PDA

View Full Version : случвало ли ви се е да ...



lithium4e
01-08-2008, 21:47
случвало ли ви се е да си провалите връзката заради ревността ви? Много да сте обичали човека до вас,но заради ревността той да ви е оставил? Колко време ви "търпя" преди да ви зареже? И ако имахте право на 2ри шанс щяхте ли да се промените?

sladurka_f
01-08-2008, 22:28
ам...да...наскоро ми се случи...аз съм много ревнива...ноооо всеки заслужава втори шанс...и сега стана така,че той е ревнивия :D

rubi
01-08-2008, 23:16
ревнива съм но с граници..но много пъти си давам сметка че няма поводи за ревност :) предпочитам мен да ме ревнуват отколкото аз да ревнувам... ;-) ;-)
ми май не ми се е случвало(забравих да отговора на въпроса :lol: )

mumiikataa
01-09-2008, 06:24
аз съм си ревнива и последния път като изревнувах си беше с право...

koalka
01-09-2008, 06:34
Не, не ми се е случвало.

Presley
01-09-2008, 06:46
Не ,не ми се е случвало :D

ani4ka_bani4ka
01-09-2008, 07:04
поради неясни причини вобще не съм ревнива, ама много се дразня мен като ме ревнуват и ми държат сметка къде, кога и с кого съм била...

DrCIH
01-09-2008, 07:12
Ревнив съм и искам да се променя , ама как да не ревнуваш човек когото обичаш....

иначе връзка не съм прецаквал заради ревност ама не е късно :smt006

Еми какво да кажа ... и аз влизам в отбора. Много съм ревнив ама много. Това е начин да покажеш че много държиш на някого. Разбира се не ревнувам когато излиза с женски компании или със смесени еее добре де със смесени малко, но излезе ли с момче почвам да троша вратове и глави.
Последният човек който скъса с мен заради верността ми ... изобщо не ме ревнуваше и знаете ли какво? Мен това ме дразни. Истината е че хората които ревнуват се радват и тях да ги ревнуват. Това е нещо като начин да показваш любовата си. Но същата тази беше абсолютно безчувствена и не можеше да обича, защото беше прекалено егоистична и самовлюбена.

slun4evo
01-09-2008, 07:19
Значи аз не съм от най-ревнивите, но на гаджето ми му се случи, той беше много ревнив към мен.Но иначе много връзки се разпадат по този начин. Мисля, че втория шанс е добра възможност за промяна.Трябва да разбереш, че човекът до теб има право на лична свобода.Много малко обаче се променят и все пак важен е опитът. :)

Sevt
01-09-2008, 07:20
Когато истински обичаш някой ревността е нещо съвсем нормално самоче в някви граници. И да почти успях да прецакам една връзка, слава Богу се усетих овреме...

Josefinne
01-09-2008, 07:29
На мен не ми се е случвало, понеже не съм много ревнива, но май ми се е случвало да ми се провали връзката, защото много са ме ревнували. Но той не си призна, просто искаше да скъсаме.

kifla
01-09-2008, 08:00
Да имах връзка ,в която ме остави заради тъпата ми ревност.АКо имах втори шанс опредлено бих се променила ! ;-) :smt003

Fallen`Angel
01-09-2008, 08:16
Да, ревнувах момичето, което обичах преди. Но то беше просто защото я обичах много. Връзката ни не се провали точно от това, но от части имаше и то намеса. За мен също означава, че като ревнуваш някого, значи го обичаш, значи че ти пука за него и искаш да си с него.. Не знам какво не успях да направя, но съжалявам, че не ми даде втори шанс.. Но може и да е било за добро, веднъж ревността ми се оказа вярна, защото имаше една история, но то беше още преди да бъде с мен..но въпреки това беше вярна и скрита от мен.. (не само от мен, то просто не било нищо, но мен това ме нарани..) :(

sweet15
01-09-2008, 08:20
Миии аз също съм май много ревнив човек.Харесвам си едно момче,не ходиме,но го ревнувам от всичко хахаха.
И има един афоризъм..
Човек ревнува не когато обича,а когато иска да бъде обичан..
Този афоризъм е точно за моето положение :)

kristin4eto
01-09-2008, 08:24
emi na men po princip ne mi se e slu4valo prosto za6toto ne sum imala tolkova mn vruzki,no i az sum mn revniva po princip...Daje posledniq mi priqtel mi go kaza,ama ne me zarqza zaradi tova...Ako obi4a6 tozi 4ovek i edinstvenata pri4ina poradi koqto ste skusali e revnostta ti i sega ima6 6ans da si go vurne6 trqbva da opita6...stiga razbira se da ima6 4uvstva kum nego...Ako e taka bori s za lubovta si i se postarai da vqrva6 pove4e na 4oveka do sebe si... :) USpex

MoHuTo
01-09-2008, 14:45
Не ми се е случвало.

HopeLesss
01-09-2008, 15:03
Не

dami666
01-09-2008, 16:08
Да,Прецаках си връзката с един много готин 4овек заради ревността ми..ама той ме бе6е мамил,тъй 4е,добре 4е стана така..но много го оби4ах