PDA

View Full Version : Кофти тръпка



kifla
01-09-2008, 17:39
Понякога в живота ни се появява човек,за който мислим че е най-хубавото нещо което ни се е случвало.След време се случва така ,че разбираме че той ни е използвал и изобщо едва ли му е пукало за нас.Кофти тръпка,но я има и то често.
Така се случи и с мен ..появи се ТОЙ и всичко беше супер,но май само аз съм давала и нищо не съм получавала.
Въпреки всичко и до сега обичам този човек.Боли ,когато за пореден път ме прави на глупачка.Боли от всичко ,но го обичам.
И заради тази моя обич нараних и някой ,който дори не заслужаваше да му се случи нещо такова :cry: За първи път на някой му пукаше как съм и какво ми е .Дали ме боли или съм весела, а аз го излъгах и предадох неговото доверие само заради последния шанс ,да си върна нещо отдавна загубено. :cry:
Съжалявам за постъпките си :cry:
Едва ли ще има някой ,който да ме разбере.Но и не очаквам.....
Наистина съжалявам ,че загубих единствения човек на който му пукаше за кучка като мен :cry:

Callyer
01-09-2008, 17:58
оо повярвай знам какво е... само че в моя случай беше ТЯ... :cry:

ioancheto
01-09-2008, 18:21
:cry: mn ama mn dobre te razbiram....misli6 si 4e TOI e vs za teb...ne6to koeto e val6ebno...nezamenimo i tolkova vajno v ina4e tolkova sky4niq jivot...i samo pri nego se 4yvstva6 dobre...posle razbira6 4e vsi4ko tova e bilo prosto edno GOLQMA laja....i taka po4va da boli....BOLi ...mn ....i s vsqka bolka sarceto ti se struva malko po-malko...ostatacite ot sarceto ti se ot4upvat pri vsqka misal za nego....i taka ot mn spomeni ostava6 bez sarce...i kogato nqkoi te obikne ti nemoje6 da otgovori6 sas sa6toto poneje si izgubil ve4e tazi vazmojnost....i go naranqva6 ujasno mn...zapo4va6 da var6i6 ne6ta za koito sajalqva6..!! no ne se obvinqvai...ti ne si vinovna...azrazbrah tova sled tolkova MN salzi i maki...naranix mn hora zagubix i pe4elix novi fr is ega sam dobre..kogato za 2 pat otkrix sebe si =D>

01-09-2008, 19:01
оо повярвай знам какво е... само че в моя случай беше ТЯ... :cry:

+1 :-k

MiMcHeToOo
01-09-2008, 19:39
И такива неща се случват в живота.. Продължавай напред и не се обръщай..

MiMcHeToOo
01-09-2008, 19:45
И такива неща се случват в живота.. Продължавай напред и не се обръщай..

JiMiTo
01-09-2008, 20:15
оо повярвай знам какво е... само че в моя случай беше ТЯ... :cry:

+1 :-k

+1

lithium4e
01-09-2008, 20:17
ами..на много хора им се е случвало предполагам..на мен също.. естествено,че съжалявам,но в крайна сметка не съм единствената,която е правила грешки..мен също са ме наранявали.. но този човек,който съм прецакала без да го заслужава толкова ме обичаше,че ми прости и опитахме пак :)получи се..почти една година..

CyberWolF
01-09-2008, 20:17
Виж казах ти прощавам ти просто лъжата е последното нещо което обичам ....Знай че си най-важното нещо за мен ! :smt007 :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Iv4eTy
01-09-2008, 20:20
Доста често се получава така, че заслепени от любовта ни към някой, на който не му пука за нас, нараняваме хора,които наистина ни обичат... но такъв е живота...

djeini
01-09-2008, 20:21
Понякога в живота ни се появява човек,за който мислим че е най-хубавото нещо което ни се е случвало.След време се случва така ,че разбираме че той ни е използвал и изобщо едва ли му е пукало за нас.Кофти тръпка,но я има и то често.
Така се случи и с мен ..появи се ТОЙ и всичко беше супер,но май само аз съм давала и нищо не съм получавала.
Въпреки всичко и до сега обичам този човек.Боли ,когато за пореден път ме прави на глупачка.Боли от всичко ,но го обичам.
И заради тази моя обич нараних и някой ,който дори не заслужаваше да му се случи нещо такова :cry: За първи път на някой му пукаше как съм и какво ми е .Дали ме боли или съм весела, а аз го излъгах и предадох неговото доверие само заради последния шанс ,да си върна нещо отдавна загубено. :cry:
Съжалявам за постъпките си :cry:
Едва ли ще има някой ,който да ме разбере.Но и не очаквам.....
Наистина съжалявам ,че загубих единствения човек на който му пукаше за кучка като мен :cry:

Vuob6te ne sum 4ela drugite mneniq no moqta istoriq e su6tata samo sloji 4e nai-nakraq si kazala na toq 4ovek deto si izgubila 4e go obi4a6 trugnali ste i posle toi te e zaebal zaradi drugo momi4e koeto puk toi obi4al mnogo delikatno za tvoq jalost i ponevuzojen za teb na4in da si mu surdita posle.Shibana lubov ,ina4e spoko macka kvoto e pisano tva nqma da si izrevava6 o4ite 6toto ne pomaga gore glavata i davai napred :wink:

jarod
01-09-2008, 20:23
оо повярвай знам какво е... само че в моя случай беше ТЯ... :cry:

+1 :-k

+1

+1

стига сте плакали ве,и мен ма отрязаха по най-нещастния начи, Вие мъже ли сте или п**** , стегнете са малко :evil:

8)

InnocentGreed
01-10-2008, 07:47
оо повярвай знам какво е... само че в моя случай беше ТЯ... :cry:
:( Много е гадно

led_i_ogyn
01-10-2008, 09:07
Това,което не ни убива ни прави по-силни!Учим се от грешките си и сме хора и наше право е да грешим понякога.От такива грешки и от такива разкаяния разбираме, че сме хора и , че обияаме.Всичко ще бъде наред!Вярвай в това!

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-10-2008, 10:37
Виж казах ти прощавам ти просто лъжата е последното нещо което обичам ....Знай че си най-важното нещо за мен ! :smt007 :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Стана ми интересно какво е мястото на това мнение тук.
А по темата - аз съм кучка... Преди да се доверя напълно и изцяло на приятеля си, колкото и да държах на него, случвало се е и да се гадняря, отчасти да му стане зле и по този начин да разбера наистина ли държи на мен, или е само на думи. И все пак признавам, че беше глупаво: 1-во, прекалено много страдах преди това за него, докато все още беше всичко несподелено, а прекалено много рискове поемах и можех да го изгубя; 2-ро, просто успях горе-долу по-бързичко да го опозная и знаех, а и негови приятели и познати са ми казвали, че той не би се държал така само и само да зариби едно момиче, а после да я нарани. Та мисълта ми е: щом човек си позволява сляпо да вярва на всичко, значи не е готов за нещо сериозно. Животът не е само сапунени мехури, цветя и рози. Има си и гадории...

proba
01-10-2008, 11:37
и такива неща се случват ,но вдигайте главата и keep walking ако толко са ви прецакали ми я се стегнете бе даже му го върнете :) .
а бтв ние момчетата понякога несъзнателно нараняваме момичетата(ест ако не е системно), но се прощава .Аз лично така се изложих и нараних някои хора ,но сичко се оправя ;-)