PDA

View Full Version : Момичета какво правите за да подлудите гаджетата си?



sohodol
01-08-2008, 21:35
Кажете ми как да подлудя приятеля си!Благодаря предварително! :---) :---) :---)

Atula
01-08-2008, 21:37
Като за начало родила съм се и оттам нататък мъжката част се подлудява ли подлудява :grin: :P :P :P :P

Virgin
01-08-2008, 22:30
когато сте някъде с приятели или на обществено място, подшушни му на ушенце какво искаш да направиш с него :arrow: ефектът ще е :smt119

8) :evil: \:D/ :grin:

martoo
01-09-2008, 07:24
primerno moqta priqtelka mi predlaga ne6to mnogo divo i predizvikatelno :wink: koeto 6e mu digne nai-malko adrenalin4eto

vaniLL
01-09-2008, 07:30
mmmm kakvod a pravq , az sym go podludila oshte predi godina :P
v nashteo polojenie , kogato se vijdame na mesec-dva za nqkolko dni , toi si poludqva.
ot normalnite jenski nomera s disktetno popipvane , proshepvane na razni snehat na uhshe ... malko po-ne-za-pred-hora celuvkiii iii toi e gotov :twisted:
pyk i vyv vsqka vryzka , koqto treq po-dylgo pratiniorite syznatelno ili ne si izmislqt svoi znaci , mimiki i fizionomiiki , koito si imat znachenie :P

slun4evo
01-09-2008, 07:39
]когато сте някъде с приятели или на обществено място, подшушни му на ушенце какво искаш да направиш с него :arrow: ефектът ще е :smt119

8) :evil: \:D/ :grin:

Да това ще помогне, както и по-придизвикателно поведение.Стриптийза подлудява безотказно, така че ако имаш желание пробвай. :)

amatorium
01-09-2008, 10:42
Izglejdai dobre, oblichai se dobre i govori dobre. 8) I da ne zabravish da si slojish hubavi obuvki. :evil:

my_pulsar
01-09-2008, 20:44
Един бивш ми беше казал, че имам най- якия език на света. Ми, при него цаката беше да го използвам тва... Дали ще се целуваме по-предизвикателно, ще прокарвам езиче по врата или свирка... Със сегашния е по-трудно- мноооооого гушене и палави ръце... :twisted:

lithium4e
01-09-2008, 20:55
ами напипай слабите му места..гали го там където знаеш че му харесва..все пак имаш някаква предтсва какво обича и какво не..използвай знанията си за него ;)

`Death`Whore``
01-09-2008, 21:12
Всъщност всеки човек полудява от различни неща...съвсем малки понякога. Бившият ми се възбуждаше, когато си захапех долната устна...сегашният ми мъж се кефи на невинността...едно протягане за него е адски секси, а когато започна да правя секси пози, казва, че е гадно...винаги ме налазва, когато се обличам...шантав човек. Била съм много секси... :oops:

sun_flower
01-09-2008, 22:50
kakto si go celuvam i izednuj ezika mi mine po vratleto s mn burzi dvijeniq go lija navsqkude i go zasmukvam,lel poburkva se .ili do kuto go pravq tva da mu brukna pod bluzata i da mu dratq grub4eto.mn obi4am kakto si vurvime ili da sme v kae nqma zna4enie i napravo po4vam da go subli4amm bez vuob6te da se suobrazqvam,prikrivame se vuzmojno nai-burzo i dobre i mu pravq svirki ei taka super spontanno i e adski qko :P

SaM1
01-10-2008, 11:29
кажи му че ако не те е** ще го рритнеш в топките :smt021 кави му също че искаш да те е** като черен,така той ще се почуства бял(хлабав) и ще иска да те задоволи :---) :P

indecent
01-10-2008, 11:54
кажи му че ако не те е** ще го рритнеш в топките :smt021 кави му също че искаш да те е** като черен,така той ще се почуства бял(хлабав) и ще иска да те задоволи :---) :P

tova be6e grubo