PDA

View Full Version : Болкоуспокояващи и хапчета за безсъние



Jus7m3
01-09-2008, 15:17
Някой може ли да ми каже силни хапчета за безсъние без рецепта? И ако може да ми каже по-колко са в блистера г/д. И силни болкоуспокояващи без рецепта.Ако може да ми кажете ще съм ви много благодарен

Azzzzzz
01-09-2008, 15:22
Силно болкоуспокояващо определено е АУЛИН-а!
За безсъние не мога да ти помогна, защото не знам... :? :?
Успех! :wink:

Jus7m3
01-09-2008, 15:27
трябват ми и антибиотици някакви,а и такива не знам

Presley
01-09-2008, 15:30
Эа беэсънието си вэеми Ксанакс.Иэпии 1-2 и може да не се събудиш даже ... :D

Jus7m3
01-09-2008, 15:38
Эа беэсънието си вэеми Ксанакс.Иэпии 1-2 и може да не се събудиш даже ... :D

мерси.. точно това ми и трябва

rauchen
01-11-2008, 11:22
аулин е болкоуспокояващо а за безсъните препоръчвам ти до потренираш нещо и да се измориш едно хубаво после спиш ще като труп :P

Zealot
01-11-2008, 23:43
силно болкоуспокояващо без рецепта..хахахах... тва е все едно да се легализира пласирането и продажбата на наркотици ...

kalpazanka
01-12-2008, 05:20
Эа беэсънието си вэеми Ксанакс.Иэпии 1-2 и може да не се събудиш даже ... :D
Само дето е с рецепта :D

apologise
01-16-2008, 08:33
За кв'о са ти хапчета бе ко си напраил че ти треат болко успокоиаващи?Едва ли знаеш но точно тези които ти казаха са достатъчно силни да приспят кон в по големи количества и са ужасно коварни водят до пристрастяване!! :-o после си удряш главата в стената ама нема ефект еййй!! ](*,) ](*,) Най-добре земи тренираи нещто да каталясаш и заеби хапчетата разбра ли тва е игра с оганя :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: бомба сус закъснител :booooomb: :booooomb:

nikks
04-04-2012, 23:52
За кв'о са ти хапчета бе ко си напраил че ти треат болко успокоиаващи?Едва ли знаеш но точно тези които ти казаха са достатъчно силни да приспят кон в по големи количества и са ужасно коварни водят до пристрастяване!! :-o после си удряш главата в стената ама нема ефект еййй!! ](*,) ](*,) Най-добре земи тренираи нещто да каталясаш и заеби хапчетата разбра ли тва е игра с оганя :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: бомба сус закъснител :booooomb: :booooomb:


може би,точно това търси...