PDA

View Full Version : защо нямам цикъл



tami
01-09-2008, 16:48
zdr all ami zna4i iskam da vi popitam na 14 god ot min god imam cikal no me y4ydva za6to minaliqt mesec i neska trqbva6e d ami doide no ne mi doide ne sam praila sex ot kakvo moje da etva :-# mn sam pritesdnena :-k

mon_vie
01-09-2008, 17:22
Спокойно не се притеснявай.И на мен през първата година ми се случваще.дори веднъж пропусна цял месец.Няма стращно... Отидох на лекар и дори той ми каза че е напълно нормално да закъснява или да не е редовно...
Виж ако пък много се притесняваш говори ако не с лекар то поне с майка си или някоя по-възрастна жена за да се успокоиш. :)

BuBs
01-09-2008, 17:32
Спокойно не се притеснявай.И на мен през първата година ми се случваще.дори веднъж пропусна цял месец.Няма стращно... Отидох на лекар и дори той ми каза че е напълно нормално да закъснява или да не е редовно...
Виж ако пък много се притесняваш говори ако не с лекар то поне с майка си или някоя по-възрастна жена за да се успокоиш. :)

=; Така е не се притеснявай и на мене ми се е случвало и не само първата година,докато се стабилизира ше е така,не е проблем :wink:

still free
01-09-2008, 18:02
Няма от кво да се притесняваш :P мене ме прескача и по 2 3 месеца :D :D

~bloody^romance~
01-09-2008, 18:44
Na men pak toq mesec 50% ot meseca bqh v cikal ](*,)

Sunrisee
01-10-2008, 07:01
zdr all ami zna4i iskam da vi popitam na 14 god ot min god imam cikal no me y4ydva za6to minaliqt mesec i neska trqbva6e d ami doide no ne mi doide ne sam praila sex ot kakvo moje da etva :-# mn sam pritesdnena :-k Ami moje da e ot tova che cikylyt ti e neredoven..
Btw mn hubaf podpis imash.. :shock:

foreverr
01-10-2008, 07:28
Споко бе мацка :wink: и при мен беше така-в началото си беше редовно, но после ми прескочи цели два месеца :cry: (но пък вече ми е точно на 28 дни :grin: )-това е нормално споко-щом не си правила секс няма за какво да се притесняваш-ако три-четири месеца ти прескача тогава поговори с майка си-тя ще те заведе на лекар ;-)

foreverr
01-10-2008, 19:12
28 days later :razz: :razz: :razz: :razz:Kакво означава това, че нещо не съм добре с английския и последната дума не мога да е преведа :oops:

dan4ety
01-11-2008, 13:00
28 days later :razz: :razz: :razz: :razz:Kакво означава това, че нещо не съм добре с английския и последната дума не мога да е преведа :oops:
Означава "28 дни по-късно", обаче аз нещо не го схванах :oops: :lol: :oops: :lol:

foreverr
01-11-2008, 13:54
28 days later :razz: :razz: :razz: :razz:Kакво означава това, че нещо не съм добре с английския и последната дума не мога да е преведа :oops:
Означава "28 дни по-късно", обаче аз нещо не го схванах :oops: :lol: :oops: :lol:Ами и аз не го схванах :oops: :lol:

angellove
01-11-2008, 14:51
Абе нямаше ли такъв филм?

Както и да е. Споко. Все пак имаш цикъл само от 1 година - има още време докато се нормализира. На една приятелка също й прескачаше през месец. На нея така й направи няколко пъти, ама после вс си беше ОК. :wink:

Evanescencefan
01-12-2008, 15:49
spox normalno e

foreverr
01-12-2008, 16:32
Споко бе мацка :wink: и при мен беше така-в началото си беше редовно, но после ми прескочи цели два месеца :cry: (но пък вече ми е точно на 28 дни :grin: )-това е нормално споко-щом не си правила секс няма за какво да се притесняваш-ако три-четири месеца ти прескача тогава поговори с майка си-тя ще те заведе на лекар ;-)всъщност сега като си погледнах календарчето на което си отбелязвам цикъла и видях, че ми е прескочило не 2, а 3 месеца-така, че не се притеснявай ::: :wink: