PDA

View Full Version : Странен проблем



koman
01-10-2008, 16:04
:-o

Callyer
01-10-2008, 16:12
риташ главата на Y пред очите на X и им казваш да не се месят :)

Vladkoy
01-10-2008, 16:24
Готин, к'во ти пука за останалите ве? Еби си приятелката без да ти пука за X, Y, Z, A, B, C ... Ако трябва да слушаш останалите трябва да си седиш в къщи с дистанционното в едната ръка, а в другата .. сеш се. Ясно е, че тая Х се опитва да ви раздели и да събере приятелката с тоя У, но определено в случая боя не е опция - това означава, че си се предал и няма по какъв друг начин да запазиш приятелката си. Хвани Х и говори с нея к'во иска и кажи съвсем ясно, че няма смисъл да го прави, защото ти и приятелката ти сте в идеални отношения ( надявам се е така? ) .. естествено не се карай, а и го кажи съвсем спокойно, защото иначе би могла да го приеме като състезание - СЪКС.

BeBsItO
01-10-2008, 16:52
:-k zemi si pogovori s taq ligla, i na onq v kraina smetka saberete s ekompaniq i mu s4upete glavi4kata ako mn produljava se natega

Alabalaportokala
01-10-2008, 16:54
В никакъв случай не търси караници, кавги и разправии със сестрата. Не ти познавам приятелката, но знам че със сигурност няма да реагира с усмивка на това. Изчакай, не бързай. На практика още нищо не се е случило. В момента тя се опитва да ги срещне и само толкова. Ако усетиш че нещата стават по сериозни първо поговори с приятелката си. И не показвай ревността си мн мн наяве. Дръж я вътре в себе си. Фешъна почне ли да досажда, говори с него ама мъжката без да се насираш. Не подейства ли и това имаш пълномощно да му хвърлиш една гора бой :D

koalka
01-10-2008, 19:04
Най-добре поговори първо с нея и тогава решете какво ще правите, но не почвай веднага да търсиш разправиите.Кажи й да не им обръща внимание, а ако наистина е така - няма от какво да се притесняваш.Ако наистина ти вярва и те обича, няма да позволи сестра й да я настройва срещу теб.Пък и тогава е много глупаво още по-малко, че не те познава.

smile_and_shine
01-10-2008, 20:47
еми аз как си ги представям нещата: оня фешън си е паднал по твойто момиче и е помолил Х да му помогне да се съберат. Така че аз на твое място бих си поговорил с фешъна , за да му кажа да не си прави илюзии с когото не трябва...
Съветите на Alabalaportokala и Vladkoy ми се виждат добри :wink:

MiMcHeToOo
01-10-2008, 20:51
Я ги пребий!

LetiCherry
01-10-2008, 21:19
Ако приятелката ти не е податлива на такива манипулации от страна на Х - зна4и нямаш проблем!Ако е обаче - кофти, трябва да внимаваш и едва ли не да я разпунете на кръст с Х, ти от едната страна дъпраш, тя от другата, но това няма да доведе до нищо. Най-добре отиди и говори сериозно с тази Х и й обясни, че си наясно какво прави и й обясни да спре, защото няма шанс! Успех! :---)

Laraks
01-10-2008, 23:26
Хващаш ги за главите и ги блъскаш една в друга

midle
01-10-2008, 23:53
Обикновено като нариташ някой който хареса приятелката ти , тя го съжалява и той я прелъставя :D

Насилието не е решението ;-)

sweetsunshine
01-11-2008, 05:51
Говори с Х да се спре че знаеш за гадната и постъпка,и и кажи че няма да се откажеш.След това върви със твоята компания при У и на него кави че няма толкова лесно да спечели приятелката ти и че ти няма да се откажеш след това го сплашете малко че да се спре и кат сте мн хора се ше му земете страха някак но не го биите че ше земе да се оплаква и наистина приятелката ти може да го съжали,а той да играе подло. :wink: :smt027 :smt066 :smt068 :smt084 :smt021 :smt014

ra4ence
01-11-2008, 06:42
Хм... имам приятел,който без да е виждал гаджето ми ме настройваше срещу него. И все още продължава да го прави. Като имаме среща мъкне и други мъже,колко били добри и тн. СЪщия този мой приятел ме харесваше преди време,ама не му вързах...
Та, аз мисля,че X завижда доста на щастието,което имате с твоето момиче. Но тук има и друг момент. Приятелката ти е по-добре да не говори за вашата връзка пред Х,защото само подхранва любопитството,злобата и стремежите й да ви раздели. Нека не приказват на тази тема,което е доста трудно за 2 жени,ама...се налага понякога. Също така,ти каза,че Х е приятелка на сестрата й... Според мен приятелката ти трябва да сподели със сестра си за този проблем. АКо може тя да поговори с въпросната си приятелка Х да спре с тия простотии...
Мн объркано стана ;)

Anarion
01-11-2008, 11:27
Има ли вероятност Х да те харесва и да се опитва да ви раздели?

koman
01-11-2008, 12:10
:-D

Sevt
01-11-2008, 12:48
За съжаление има много Хсове и Yци...бой му е майката пич :)
Сериозно - би трябвало да седнете и да се разберете първо с гаджето си после и с Хса...друг вариант няма..