo blizki otno6eniq s dadeni xora...i taka tezi vaprosni y4enici vinagi imat xubavi ocenki a takia kat mene kade ne im traikat i ne se podmazt se 2ki 3ki 4ki.. daje da sm si nau4il perfekt si4ko i go razkazvam pred klasa i taq mi vika : sedai si 3ka... ](*,) imaite predvit 4e tfa se slu4va pred klasa i posle mi vikat na mene: taq e mn zle kak taka 3 kato si znae6e si4ko si kaza... ta vaprosa mi e kakfo da naprawq za da se promeni tfa ne6to :x

HAGVXSXVH
01-08-2008, 19:39
АМИ попйтай учителката за6то следкато знае6 всичко ти пи6е 3-ка...или кажи на ва6ите даговорят с конкретната учителка :wink:

Apostola
01-08-2008, 19:47
на даскалката и тегли една на дълго и на широко :smt006

CHELUVCHICA
01-08-2008, 21:30
Абе ,съгласна съм ,че няма много свестни учители,НО замисли се от тази страна: даскалите отиват в даскало на работа ,за да изкарват кинти!!!А не си мисли че идват само и само да ни научат на нещо!!!Това дали ще учиш си е твой проблем и единственото което можеш да направиш е да слушаш,а ако го приемаш като мазнене...не знам какво да ти кажа според мен лично нещо ти е сбъркано в начина на мислене!А и постави се на тяхно място...некаф келеш 13057107610671038 пъти по-неук да ти разваля дисциплината и освен че пречи на теб и на другите,не те и уважава!!!За времето ,в което съм прекарала в даскало (имам още доста) съм схванала,че уважението е всичко!!!Каквото почукало-такова се обадило!!! Съгласна съм,че не трябва да има връзкари и хора с превилегии,ама това е света!!!Едан голяма есправедливост и оцелява само този който умее да се приспособява както се казва!!!Не бъди толкова сторг към даскалите ,а и ако се постараеш може да изцедиш нещо и за себе си! :)