PDA

View Full Version : кристали за коса



estrella
01-10-2008, 17:08
днес си купих кристали за коса SERI 125 ml ... искам да питам някой ползвал хубави ли са? мерсии ;] i moje da pi6e6e kakvi polzvate principno ...;]

sladku_bebzi
01-10-2008, 19:51
Еми аз използвам същите като теб, както и половината момичета от бившия ми клас.Точно тези определено сме ги признали, най-добрите са :smt007

Liar
01-11-2008, 10:27
И аз ги имам тези обаче не ги ползвам щот използвам един спрей за по-лесно разресване и ся няма кво да ги правя...

bungle
01-11-2008, 12:23
К'ви са тия кристали за коса? :)

Presley
01-11-2008, 12:42
Аэ полэвам на BioPharma.Доволна съм.
bungle,помагат косата да се раэресва по-лесно.

indecent
01-11-2008, 13:19
az ne izpolsvam ! :D

bungle
01-11-2008, 13:28
Аэ полэвам на BioPharma.Доволна съм.
bungle,помагат косата да се раэресва по-лесно.


Ъъъ, хората какво били измислили.. 8-)

Абе, от доста време се боядисвам и косата ми започна да става суха, без особено голям блясък и ... абе не е както преди. Какво ще ме посъветвате да направя ? Уж слагам всеки път балсам, някаква тъпа маска за коса си бях взела, но няма ефект. Препоръчайте ми някой продукт, моля ви.

Presley
01-11-2008, 13:53
Аэ полэвам на BioPharma.Доволна съм.
bungle,помагат косата да се раэресва по-лесно.


Ъъъ, хората какво били измислили.. 8-)

Абе, от доста време се боядисвам и косата ми започна да става суха, без особено голям блясък и ... абе не е както преди. Какво ще ме посъветвате да направя ? Уж слагам всеки път балсам, някаква тъпа маска за коса си бях взела, но няма ефект. Препоръчайте ми някой продукт, моля ви.
И аэ имам тоэи проблем.Но като отидох в Америка при сестра ми,иэполэвах някаква нейна маска и като че ли има доста добър ефект.Вэех си една от там,не энам дали тук ги има :neutral: .Маската е на фирма Goldwell.Прави косата по-лека,по-мекичка и и придава блясък.Аэ съм доста доволна,сестра ми също.Не энам дали ги има в България,дано ги има де.

ShadowzZz
01-11-2008, 16:47
Хм.. ами аз използвам изцяло продукти за коса на Seri-шампоан,маска (имам и балсам,но маската е по-добра според мен),кристали ползвах,обаче свършиха и все забравам да си купя :oops: ,пяна за коса и още няколко фиксиращи продукта.. Наистина съм много доволна.. В магазините трудно се намират продуктите им,понеже са професионални и главно по фризиорските салони.. Та по темата - най-разпространени са кристалите на Seri и аз лично съм много доволна ;-) :wink:

LuCiFersAngeL
01-11-2008, 17:08
Абе, от доста време се боядисвам и косата ми започна да става суха, без особено голям блясък и ... абе не е както преди. Какво ще ме посъветвате да направя ? Уж слагам всеки път балсам, някаква тъпа маска за коса си бях взела, но няма ефект. Препоръчайте ми някой продукт, моля ви.
Кристалите придават блясък, плътност и свеж вид на косата, така че ще са изключително подходящи за боядисаната ти коса (говоря от опит) \:D/ Моите са на Биофарма, тези на Сери не съм ги ползвала. Ако може някой да ме ориентира горе-долу колко струват? :-|

ani_sweet
01-12-2008, 09:54
Na SERI kristalite struvaha 6.90 :-D

kalpazanka
01-12-2008, 10:45
Аэ полэвам на BioPharma.Доволна съм.
bungle,помагат косата да се раэресва по-лесно.
И аз съм много доволна от тях, само че фризьорката ми ме предупреди, че се нанасят в периода март-октомври. В останалото време- маски.
Иначе аз се боря с цъфтящи връхчета посредством кристалите. Не ми е проблема в блясъка....

miloto_girl_4e
01-12-2008, 12:11
Моите кристали са на BioPharma - Cristalli Liquidi - 100ml
Доволна съм от тях :) Ползвам ги през седмица, когато си слагам маска, тях не ги ползвам :) Еми значи слагам си малко на ръката(две-три натискания), хубаво си минавам цялата коса и понеже са мазнички си взимам и една кърпа и с нея си разрошвам косата, за да ги разнеса още по-добре :)

sladku_bebzi
01-16-2008, 17:32
Na SERI kristalite struvaha 6.90 :-D
Еми не всички, зависи от милилитрите :wink:

IKisseDAGirL
01-16-2008, 18:05
Аз ползвам серума за сухи краища на Avon, до колкото знам е на принципа на кристалите. Учудващо доволна съм, косата ми се съживи и не е толкова изтощена като преди.

LiveFlower
01-18-2008, 21:07
Аэ полэвам на BioPharma.Доволна съм.
bungle,помагат косата да се раэресва по-лесно.


Ъъъ, хората какво били измислили.. 8-)

Абе, от доста време се боядисвам и косата ми започна да става суха, без особено голям блясък и ... абе не е както преди. Какво ще ме посъветвате да направя ? Уж слагам всеки път балсам, някаква тъпа маска за коса си бях взела, но няма ефект. Препоръчайте ми някой продукт, моля ви.samo da ti kaja suvet4e,teq gotovi maski ot magazinite sa pulen bukluk macka,ni6to ne staa ot teh,po-dobre hodi si naberi bilki ili tam kvo ot prirodata i si naprai edna maska za kosa,otkolko da si dava6 parite na vqtura.Az 4estno si kazvam kato si napraa maska kosata ima dosta viden efekt :twisted:

Sa6iTyYy
01-27-2008, 13:38
A to kfo zna4i to4no KRISTALI ZA KOSA q me svetnete :lol:

zaharnatafeq
01-27-2008, 14:32
A to kfo zna4i to4no KRISTALI ZA KOSA q me svetnete :lol:
подобно е на олио, но не омазнява косата, нанася се по краищата, предпазва от цъфтене и накъсване :) могат да се нанасят както на мокра, така и на суха коса(особено преди изправяне с преса). според мен са си направо манна небесна :D в момента ползвам на Л'ореал - антикас

CataclysmicAbyss
01-29-2008, 12:41
аз преди ползвах едни кристали за коса на Ейвън (бяха в прозрачно шишенце със зелени надписчета) супеер са косата става мн мека от тях ,ама се забравям да си поръчам :oops:

myself_242
06-05-2012, 20:41
Zdraveite iskam da vi popitam poneje edna moya priyatelka mi beshe kazala che kristalite za kosa uskoryavat razteja na kosata spored vas taki e taka ?

Elinaaa
06-06-2012, 09:37
Аз използвам на BioPharma