PDA

View Full Version : ИЗРУСЯВАНЕТО С ПЕРХИДРОЛ НА РАЗЛИЧНИ МЕСТА...



w0w
01-10-2008, 20:42
zdraveite,nqkoi ot vas dosega izrusqval li si e kosam4etat po tqloto s perhidrol,mislq d aopitam imam mn malko na krasta no mq draznqt,mislq da gi izrusq i ne smao tam poprincip,nqkoi probval li e?znae li kak stava?

mackata90
01-11-2008, 11:30
незнам миличка и аз имам същия проблем

BeBsItO
01-11-2008, 11:49
az sam probvala ama ne na krusta..... a na mn malko kosum4e samo ot lubopitstvo :D no ni6ot ne stana pri men . ina4e mi kazaha 4e se nasaponisva mqstoto , slaga se ot perhidrola.... i se sedi na prqka slun4eva svetlina za da izruseee. pri men moje bi za tva nqma6e efekt 6toot nqmah takava svetlina ( se pak zima be6e) a s lampi ne mi se zanimava6e da se grea :D :D :D

ShadowzZz
01-11-2008, 17:04
Аз съм пробвала.. Бях си изрусила космите на ръцете,понеже бяха доста тъмни.. и се получи добре.. Начина,който ми казаха и използвах - вземаш тампонче за грим/памук и го напояваш с перхидрол,после натъркваш по желаната зона (преди това измита със сапун) и стойш така,докато не усетиш парене или нещо такова.После измиваш с вода.Повтаряш процедурата, докато не достигнеш желания цвят :-P (Aз моите ги минах няколко пъти,обаче по едно време ми се появиха едни бели ивички по ръцете и тогава спрях (когато си намокрих ръцете изчезнаха) - перхидролът изгаря съвсем леко,но не се плашете :P )След като го практикувах върху косъмчетата на ръцете ме прихванаха лудите и си изрусих едно кичурче на косата - това най-отдолу и най-отзад,за да не се вижда :wink: и така един ден си играх и честичко си го топих в шишенцето с перхидрол и стана доста русо,а косата ми е черна :D Обаче майката на една приятелка ми каза,че от перхидрола космите почвали да растат.. Мисля,че е вярно,понеже като си гледам космите на ръцете под светлото се вижда лека тъмна основа,която я нямаше в началото.. не знам от това ли е или просто космите си растат... :-D