PDA

View Full Version : чувствам се отвратително



desert_eagle
01-08-2008, 20:32
Разказвам колкото се може по-накратко за да не отегчавам. Има момиче което е много специялно за мен, и винаги ще остане в сърцето ми. Флиртът с нея го има може би още отреди 6 години, но преди около 3 години когато бяхме на прага да се съберем, наша обща позната направи така че се скарахме и така - тя тръгна с мой познат за който преди това твърдеше че не изпитва нищо. И така, мен много ме боля, но не можех да се откажа от нея, правех се че ми е ок и дори до известна степен се примирих и ме крепеше това че я виждам всеки ден. Нещата станаха така че по-миналата година тя скъса с него и тръгна с мен, ама на един купон на сутринта кво стана... светът ми се срути за следващите няколко месеца - каза ми че по-добре да се разделим и че не е станало както е искала и така. Болеше, но когато на следващата вечер я видях с същото копеленце с което ходеше и тя ме видя и не каза нищо, тогава вече едно тънко конче ме крепеше да не полудея. Минаха месец, два, три, аз не обелвах дума, правих се че не я познавам, намерих сили и продължих напред. Така преди лятото тяхната връзка нещо не издъжала, и през октомври миналата година тя е плакала пред мой приятел и му е казала че още не може да ме забрави и изпитва нещо към мен. Сдобрихме се, тръгнахме (аз вече не изпитвах същите чувства) но и простих и реших да си дадем шанс. Имаше междувременно друго момиче, и веднъж смс предназначен за нея, пратих на това с което ходя. Вечерта тя се разплака и ми каза че ми прощава но не иска да чува че продължавам да си пиша с нея. така стана че веднъж се случи да пишем.Не беше нищо сериозно аз вече бях осъзнал какъв човек имам до себе си- който много обичам, но тя пак разбра. Та в началото тя (тая с която ходя) ми пращаше по 10 смс-а минимум на ден от което ми беше кеф а след тия истории - нищо! ако аз пратя- тя отговаря. Все още казва че ме обича но усещам че не ми вярва за което е права, но думите са едно а действията- друго. За мен само тя има значение, нз как да и го докажа. Миналия петък се е сдобрила с бившето си гадже докато аз не бях излязъл на дискотека, каза че просто да нямало вражда, но са говорили 2-3 4аса , и после я е изпратил. Боли ме че аз си го направих така, а не исках. Знам че ме обича, но усещам как се "отдалечава".
Другия проблем е че се подготвям напоследък за кандидатстване, че често съм в дома с някаква работа, и отделно -работя. Искам да съм повече с нея но не мога. Хора кажете как виждате вие това положение, какво да направя.. понякога обстоятелствата са такива, понякога ние си ги правим а понякога и от двете помалко както в моя случай.

GavvD
01-08-2008, 20:45
Стегни си задника и бачкай. Не оставяй нищо да попречи на кандидатстването ти. На тази възраст любовта е важна, но ако се издъниш в кандидатстването, ще има да се проклинаш цял живот. Ако е свястно момиче, тя ще оцени какво правиш.

Само между другото, каква ви е разликата? Също, замисли се защо тя предпочита другия пред теб първия и втория път? Накарай я да ти каже за него, поговорете си без да я ревнуваш и помисли - какво й е дал той, което я е накарало да се почувства пълноценна, щастлива ... и след това ти й го дай. Ако я обичаш, ще го направиш. Историята ти е много интересна и ти съчувствам, че не можеш да отделиш време за нея, но имай едно наум - кандидатстването ти е на 1во място...

Доказателството за това, че я обичаш, ще дойде като си вземеш живота в ръцете.

desert_eagle
01-08-2008, 20:49
Доказателството за това, че я обичаш, ще дойде като си вземеш живота в ръцете.

И когато вероятно тя е вече щастлива с друг а аз съм на 300 км.. :( Разликата ни е 1 година, а той какво и е дал ли.. ами може би повече внимание заради свободното време. Той според мен и доста хора е мухльо, е има и други мнения за него но...

GavvD
01-08-2008, 20:57
Не знам, без да се обиждаш, но не говори добре за нея, ако се е захванала 2 пъти с мухльо. Виж, човек, не зная точно как се чувстваш в момента, но ти симпатизирам, това е сигурно. Сигурен ли си, че тя е единствената голяма и незабравима любов на живота ти, без която не можеш? Ако да - няма смисъл да чакаш - отивай и й предложи брак направо. Ако не - просто гледай да си дадеш максимална възможност да се уредиш добре занапред т.е. влез в престижен ВУЗ или нещо подобно. Момичетата на тази възраст не ценят истинското качество, и ти го знаеш. Но ти не увесвай нос и може би всичкото това, което написах й го кажи на нея. Кой знае пък, може да се вразуми и да се сближите отново...

Presley
01-09-2008, 06:46
Не,не си си го направил сам,а просто тя не энае какво иска и още отпреди 6 години положението си е такова.

midle
01-09-2008, 21:28
Абе какво си пропиляваш живота и времето с тея сапунени сериали , бе :) Млад си , забавлявай се ходи по купони , дискотеки , забивай си мацки и не си пропилявай времето 8)