PDA

View Full Version : Може ли да се качи клип на фотоапарат?



BluE_s
01-10-2008, 20:09
Значи искам да питам има ли начин да си кача клипове на фотоапарата, като имам в предвид примерно тегля си един клип и го качвам, аз веднъж се порбвах, правя формат .avi и го именувам с името с което той прави клиповете (примерно DSCO001) обаче на фотоапарата ми излиза "Erorr file" или нещо такова не си спомням точно или пък изписва "No image" се1 няма нищо та може ли въобще да се качи клип??? :) :) :)


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)

Do40
01-11-2008, 22:29
Кажи модела на апарата. И аз съм си мислел за това но с моя canon това е невъзможно ( или поне за мен :-D ) защото при някои фотоапарати осен самия клиип .avi файла е нужен още един файл който той сам си създава и не се вижда ако сваляш снимките с USB кабел.

BluE_s
01-12-2008, 12:40
ами моя е практика и както вече казах и аз см опитвал обаче не става а иначе кф друг файл трябва да се слага ? :|

magneziq
01-30-2008, 15:51
ne bqh 4uvala na Praktika da ima cifrovi aparti-misleh 4e ima samo analogovi

Aileen
01-30-2008, 18:58
Определено има и цифрови. Аз съм такъв. Съжалявам, че се меся в темата, ама искам да питам имате ли представа защо когато кача снимка на компютъра от фотоапарата и след това я върна пак в него ми дава "File error" при 3/4 от случаите?

mumiikataa
02-25-2008, 07:30
Определено има и цифрови. Аз съм такъв. Съжалявам, че се меся в темата, ама искам да питам имате ли представа защо когато кача снимка на компютъра от фотоапарата и след това я върна пак в него ми дава "File error" при 3/4 от случаите?
Повечето фотоапарати са направени така.това го правят,хм ...Може би за да не можем да качваме други файлове и като махнеш снимките,да не можеш да ги качваш пак.Знам ли...Моя си качва почти всичко,обаче понякога забива на другите файлове и така...

mumiikataa
02-25-2008, 07:34
Значи искам да питам има ли начин да си кача клипове на фотоапарата, като имам в предвид примерно тегля си един клип и го качвам, аз веднъж се порбвах, правя формат .avi и го именувам с името с което той прави клиповете (примерно DSCO001) обаче на фотоапарата ми излиза "Erorr file" или нещо такова не си спомням точно или пък изписва "No image" се1 няма нищо та може ли въобще да се качи клип??? :) :) :)


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)
Еми просто недей да качваш.Защо не ги качваш на телефона примерно или някъде другаде?Също може да я има тази защитна реакция,за да не може недай си Боже да качиш вирус,шото качиш ли вирус на фотоапарата...ше се бъгне и такам. :)

BluE_s
02-25-2008, 17:29
Значи искам да питам има ли начин да си кача клипове на фотоапарата, като имам в предвид примерно тегля си един клип и го качвам, аз веднъж се порбвах, правя формат .avi и го именувам с името с което той прави клиповете (примерно DSCO001) обаче на фотоапарата ми излиза "Erorr file" или нещо такова не си спомням точно или пък изписва "No image" се1 няма нищо та може ли въобще да се качи клип??? :) :) :)


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)
Еми просто недей да качваш.Защо не ги качваш на телефона примерно или някъде другаде?Също може да я има тази защитна реакция,за да не може недай си Боже да качиш вирус,шото качиш ли вирус на фотоапарата...ше се бъгне и такам. :)
фотоапарата ми е с по-голям дисплей пък и ще чете .ави файлове, докато на телефона трябва да ги правя 3гп и звука също става със супер гадно качество :|

mumiikataa
02-25-2008, 20:02
е за качеството и звука-прав си,ама знам ли.