PDA

View Full Version : pls дайте ми съвет какво да направя сега :(



w0w
01-08-2008, 20:37
zdraveite :-$ molqvi daite mi savet ko da pravq sega.Zna4i haresvam edno mom4e na 26 az sam na 17[i predi sam pitala za savet]ta toi se zaka4a6e mn s men,negovi fr mi kazah 4e mu se bilo li4alo 4e me haresva i taka 1 ve4er ostanahme i toi me izprati do nas i tragna da me celuva,az 1 se drapnah i mu kazah 4e mn barza i da mi dade vreme,a toi mi kaza 4e imam vreme dokato ne si e oti6al,i az se varnah i se celunahme si4ko to4no posle mi kaza da mu pi6a az ne pisah[a cqla ve4er mi kazva6e ako imam ne4o da mu kazvam-da mu go kaja demek 4e go haresvam 6toto toi zabelqzva6e]i ne pisah i toi mi pi6e sms "obe6ta da mi pi6e6"i takmo tragvanm da mu vra6tam i toi mi zvani i mi kaza za6to ne mi pisa i az vikam mi sega pi6eh i toi ok 6te te iz4akam zn 4e nqma da mi go kaje6 po tel,sled kato se kiss toi me popita dali 6te se 4uem i az mu kazha ako se obadi da,za6totot nqmam pari... i taka az na dr ve4er bqh na imen den,toi ne mi pisa ne se obadi i az mu pisah,toi mi se obadi...oba4e dens bqh pak s negovata kompaniq,sednah do nego a toi ni4o ne mi kaza,predi se zaka4a6e a sega nai mn 2-3 dumi,goovre6e si s dr,opitah se da go zagovorq ama ne4o ne stana.Pls daite mi savet ko da pravq sega plsss :-# :-#

martoo
01-08-2008, 20:43
oo mila dosta gadno mmm trqbva da go hvane6 kato e sam i da si pogovorite toi da izqsni negovite 4ustva i ti tvoite ama ne po skype ili telefon a o4i v o4i tva e moqt suvet :)

desert_eagle
01-08-2008, 20:45
Лол за 17-годишна доста ти е объркана мисълта.. Ем ти знаеш ли изобщо какво искаш, наясно ли си дали той ти харесва щото аз не схванах ти какво мислиш за него. Човека няма да те чака вечно!

GavvD
01-08-2008, 20:49
Виж, той е направил първата крачка, целунал те е. Сега топката е твои ръце. Ако и ти го харесваш и искаш да имате нещо общо, действай. Според мен пича просто те изчаква да направиш нещо, защото, както се казва, той си е изиграл картите. Не може само той да е активната страна, момчетата също обичат да бъдат ухажвани и харесвани. Покажи му го. Действай, мацка ;)

Yanichka
01-08-2008, 20:51
Ако наистина си сигурна че го харесваш му го кажи..примерно му пиши един СМС..Айде да се видим утре..и като се видите се разберете

w0w
01-08-2008, 20:58
EM DA IZIGRAL SI E KARTITE NO AZ KAK DA NAPRAVQ NE4O KATO TOI SEDI I SI GOVRI S DR OPITVAM SE DA GO ZAGOVOR MA KAJI MI 2 DUMI I NI4O KO DA NAPRAVQ,A ZNAM 4E GO HARESVAM...NO NZ KAK DA MU POKAJA,V4ERA A ZPISAH 1,NE 4AKAH DA SE OBADI,AMA NZ KAKVO DA NAPRAVQ 6TOT OTI SI SEDI I NI4O :-# :-#

Yanichka
01-08-2008, 21:00
Пиши му да излезете само двамата :wink:

GavvD
01-08-2008, 21:03
EM DA IZIGRAL SI E KARTITE NO AZ KAK DA NAPRAVQ NE4O KATO TOI SEDI I SI GOVRI S DR OPITVAM SE DA GO ZAGOVOR MA KAJI MI 2 DUMI I NI4O KO DA NAPRAVQ,A ZNAM 4E GO HARESVAM...NO NZ KAK DA MU POKAJA,V4ERA A ZPISAH 1,NE 4AKAH DA SE OBADI,AMA NZ KAKVO DA NAPRAVQ 6TOT OTI SI SEDI I NI4O :-# :-#

Не ми ги разправяй тия на мен. :lol: Вие жените ги можете тия неща най-добре. Особено като става въпрос за привличане на внимание. Отъркай му се, действай смело. Ти какво, кукла ли ще му бъдеш или гадже? Я малко по-сериозно. :P Майтапа настрана, в края на краищата не се знае до къде може да стигне една такава бъдеща връзка, ама можеш да й дадеш малко преднина, нали? Имам предвид, не се дръж като хлапе. Кажи му "Ей ти, къде се намираш?! Сега ще обръщаш внимание само на мен!" Не му го казвай, точно така щото не знам как ще реагира :razz: Но си мисля, че схвана идеята ми...

ra4ence
01-08-2008, 21:24
Маце, той не е н 16, а на 26. Тия лапешки игрички и чуденици и бавеници-аз д му се обадя,ама няма,за да видя той дали ще се обади,а пък ако не се обади и аз няма,а ако се обади значи ме харесва..ала бала портокала. Не върви. И аз пробвах-ама за малко да го загубя /моя е на 27/.
Я по-сериозно, като кажеш нещо-правиш го \:D/

w0w
01-08-2008, 21:29
Маце, той не е н 16, а на 26. Тия лапешки игрички и чуденици и бавеници-аз д му се обадя,ама няма,за да видя той дали ще се обади,а пък ако не се обади и аз няма,а ако се обади значи ме харесва..ала бала портокала. Не върви. И аз пробвах-ама за малко да го загубя /моя е на 27/.
Я по-сериозно, като кажеш нещо-правиш го

DEMEK DA MU SE OBADQ LI KO DA NAPRAVA, AZ MISELH AMA TOI SEDE6E I NI4O NE PRAVE6E AZ DA TRAGNANKAM NEGO NE VARVI TOI SI GOVRI S DR .... :-# EDVA LI NE SE 1 ME NQMA :([/list]

ra4ence
01-08-2008, 21:31
Обади му се.

ani4ka_bani4ka
01-09-2008, 06:00
Маце, той не е н 16, а на 26. Тия лапешки игрички и чуденици и бавеници-аз д му се обадя,ама няма,за да видя той дали ще се обади,а пък ако не се обади и аз няма,а ако се обади значи ме харесва..ала бала портокала. Не върви. И аз пробвах-ама за малко да го загубя /моя е на 27/.
Я по-сериозно, като кажеш нещо-правиш го \:D/

напълно съм съгласна...

просто му прати един смс. примерно:
"какво ще правиш тази вечер? :) какво ще кажеш да се видим? /каня те на среща , ако не си разбрал... :P /"...

SeaEatsShips
01-09-2008, 11:57
Аз стигнах до "аз съм на 17 тои на 26"


на него му е време да се жени а ти си глупаво хлапе.... до тук
и аз така мисля :? пък и си на 17 под 18 си смисъл.... няма значение намери си някой на твойта възраст :?

TreeHill
01-09-2008, 14:21
Аз стигнах до "аз съм на 17 тои на 26"


на него му е време да се жени а ти си глупаво хлапе.... до тук


ти пък ползваш фотошоп!..и си личи..

w0w
01-09-2008, 19:50
EM AZ RE6IH I MU PISAH SMS V KOITO DIREKTNO GO PITAH NAPISAH MU:"EI KO STAVA,OTKAZA LI SE SLED ONAZI VE4ER,AZ SE VARNAH SEGA KAKVO" NO TOI NE MI VARNA NI6TO,POSLE GO VIDQH BQHME NA KAFE PAK MN HORA I TOI NI6TO SEDNAH DO NEGO AMA NI6TO I GO POPITAH ZA6TO NE VRA6TA A TOI MI KAZA 4E KASNO BIL PRO4EL VIKAM MU MI TOVA NE PRE4I TOI MA KO NAPISA VIKAM MI PRO4ETE SI I MI SE USMIHVA TAKAV GLEDA ME AMA NI4O. :-# POSLE 1 FR DETO E OT NEGOVATA KOMPANIQ MI VIKA 4E TOI BIL KAZAL 4E ISKA SEX NO NQMALO DA ME 4AKA MN I NQMALO SMISAL 4E ME BIL PITAL I AZ SAM KAZALA 4E TRQBVA DA IZ4AKA ,A TOI NE MI E KAZVAL TOVA :( TO AKO STANE NE6TO SERIOZNO NORMALNO DA GO NAPRAVQ,NO AKO E SAMO ZA 1 NQMA SMISAL NAISTINA NZ KO DA PRAVQ SEGA PLSSSSS SAVET :-#

ani4ka_bani4ka
01-09-2008, 20:18
бахти гадната ситуация наистина...
ама какво да се прави... сама си се набутала. не може да го виниш, все пак е по-голям.
или ще му смогваш на темпото или се отказваш.
ама да ти кажа честно, при такова отношение... по-вероятно е да е само заради секса, та по-добре се откажи.
ако те харесваше наистина щеше да се опита да те вкара сам в леглото си като те сваля някак, а не да разправя на приятелите си, че иска секс и не му се чака...

djeini
01-09-2008, 20:33
Ostavi go toq durt eba4 be iska samo sex qvno dori ne si pravi truda da te svalq.Ostavi go za da ne sujelqva6 posle i da ima teme v teenproblem naeba me i me zaeba :(