PDA

View Full Version : Подходящи дрехи за бал-а



Sticky778
01-09-2008, 01:23
Здравейте :) както на всеки ученик така и на мен ми предстои завършване, само че мойто е тази година та искам да ви попитам от къде мога да видя оригинални идеи за костюми и дрехи за бала тъй като още не съм се насочил какво точно да обличам ако може някакви линкове да дадете много ще съм ви благодарен :)

jamila
01-09-2008, 08:02
ami porovi se v neta nai-sigurniq na4in.no bih ti prepora4ala parushev.mn gotini kostumi imat i dosta skapi,no ti si precenqva6

Blab
01-09-2008, 08:49
Откъде си?

70n1b
01-09-2008, 08:52
Аз пък бих отишъл на бала си с катафалка, облечен в чисто черен костюм и със силно напудрено лице. :)

Sticky778
01-09-2008, 10:26
Откъде си?

От Чирпан съм ...но другите градове не са ми проблем тъй като имам кола

sexa_na_kompleksa
01-09-2008, 11:51
Аз много харесвам костюм с кецове, много добре седи. :---)

Sticky778
01-09-2008, 14:57
idi gol.nestandartno e

Моля оригиналните идеи да си ги задържиш за себе си

Колкото до кецовете ..не ми допадат искам да бъда стилен а не спортно-елегантен

Jamalska
01-09-2008, 16:24
Мъж с костюм и кецове...ау божееееее такъв мога и на улицата да изч***м хах:)
Ми...аз ше съм с бомбе май...на мен мн ми ограничиха избора та поне това мога да сторя.
Изглежда добре костюм и бомбе,пробвай...и/или някакъв шал...
А защо не като от 30те години с ризите и тирантите и обувките за суинг и пак такава мека шапка тип бомбе....ааадски е секси.много ми харесва.

Sticky778
01-09-2008, 17:10
Мъж с костюм и кецове...ау божееееее такъв мога и на улицата да изч***м хах:)
Ми...аз ше съм с бомбе май...на мен мн ми ограничиха избора та поне това мога да сторя.
Изглежда добре костюм и бомбе,пробвай...и/или някакъв шал...
А защо не като от 30те години с ризите и тирантите и обувките за суинг и пак такава мека шапка тип бомбе....ааадски е секси.много ми харесва.

Като прибавим и мускетарския мустак картинката става пълна :) Хубаво е като замисъл, но от къде ще намеря такива ретро дрешки, можеби в някой антикварен магазин

Madness
01-09-2008, 18:40
Мъж с костюм и кецове...ау божееееее такъв мога и на улицата да изч***м хах:)

:smt001

Jamalska
01-09-2008, 21:52
Мъж с костюм и кецове...ау божееееее такъв мога и на улицата да изч***м хах:)
Ми...аз ше съм с бомбе май...на мен мн ми ограничиха избора та поне това мога да сторя.
Изглежда добре костюм и бомбе,пробвай...и/или някакъв шал...
А защо не като от 30те години с ризите и тирантите и обувките за суинг и пак такава мека шапка тип бомбе....ааадски е секси.много ми харесва.

Като прибавим и мускетарския мустак картинката става пълна :) Хубаво е като замисъл, но от къде ще намеря такива ретро дрешки, можеби в някой антикварен магазин
Селфмейд:)Тиранти бол..дядо ти може да има...панталон...тряа да е бежов или кафяв...пак пробвай с дядо....хах се ше измислиш.

ibg
01-13-2008, 11:39
Отиди в Асеновград на центъра, Булченски комплекс "Сияна". Там има магазин на Парушев с голям избор на костюми. Сега правят ремонт, но до 2 седмици всичко ще е готово и ще отворят големия магазин :)

Вчера бях там и си взех костюм. Няма смисъл да чакаш - абитюренските колекции са за педали.(въпреки че магазина беше в ремонт, имаше едно малко помещение където все пак можеше да се влезе).


Ай, имаш да черпиш.

sexy_malka
01-13-2008, 16:50
и аз искам да кажете някои саит за роклички за бала... :P

^SeXyTo^^^
01-13-2008, 18:15
sexy_malka ето ти сайтове за рокли:
http://www.janajekova.com/
http://www.gsimeonova.com/
http://www.monamourbrides.com/pages_bul/of_turcoise.html
http://www.holidaysona.com/bg/collection/EveningDresses2006.html

Някои от сайтовете не са български,но ако ти хареса някоя рокля можеш да дадеш поръчка при някоя шивачка.

П.С. А относно питането на Sticky778 , според мен най - добре ще е да бъде с костюм,но не чак толкова официален костюм.Правилно са те насочили към Асеновград,там има много красиви котюми.

Victorious One
01-13-2008, 19:18
Изненадан съм, че си мъжко и си толкова загрижен за костюм за бала. :shock:

В Пловдив има добри неща. \:D/

sexy_malka
01-16-2008, 17:21
^SeXyTo^^^
missi za saitovete ... :-)

PaRkInSoN
02-29-2008, 16:57
лелел не се излагай бе момче с кецове вземи си обувки :-o
верно си от чирпан :lol: