PDA

View Full Version : Зодии :)



Arista
01-09-2008, 13:39
Хи на сички :)

Исках да ви питам нещичко щото ми е малко мъгла.Значи аз съм зодия рак и съм родена на 28.06 и исках да попитам знаете ли какъв ми е асцедента :neutral: и да ми обясните как се определя той

Исках и да ви питам вие кои зодии сте какви зодии са приятелите ви, гаджето ви и с кои зодии най-много се разбирате :)

Мерси предварително за отговорите :-)

RAWRRR
01-09-2008, 14:01
Асцендентът се определя от часа в който си родена..
Потърси някъде информация за рапределението на часовете и асцендентите.

Между другото и аз съм Рак,но съм родена 2 дена преди теб - на 26ти юни,и съм асцендент Лъв.Не вярвам в такива неща,но според характеристиката на зодията и асцендентът съм възможно най-егоцентричната и своенравна комбинация-което е почти вярно за мен. 8-)

Arista
01-09-2008, 14:04
Ами аз съм родена в 18:10 следобед официално

RAWRRR
01-09-2008, 14:09
А неофициално кога си роден/а? 8-) :lol:

И понеже съм алтруист днес,ти намерих линк :

http://www.beinsadouno.com/astro/my_ascendant.php

В своя защита,ще кажа,че няма безполезно знание. :wink:

missdidi
01-09-2008, 14:14
mii az pyk sym zodiq deva.....gadjeto mi e kozirog i sym zabelqzala 4e vinagi se spriqtelqvam i razbiram kozirog ii bliznaci :D ...az sym rodena v 18:50 ve4erta :)

Seducti0n
01-09-2008, 14:31
Родена съм на 27 април. :) инатливо теле. :-D

:arrow: Общо взето се разбирам с хората от моята зодия,също така с деви, овнета,везни...това са ми наблюденията. :) Като цяло, обаче си зависи от самия човек и от това да ли си пасваме. :)

sexa_na_kompleksa
01-09-2008, 14:36
С приятеля ми сме Дева, но ... не знам ... не вярвам в такива неща, зависи си от човека, не от зодията му.

Arista
01-09-2008, 14:42
А неофициално кога си роден/а? 8-) :lol:

И понеже съм алтруист днес,ти намерих линк :

http://www.beinsadouno.com/astro/my_ascendant.php

В своя защита,ще кажа,че няма безполезно знание. :wink:

Не беее :D официално щото съм секцио майка ми цел ден се е мъчила с мене (горката женица )

МНМНМНМНМНМНМНМН мерси за инфото дето ми намери :-) :-) :mrgreen:
Оценявам твоя алтруизъм днес ;-)
И все пак тайничко се надявам че раците се подкрепят 8-)

e_21.11
01-09-2008, 15:04
Родена съм на 27 април. :) инатливо теле. :-D

:arrow: Общо взето се разбирам с хората от моята зодия,също така с деви, овнета,везни...това са ми наблюденията. :) Като цяло, обаче си зависи от самия човек и от това да ли си пасваме. :) Ох и ти ли на 27 април :grin: :smt003 .Вече стана ясно кога съм родена,а за другото-разбирам се най-най-много с овни. :P

lLady_MooN_RaiN
01-09-2008, 16:58
Там пише, че ако го няма твоето населено място,в което си роден да избереш близко до него. Аз като съм родена в Москва, кое е най - близкото... :D :neutral: =;

RAWRRR
01-09-2008, 18:11
А неофициално кога си роден/а? 8-) :lol:

И понеже съм алтруист днес,ти намерих линк :

http://www.beinsadouno.com/astro/my_ascendant.php

В своя защита,ще кажа,че няма безполезно знание. :wink:

Не беее :D официално щото съм секцио майка ми цел ден се е мъчила с мене (горката женица )

МНМНМНМНМНМНМНМН мерси за инфото дето ми намери :-) :-) :mrgreen:
Оценявам твоя алтруизъм днес ;-)
И все пак тайничко се надявам че раците се подкрепят 8-)

Да,бе,подкрепят се те раците..
Един рак подкрепя другия рак,само когато прави 2 крачки назад,за да може първият рак да направи една напред.
Тъжно,нали?
Само че това не важи само за тази зодия,ами са по-голямата част от човечеството ..

Mitio_man
01-09-2008, 19:39
Ми аз съм Стрелец,пък нз точно с кои зодии са разбирам-май с всички :P

HAGVXSXVH
01-11-2008, 11:35
мм аз сам козирог :)мм найдобратами приятелка е везни :)с деви се разбирам..абе об6то взето от човека си зависи не само от зодията.. :twisted:

WitcH_oF_DooM
01-11-2008, 16:20
Родена съм на 27 април. :) инатливо теле. :-D

:arrow: Общо взето се разбирам с хората от моята зодия,също така с деви, овнета,везни...това са ми наблюденията. :) Като цяло, обаче си зависи от самия човек и от това да ли си пасваме. :) Ох и ти ли на 27 април :grin: :smt003 .Вече стана ясно кога съм родена,а за другото-разбирам се най-най-много с овни. :P

уааааа, и аз съм тогава :D
а иначе най-най-най се разбирам с други телета и с девички

rakiQ
01-11-2008, 16:23
аз съм овен
приятеля ми е овен
най-добрата ми приятелка е овен

т.е разбирам се с огнени зодий

AliceSw
01-11-2008, 17:05
пфффф, астрологията е прекалено сложна наука, за да търсиш обяснение в тийнфорум

аз съм овен, част от приятелите ми са водолей, част са лъвове, част са овни, част са деви, а друга част скорпиони, една от най-добрите ми приятелки е рак, друга е телец...с лъвове и скорпиони се разбирам, защото сме подвластни на 1 стихия - огъня, с водолейте са разбирам, защото не сме противоположни характери, с девите се разбирам, защото асцендентът ми е дева, с двете приятелки - рак и телец - се разбираме, защото техните асценденти са овен

обаче, аз тези неща съм ги разбрала тази година...не съм знаела преди какви са зодиите на хората...тъй че се откажи да ставаш приятел с някой, само защото сте пасващи си зодии

rauchen
01-11-2008, 20:50
пфффф, астрологията е прекалено сложна наука, за да търсиш обяснение в тийнфорум

аз съм овен, част от приятелите ми са водолей, част са лъвове, част са овни, част са деви, а друга част скорпиони, една от най-добрите ми приятелки е рак, друга е телец...с лъвове и скорпиони се разбирам, защото сме подвластни на 1 стихия - огъня, с водолейте са разбирам, защото не сме противоположни характери, с девите се разбирам, защото асцендентът ми е дева, с двете приятелки - рак и телец - се разбираме, защото техните асценденти са овен

обаче, аз тези неща съм ги разбрала тази година...не съм знаела преди какви са зодиите на хората...тъй че се откажи да ставаш приятел с някой, само защото сте пасващи си зодии
доколкото знам скорпионите са от водните знаци а не от огнените :P
аз съм близнаци и не мога да кажа с кой точно се разбирам защото характера на човека според мен се определя от обкръжаващата го среда а не зодията такаче не вярвам

aninceto
01-11-2008, 21:13
am v tialoto.bg ima takava opciq http://horoskopi.tialoto.bg/?type=asc&z=4 eto link4e :-| :grin: 8) :)

AliceSw
01-11-2008, 21:38
пффф, винаги бъркам стрелец и скорпион, уотевър...

hahavteen
01-12-2008, 20:18
Az sum luv s ascendent deva.Zabeliazala sum 4e se razbiram s ribi,ovni,momi4eta telci i mom4eta vodolei.

Pedigree
01-12-2008, 20:22
Аз на такива не вярвам.Веднъж ми казаха,че ще имам късмет,а аз паднах и се убих(вкъщи,то аз само у нас мога да падам). :lol:


Иначе съм овен(17 април).Разбирам се отлично с всички зодии... 8-)

FairyNymph
01-12-2008, 21:19
какво значи асцедент?
ами аз съм зодия скорпион, приятеля ми е овен и дори и повечето книжки с хороскопи да казват, че това било голяма грешка изобщо не ми пука...малко трудно се разбирам със стрелец и везни...със всички други нямам проблем :)

AliceSw
01-13-2008, 14:10
Иначе съм овен(17 април).Разбирам се отлично с всички зодии... 8-)

аз пък съм на 18-ти :P

Decu
01-13-2008, 17:44
Аз съм телец :)

Телците са много мили хора,готови да помогнат на околните,но някой засегне ли личният им живот телците не могат да овладеят гнева си.Ти са хора пазещи това което имат на всяка цена.Обичат да се запознават с нови приятели.Животът на телците е изпълнен с професионален възход,щастие и късмет.Телците са хора с много късмет.Телците са богати хора,които биха дарили много пари за да спасят някой в беда.Те знаят че не всичко е парите и усилено се трудят за тя.Телрецът е земен знак с голямо въображение и чувство за хумор.Телците са хора надарени със мощ и силен характер.Те могат да се оправят във всякаква ситуация,защото те са родени лидери.Телците ценят всичко тяхно , мразят да ги карат да вършат нещо което не искат.Повечето от телците владеят добре езиците.Подходящата професия за телците е журналист,писател.

Идеалноооо 8-)
Пише и че най-добре се разбирам с Рак, Дева и Козирог (: дали е така не знам, но с рибите и телците също се разбирам добре :)