PDA

View Full Version : Приятелки или ?



kuklichka_bg
01-10-2008, 20:59
taka imam edna fr deto se poznvame 10 godini otna4alo bqhme best fr ama sq ne e tei.seg sme samo fr oba4e tq spodelia po4ti vsi4ko s mene no ne izlizame nikade.tq izliza s neinite fr i meene me zaebala. :? da q zaeba li i az smisal da sme fr li o6te zaslujava li si?spored mene me izpolzva kat nekfa izpovedalnq pls kajete :(

Blab
01-10-2008, 21:18
Дефинирай ми думата "приятел", моля те.

wwe11
01-10-2008, 23:12
Зарежи я \:D/

Laraks
01-10-2008, 23:15
Тва не е приятелка,а един вид използвачка

sweetsunshine
01-11-2008, 05:54
Зарежи я тая "приятелка",тегли и една майна и да не ти пука! ! ! :evil:

ani4ka_bani4ka
01-11-2008, 06:18
точно така!!!
щом не излизате да пиете заедно, значи не ти е никаква приятелка!
как така ше пие с други, а не с тебе!

ЖЕЛЯЗНА ЛОГИКА!!!

tzvety_falky
01-11-2008, 07:15
Ми явно момичето ти има доверие,за да ти споделя всичко и ако има проблем най-вероятно те моли за съвети...нз аз ако съм на твое място не бих я зарязала,когато има нужда от теб -помогни и,да се надяваме някой ден да осъзнае,че притежава приятелка като теб!

Presley
01-11-2008, 07:16
Ти на колко си ?Глава си имаш и не е эа украса.Иэполэвай я.Не ние-някакви непоэнати,а ти сама трябва да решиш какво да правиш.

kuklichka_bg
01-11-2008, 16:57
Ти на колко си ?Глава си имаш и не е эа украса.Иэполэвай я.Не ние-някакви непоэнати,а ти сама трябва да решиш какво да правиш.
abe ei iskam da vidq kakvo mislqt i drugite hora be da ne misli6 4e tuka shte namerq otgovroa posto iskam da vidq kakvo mislqt horata pak na tebe kat ne ti haresva ne 4eti ne sam te karala! :-P

spongebob
01-11-2008, 19:11
А какво изобщо значение има мнението на непознати като нас...на който дори цялата история и ситуация едва ли им е и на 50% ясна..

Seducti0n
01-11-2008, 20:18
Ти на колко си ?Глава си имаш и не е эа украса.Иэполэвай я.Не ние-някакви непоэнати,а ти сама трябва да решиш какво да правиш.

Много добре казано,браво,Бухто. =D>



:arrow: Към авторката на темата-Щом ти НЕ си наясно сама за себе си,ние за Бога как да ти дадем съвет.Някои неща,нямат обяснение,те просто се случват.Щом усещаш,че това момиче те използва,по-добре не се занимавай повече с нея и спри да и правиш услуги.Порастни и проумей факта,че с времето хората се променят,кои за добро,кои за лошо. :wink:

kuklichka_bg
01-12-2008, 22:44
Ти на колко си ?Глава си имаш и не е эа украса.Иэполэвай я.Не ние-някакви непоэнати,а ти сама трябва да решиш какво да правиш.

Много добре казано,браво,Бухто. =D>



:arrow: Към авторката на темата-Щом ти НЕ си наясно сама за себе си,ние за Бога как да ти дадем съвет.Някои неща,нямат обяснение,те просто се случват.Щом усещаш,че това момиче те използва,по-добре не се занимавай повече с нея и спри да и правиш услуги.Порастни и проумей факта,че с времето хората се променят,кои за добро,кои за лошо. :wink:

когат ти напраиш тако нещу еЛа ми са обадИи :-x :-x

Seducti0n
01-12-2008, 22:50
Айде само да не ми се караш,а?Дадох ти съвет,ако искаш го използвай.Не се занимавам с теб за да ми държиш тон и да ми лепваш рязярени емотчовци...

portokalka
01-12-2008, 23:41
Щом това те дразни не виждам какво ти пречи да говориш с нея и й кажеш,че не ти е приятно така.Ако е истинска приятелка би трябвало да те разбере и да направи нещо по въпроса :)

kuklichka_bg
01-12-2008, 23:45
офф как да изтрия тапата темааааааа?????????????? :?: :?: :?: :-x

asasfdf
01-13-2008, 07:41
момичето си избира готината компания пред млодушната приятелка, какво не е ясно? не може цял живот да си припкате по магазините под ръчичка и да се хихикате на минувачите..

kuklichka_bg
01-13-2008, 11:31
момичето си избира готината компания пред млодушната приятелка, какво не е ясно? не може цял живот да си припкате по магазините под ръчичка и да се хихикате на минувачите..
ti pak ot kade znaish kfa i e kompaniqta i ko praim nie ?

IrReplacaBle
01-13-2008, 12:57
офф как да изтрия тапата темааааааа?????????????? :?: :?: :?: :-xНЕ..недей страхотно е да чета как върви мисълта в малкото ти мозъче :D просто си невероятна =;

kuklichka_bg
01-13-2008, 18:14
офф как да изтрия тапата темааааааа?????????????? :?: :?: :?: :-xНЕ..недей страхотно е да чета как върви мисълта в малкото ти мозъче :D просто си невероятна =;
малко ама пАк е пО-голямо от тВоитО :-P

asasfdf
01-14-2008, 08:27
ти пак откаде знайш каф е мозака и ко прай?
докарах ли инфантилния тон? :) наистина съжалявам, че приятелката ти е предпочела да се забавлява с други хора.или говори с нея, или я остави.и да ти измислим някой грандиозен план, той най-вероятно няма да подейства, не сме напълно наясно със ситуацията.помоли за помощ твои приятели, които я познават.ако имаш такива

IrReplacaBle
01-14-2008, 12:13
малко ама пАк е пО-голямо от тВоитО :-P
Щом казваш :) не ми се занимава с простотии...така,че приятно ти разрешаване на "проблема"

kuklichka_bg
01-14-2008, 13:38
ти пак откаде знайш каф е мозака и ко прай?
докарах ли инфантилния тон? :) наистина съжалявам, че приятелката ти е предпочела да се забавлява с други хора.или говори с нея, или я остави.и да ти измислим някой грандиозен план, той най-вероятно няма да подейства, не сме напълно наясно със ситуацията.помоли за помощ твои приятели, които я познават.ако имаш такива
xhaxha kak da nqm fr be tui 4e s neq e taka ne ozna4ava n6 za ostanalite a ms za mnenito pak drugite fUCk`!stia ste pisali samo glupavi mneniq PF pishete si daje nq pogledna ve4e kot trq stana tei 4e tapite komenatri si gi zavrete tam det slacne ne ogrqva aeee :-P

анонимка
01-14-2008, 13:53
хм здравей :)

аз имам друго мнение по въпроса....не я зарязвай-помагай И.В това няма нищо лошо, все пак я наричаш "приятелка".

П.П. Един съвет от мен-дръж се по-мило с околните и не се опитвай да се правиш на каквато не си.Това ще ти помогне ;)

Seducti0n
01-14-2008, 15:01
Не познавам теб нито въпросната приятелка.Ще ти кажа само едно нещо-лошо е да си неблагодарен, а още по-лошо е да си нагъл.Тук си само юзър, не си ни шеф, че да казваш как да се държим.Радвай се, че все още има кой да пише по темата ти. :wink:

kuklichka_bg
01-19-2008, 21:28
Не познавам теб нито въпросната приятелка.Ще ти кажа само едно нещо-лошо е да си неблагодарен, а още по-лошо е да си нагъл.Тук си само юзър, не си ни шеф, че да казваш как да се държим.Радвай се, че все още има кой да пише по темата ти. :wink:
ami i ti ne me poznavash tei 4e ne me obijdai nadali ot edin forum moje da razberesh kfa sam tei 4e....... :-D ;]]]]

TheNewReligion
01-28-2008, 16:30
Eми , прочети си последното изречение от темата и сама ще разбереш дали има смисъл ! :wink: :wink:

kuklichka_bg
01-28-2008, 20:44
Eми , прочети си последното изречение от темата и сама ще разбереш дали има смисъл ! :wink: :wink:
:grin: :D :-)

Seducti0n
01-29-2008, 07:07
Смешна си.Никой не те обижда, а просто изказвам мнението си, което съм си изградила за теб, имайки предвид начина по който се отнасяш с хората.

PinkFloydSound
01-29-2008, 11:21
Ауу ауу ауу какво става тук само. Момиче, мисля че щом си написала цяла тема за проблема си, би трябвало да уважаваш чуждите мнения, изказани по твоя въпрос :) Моето е следното:
Смятам, че тази твоя приятелка, щом наистина споделя проблемите си с теб, явно ти се е доверила, а това показва, че може да я считаш за истински приятел :) От тук нататък решението какво ще направиш, си е лично твое. Ако не искаш да се нагърбваш с нейните проблеми и да ти досажда, остави я, но не мисля, че това е най-удачното решение. Извинявай но не мисля, че факта, че излиза по-рядко с теб трябва да бъде причина за вашата "раздяла" айде така да го нареча :) Айде успех от мен и по-леко с коментарите за другите, моля :)

sasha_90
01-29-2008, 11:31
Не излиза с теб,а само споделя?А верни неща ли ти казва или те лъже?Според мен не ти е истинска приятелка.За нея си само човек с когото споделя,надявам се верни неща.

kuklichka_bg
02-08-2008, 19:36
Смешна си.Никой не те обижда, а просто изказвам мнението си, което съм си изградила за теб, имайки предвид начина по който се отнасяш с хората.
ami ne me int.tova e edin forum ti si nqkfa nepoznata taka 4e .............ne e bolka za umirane 4e nekfa si tam me misli za **** misli kot iskash tvoieto mnenie ne me ebe.......az poprincip rqdko napadam horata no s ttebe e qsno 4e nqma da se ponasqme .I vnimai ko govorish koi e sme6en i koi ne!pFfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffff

BlueMushroom
02-08-2008, 19:44
неблагодарна работа...
ти и подаваш пръст,тя ти отхапва ръката...
ако така се отнасяш със хората,нищо чудно че мацката не иска да излиза с теб..един приятелски савет..старай се да се даржиш по-дружелюбно с хората..

kuklichka_bg
02-10-2008, 12:37
неблагодарна работа...
ти и подаваш пръст,тя ти отхапва ръката...
ако така се отнасяш със хората,нищо чудно че мацката не иска да излиза с теб..един приятелски савет..старай се да се даржиш по-дружелюбно с хората..
xaxa OFf...... :grin: