PDA

View Full Version : Mомичета help



moon4e
01-08-2008, 21:35
Четох четох теми за обезкосмяване и всичките едно и също питали щото не намерили друга тема такава То си има тарсачка бе хора Та мн литература изчетох ама никаде не сте засегнали въпроса с космите около ануса отиващи към дупето Аз съм момиче и казано честно макар да ме е срам да си призная имам доста косми там долу а се чудя дали с бръснача е удачно щото първо че е супер трудно там не знам как се извартате та чак до там стигате, второ не знам дали при вас е така ама при мен растат все по навън дали ми е трепнала раката като съм ги махала преди това или нещо друго нз Как е при вас ? Какво правите вие по този въпрос??? и имате ли изобщо подобен проблем?

PinkFloydSound
01-09-2008, 12:40
хахх...ами мисля че не е много удачно да е с бръснач защото това там е много деликатно място...ако не са толкова много /косъмчетата де/ по-добре не ги пипай :-| ам месля че най-удачно е с лентичка :)

Patetu
01-09-2008, 12:48
Е да малко са със сигурност, доста повече са при мъжете. Ами както прецениш, аз си ги бръсна, някои ходят на кола маска. Зависи, теб какво те кефи.

VilleBaby
01-09-2008, 20:12
ami mila mislq 4e ne e prepora4itelno s brasna4a....ili nqkvi lenti4ki ili kola...kakto ti si preceni6 :) :) :)

indecent
01-10-2008, 12:07
kakvi sa tezi lenti4ki ? :neutral:

Seducti0n
01-10-2008, 15:24
kakvi sa tezi lenti4ki ? :neutral:

Предлагат се в аптеките и козметичните магазини на бройка или цяла кутия.За интимнит части има специални,предвид това,че кожата там е изключително нежна и ранима.Към въпросните лентички има и специални кърпички,напоени с някаква специална,мазна течност,която се прилага след употребата на лентите кола маска.Надявам се да си получила поне бегла предсатав по въпроса. :)

Liar
01-10-2008, 16:35
kakvi sa tezi lenti4ki ? :neutral:

Предлагат се в аптеките и козметичните магазини на бройка или цяла кутия.За интимнит части има специални,предвид това,че кожата там е изключително нежна и ранима.Към въпросните лентички има и специални кърпички,напоени с някаква специална,мазна течност,която се прилага след употребата на лентите кола маска.Надявам се да си получила поне бегла предсатав по въпроса. :)
Ъ сигурна ли си че има специални за интимните части?Не са ли универсални лентите?
Към авторката-можеш да отидеш на козметичка на която ще и по-лесно да направи това което на теб ти е трудно.

indecent
01-10-2008, 16:58
zna4i tezi lenti4ki sa sy6tite kato kola maskata taka li? :oops:

Seducti0n
01-10-2008, 17:27
zna4i tezi lenti4ki sa sy6tite kato kola maskata taka li? :oops:

:arrow: Да на този принцип са.Взимаш една лента и я търкаш с ръце,докато се позагре(Всъщност една лепенка е съставена от 2 слепени).Лепваш,притискаш съвсем внимателно,след няколко секунди отлепваш по посока,обратна на растежа на косъма.След,което ако нямаш кърпичка,използваш памуче натопено в мазнинана(зехтин,олио) за да се премахне ненужноот количество кола маска.

:arrow: Отговор по въпроса на Liar-Да за целта има специални,различават се по състава на веществата,които образуват лепливата повърхност. :wink:

indecent
01-10-2008, 17:32
i kak se kazvat tezi lenti4ki ? da ne sa kato lenti4kite na veet ?

Seducti0n
01-10-2008, 17:44
i kak se kazvat tezi lenti4ki ? da ne sa kato lenti4kite na veet ?

:arrow: Именно. :wink:

tItEufFf
01-10-2008, 20:38
защ0 пр0ст0 не 0тидеш на к0зметик ..?