PDA

View Full Version : Проблемче с косата



VilleBaby
01-08-2008, 20:53
zdraveite! zna4i,sega nali e mnogo moderno da si s breton nastrani naprimer i po4ti vsqko momi4e se pravi taka ve4e...problema e 4e sam s kadrava kosa...vie tuk 6te kajete:ami izpravqi q! da ama az ne iskam! edna moq fr si q izpravq i stra6no q e izgorila....ne si predstavqm sled 2-3 godini primerno kakva 6te i e...molq vi kajete nqkvi gotini pri4eski za kadrava,kosa ili ima li nqkoi s kadrava kosa tuk?az si slagam gel i stava dobre,no ve4e mi pisna s taq kosa! :( :( :(

Blab
01-08-2008, 20:55
В момента е актуално(щом си засегнала темата) - адски къси прически, адски рошава коса.
Тъй че, подстрижи се и не си унищожавай косата, носи я лежерно.

VilleBaby
01-08-2008, 20:59
edna moq sau4eni4ka taka si napr kosata! sega i e to4ni buhnala i ro6ava,no tq predi be6e s gore-dolu prava kosa,no poneje i e mn leki4ka i zatova se polu4i...moqta e mn gasta i kadrava iii nqma da se polu4i prosto :?

Blab
01-08-2008, 21:17
И моята е адски гъста и чуплива.
Избери някаква дължина, която смяташ за удачна, просто.

ПП:От 2006-а съм с бретон и сега го пускам за бала... е, да си с бретон през зимата не си е работа - след пресата и целия набор от стилизиращи продукти... след 30 минути в студа косата ми се накъдря.
Не си е работа.

lunnoto_momi4e
01-09-2008, 08:05
Ами не мога да ти помогна мн0го,но най-добре според мен ще е да си избереш някаква прическа с по-лесно поддържане,защото аз мойта я изправям всеки божи ден по 2 пъти ама няма начин....

fe6an_alex
01-09-2008, 11:40
Izpravqi q ,no si vzemi kristali za kosa i medicisnki 6ampoan ot frizqora !!!Ili samo kristali.Taka nqma da kosata da ysetq goreneto ;)

EJI4eTy
01-09-2008, 12:26
това е ЕМО стил :-x а не е просто бретон на една страна мии дълбоко емоционални хорааа блалбллаа .... а това твойто си е ПОЗИОРСТВО ! като те дразни косата ти , купи си списания за коса - има ги секфи ... харесай си някоя прическа , изрежи я от списанието иди на фризиор покажи му картинката и кажи "е такава прическа искам да ми напрайш" ...

maackata
01-09-2008, 12:47
Ohh slojna rabota spored men ne si pravi breton tva si e do 4ovek i tvoita kosa qvno e pozvolqva vsi4ko si ima predimstva i nedostataci i v tvoq slu4ai si mislq 4e bretona 6te ima pov4e nedostataci ot kolkoto predimstva :-P

st1ka
01-09-2008, 15:20
Ами моята коса е супер къдрева и много гъста!Мачкам си я с пяна - получава се много сладурско!Бретона ми е такъв настрани,ама почти не си личи от тая голяма коса!А също и много ми харесва да си хвана косата отзад с шноличка и да си пусна бретона настрани!Стой много хубаво,поне на мен!Не е кой знае какво,ама ние с тези коси нямаме много избор!

LuCiFersAngeL
01-09-2008, 16:04
Амм не разбирам защо ще си изправяш цялата коса :? Изправяй само бретона и всичко е 6! :-| Аз така правя и стои яко иначе наистина е малко прее*ано да си с къдрав бретон \:D/

byba_love
01-09-2008, 17:42
МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ НЯКАКВА ПРИЧЕСКА КОЯТО СТАВА ЗА ВСЕКИ ДЕН 8-[

rauchen
01-09-2008, 20:26
ако косата ти е къдрава не се подтригвай на етажи защото ще бухне и ще се наложи да я изправяш по добре се подстрижи на черта

N0_feAR
01-10-2008, 06:15
ако косата ти е къдрава не се подтригвай на етажи защото ще бухне и ще се наложи да я изправяш по добре се подстрижи на черта
съгласна съм! Майка ми също е с къдрава коса. Та тя прави така - взема си е една помпичка и я пълни с балсам, който го разрежда с вода за да се нанася по-лесно. Така много добре си оформя къдриците, на мен много ми харесва. Понякога си слага и пяна за коса с мокър ефект. И също така от време на време си прибира предната част на косата назад с фибички и става много добре Също си връзва и цялата коса на вдигната опашка. И по всичките начини става перфе! Лично на мен много ми харесва.