PDA

View Full Version : Дали иска да ме види? ;(



LitTlE_BeBsIiI
01-10-2008, 11:31
Моя приятел е малко закъсал с парите тоя месец.Не сме се виждали от 2 седмици щот сме в различни градове.Намекнах му,че искам да дойде тая събота или неделя,а той се дърпаше и нищо не каза.Преди 30 минути ми заяви,че може да дойде в моя град утре с един негов фр щото той искал. о_О И аз питах тогава защо не дойдеш при мен сам събота или неделя,а с него веднага тръгваш?И той каза...ами той си плаща горивото и на мен така ми излиза като разходка.Направо се вбесих нз...аз му казах,че утре отивам в неговия град той ако иска да идва в моя.И сега изобщо нз как ще стане работата де...ама въпроса ми е според вас той не иска да ме види или наистина е затруднен финансово и затова няма да дойде сам? :cry: :cry: :cry:

bungle
01-10-2008, 11:37
Ъъъъ, ходите от 2 години, къде е доверието във вашата връзка?

proba
01-10-2008, 11:42
не знам за връзката ви но не мислиш ли че ако найстина е затруднен финансово ами нз от колко вр ходите но може да не му е удобно така
да дойде във вас без кинти от колкото при негов приятел
а тва обяснение епросто си го е измислил за да не ти се натресе...
къде прочете че ходат от 2 год бе?

Fallen`Angel
01-10-2008, 11:42
Разбери, че има неща, които не могат да се казват. Не, че не иска, но просто му е не удобно да говори за това. Вярно, от доста време сте заедно наистина, но може просто да се притеснява да го каже. Разбери го и нека дойде той да се видите, пък след време отиди ти

bungle
01-10-2008, 11:44
http://line.romanticcollection.ru/lo/20_14_437F9250_RobiCkamePsePbezrezervno_8.gif

В подписа и!

`Death`Whore``
01-10-2008, 11:55
Малка пикло, човекът работи и се издръжа сам. Не всеки може и иска да цоца от мама и тати купища пари само за да ходи при гаджинцйето си.

LitTlE_BeBsIiI
01-10-2008, 12:12
Голяма курво,трай!

ioancheto
01-10-2008, 12:17
Spored men naistina ima usnovatelna pri4ina...ako ne moje da doide..kakvo tolkova...koGATO E dobre s parite 6te se vidite ili pak ti 6te otide6 ili toi....ne moga da razbera... sveta li e svar6il kato ne go vidi6 za malko... :? KAkvo se trevoji6 za gluposti... =;

`Death`Whore``
01-10-2008, 12:21
Не ме обиждаш. Ако никът ми не беше такъв, можеше да има възможност да ме обидиш. Но то се иска акъл за тази работа.

Говори си глупости ти...представям си какъв глупак е "приятелят ти"...за да ходи с теб. Той се издържа, ти дуднеш, че няма пари да дойде при теб...

proba
01-10-2008, 12:22
да бе верно сори :?
а в такъв случай маи не би трябвало да съм прав .. след толко време ...
ама все пак въпреки всичко му е гадно да дойде да живее при вас...
причината да отиде при теб би трябвало да една единствена ,а не да става дума за пари и такива...
ако не сри тогаа

nicolepcd
01-10-2008, 12:28
Ебаси му и доверието, дето имате... Имам чувство, че ти специално за всяко нещо се притесняваш и нямаш никакво доверие на приятеля ти... Не мисли, че той е длъжен да изпълнява всяко твое желание, тъй, че е по-добре да поговориш с него, а не веднага да се палиш, за нещо, което може да не се забелязва от него, и да не се проявява като проблем за него... Ми, може и да е изгубил интереса си към теб, тъй като както виждам, ти си постоянно в някакво нервно състояние, и това ти състояние му го прехвърляш на него... и така... не се издържа... :-x

BeBsItO
01-10-2008, 17:07
:D :D :D :D :D oh lele.... kak ste izdurjali 2 g nz..... az ako sam muj nea da izdurjim, kvi sme mrankala jenite.....

koalka
01-10-2008, 17:13
Толкова ли не можеш да разбереш, че в момента явно го е закъсал и няма пари.А ти като малко момиченце се тръшкаш и му се ядосваш.Влезни му в положението, а не тръгвай да го обвиняваш...

Alabalaportokala
01-10-2008, 17:15
Абсолютно съгласен с Death`Whore


kvi sme mrankala jenite.....

Правилно !
Знаеш ли какво са казали хората ?

Най - доброто съжителство е между сляпа жена и глух мъж !

Krem4eto
01-10-2008, 17:34
Има два вариянта:
Първо наистина няма пари и няма начин да дойде,
Второ иска да се разделите :neutral:

BeBsItO
01-11-2008, 11:43
Абсолютно съгласен с Death`Whore


kvi sme mrankala jenite.....

Правилно !
Знаеш ли какво са казали хората ?

Най - доброто съжителство е между сляпа жена и глух мъж ! :D :D :D :D nali nali :) az go osaznavam i ako mi se slu4i ponqkoga v mn redki slu4ei vednaga se ose6tam na vreme :) abe moje se kaje 4e ne mrunkam za takiva ne6ta :)

LitTlE_BeBsIiI
01-11-2008, 13:35
Добре де,принудихте ме да издам и малко подробности сега.Той ми заяви,че днес може да отидат до един друг град с един негов фр....за който той щял да даде половината пари за пътя.Ми нали нямаше пари?В крайна сметка не отиде де,и то точно заради това,че не му се дават пари за пътя...Както и да е..снощи отиде на ресторант :shock: Ми ок нали нямаше пари бе? :? :? :?

bungle
01-11-2008, 13:39
Може някой да го е черпил в ресторанта. ;)

К'во ни се дървиш на нас, кажи му тези неща на него.
После аз си мислех, че съм смахната и меркантилна.

LitTlE_BeBsIiI
01-11-2008, 13:50
А може и да не е.Обаче той беше на ресторант с човек който няма да види няколко месеца сега :) И с който е фр от години

kelcie
01-12-2008, 05:15
ми едва ли не иска да те види, просто нистина е закъсъл с финансите, нз, но ходите от 2 години едва ли чак след толкова време няма да иска да те види

elfinka
01-12-2008, 09:03
ей, аз съм съгласна, че не е лесно човек сам да се издържа и т.н, но защо трябва да я нападате по този начин.. момичето просто търсеше съвет, мнение.. много сте се озлобили по тия форуми нещо.. 8)

nicolepcd
01-12-2008, 09:10
Пфф, не разбираш ли, че с тъпата си ревност го притискаш, и точно затова може да стане нещо много лошо... Остави го, да е свободен... не е длъжен да ти ходи по свирката... пффф [-(

GoLdy
01-12-2008, 10:03
стига си се превземала и без тази параноя !
Момчето не вади милиони! Вобще за да ти казва значи иска да те види!

slun4evo
01-12-2008, 10:15
Хмм мисял, че нещо има.Може да е от парите да, но най-добре не тичай по него кажи му ако иска да идва ако иска не, покажин му, че щом той не иска да идва и ти не искаш.Мисля, че тогава ще дойде.Успех!

HardlyAwakened
01-12-2008, 12:00
:D

LizZz
01-12-2008, 13:51
А може и да не е.Обаче той беше на ресторант с човек който няма да види няколко месеца сега :) И с който е фр от години
Много ясно,че ще иска да се види с един от най-добрите си приятели/приятелки,с който няма да се вижда няколко месеца...
И той има право да има приятели.
Ще изтраеш още малко...

PLuScHeTo
01-12-2008, 14:26
OMG

LitTlE_BeBsIiI
01-12-2008, 16:26
А може и да не е.Обаче той беше на ресторант с човек който няма да види няколко месеца сега :) И с който е фр от години
Много ясно,че ще иска да се види с един от най-добрите си приятели/приятелки,с който няма да се вижда няколко месеца...
И той има право да има приятели.
Ще изтраеш още малко...
Да,така е.И се замислих...може би не иска да идва сега защото...заради това,че в тоя студ дори няма къде да се изчукаме.В колата...при минус 12 ли ше ме чука? :D :D :D И трябва само да обикаляме кафетата....а когато терена в къщи е свободен за пренощуване той на мига идва....не се е замислял до сега при такова предложение. :)

•._.•No_NaMe•._.•
01-12-2008, 20:07
kato ne si dovolna tvoi si e problema toi ne e dlajen da ti hodi po svirkata nz kak te e iztarpql 2 godini :?

LitTlE_BeBsIiI
01-12-2008, 23:38
kato ne si dovolna tvoi si e problema toi ne e dlajen da ti hodi po svirkata nz kak te e iztarpql 2 godini :?
Или по-точно как аз съм изтърпяла него???

Drebs
01-13-2008, 10:15
Тогава що си с него?

/ по повод горния ти пост / :booooomb:

KimBerLy1912
01-13-2008, 10:36
АКО БЯХ АЗ НЯМАШЕ ДА ИСКАМ ДА ТЕ ВИЖДАМ 8-) :D :D :D 8-)
АКО БЯХ АЗ НЯМАШЕ ДА ТЕ ТЪРПЯ ДВЕ ГОДИНИ...КАМО ЛИ ДА ИСКАМ ДА ТЕ ВИЖДАМ...СТЕГНИ СЕ МАЛКО БЕЕЕЕ!!! ЩОМ ХОДИТЕ ОТ ДВЕ ГОДИНИ,БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ ПОЗНАВАТЕ ДОСТАТЪЧНО ДОБРЕ И ДАЛИ ИСКА ИЛИ НЕ ДА ТЕ ВИДИ ТРЯЯ ДА ЗНАЕШ САМО ТИ...НИКОЙ ТУКА НЕ МОЖЕ ДА ТИ КАЖЕ,ОСВЕН АКО НЕ МИ ДАДЕШ НОМЕРА НА ТВОЯ,НЕ МУ СЕ ОБАДЯ И ГО ПИТАМ "ИСКАШ ЛИ ДА Я ВИДИШ" ....САМО ТОГАВА БИХ МОГЛА ДА ЗНАМ...КАКТО И НЯКОЙ ОТ ДРУГИТЕ..
ПС...:Продължавам надолу по страницата с теми,ако има още 1 твоя и няма да вляза в тоя раздел вече поне седмица-две :D

So unbelievable love..
01-13-2008, 10:36
kato ne si dovolna tvoi si e problema toi ne e dlajen da ti hodi po svirkata nz kak te e iztarpql 2 godini :?
Или по-точно как аз съм изтърпяла него???


:shock: леле ако го задаваш тоя въпрос значи има нещо объркано в тебе (нищо лично,ама от темата така разбирам) Ако мислиш над това кой кой търпи е тва е еб*си връзката :? :? ще ти дам съвет - влезни му в положение,ако я е закъсал с парите не го тормози да идва да те вижда,той като иска и има възможност ще дойде,а ако дори и един път ти каже абе ела и ти един път хващай рейса и право при него :) обичай си го и го разбирай в такива моменти да видиш как ще върви по - лесно :)

gazarka
01-13-2008, 21:36
Не ме обиждаш. Ако никът ми не беше такъв, можеше да има възможност да ме обидиш. Но то се иска акъл за тази работа.

Говори си глупости ти...представям си какъв глупак е "приятелят ти"...за да ходи с теб. Той се издържа, ти дуднеш, че няма пари да дойде при теб...
mai nikoi ne te ponasq!!!! ne s eizkazvai v temite
do avtorkata: mila pitai si nego napravo,no naistina moje da nqma pari

led_i_ogyn
01-13-2008, 22:08
Ъъъъ, ходите от 2 години, къде е доверието във вашата връзка?

+1