PDA

View Full Version : Аз искам любов, а не болка



mrazq_lubovta_f
01-09-2008, 09:51
Ami moqt problem e che hodeh s edno momche po golqmo ot men s okolko 6 godini zapoznahme se na edin bal i na tozi bal zapochnah me da si govorim za lubovta koi kakvo e prijivql toi mi kaza mnogo gadni neshta za negoviq jivot i az si pomislih che e svesten kaza mi che toi nikoga ne izostavq momichetata s koito hodi i az naistina pomislih che toi e dobar,zashtoto az mu kazah che iskam seriozna vrazka i toi kaza az sam seriozen stiga da ne mi izneverqvash i az mu kazah kogato sam s edin chovek znachi sam s edin i ot parvata sreshta tragnah me.Obache na bala imashe hora koito mi kazvaha che toi ne e dobar i e samo za broika,che e bil narkoman i che ne e v red s glavata,no az ne povqrvah reshih da sam s nego i taka hodeh me 5 meseca,v nachaloto toi se darjeshe mnogo dobre s men nemi namekvashe nito za sex nito mi izglejdashe che ne e dobre,obache sled mesec toi zapochna da se darji po osobenno nqkvo zapochvashe da mi pravi nqkvi sceni kogato mi zvanesh po tela me pitashe kade sam i az kato mu kazvah kade sam toi kazvashe che ne e verno che sam s nqkoi drug i dori pri nai lekiq shum toi mi kazvashe che mu izneverqvam i az zapochnah da si mislq dali verno neshto ne e dobre,i sled kato se vidqh me az go popitah zashto mi nqmash doverie na men,i toi mi kazva che e imal mnogo momicheta koito sa go izlagali i e bil vlizal v ludnica za dva meseca az ne povqrvah prosto i ostanah s nego.Taka cqlo lqto hodehme pravehme kakvo li ne toi idvashe da se vijdame shtot beshe ot selo ne beshe ot grada i si prekarvahme mnogo gotino e ot vreme na vreme imashe i karanici no tova e normalno,dokato edin den ne mi kaza che shte zaminava za sofiq da bade voenen i az se razplakah shtot nqma da mojeshe da se vijdame tolkova chesto kakto predi,i mu kazah ti kato idesh v sofiq shte si namerish druga toi kaza nqma az obicham samo teb cqlo lqto idvah zaradi teb po nqkolko pati ot selo v grada nqma da te izostavq vechno shte sme si zaedno i az mu povqrvah kazah si tova e momcheto za men,no eto ot tuk zapochna problema toi otide na sofiq da raboti vijdahme se sabota i nedelq,no edin den toi razbra che si imam priqtel za koito ne mu bqh kazvala,no toi mi beshe nai dobriq priqtel poznavahme se otdavna s tova momche no az ne mu bqh kazala nishto prosto zashtoto toi shteshe otnovo da zapochne da revnuva a i nai dobriqt mi frend mi spodelqshe vsichko za nego kakto i az za men,toi si imashe priqtelka ot blizo dve godini i edin den te se bqha skarali i az izlqzoh s nego prosto za da go otesha shtot mu beshe mnogo gadno no ne bqh kazala na gadjeto mi che shte izlizam s nego,kato se vidqh s moq frend samo si govorihme i samo tova beshe nishto drugo,no gadjeto mi razbra za moq frend i ot togava spre da mi ima doverie kaza mi da si hoda pri nego shtom toi e po vajen i nekvi takiva,az mu kazah che nqma da ostavq frenda si nito pak shte ostavq nego i toi se rasardi i si tragna,posle sled tova se vidqhme sled nqkolko dni zdobrihme se s nego i az si pomislih che vsichko e kakto predi spahme si zaedno sichko kak si e,i toi si otide na selo i na sledvashtiq den si otide na sofiq i si doide v sabota i pak pravihme sichko kak si e taka nqkolko sedmici,i doide svadbata na negoviq brat toi mi se obadi po tela i kaza che i az trebva da otida nishto che roditelite mi sa protiv i az vikam dobre,i mi kaza sled polovin chas da sam v edno kafe i az otidoh tam bqh s edna priqtelka toi doide sled chas i se beshe neshto rasardil az mu vikam milo kvo ti e i toi mi vika nishto izpisi kafeto stana i si tragna bez da kaje kakvo e stanalo az go dogonih i vikam pak li mislish che sam napravila neshto i toi mi kazva mahaise neiskam da te vijdam veche i si tragna az mu zvanqh po tela toi mi digashe i edin pat me obijdashe posle mi vikashe neznam poopravi se malko promeni se moje i da stane pak neshto i az si pomislih che samo me proverqva dali go obicham obache ne beshe taka,na drugiq den beshe svadbata na brat mu az ne otidoh shtot se behme skarali,az mu zvannah vecherta i toi mi kazva che si e nameril drugo momiche na svadbata i e kazal che e svoboden maj,az se razplakah i zapochnah da mu se molq da se vidim no toi otkazvashe kazvashe mi che kogato predceni shte mi zvanne da se vidim i zatvori tela,sled svadbata toi si otide pak na sofiq az mu zvaneh vsqka vecher govorehme si dali imam shans toi mi kazva da se mine godina dve pak shte vidim i az mu kazah ami taq drugata toi kaza emi az sam si s neq samo zaradi sex ti mi trevbash za jena i az pak si pomislih che me obicha i che shte sme si zaedno...i az taka seka vecher mu zvaneh i mu placheh po tela i toi edin den mi kaza nemoje da ima nishto mejdu nas i az mu kazah che shte se samoobiq i toi ne mi poverva i az reshih s edna priqtelka da go izlajem che sam v bolnica,tq mu se obadi i mu kaza che sam se natrovila s hapcheta i toi i povqrva obache ne doide da me vidi kak sam,samo i e kazal che sled mesec shte se varne pak pri men no da ne mi kazva i taka mina se mesec i az mu se obadih i toi mi kazva che si e nameril seriozna priqtelka i me popita dali az sam si namerila i az kazah che obicham nego i toi kaza emi prodaljavai nemoga da te spra i az se razplakah stana mi gadno i na badni vecher otidohme s edni priqtelki na kafe tam stana nai loshoto az se napih i bqh v bolnica shtqh da umra tozi pat naistina zaradi nego,toi ne razbra za tozi sluchai i taka az ot togava ne sam go tarsila no vse oshte mi lipsva mnogo i neznam kak da go zabrava izlizam i s drugi momcheta no nemoga nishto da izpitam kam tqh prosto mnogo go obicham i neznam kakvo da prava :( neznam dali naistina si ima druga ili ne da go potarsq li pak neznam :(

ninsy
01-09-2008, 10:05
неможа ли цялата тази глупост да я напишеш на кирилица... 100 часа ми отне да я прочета..
момечето явно не му пука ..а ти му досаждаш...

mrazq_lubovta_f
01-09-2008, 10:16
da sam ta karala da q chetesh maaaaa

mmaRiQ
01-09-2008, 10:21
:arrow:

неможа ли цялата тази глупост да я напишеш на кирилица... 100 часа ми отне да я прочета..
момечето явно не му пука ..а ти му досаждаш...

mrazq_lubovta_f
01-09-2008, 10:28
ti samo tva li znaesh

Cool_Bitch
01-09-2008, 10:32
Skapa obadi mu se i si izqsnete ne6tata dali ima6 6ans pak da si s nego ili ne i ne mu vqrvai na dumite"sled mesec,sled 1-2 godini" ako te otreje go ostavi na mira.Znam,4e 6te ti e trudno,za6toto nespodelenata lubov nai mnogo boli ot neq.Uspeh4eta dano vsi4ko da se opravi i d :-k a se saberete!!!

mrazq_lubovta_f
01-09-2008, 10:35
mersi mnogo mnogo za saveta :P

maackata
01-09-2008, 11:43
Ohh sled vsi4ko tva mislq 4e ima samo 2 ne6ta koito moje6 da napravi6 zvani6 i se izesnqvate kratko qsno bez melodrami i seriali ili ste zaedno ili go zabravq6 naistina!Drugiq variant koito ostava e da go zabravi6 prosto taka kolkoto i da e trudno misli si 4e 6tom na nego ne mu puka za tebe i ti trqbva da postai6 taka! :(

CinDeReLLa_
01-09-2008, 12:18
ti samo tva li znaesh

ami mila momi4eto se opitva da ti kaje 4e nqq smis1l i da ti pomogne !!! pffff :-x [-(

MoHuTo
01-09-2008, 14:26
Момчето си е поиграло с теб и като си му омръзнала те е оставил, толкова ли ти беше трудно да го разбереш?!
П.С Няма нужда да се репчиш на хората във форума...не стига, че са си направили труда да прочетат цялата тая история, ами и недоволна :-x

miShle
01-09-2008, 17:33
Аз не мога да разбера защо се занимавате с такива.Да те ревнува,да те задушава направо с ревността си,да ти казва че е с друга,да се махаш и на всичкото отгоре да му казваш,че го обичаш.Къде ти е достойнството,стисни малко зъби и го накарай и него да го заболи. Вместо да се самосъжаляваш,вземи се стегни - живота не свършва с една любов... Имаш толкова много любови пред тебе... :neutral: Пък и от друга гледна точка той е с 6 години по-голям... Да бяха 1-2-3 ,ама 6 вече се получават наистина разногласия..Еми не знам какво друго да ти кажа,вдигай главата и в никакъв случай не прави подобни простотии.Животът ти не струва едно момче.. :wink:

Diggity
01-09-2008, 17:40
не стига, че са си направили труда да прочетат цялата тая история, ами и недоволна :-x



то една история... :D

Sevt
01-09-2008, 19:08
Виж са не че нещо ама тва цялото ако беше на кирилица щях да го прочета честно...

А иначе...не искам да те разочаровам ама любовта и болката твърде често вървят ръка за ръка...тва е квото мога да кажа по заглавието ^^

GavvD
01-09-2008, 19:47
Не знам колко от хората я прочетоха тази история наистина, но на мен ми стана наистина много тъжно. Случило ти се е нещо ужасно. Не мога да си представя как се чувстваш, сигурно в момента живееш в една разбита мечта все още ... а и само колко го обичаш, той определено не те заслужава! Да го чакаш още след всичко, което ти е причинил и всичките лъжи, които ти е наговорил. Тоя нещастник заслужава да му се падне някоя, която да го върти по същия начин, по който той теб. Не му давай шансове, не се самонаранявай допълнително. И го разкарай веднъж и завинаги. Ако наистина го обичаш толкова, колкото на мен ми се струва, просто приеми, че щастието му вече не зависи от теб. Остави го и заради собственото си сърце, загърби всичко. чак мен ме заболя като ти прочетох историята, не ми се мисли на теб какво ти е :(

Не обръщай внимание на тукашните, някой от тях не знаят що е съпричастност...