PDA

View Full Version : Не мога да свърша с него



mackata90
01-10-2008, 16:34
С приятеля ми сме заедно почти две години. Проблема е такъв, че аз много го обичам и той много ме обича, но когото го правим може би съм свършила 1-2 пъти. През останалите не мога да свърша. Възбужда ме, лижи ме, но не мога да свърша. Днес му казах, че се притеснявам от това. Той ми се обиди. Каза че значи не ме е възбуждал и затва не мога. Стана му много гадно. Искам да попитам другите момичета имат ли подобен проблем и какво да направя за да мога да свърша. :o

PerfectByNature
01-10-2008, 16:46
i az imam su6tiq problem s razlikata 4e priqtelq mi znae ama ne go prie tolkoz navytre moje bi ili pone ne mu proli4a i nz i az kakvo da napravq .. :cry:

VilleBaby
01-10-2008, 16:58
ami parvo mu kaji ,4e pri4inata ne e v nego. posle,kato go pravite mu kaji kakvo te vazbujda nai-mnogo,kade da te celuva,ezi4eta,prast4eta i tn...toi sas sigurnost 6te se postarae :wink: az nqmam podoben problem no mislq 4e tova 6te pomogne :)

Quasar
01-10-2008, 17:12
пфффф първо си намери начин да се възбуждаш на макс...получава се като се опиташ да си представиш как изглеждате отстрани...действа...
и земи му кажи кое как е че да се усети малко всяка е различна отде ще знае какво те възбужда и кво не...не сте хора жените значи...мълчи като тиква и после "ти що не се сети".....(тва беше офтопик)

SMoKe_BoY
01-10-2008, 17:33
Амии според мене не ви стига временцето .. кажи на приателя ти да вкара 2 питиета преди да го правите :lol: :lol: :D :D

v3n0ma
01-10-2008, 17:36
тряа да му обясниш как ти е най-хубаво и той да действа, и накрая ще си :grin:

KimBerLy1912
01-10-2008, 19:54
Еми кво да праиш...аз си мълча и нищо не съм казвала...лъжа си го...той си вярва...и се наслаждавам на оргазмите..щото са рядкост...
Сърце не ми дава да му кажа...щото той много се старае..прави всичко както тряя....може би с времето...или знам ли :-|

aLakaZam
01-10-2008, 20:01
Е говори си с него за секс и го карай да ти прави такива работи, които ти действат най-силно. А ако при други си стигала до оргазъм, а при него не значи в него е проблема...

blueeyess-
01-10-2008, 20:07
ti chuvala li si za G tochkata ??? Aide porazrovi se v neta ... i pomoli gadjeto si da q namerite 2mata. I problema ne e v priatelq ti to si lichi mi si ispolzvai klitora be kak taka nemojesh da svyrshvash...Kolkoto i da mu e malka pishkata se tr da svyrshish ama za 2 godini 1-2 pyti... kofti. #-o

kico
01-10-2008, 20:10
пробвайте нещо по различно ,по перверзно знам ли .....

Quasar
01-10-2008, 21:02
Еми кво да праиш...аз си мълча и нищо не съм казвала...лъжа си го...той си вярва...и се наслаждавам на оргазмите..щото са рядкост...
Сърце не ми дава да му кажа...щото той много се старае..прави всичко както тряя....може би с времето...или знам ли :-|
и що го лъжеш...мисли си че е №1 ама уй...по добре му кажи..първо оклюмваме стабилно като ни кажат нещо такова ма после се стараем повече...

Atula
01-10-2008, 23:09
Айде пък вие бе, за 4 батерии да не вземете да си скапате семейството? :lol:
Сега по темата... спокойно- моят бовшия го взе толкова навътре, че сексът съвсем замина по дяволите. Не си взе бележка, нито прие съвети, да не говорим, че се дразнеше, когато му давах наставления от осрта на: "малко по-наляво.. така е по-добре"...За мен отговорът дойде след някое време, когато бях с друг и установих, че си пасвам с него сексуално и нещата си се случваха. Кофти е да стигнеш и ти до този извод.. но е много възможно.
Има и жени, които след много години секс започват да стигат по-често до оргазъм. Зависи ти как усещаш нещата? :neutral:

hahavteen
01-11-2008, 03:58
Mastyrbira6 li? Togava oburni vnimanie na tova za koeto si fantazira6 dokato go pravi6 i kogato se stigne pak do sex se susredoto4i vurhy tezi si fantazii(moje da zvy4i gadno 4e niama da misli6 za priatelia si i tova koeto pravi toi no puk ako podeistva 6te e syper).Su6to moje da opita6 dokato mastyrbira6 da se opita6 da misli6 za sexa s gadjeto si i kato svur6i6 zadruj malko misulta 4e toi e otgovoren za orgazma ti.Spored men vsi4ko idva ot glavata tui 4e ako probva6 ni6to ne gybi6. :neutral:

Shake_it
01-11-2008, 05:29
Еби му мамата приятеля ти да е чувал за Г точка или за клитор, с мойто момиче не се правили секс още, но съм и бъркал и колкото пъти да съм и бъркал толкова пъти е свършвала.Мога единствено да кажа,че приятеля ти незнае как да ти достави удоволствие на макс.Пробвайте да ти лиже клитора и да вкара пръстче малко навътре зад пубиса при г точката,тогава ако не свършиш ходи на лекар 8-)

gilY
01-11-2008, 05:29
of i az sam taka :-k i nz sig trqbva da opitvate nqkoi novi neshta i .... taka moje bi neshtata shte se poopravqt :::

ra4ence
01-11-2008, 07:10
Помагай си с ръка да свършиш, пък и това може да го възбуди още :) Няма страшно. И при мен е почти така. В 95% от случаите.
Не маструбирай извесно време /ден-два../ преди секса.. \:D/

KimBerLy1912
01-11-2008, 10:25
Еми кво да праиш...аз си мълча и нищо не съм казвала...лъжа си го...той си вярва...и се наслаждавам на оргазмите..щото са рядкост...
Сърце не ми дава да му кажа...щото той много се старае..прави всичко както тряя....може би с времето...или знам ли :-|
и що го лъжеш...мисли си че е №1 ама уй...по добре му кажи..първо оклюмваме стабилно като ни кажат нещо такова ма после се стараем повече...
Лъжа го защото в мене е грешката и може би засега не мога да изпитам напълно удоволствие от секса...Докато той се старае изключитено много...просто не се получава...пък и не смятам че ако му го кажа нещата ше се променят в някаква насока..повече от това,което той прави не виждам как би могло да се постигне... Чакам с времето може би нещата ше се оправят :-|