PDA

View Full Version : Искам да си я върна



Tolto
01-10-2008, 10:09
Здравейте.Не съм подозирал,че някой ден ще ми е нужно да се регистрирам тук за да помоля за съвет.Имам(или нямам незнам вече времето просто спря за мен)приятелка,с която сме вече две години и три месеца.Има ли сме караници,много я ревнувам от приятели(в това ми е грешката)Обещах и че ще се променя но тя е инат човек и казва не е в тебе грешката просто не те обичам вече.Това не го вярвам защото си криви погледна и не ми го казва в очите.Трябва ми нещо много силно за да я накарам отново да сме заедно.В момента ми е адски криво,рефтуна по цял ден незнам какво да правя...като знам,че миличкото вече не е до мен.Смисъла на живота ми е сега само да си я върна не ме интересува нищо друго,готов съм да зарежа всичко заради нея.Приятели ми казват" да не е единствена" да за мене е единствена аз имам нужда от нея...вярвам и че тя има нужда от мене.Преди като сме се карали много бързо сме се оправяли но тя сега инати и не иска да ме приеме отново.Моля дайте съвет как да си я върна,на този който му помогне идвам на крак където живее (само да мога да си я върня МОЛЯ СЕ!!!!!) и ще му благодаря лично,не ме интересува и ако живее на края на света.Много хора ми казват,да чакам дори и тя да ми звънне,да не и вдигам (разбрали сме се в Понеделник да ми се обади)дадох и една седмица но незнам какво да и кажа като се видим,опитах всичко за което се сещам но нестава.Мисля нещо с музика под терасата около 2 3 часа да и пусна само да чуе нашата песен(имаме и наша песене),и остава да чакам да се върне при мен.Аз съм на 22 години тя е на 18.
Поздрави и не го пожелавам на никого това което ми се случва в момента.Попитайте нещо ако трябва. :-# :-# :-# :-#

Tolto
01-10-2008, 10:28
Баце , само разговор с нея тряя да проведеш... и то сериозен... на 18 години още не им е акъла на 100% на жените.... те правят разни неща за които съжеляват после и те не знаят защо , съветвам те да я заведеш някаде на местенце където да сте само 2-мата , и да си поговорите... кажи и че ще се промениш и да ти даде шанс , може да е банално ма е така , убеди я че я заслужаваш , ама така че да ти повярва и ако наистина те обича ще сте заедно пак ;) ама и ти се промени де... и аз съм много ревнив и се опитвам ма не мога нещо.,,, аиде успех и да пишеш ко е станало , дано се оправите :) ::: :::
Поговорих с баща и сподели ми,че тя не е много наясно какво иска.Разтревожена е искала да бъде малко сама.Баща и каза да почам времето ще покаже.Опитах да поговорим но тя искаше да си тръгвам по скоро.Показах и наша снимка и тя почна да плаче леко.Аз както винаги 2 реда ливади сълзи.Казах и да ми даде още един шанс,ще се променя но тя е инат човек...няма да е тя ако не е инат.

Alabalaportokala
01-10-2008, 10:29
Ти достойнство нямаш ли ? Какво си се зарефтунал подир нея като някой лигутия. Я се стегни. Като не иска да се върне при тебе и като си опитал всичко няма да стане. Вдигни високо глава и се примири. Тука не вярвам някой да ти даде адекватен съвет как да постъпиш и подходиш. Най много да намериш съпричастие, но нищо повече.
Успех !!

Christian
01-10-2008, 10:29
На 17 съм, но надявам се не ти е безразлично мнението ми. Човече, има два вариянта. 2 години и половина .. това е адски много време, и тя те обича, дай и свобода, пълна свобода отнасяй се с нея като с приятел, ревнувай я, но не и го показвай. Те се нуждаят от свобода, не си разкривай напълно чувствата, впечатли я с това, с което тя е стана твоя. Сигурен съм, че сърцето й ти принадлежи, тя не може да не те обича. Имах същия случай и вършех невъзможното. Щом си способен да дойдеш при мен и да ми стиснеш ръката, ако ти помогна със сигурност си способен да направиш невъзможното, за да е твоя. Покажи и, че я желаеш но не я отегчавай не бъди натрапник и не се лепвай за нея като "паразит". Остави я да диша и полека ще се върне при теб. Найстина може и да й е тругно ако сте имали някакви проблеми, но ти трябва да си по-фин в действията си и да не бързаш. Не бъди рязък и крии ревността, това ги побърква. Прави и малки подаръчета ( естествено не това е начина, но е капка в морето ) Прави я щастлива.
Втория начин е точно моя изход, както споменах имах такъв случай, найстина те не са единствени, "разни хора, разни идеали" и аз успях да се отклоня от любовта, преглътнах я и сега се отдавам на различни неща, който ме правят щастлив. Ще ти е трудно, защото и на мен ми беше, но в никакъв случай не пропускай първия начин. Не искам да те отегчавам и ти стискам палци, прсто след 2 години и половина няма никакъв начин да не се подкосява, когато те види. Искрено ти пожелавам успех, дано помогна.

Tolto
01-10-2008, 10:41
На 17 съм, но надявам се не ти е безразлично мнението ми. Човече, има два вариянта. 2 години и половина .. това е адски много време, и тя те обича, дай и свобода, пълна свобода отнасяй се с нея като с приятел, ревнувай я, но не и го показвай. Те се нуждаят от свобода, не си разкривай напълно чувствата, впечатли я с това, с което тя е стана твоя. Сигурен съм, че сърцето й ти принадлежи, тя не може да не те обича. Имах същия случай и вършех невъзможното. Щом си способен да дойдеш при мен и да ми стиснеш ръката, ако ти помогна със сигурност си способен да направиш невъзможното, за да е твоя. Покажи и, че я желаеш но не я отегчавай не бъди натрапник и не се лепвай за нея като "паразит". Остави я да диша и полека ще се върне при теб. Найстина може и да й е тругно ако сте имали някакви проблеми, но ти трябва да си по-фин в действията си и да не бързаш. Не бъди рязък и крии ревността, това ги побърква. Прави и малки подаръчета ( естествено не това е начина, но е капка в морето ) Прави я щастлива.
Втория начин е точно моя изход, както споменах имах такъв случай, найстина те не са единствени, "разни хора, разни идеали" и аз успях да се отклоня от любовта, преглътнах я и сега се отдавам на различни неща, който ме правят щастлив. Ще ти е трудно, защото и на мен ми беше, но в никакъв случай не пропускай първия начин. Не искам да те отегчавам и ти стискам палци, прсто след 2 години и половина няма никакъв начин да не се подкосява, когато те види. Искрено ти пожелавам успех, дано помогна.
Ето заради и такива мнения ще се боря.Благодаря ти за съвета.Не вярвах толкова бързо някой да започне да отговаря.Поздрави и няма да се предам.Мога да издържа 1 седмица 1 месец......но ще си я върна.Бих пожертвал всичките си мечти....само една имам сега не ме интересува друго.Няма да го показвам просто ще се моля на господ и ще чакам.Няма място на което да съм и да не ме подсеща за нея.Само в стая ми са много а навън просто всичко е все едно на филм.Много боли но ще търпя ИСКАМ Я ПАК!!!

VilleBaby
01-10-2008, 16:02
ti naistina mn q obi4a6 ama ako tq ve4e ne 4uvstva sa6toto kam teb? 2 god sa mnooooogo vreme,no nali znae6,vsi4ko e vazmojno...ostavi q tq da izbere...ako ti dade o6te edin 6ans ne go propilqvai,a i dai pove4ko svoboda...uspeh :wink:

Tolto
01-10-2008, 17:25
ti naistina mn q obi4a6 ama ako tq ve4e ne 4uvstva sa6toto kam teb? 2 god sa mnooooogo vreme,no nali znae6,vsi4ko e vazmojno...ostavi q tq da izbere...ako ti dade o6te edin 6ans ne go propilqvai,a i dai pove4ko svoboda...uspeh :wink:
Единственето което ще ме зарадва сега е шансът за който мечтая.Просто си представям отново да е в прегръдките ми.Затова сега живея.Ако ми го даде шансът няма да до пропилея и ще бъда най-щастливият човек на земята.Животът е хубаво нещо,когато има с кого да го споделиш.Няма ли с кого да го споделиш какъв е тогава смисъла на живота.

Liar
01-10-2008, 17:28
Мислиш ли че си сбъркал ли си с някъде с още нещо във вашата връзка освен с ревността?
Иначе когато ти се обади вдигни и телефона и и предложи да излезете някъде където ще се забавлявате.Може би тя иска точно това на тази възраст вместо нечия ревност да я задушава.Дръж се сдържано и на растояния(не мн разбира се) и в никакъв случай не и повтаряй колко много значи тя за теб и как би дал всичко за да си я върнеш.Така ще те има за резерва и ще очаква когато и да вземе решение да се върне при теб ти ще я приемеш.А не трябва да е трябва да е нясно че не може да си играе игрички и че трябва да е честна спрямо теб.След няколкото вечери прекарани по този начин може да я попиташ какво мисли за бъдещето на връзката ви.
Това е което мога да те посъветвам...
Успех!

Tolto
01-10-2008, 17:36
Мислиш ли че си сбъркал ли си с някъде с още нещо във вашата връзка освен с ревността?
Иначе когато ти се обади вдигни и телефона и и предложи да излезете някъде където ще се забавлявате.Може би тя иска точно това на тази възраст вместо нечия ревност да я задушава.Дръж се сдържано и на растояния(не мн разбира се) и в никакъв случай не и повтаряй колко много значи тя за теб и как би дал всичко за да си я върнеш.Така ще те има за резерва и ще очаква когато и да вземе решение да се върне при теб ти ще я приемеш.А не трябва да е трябва да е нясно че не може да си играе игрички и че трябва да е честна спрямо теб.След няколкото вечери прекарани по този начин може да я попиташ какво мисли за бъдещето на връзката ви.
Това е което мога да те посъветвам...
Успех!Да тази ревност,от там аз съм виновен.Ако можех да върна времето назад бих го променил,но за жалост немога.Болно ми е сега но няма да се отказвам.

Krem4eto
01-10-2008, 18:49
Дай и малко време!
Просто я остави да помисли,мисля че така ще се върне,но ако я преследваш,може би не... УСПЕХ

Tolto
01-10-2008, 19:15
Дай и малко време!
Просто я остави да помисли,мисля че така ще се върне,но ако я преследваш,може би не... УСПЕХОще един съвет който ще имам напредвид.БЛАГОДАРЯ ТИ!

sayer
01-10-2008, 19:49
абе човек вярно питаш грешния човек, ама с тия истерии тука...мислиш ли че това е начина.Тва са тийнейджърски глупости.
Виждам вече си на 22, на тая възраст трябва вече да си зрял и да знаеш как да задържиш едно момиче...ако сам не можеш да се справиш, значи не си дорасъл още.Момичетата най-мразят 2 неща - някой истерично да ги ревнува или да ги лъже!

Tolto
01-10-2008, 23:26
абе човек вярно питаш грешния човек, ама с тия истерии тука...мислиш ли че това е начина.Тва са тийнейджърски глупости.
Виждам вече си на 22, на тая възраст трябва вече да си зрял и да знаеш как да задържиш едно момиче...ако сам не можеш да се справиш, значи не си дорасъл още.Момичетата най-мразят 2 неща - някой истерично да ги ревнува или да ги лъже!
За първото нещо си прав ревнувах я,но никога не съм я лъгал.Ще я задържа,но ми трябва време.

Laraks
01-10-2008, 23:30
Човек бори се.Хвърли всички усилия в това да си я върнеш.Бъди упорит искай да говорите.Покажи и че я обичаш с цялото си сърде.Няма какво да губиш вече-или ще си я върнеш или нищо.Щом тя е ината и ти бъди и й докажи обичта си по всякакав начин.Прави й романтични жестове нищо че не сте заедно.Рози мрози ала бала.Квото се сетиш.Само упоритостта

Tolto
01-10-2008, 23:41
Човек бори се.Хвърли всички усилия в това да си я върнеш.Бъди упорит искай да говорите.Покажи и че я обичаш с цялото си сърде.Няма какво да губиш вече-или ще си я върнеш или нищо.Щом тя е ината и ти бъди и й докажи обичта си по всякакав начин.Прави й романтични жестове нищо че не сте заедно.Рози мрози ала бала.Квото се сетиш.Само упоритосттаКазах и че тя е всичко за мен,жестове ще и правя.Аз искам да говорим но тя е инат човек.Каза да изчакам до Понеделник Вторник.

Laraks
01-10-2008, 23:44
Еми ще чакаш,но не забравяй жестовете.Това ти е шанса.Бориш се докрай.Ако трябва и подари нещо нейно любимо(някой момичета харесват определени плюшени играчки и им подаряват).Ти си знаш тряя да я познааш добре

Tolto
01-11-2008, 07:14
Еми ще чакаш,но не забравяй жестовете.Това ти е шанса.Бориш се докрай.Ако трябва и подари нещо нейно любимо(някой момичета харесват определени плюшени играчки и им подаряват).Ти си знаш тряя да я познааш добреЗа подарък,лесна работа.Знам какво би мигло да помогне.Ще се боря докрай,обаче днес като станах от леглото ми е адски криво.Снощи ходих до техния блок към 4:30 с колата и пуснах само един комплет от нашата песен и си тръгнах.Неделя мисля пак да го направя.Хората казват,че времето ликува ама няма такава работа много е гадно...толкова ли много искам.Изобщо какво ли ще ме радва за напред...друго момиче ...едвали.
Ей на пак само нейни песни пускат по тв-то после защо да не ми е криво.Да са **** у тапака.Трябва само да не се отказвам,защото отказването при мене не е много към добре.

Laraks
01-11-2008, 07:21
Именно.борба докрай,жестове,разговор и ала бал квот ти изброих.Ако това не помогне незнам кво би могло

sayer
01-11-2008, 20:56
Ако обичаш някого, пусни го на свобода...и ако се върне при теб е завинаги твой!
(философска мъдрост)

Tolto
01-13-2008, 08:37
Две вечери подред,ходих до блока и с колата.Около 15:00,пусках и нашата песен ..която тя толкова много харесва и обича.Задържах само около 15 секунди и си тръгвах.Искам само това да има положителен ефект,мисля и тази вечер пак да го направя.Искам отново да и проникна в сърцето,тя се е затворила в себе си.Предстоят и кандидатстудентски изпити,заради това също е напрежението.Бяхме си казали че ще и дам време за да учи...но тя как постъпи...шок и ужас.

Tolto
01-14-2008, 18:20
Две вечери подред,ходих до блока и с колата.Около 15:00,пусках и нашата песен ..която тя толкова много харесва и обича.Задържах само около 15 секунди и си тръгвах.Искам само това да има положителен ефект,мисля и тази вечер пак да го направя.Искам отново да и проникна в сърцето,тя се е затворила в себе си.Предстоят и кандидатстудентски изпити,заради това също е напрежението.Бяхме си казали че ще и дам време за да учи...но тя как постъпи...шок и ужас.
Хора утре имам среща с момичето.Говорихме си по телефона и се разбрахме утре да излезем на кафе.Стискайте палци...утре ще стане белни.Виждам си грешките няма да ги повтарям.Водихме си съвсем нормален разговор.Не и се натрапвах изобщо.Дано срещата да е положителна.

kifla
01-14-2008, 18:34
Не си малък за да разбереш ,че трябва да спреш да я ревнуваш толкова много .Вярно момичетат обичаме да ни ревнъвате ,но не чак толкова много .Наистина това ти е основната грешка.И все пак ти молиш за съвет и помощ как да си върнеш момичето.
18 години са си 18 и може пък на нея да и се живее сега и да го е осъзнала .Така и аз ходех с едно момче ,абе направо мъж на 24 .Просто явно един ден той реши ,че му се живее да си прави щуротии както когато е бил на 18 -19.Така може би и на твоето момиче и се е приискало за малко или за по дълго време да пощурее.Защо не поговорите в тази насока,не си дадете малко време и свобода от всичко .Може пък тя точно това да иска сега.Казала ти е ,че не те обича вече защото може би е сметнала ,че така замалко ще я оставиш да си поживее.Замисли се и Успех ти пожелавам .Дано се разберете и сте пак заедно щом толкова много я обичаш и неможеш без нея! =D>

Tolto
01-14-2008, 18:41
Не си малък за да разбереш ,че трябва да спреш да я ревнуваш толкова много .Вярно момичетат обичаме да ни ревнъвате ,но не чак толкова много .Наистина това ти е основната грешка.И все пак ти молиш за съвет и помощ как да си върнеш момичето.
18 години са си 18 и може пък на нея да и се живее сега и да го е осъзнала .Така и аз ходех с едно момче ,абе направо мъж на 24 .Просто явно един ден той реши ,че му се живее да си прави щуротии както когато е бил на 18 -19.Така може би и на твоето момиче и се е приискало за малко или за по дълго време да пощурее.Защо не поговорите в тази насока,не си дадете малко време и свобода от всичко .Може пък тя точно това да иска сега.Казала ти е ,че не те обича вече защото може би е сметнала ,че така замалко ще я оставиш да си поживее.Замисли се и Успех ти пожелавам .Дано се разберете и сте пак заедно щом толкова много я обичаш и неможеш без нея! =D>
Колко истина има само в това което казваш.Все едно си била над нас през цялото време и знаеш как стоят нещата.Иска да щурее да и то доста,иска да разпуска.

(S) AINT
01-14-2008, 18:54
Ейййй туй ревността голямо нещо... 8-[

kifla
01-14-2008, 20:05
Не си малък за да разбереш ,че трябва да спреш да я ревнуваш толкова много .Вярно момичетат обичаме да ни ревнъвате ,но не чак толкова много .Наистина това ти е основната грешка.И все пак ти молиш за съвет и помощ как да си върнеш момичето.
18 години са си 18 и може пък на нея да и се живее сега и да го е осъзнала .Така и аз ходех с едно момче ,абе направо мъж на 24 .Просто явно един ден той реши ,че му се живее да си прави щуротии както когато е бил на 18 -19.Така може би и на твоето момиче и се е приискало за малко или за по дълго време да пощурее.Защо не поговорите в тази насока,не си дадете малко време и свобода от всичко .Може пък тя точно това да иска сега.Казала ти е ,че не те обича вече защото може би е сметнала ,че така замалко ще я оставиш да си поживее.Замисли се и Успех ти пожелавам .Дано се разберете и сте пак заедно щом толкова много я обичаш и неможеш без нея! =D>
Колко истина има само в това което казваш.Все едно си била над нас през цялото време и знаеш как стоят нещата.Иска да щурее да и то доста,иска да разпуска.
Значи просто поговорете и си дайте малко време ,в което да сте разделени и да си правите каквото искате.Знам ,че за теб това време ще е убииствено защото ще искаш да си с нея (от личен опит го знам) ,но все пак ако си я искаш пак според мен това е най-добрият вариянт!

ЯЖ МА
01-14-2008, 21:15
..........
йее мадафака лил жон баце cunk 8-) :grin: :grin:

Tolto
01-15-2008, 06:14
Значи,през тази седмица когато бяхме разделени,аз не съм и се обаждал,не съм и писал съобщения.Вчера като и звъннах говорихме съвсем свободно в смисъл за общи неща.Казах и ако си свободна да излезем на кафе,тя ще ти се обадя.По принцип е много твърдоглав човек,зодия Везни е (аз съм Близнаци) и понякога и тя незнае какво иска.Това време аз ще и го дамо,тя не обича приказките,а действията...постоянно ми го е повтаряла.Много е хубаво отново да и чуя гласът,имам търпение нещата са много странни сега...но ако трябва ще търпя за ди си я върна ще правя компроси но ще е за такова хубаво нещо.През тази седмица имах време да мисля за много неща,които преди не съм мисли..а е било голяма грешка,не съм безгрешен...ако бях такъв просто нямаше да съм себе си.Ако,излезем днес..няма да я затрупвам с това"моля те върне се обичам те умирам за тебе" видях,че от това смисъл няма.Някой беше казал,да правя това с което съм я спечелил.Така и ще се държа....малко ще ми е странно но това е положението...няма начин.Ще Ви държа в течение....поздрави и Обичайте се :)