PDA

View Full Version : Ниско самочувствие,чувствам се пренебрегната...



great_mari
01-10-2008, 12:20
Моля ви за съвет,вие имате ли (имали ли сте)такъв проблем-винаги разбирате последни нещата,момчетата постоянно ви се подиграват ( и то само заради 1 нещо,което ще спомена по-нататък),дори и момичетата не спират да ми се смеят или да си подшушкват разни неща зад гърба ми.Подиграват ми се не защото съм дебела,не защото съм ниска,а само и единствено заради косата ми,защото е къдрава и гъста и не е права като на другите момичета( измислят ми всевъзможни прякори-зелка,рунтавата и т.н.).Това супер много ме смущава и почти всяка вечер плача просто не издържам,а когато става въпрос за подсказване или за така нареченото "уреждане" на нещо (от сорта ще кажеш ли на тва момче на онва момиче и т.н. Ще ми помогнеш ли да разбера дали той/тя мехаресва и всякви такива неща,всичко за което се сетите) и ме помолят аз не им оказвам защото просто не мога а и не искам защото иначе почват коментарите от сорта оная рунтавата,рошавата и т.н. неще да подсказва тя най-голямата зубърка в класа,бахти тъпачката за квото и да е и мен ми става още по гадно.Моля ви за съвет,защото самочувствието ми е сигурно 10 от 1 до 100 :cry: :cry: :cry:
благодаря на тези,които са прочели поста ми и ще се опитат да ми помогнат! :smt008
П.С. извинявам се за правописни грешки или пропуснати запетаи или главни букви,но не съм гледала специално какпиша и къде трябва да се сложат запетайки и т.н. :::

Редактирано от-ЦвЕтИт0

:arrow: 1-ва точка. :wink:

Cool_Bitch
01-10-2008, 12:33
Spox mila i az sam s kadravka kosa,no tam ni e 4ara nali taka? 8) Qvno tvoite sau4enici i sau4eni4ki sa mn tapi hora.I ne osaznavat vatre6nata krasota na 4ovek.Za6to ne pogovir6 s tqh i si izqsnete ne6tata,za6to sa vsi4kite tezi podigravki i obidi?Ako sled razgovora prodaljat s tezi prostotii tegli im po edna maina i ne im obra6tai vnimanie taka i te 6te sprat.A otnosno tva,4e te iskat samo da im var6i6 uslugi stapi si na krakata i proqvi harakter togava 6te razberat,4e ne si nqkoq sduhana i otstoqva6 poziciqta si.Varvi s visoko vdignata glava i da ne ti puka ot ni6to i nikoi.Ako iska6 mi pi6i na LS da pogovorim po toq vapros.Uspeh4eta!!!!!! =D>

martin_91_
01-10-2008, 12:35
Tva 4e te ne te haresvat ne zna4i 4e trqbva da se durjat zle s teb !!! Prosto za6toto sa ograni4eni i mislqt 4e e pod dostoinstvoto da imat priqtelka kato teb za tva se durjat kato kreteni ma prosto qvno sa mnogo tupi.Ne im podskazvai i gledai da ne im se vruzva6 mnogo mnogo se 6e se nameri koi da te otceni .Kolkoto pove4e im pomaga tolkova pove4e 6e ti se ka4vat na glavata ne go pravi 6toto te taka ili ina4e 6e ti se podigravat dori i da im pomaga6 ne im padai na nivoto.Uspeh dano ne6tata da se opravqt. :)

nicolepcd
01-10-2008, 12:45
Ми... и аз смятам, че твоите съученици са хора, с доста тъпо поведение, но просто ти се измъчваш, и постоянно си повтаряш " Леле, колко ми е къдрава и ужасна косата", а не трябва така! Просто трябва да гледаш в хубавите неща, които притежаваш... Както разбрах си умна, а с ум всичко можеш да постигнеш :wink: А ако те измъчва косата, не използвай преса, защото ще продължат да ти се подиграват... и ще разберат, че ти правиш това, заради тях, и ще пръдължат да ти правят на гадно! И аз съм била в подобна ситуация, става дума за подсказването, но като се преместих в нов клас, просто вече не е така... Не им обръщай внимание, макар, че е трудно... Просто не мисли за косата си, а погледни хубавите неща в себе си! Знам, че ще успееш! :)

lilit_666
01-10-2008, 12:46
Ах, как искам къдрава коса!
Споко,на най-добрата ми приятелка също е с гъста и къдрава коса.
Не знам на колко си , ама на нея до 13 год и се подиграваха, а сега всички и завиждат и искат такава.
ПП
Като си я пуснеш по-дълга се поизправя и стои супер!!!
Просто я остави да порасне поне до средата на гърба и често си махай връхчетата, защото това я кара да стърчи,не се боядисвай и малко гел в/у гребена преди да излезеш!

SeaEatsShips
01-10-2008, 13:01
Прекалено си добра с тях яяя се стегни... вдигни главата нависоко и покажи че имаш самочувствиe ... в моето училище пълно с дебели крави , грозни мутри ама си веяяят прелестите навън и се праят на яж ми яжката.... погледни се в огледалото кажи си че не ти пука кой какво мисли за теб.. ии ако ти спреш да им обръщаш внимание ПОВЯРВАЙ ми на тях ще им омръзне да се закачат и ще си намерят друга жертва така че relax :-) :-)

great_mari
01-10-2008, 13:03
mi na4i mersi na vsi4ki za pomo6tta ii mi az sum na 13,podstrigvam si vruh4etata na 1 mesec nai mngo mesec i polovina i kolkoto po dulga mi stava kosata tolkova pove4e se nakudrq ama az sum inat i do dnes ne sum se izpravqla za daskalo samo 1 put se izpravih za 3-4 4asa prosto da vida kak mi sedi i se haresah no ne iskam da si gra kosata i taka i mn mersi mackii evala 6te se opitam da napravq tova koeto mi kazahte,no men mi stava i mn gadno ot tova 4e za posledna godina sum s tozi klas (7 kl sumi 6tekandidatstvam) i ottam imam samo 3 istinski priqtelki i 1 isatinski priqtel i samo za tqh m ie mu4no :roll:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
01-10-2008, 19:14
Не се притеснявай миличка, това, че ще се разделиш с този ужасен клас трябва да е причина единствено да се радваш :) А с приятелите ще си продължите отношенията и без да са в училище, нали така :) И дано в новото даскало всичко да е наред, както класа, така и учителите ;) Успех! И горе главата :) Пред нищо не трябва да се предаваме ;) :-$

Diggity
01-11-2008, 11:39
ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ :D Еми аз съм момче и аз съм къдрав. Почва да ми личи като ми расте косата, а аз обикновенно винаги късо се постригвам. Така че - пострижи се 1ви номер :-|

N0_feAR
01-11-2008, 17:41
споко, миличка, не им се връзвай на детския акъл. Някой ден трябва да си отвориш устата и да им покажеш, че не си кой да е и не могат да се гаврят с теб. Опълчи им се, иначе няма да те оставят. Щом си на 13 т'ва значи че скоро ще фъшкираш от това даскало и да се надяваме, че новият ти клас ще са по-светни хора. Горе главата
пп:пробвала ли си да си слагаш пяна с мокър ефект? Много добре се получава, а и много ми харесват хубаво оформени къдрици. Майната им на онея с "правата" коса

moon_flower
01-11-2008, 20:56
Първо-няма нужда да се притесняваш,защото ако покажеш,1е си силна,те ще млъкнат.Опълчи се,кажи им право в очите това,което мислиш за тях,отнеси се по същия начин,както те с теб.
Второ-доколкото разбирам,ти имаш приятели в класа,така че за какво да се притесняваш?
Трето-Като се преместиш в новото училище,всички ще сте нови,няма да се познавате и ще имаш шанса да се запознаеш с много нови хора и да имаш една камара приятели. :)
А и е глупаво да оценяваш хората по вида на косата им или нещо такова.Да не говорим,че къдриците са много хубави,а и е възможно момичетата да ти завийдат или да се правят на интерсни заради момчетата...абе какво ли не може да е.
Не се притеснявай и се дръж така,както ти е на сърце. :)

ThunderGoddess
01-11-2008, 20:58
Завиждат ти за косата според мен. На повечето от тях им е опадала от машите и геловте, които ползват, за да я изправят. Аз харесвам къдрава коса. Просто я поддържай добре и й давай нужните грижи. Описваш я като много хубава, бтв - черна, гъста ... грижи се за нея и тя ще ти се отблагодари. Недей да им се даваш. Ти винаги може да я изправиш, но това означава да те победят в битката. Не им обръщай внимание. Харесвай се, за да те харесват и другите. Които не те харесват ... да го духат ;)

Seducti0n
01-11-2008, 21:38
Здравей,мила Мари.

За съжаление в днешно време това да оцелееш в училищната среда е равностойно на това да си вземеш изпит по висша математика с отличен резултат. :?

Виж следната схемичка.Ти си умно,симпатично и възпитано момиче.Услужлива,кротка,ти а и крайно уиязвима.Почти изцяло си изкючила думичката "НЕ" от речника си.Хмм,даваш ли си сметка,че ти си идеалната мишена,най-лесната,най-достъпната за лидерите в класа.Именно на такива като теб,големците се "радват" най-много.И понеже повечето от тях са прости и ограничени хора не могат сами за себе си да си дадат отговор на въпроса-"Защо и се подиграваме".И именно това отсъствие на причина довежда до това да се хванат за възможно най-хубавото нещо в теб.Какво толкова,като имаш къдрава коса-радвай и се и не се влияй толкова от модата на "пресираните" коси.

Промени начина си на живот и разбери, че не можеш,а и няма нужда вечно да си изгодна на всички.Това нещо изморява твърде много(казвам ти го от личен опит).Живей си живота,така както ти харесва.Постарай се хората в обкръжението ти да те уважават.Не бъди даденост за тях,те не заслужават да имат близо до себе си,човек като теб.Запомни добре думите ми!Горе главата. :)

izmislenata
01-11-2008, 22:32
Това трябва ти сама да го използваш като бонус,а не да се срамуваш,само защото банда глупаци са намерили 'причина' да ти се правят на интересни! Какво ти пука от мнението им? Знаеш ли какво? Ако не е едно,ще е друго. Винаги биха си намерили нещо,за което да се захванат. Но това е така,защото те са слабоумни,а не защото ти си такава или онакава. Не прави грешката да им се хващаш на акъла. Не се подвеждай и не им помагай винаги,трябва да знаеш,че не може във всеки момент да помагаш на всички,не го и дължиш това на никого. Гледай да си полезна за себе си. А и като си на 13 има още много да учиш. Едно запомни-гледай как си ти,не можеш винаги да си в услуга на другите. Не слушай какво говорят за теб,ами се чувствай добре в кожата си,независимо от глупавите коментари на някои. Живей своя живот,той няма нищо общо с техния. И ще ти е добре,повярвай ми =)

izmislenata
01-11-2008, 22:52
Изолирана от такива като тези? Аз да бях на теб,щях да се чувствам поласкана,ако подобни не искат да са с мен. Пък ще спрат да се занасят,като видят,че ти не се засягаш.

black_mermaid
01-12-2008, 07:04
Под нивото ти са. :P

AleXxandErR
01-12-2008, 08:31
Виж какво - ТЕ САМО ТИ ЗАВИЖДАТ ЗА ХУБАВАТА ТИ КОСА (специално момичетата)! :wink: Изобщо да не ти пука какво ти говорят - затапвай ги по всевъзможни начини и накрая ще се усетят малко! :-D

adizitk1
01-12-2008, 10:17
Праи се,че не ти пука и преди да излезеш си слагай пяна за къдрава коса,така ще отразява слънцето и те още повече ще се пукат от завист. :D Праи само тва,дето те не одобряват и постоянно говори колко добре се чувстваш.Дръж се нахакано и да ти дишат прахта.Оважавай се и те ще те оважават,и им прави тва,дето ти го праат.Така,кат някой ти се отвори,ще можеш да кажеш,а ти как ми праиш?И така ще излезнеш правата.Бъди сигурна,че тва действа-казва ти го човек,който е бил подиграван за какво ли не още от детската градина. ;-) ПОВЯРВАЙ МИ! \:D/

P4ela
01-12-2008, 13:40
На твое място не бих правила услуги на хора,които се заяждат по този начин.Поне пробвай веднъж да поискаш нещо от съученик ти и ако не ти направи услугата, не прави и на него/нея.

Pedigree
01-12-2008, 15:15
Просто направи промяна.
Гримирай се,промени прическата,започни да гледаш от друга страна.Например спри да мислиш само за външния вид-той лъже.Не е важно как изглеждаш,а какъв си.Да,когато видиш някой,ти го възприемаш по начина,по който изглежда-ако е красив е готин,ако е грозен е смотан,но когато започнеш да го опознаваш и е с готин характер,а лоша външност,едва ли ще ти пука.
Изглеждай добре за себе си,а не за околните.Мисли за себе си,а не за другите.Бъди себе си,а не друга.Просто изживей живота си.Иии...по дяволите на 13 си.След време ще мислиш с друг акъл,повярвай...хората се променят!

Успех! :)

DeepEnoughForYou
01-12-2008, 15:38
ei dneshnoto mlado pokolenie 90 % samo otrepki...izbivat gi kompleksite otvsqkude i gledat da si go izkarat na nqkoi koito ne im haresva

great_mari
01-13-2008, 11:11
амиии аз попринцип си я мачкам през ден с пяна за коса. :) А странното е че когато ги помоля за услуга не ми отказват ама кат ги фанат дяволите и почват с подигравките :-x :evil: :evil: ](*,)

IrReplacaBle
01-13-2008, 13:18
Здравей миличка :)
Много добре разбирам какво ти е...но такива сме сега...всички гледат да се правят на интересни и прекрасни.Това ще отмине.Не влизай в глупави спорове и скандали.Все едно,че говорят на стената,рано или късно ще им омръзне...Не бива да се подтискаш от това.Сигурна съм на 100%,че ти завиждат.Хубаво е , че когато те имат нужда ти забравяш грешките им,но нека и те го помнят...Не трябва да се раздаваш постоянно,а те да се държат така.Хубаво е,че сред тълпата глупаци има няколко стойностни човека,които те подкрепят :)

Хайде дано се почустваш по-добре след всички тези мнения и ти пожелавам много хубави мигове :-)

voodoodoll1
01-13-2008, 16:43
Здравей.Наистина е много гадно да ти се подиграват само заради това,4е косата ти е къдрава.Но може би това е от възрастта и съу4ениците ти ще го израстат.Ако толкова те интересува мнението им,може да направиш промяна-да си изправяш косата с преса, да се гримираш.Аз ако бях на твое моясто нито щях да им подсказвам,нито да говоря с тях.Намери си приятели извън даскало,излизай с тях и не се занимавай с идиотите от класа ти.Покажи им,4е не те интересува мнението им и 4е не ти е потрябвало приятелството им.Хайде успех!!!

music_pirate
01-13-2008, 17:16
Не им обръщай внимание.
Те много трудно ще си променят мнението за теб.
Намери си друга компания и няма да имаш проблем :) .
Айде успех и не се притеснявай :)
( и не разбрах какво лошо има в къдревата коса )

VilleBaby
01-18-2008, 15:28
AMI I MOQTA KOSA E STRA6NO KADRAVA I GASTA,NO OFORMQM KADRICITE S RAZLI4NI KOZMETI4NI PRODUKTI I STAVA MN DOBRE!HARESVAM Q!KADRAVITE KOSI SA VESELI,I MNOOOGO SLADKI! PREDI MISLIH DA Q IZPRAVQM ,NO 1 4E 6TE Q SASIPQ I 2 4E PRIQTELQT MI HIPER MN SE RADVA NA KADRAVATA MI GRIVA! :-D

korabokroshenec
01-18-2008, 17:42
хах споко уе някой си къдрят косите...аз примерно съм си момче и наскоро си пуснах коса (преди все бях гола глава :D ) и установих че ми е къдрава и си се накефих и вече над 2 години несъм се постригвал :D на някой и харесва на някой не ама важното е че мен си ме кефи :D кат ходя по улиците сички ме гледат се 1 съм избягал от сървайвър или некъф тарзан :D ама важното е че мен си ме кефи :-)

FairyNymph
01-18-2008, 19:20
Разбирам те повече от идеално, защото и аз съм със странна коса, само дето моята не е къдрава, ами чуплива и постоянно казват "всеки косъм е с различно мнение и посока"...отначало супер много се сдухвах, защото бях различна и така нататък, но в крайна сметка защо трябва да се призиняваш заради мнението на хора, които не са ти никакви...защо следващия път, когато те помолят да им подскажеш не се обърнеш и не кажеш "Не знам отговора" и ако пак кажат нещо от сорта, че се правиш им кажи "Може да съм всякаква, но си имам достойнство!"...
Трябва да отстояваш позициите си.Не знам на колко си години, но колкото от по-рано се научиш толкова по-добре.Винаги ще има хора, които ще искат да ти скапят настроението и живота като цяло.Хора, които ще искат да те накарат да се чувстваш като нищожество и да те смажат.Трябва да го преодолееш и да се научиш да не се предаваш лесно.Сигурна съм, че има поне 1 човек от класа ти, на който не му пука каква ти е косата, а какво има под нея..опитай се да спечелиш симпатиите на по-свестните(така да ги наречем) ти съученици и да се движиш с тях, ако нямаш с кой друг.

slun4ice_90
01-19-2008, 07:10
Аз пък искам да имам като твоята коса,сигурна съм,че си си супер а това,че те са недоразвити глупаци си е техен проблем.Хич да не ти пука мила :) :-P

lqlqlql
01-19-2008, 13:05
да не ти пука!!! Просто ти завиждат щот сигурно косите има са сухи и изгорени като слама от разните му там маши и преси.. Пък и по хубаво да имаш гъста коса отколкото само 10 косъма на главата и да се чудип кво да ги прайш. И аз съм с гъста коса ма не ми дреме аз си харесвам къдриците, на който не му хареса негов проблем :)

TheOtherME
01-19-2008, 20:41
Бахти тъпаците.И аз съм с къдрава коса,но на мен ми казват,че е много хубава. :-D Адски много хора искат да са с къдрава коса.Зависи какво впечатление правиш мила.Когато покажеш,че се чустваш добре с външността и личността си,тогава ще видиш положителна промяна. Отпусни се ,усмихни се и да не ти пука.Бъди винаги позиивно настроена и не обръщай внимание на тези,които говорят гадни неща.Така броят им (прогресивно) ще намалее.Успех!
:-)

great_mari
01-20-2008, 07:58
mersi na vsi4kii :-) :smt008 sega pone razbrah 4e ne sum edinstvenata s kudrava kosa na koqto seki kosum si ima svoe mnenie :-# :roll: :-s

BlueAvalanche
01-20-2008, 21:34
Е какво лошо има в къдравата коса ? Момичето, което харесвам е с такава и 8) Въпроса не е до косата, ти явно си прекалено добра, кротка и тиха и за това ти се качват на главата. При мен е по-лесно, защото съм момче и от малък респектирам останалите и се държа малко по-сурово. Ти ако си гаднярка няма да те закачат изобщо. Така е в училище, добрите момичета/момчета са обект на подигравки

great_mari
01-25-2008, 11:50
неска залрепих шамар на една кучка от класа щото вече ми писна бати :-x :-x :grin: :D :-) :oops:

lilit_666
01-25-2008, 12:03
no men mi stava i mn gadno ot tova 4e za posledna godina sum s tozi klas (7 kl sumi 6tekandidatstvam) i ottam imam samo 3 istinski priqtelki i 1 isatinski priqtel i samo za tqh m ie mu4no :roll:[/quote]

Съветче- не ги забравяй-и аз като се преместих ми беше гадно, но си ги посещавам вс седмица.Иначе ,повярвай ми, ше се отдалечите, а ЦЕЛИ 3 приятелки и 1 пиятел на вс отгоре хи не са малко!
На мен най-добрата ми фр ще се мести при мен 2-я срок :grin:
И др година новите ти съученици трябва да видвт 1 момиче с високо самочувствие,за да не се повтаря историята :-D

CfEtii
01-27-2008, 14:40
И след всичкото унижение,на което те подлагат,ти продължаваш да им помагаш,уреждаш...момиче,ст гни се и прояви характер.Аз преди имах подобен проблем,само че за мене коментара беше,че съм дебела.Да,обаче размислих и видях,че няма смисъл всеки път да млъквам и да спичам.Повдигнах и самочувствието,сега имам страшно мн фр и никой не смее и дума да ми каже.Успех! :)

Умен Пенсионер
02-03-2008, 21:07
Виж ся ще им събираш пари за всяко уреждане и приписване. 5 лв да разбере дали някой я харесва или не. След това вземаш тея кинти дето си изкарала и събираш приятелки от махалата да ходите да се черпите.

Bubbly
02-04-2008, 18:04
Лапешки истории :?

Veno0m
02-04-2008, 18:36
Аз винаги се притеснявам от разни такива неща-подигравки и прочие,впечатлявам се и започвам да го мисля,но не бива да обръщаш внимание на такива неща.Знам,че е мнооого трудо да не се впечатляваш,но се опитай,миличка! Е** им майката на другите и гледай на теб да ти е добре,както се казва :wink:

emogirlche
02-04-2008, 20:34
http://prize.zzl.org/vote.php?id=4372 natisni tuka i nqma da imash problemi

ilenceto
02-04-2008, 21:09
хмм... чувстваш се пренебрегната и винаги научаваш всичко последна,тогава искам да цитирам една мислъл:"тръгни си един миг,преди да си станал излишен"-Мадона

sisenceto0o0o
02-06-2008, 15:49
и аз съм със същия проблем, постоянно ме обиждат зарад косата :x ми какво да направя няма да си я тормозя постоянно да я изправям с преса, постоянно да я горя...как ли пък не :x ... те ни обиждат така, защото просто завиждат :lol: ми би трябвало да не им обръщаме внимание на тези злобари ... но не винаги е лесно ( на мен пък ми викат рошла, върколак...) ми да пък къдравичка, обемна и малко бухнала ми е косата и какво от това? това съм аз! мисля че не трябва да се срамуваш от косата си, а да не ти пука какво си мислят останалите...макар да не е лесно... :) :-)

SsLaDi4kOTo0_Elly
02-08-2008, 19:20
УфФ Нямам такива проблеми днес ме питаха защо съм толкова надарена от природата?(но да не забравяме че момчетата са тъпи)понякога де

TheNewReligion
02-11-2008, 19:29
Spox mila i az sam s kadravka kosa,no tam ni e 4ara nali taka? 8) Qvno tvoite sau4enici i sau4eni4ki sa mn tapi hora.I ne osaznavat vatre6nata krasota na 4ovek.Za6to ne pogovir6 s tqh i si izqsnete ne6tata,za6to sa vsi4kite tezi podigravki i obidi?Ako sled razgovora prodaljat s tezi prostotii tegli im po edna maina i ne im obra6tai vnimanie taka i te 6te sprat.A otnosno tva,4e te iskat samo da im var6i6 uslugi stapi si na krakata i proqvi harakter togava 6te razberat,4e ne si nqkoq sduhana i otstoqva6 poziciqta si.Varvi s visoko vdignata glava i da ne ti puka ot ni6to i nikoi.Ako iska6 mi pi6i na LS da pogovorim po toq vapros.Uspeh4eta!!!!!! =D>
+1 Успех ! :-)

PinkFloydSound
02-12-2008, 12:38
mi na4i mersi na vsi4ki za pomo6tta ii mi az sum na 13,podstrigvam si vruh4etata na 1 mesec nai mngo mesec i polovina i kolkoto po dulga mi stava kosata tolkova pove4e se nakudrq ama az sum inat i do dnes ne sum se izpravqla za daskalo samo 1 put se izpravih za 3-4 4asa prosto da vida kak mi sedi i se haresah no ne iskam da si gra kosata i taka i mn mersi mackii evala 6te se opitam da napravq tova koeto mi kazahte,no men mi stava i mn gadno ot tova 4e za posledna godina sum s tozi klas (7 kl sumi 6tekandidatstvam) i ottam imam samo 3 istinski priqtelki i 1 isatinski priqtel i samo za tqh m ie mu4no :roll:
важно е, че имаш и тях...някои хора и толкова си нямат...разчитай само на истинскити си приятели, не обръщай внимание на другите мухльовци от твоя клас, дръж се на положение и ги заебавай...и...повярвай ми...причината, че не те харесват, не се състои в това, че имаш къдрава коса...просто са видели, че им обръщаш внимание, и са решили да ти се подиграват за първото хрумнало в кухите им главици нещо...айде главата високо горе и късмет :-)

oTPoBHa
02-14-2008, 07:23
Моля ви за съвет,вие имате ли (имали ли сте)такъв проблем-винаги разбирате последни нещата,момчетата постоянно ви се подиграват ( и то само заради 1 нещо,което ще спомена по-нататък),дори и момичетата не спират да ми се смеят или да си подшушкват разни неща зад гърба ми.Подиграват ми се не защото съм дебела,не защото съм ниска,а само и единствено заради косата ми,защото е къдрава и гъста и не е права като на другите момичета( измислят ми всевъзможни прякори-зелка,рунтавата и т.н.).Това супер много ме смущава и почти всяка вечер плача просто не издържам,а когато става въпрос за подсказване или за така нареченото "уреждане" на нещо (от сорта ще кажеш ли на тва момче на онва момиче и т.н. Ще ми помогнеш ли да разбера дали той/тя мехаресва и всякви такива неща,всичко за което се сетите) и ме помолят аз не им оказвам защото просто не мога а и не искам защото иначе почват коментарите от сорта оная рунтавата,рошавата и т.н. неще да подсказва тя най-голямата зубърка в класа,бахти тъпачката за квото и да е и мен ми става още по гадно.Моля ви за съвет,защото самочувствието ми е сигурно 10 от 1 до 100 :cry: :cry: :cry:
благодаря на тези,които са прочели поста ми и ще се опитат да ми помогнат! :smt008
П.С. извинявам се за правописни грешки или пропуснати запетаи или главни букви,но не съм гледала специално какпиша и къде трябва да се сложат запетайки и т.н. :::

Редактирано от-ЦвЕтИт0

:arrow: 1-ва точка. :wink:

свиквай, дете.. в живота проблемите са къде-къде по-сложни от това, че някои твои "приятелки" те обиждат заради косата ти и ти сдухваш..
изложи проблема си във форум дечица.нет и те ще те посъветват какво да направиш, че да не те "ебават" другарчетата (ебавай се и ти демек.. да)

BuBs
02-14-2008, 14:30
Да не ти пука. :) Хората не са еднакви,просто не им обръщай внимание,а и може да нпаравиш нещо за да си пооправиш косата,слагай и някакви балсами,маски нз точно каква ти е косата ама има решение,само трябва да го намериш :wink: