PDA

View Full Version : Защо винаги става така..



kvosekiorish
01-09-2008, 21:06
Преди година и нещо тръгнах с едно момче .. всичко беше перфектно,но бяхме заедно твърде малко,но аз страдах много много време за него.Може би той беше момчето на моите мечти,рицаря на бял кон и тн ..то бяха ред сълзи ред сополи-страшна работа.И най-накрая ,след 1 година страдание се събрахме отново.Доста време излизахме само по приятелски,докъто не станаха нещата отново.В началото всичко беше приказно,като в сън..минаха 2 месеца откакто сме заедно,и когато вече играта загрубя,неговите чувства станаха много силни,каза че ме обича и тн .. на мен ми стана все тая ](*,) Той е момче,много по-различно от всички останали с които съм била досега,момчето мечта за което съм мечтала през целия си живот..но аз искам връзката ми да е бурна и емоционална .. а не да вървя навсякъде с принца за който съм мечтала за ръчичка да ми казва че ме обича и да съм сигурна че е така,но да не мога да му отвърна ..Сега ще кажете 'зарежи го',но знам че няма да срещна момче като него-със всички качеаства които искам и ако го зарежа съм сигурна ,че ще съжалявам.. от известно време гледам да се държа по дръпнато с него,но той не се усеща..толкова е заслепен .. не знам какво да правя #-o #-o какво да му кажа..как да се държа .. не знам :booooomb:

soulfly
01-09-2008, 21:12
ti si glezla dano ta ostai skoro

desert_eagle
01-09-2008, 21:17
100% процента ми напомняш за моята приятелка и ако името ти започва с Д значи...
Да наистина си глезла и би трябвало да те остави, и аз би трябвало да не съм с моята но ...

lLady_MooN_RaiN
01-10-2008, 03:24
Явно, все пак не притежава някои качества, които ти искаш. Качествата, които правят връзката бурна. Незнам кои са, защото незнам какво влагаш в думата "бурна". Малко си ми странна, защото намираш момчето-мечта, а после се оказва, че връзката ви не била каквато искаш. Друг е въпроса дали това е най-важното. Не ми се връзва. Ако наистина е момчето-мечта на кой му пука каква връзка имате...нали си с него. Или може би той все пак не е момчето-мечта, щом не може да направи връзката такава, каквато ти искаш... Друг е въпроса, че не го обичаш. Щом не го обичаш няма смисъл да се занимаваш с него...

ani4ka_bani4ka
01-10-2008, 05:25
:shock:
леле...

мацка, във връзката са двама. ако той не я прави бурна и страстна, еми направи я ТИ!!!
абе и аз бях в такава ситуация преди известно време, та просто трябва да покажеш какво искаш от него. щом те обича ще тругне навсякуде с теб... направете заедно някоя щуротия и му покажи какви бурни чувства се таят вътре в теб :grin:
само смятаи, че на него това адски много ще му хареса /поне в 95% от случаите е така/ и има голяма вероятност да се влуби още повече в теб, което е много опасно. трябва да си наистина сигурна в чувсвата си към него, за да няма разбити сърца накрая и да съжаляваш като мен...

zvezdi4ka_su
01-10-2008, 07:02
da ti imam problema,4esno